Mika Godts reageert voor het eerst op ferme Ajax-ontgoocheling

door
Mika Godts reageert voor het eerst op ferme Ajax-ontgoocheling

Mika Godts is dit seizoen volledig doorgebroken bij Ajax. De flankaanvaller werd ook door Gill Swerts bij de Jonge Duivels gehaald en een selectie van bondscoach Domenico Tedesco en de Rode Duivels zat er zeker in na al het blessureleed van de afgelopen dagen. Godts kampt echter zelf met een blessure.

De buitenspeler moest vlak voor rust naar de kant in de competitiewedstrijd tegen FC Twente (2-2). Een flinke klap voor Godts die aan een enorm sterk seizoen bezig is bij Ajax. Het Belgische talent staat dan ook zeer dicht bij een selectie voor de Rode Duivels. Op Instagram reageerde hij kort maar krachtig.

LEES OOK: 'Bounida hakt interlandknoop: KBVB in rep en roer'

Drie woorden veelzeggend

Op sociale media reageerde Godts voor het eerst op zijn Ajax-blessure. ‘Coming back stronger!', klinkt het. De buitenspeler ziet er aldus naar uit om sterker dan ooit terug te keren. Hij krijgt alvast veel steun. Onder meer ploegmakkers Chuba Akpom, Traoré, Youri Baas en Davy Klaassen staken hem een hart onder de riem.

De ontgoocheling was en is groot bij Godts die dit seizoen helemaal is ontploft in de Nederlandse Eredivisie. Het jeugdproduct van Anderlecht en KRC Genk speelde dit seizoen al 20 competitieve wedstrijden waarin hij zes keer kon scoren en vijf assists wist te geven. In Amsterdam heeft Godts nog een contract tot 2027 met een marktwaarde van 8 miljoen euro.

Nationale ploeg lonkt

Godts werd aanvankelijk opgeroepen voor de Jonge Duivels, maar moest afhaken met een blessure. Vervolgens plukte Domenico Tedesco Juve-talent Samuel Mbangula weg bij de U21 om de geblesseerde Jérémy Doku te vervangen. Dat kon evengoed Godts zijn want Mbangula speelde de afgelopen weken bitter weinig bij Juventus na een droomstart in Italië.

Verdient Mika Godts een selectie bij de Rode Duivels?

Meest recent

Om deze reden moet Cercle ook na stunt vrezen in play-downs

Dé verrassing van de slotspeeldag in de reguliere competitie kwam zonder twijfel van Cercle ...

10
10
Duidelijkheid over Bounida: "Hij heeft zijn keuze gemaakt"

De voorbije dagen was er weer heel wat te doen over de toekomst van Rayane Bounida. De 20-jarige ...

36
36
Gehavend Real trekt thriller in derby naar zich toe

Zondagavond waren in LaLiga alle ogen gericht op de Madrileense derby. Die leverde het nodige ...

19
19
Krijgt Essevee nog nieuwe coach? Colpaert reageert

Niet alleen de strijd om de zesde plaats bleef spannend tot het bittere eind, maar ook die voor de ...

39
39
Taravel maakt eigen spelers met de grond gelijk

Voor Anderlecht viel er zondag ondanks de kwalificatie voor de Champions' Play-Off niets te vieren. ...

208
208
Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Club Brugge heeft de reguliere competitie afgesloten met een klinkende zege. Het legde met KV ...

255
255
Gent toch in PO1, maar De Mil is niet gerust

De voorbije jaren liet AA Gent een paar keer op de laatste speeldag nog kwalificatie voor de ...

165
165
Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Er moest uiteindelijk nog één topclub uit de boot vallen voor de Champions' Play-Off ...

206
206
Keiharde conclusie Anderlecht: "Het trok op niets"

Anderlecht heeft zondag zijn ticket voor de Champions' Play-Off over de streep getrokken, maar dat ...

243
243
Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Zondagavond is het doek gevallen over het reguliere seizoen in de Jupiler Pro League. De laatste ...

470
470
Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Ook onderin het klassement in de Jupiler Pro League zijn de kaarten geschud. In navolging van FCV ...

91
91
Gent en Anderlecht bibberen naar PO1, Genk komt tekort

Het was zondagavond op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de strijd om ...

155
155
Titelstrijd met twee: Union én Club maken Play-Off-statement

Nog voor de Champions' Play-Offs van start zijn gegaan, lijkt nu al duidelijk dat de landskampioen ...

206
206
Courtois-bom: België ontploft na schokkende Real-blunder

Thibaut Courtois voelde al iets in de opwarming, maar speelde toch nog voor Real Madrid. Nu blijkt ...

106
106
City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Slechts enkele dagen na de uitschakeling in de Champions League heeft Manchester City zich op fraaie ...

56
56
LIVE Slotspeeldag: Anderlecht en Gent vrezen doemscenario

Zondagavond wordt de volledige slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde ...

91
91
Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

151
151
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

48
48
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

27
27
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

79
79
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

84
84
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

222
222
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

59
59
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

146
146
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

606
606

Meer sportnieuws