Mika Godts reageert voor het eerst op ferme Ajax-ontgoocheling

door
Mika Godts reageert voor het eerst op ferme Ajax-ontgoocheling

Mika Godts is dit seizoen volledig doorgebroken bij Ajax. De flankaanvaller werd ook door Gill Swerts bij de Jonge Duivels gehaald en een selectie van bondscoach Domenico Tedesco en de Rode Duivels zat er zeker in na al het blessureleed van de afgelopen dagen. Godts kampt echter zelf met een blessure.

De buitenspeler moest vlak voor rust naar de kant in de competitiewedstrijd tegen FC Twente (2-2). Een flinke klap voor Godts die aan een enorm sterk seizoen bezig is bij Ajax. Het Belgische talent staat dan ook zeer dicht bij een selectie voor de Rode Duivels. Op Instagram reageerde hij kort maar krachtig.

LEES OOK: Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Drie woorden veelzeggend

Op sociale media reageerde Godts voor het eerst op zijn Ajax-blessure. ‘Coming back stronger!', klinkt het. De buitenspeler ziet er aldus naar uit om sterker dan ooit terug te keren. Hij krijgt alvast veel steun. Onder meer ploegmakkers Chuba Akpom, Traoré, Youri Baas en Davy Klaassen staken hem een hart onder de riem.

De ontgoocheling was en is groot bij Godts die dit seizoen helemaal is ontploft in de Nederlandse Eredivisie. Het jeugdproduct van Anderlecht en KRC Genk speelde dit seizoen al 20 competitieve wedstrijden waarin hij zes keer kon scoren en vijf assists wist te geven. In Amsterdam heeft Godts nog een contract tot 2027 met een marktwaarde van 8 miljoen euro.

Nationale ploeg lonkt

Godts werd aanvankelijk opgeroepen voor de Jonge Duivels, maar moest afhaken met een blessure. Vervolgens plukte Domenico Tedesco Juve-talent Samuel Mbangula weg bij de U21 om de geblesseerde Jérémy Doku te vervangen. Dat kon evengoed Godts zijn want Mbangula speelde de afgelopen weken bitter weinig bij Juventus na een droomstart in Italië.

Verdient Mika Godts een selectie bij de Rode Duivels?

Meest recent

Westerlo baalt na late gelijkmaker: "Moeten het binnenhalen"

De afsluiter van de 22ste speeldag in de Jupiler Pro League kreeg zondagavond geen winnaar. KV ...

5
5
'Bizarre wending rond Marc Brys bij Kameroen'

Kameroen schopte het op de voorbije Africa Cup tot de kwartfinales, waarin ze echter uitgeschakeld ...

40
40
Vanderbiest bevestigt: "Zijn laatste match voor Mechelen"

KV Mechelen is zondagavond niet verder geraakt dan een gelijkspel tegen Westerlo, waarmee het een ...

61
61
De Winter scoort, maar Milan verliest terrein in titelstrijd

AC Milan heeft zondag geen goede zaak gedaan in de strijd om de titel. Het slaagde er immers niet in ...

9
9
Hasi viseert drie spelers na dramatische prestatie

In november leek Anderlecht zich nog te ontpoppen tot titelkandidaat na zeges in de toppers tegen ...

234
234
Knaltransfer Carrasco: "Hij is een uitstekende speler"

Yannick Carrasco is intussen 2,5 jaar aan de slag in Saudi-Arabië, waar Al-Shabab in de zomer ...

54
54
Hazard begrijpt fans: "Niet genoeg wat we laten zien"

Anderlecht beleefde zondag alweer een pijnlijke avond in de competitie. Het bleef in eigen stadion ...

87
87
'Nieuwe wending: na basisplaats vertrek bij Anderlecht'

Anderlecht liet zondagavond pijnlijke punten liggen tegen rode lantaarn Dender. Besnik Hasi kon in ...

257
257
Geen goede zaak voor PO1: Mechelen redt pas op valreep punt

De strijd om de top zes is weer een beetje spannender geworden. KV Mechelen liet de concurrentie ...

63
63
Hoogspanning Anderlecht: spelers op matje, ontslag Hasi gevraagd

De motor van RSC Anderlecht blijft voorlopig sputteren in de Jupiler Pro League. Zondagavond raakte ...

623
623
Nieuwe klap Anderlecht: rode lantaarn pakt gouden punt

RSC Anderlecht heeft zondagavond opnieuw averij opgelopen in de Jupiler Pro League. Paars-Wit kon ...

229
229
Rentree in mineur: Juventus verpest grote comeback Lukaku

Romelu Lukaku heeft zijn eerste speelminuten van het seizoen gemaakt. Na maanden revalideren maakte ...

50
50
‘Vermeeren schrikt zich rot: OM maakt schokbeslissing’

Marseille wil z’n middenveld komende zomer compleet hertekenen. En dat nieuws komt als een ...

488
488
Sensatie! United reanimeert titelstrijd met zege op Arsenal

Zelf kampioen worden zit er allicht niet meer in, maar Manchester United drukt wel zijn stempel op ...

91
91
Na turbulent jaar staat Antwerp-fan Tom Waes voor zware test

Tom Waes zal ongetwijfeld blij zijn dat we in een nieuw jaar zitten. 2025 was turbulent voor het ...

21
21
Anderlecht uitgefloten aan rust: 'opvolger Hasi' al genoemd

Na de recente 1 op 9 wou RSC Anderlecht zo snel mogelijk aanknopen met een overwinning in de Jupiler ...

518
518
Straffe beelden: Stromae zet Lotto Park in vuur en vlam

RSC Anderlecht heeft op sportief vlak allerminst een succesvolle periode achter de rug. Maar qua ...

52
52
Barça leider na pareltje Yamal, extra ademruimte Van Persie

FC Barcelona heeft de macht terug gegrepen in de Spaanse Primera Division. De Catalanen wonnen met ...

23
23
'Club Brugge all-in: tweede duurste aanwinst uit clubgeschiedenis'

Met Félix Lemaréchal heeft Club Brugge zijn eerste aanwinst van de mercato ...

934
934
SK Beveren wint na tumult in slotfase, Vanderhaeghe baalt

SK Beveren blijft door de competitie razen in de Challenger Pro League. Op de Freethiel boekte de ...

171
171
Onwaarschijnlijk: Racing Genk faalt na knotsgekke slotfase

Racing Genk blijft krasselen in de eigen competitie. De Limburgers leken lange tijd op weg naar een ...

366
366
Anderlecht-Dender: Hasi verbaast met debutant in basiself

RSC Anderlecht liet de voorbije matchen dure steken vallen in de Jupiler Pro League en bleef tijdens ...

141
141
Cruciale zeges Chelsea en Villa, CDK wéér van belang

Charles De Ketelaere is goed aan het nieuwe kalenderjaar begonnen in de Serie A. Zondag was de Rode ...

24
24
"Héél slecht" - Janssen houdt zich niet in na 0 op 6

De goede sfeer na de opflakkering vlak voor nieuwjaar, is inmiddels weer gaan liggen bij Antwerp FC. ...

226
226
Club dokt fors voor Lemaréchal: exacte transfersom bekend

Club Brugge heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zaterdag werd de komst van ...

599
599

Meer sportnieuws