Mika Godts reageert voor het eerst op ferme Ajax-ontgoocheling

66 stemmen
Mika Godts reageert voor het eerst op ferme Ajax-ontgoocheling

Mika Godts is dit seizoen volledig doorgebroken bij Ajax. De flankaanvaller werd ook door Gill Swerts bij de Jonge Duivels gehaald en een selectie van bondscoach Domenico Tedesco en de Rode Duivels zat er zeker in na al het blessureleed van de afgelopen dagen. Godts kampt echter zelf met een blessure.

De buitenspeler moest vlak voor rust naar de kant in de competitiewedstrijd tegen FC Twente (2-2). Een flinke klap voor Godts die aan een enorm sterk seizoen bezig is bij Ajax. Het Belgische talent staat dan ook zeer dicht bij een selectie voor de Rode Duivels. Op Instagram reageerde hij kort maar krachtig.

LEES OOK: 'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Drie woorden veelzeggend

Op sociale media reageerde Godts voor het eerst op zijn Ajax-blessure. ‘Coming back stronger!', klinkt het. De buitenspeler ziet er aldus naar uit om sterker dan ooit terug te keren. Hij krijgt alvast veel steun. Onder meer ploegmakkers Chuba Akpom, Traoré, Youri Baas en Davy Klaassen staken hem een hart onder de riem.

De ontgoocheling was en is groot bij Godts die dit seizoen helemaal is ontploft in de Nederlandse Eredivisie. Het jeugdproduct van Anderlecht en KRC Genk speelde dit seizoen al 20 competitieve wedstrijden waarin hij zes keer kon scoren en vijf assists wist te geven. In Amsterdam heeft Godts nog een contract tot 2027 met een marktwaarde van 8 miljoen euro.

Nationale ploeg lonkt

Godts werd aanvankelijk opgeroepen voor de Jonge Duivels, maar moest afhaken met een blessure. Vervolgens plukte Domenico Tedesco Juve-talent Samuel Mbangula weg bij de U21 om de geblesseerde Jérémy Doku te vervangen. Dat kon evengoed Godts zijn want Mbangula speelde de afgelopen weken bitter weinig bij Juventus na een droomstart in Italië.

Verdient Mika Godts een selectie bij de Rode Duivels?

Meest recent

Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

31
31
VTM powerkoppel Breckx-Vandenberghe verrast vriend en vijand

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

9
9
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

35
35
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

32
32
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

253
253
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

161
161
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

400
400
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

129
129
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

88
88
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

114
114
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

146
146
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

178
178
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

155
155
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

137
137
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

464
464
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

540
540
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

845
845
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

248
248
Alderweireld en Véronique De Kock zwichten voor verleiding

Wat zich recent afspeelde tussen Véronique De Kock en Toby Alderweireld had alles weg van een ...

204
204
'Nieuwe transferwending Tzolis: minimumprijs onthuld'

Na zijn trip met de Griekse nationale ploeg, geniet Christos Tzolis momenteel van een welverdiende ...

542
542
Toekomst Garcia in dubio: nieuwe bondscoach na WK?

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

187
187
WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Kevin De Bruyne wil nog één keer schitteren op een WK, maar er hangt een vraagteken ...

314
314
'Club trekt grote ogen: transferschok Ardon Jashari'

Een jaartje geleden vertrok Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan voor een flink aantal ...

1040
1040
Rode Duivel imponeert: "Hij wil er geweldig WK van maken"

De Rode Duivels zijn maandag afgereisd naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een ...

248
248
Code Oranje: paniek neemt toe na rampzalige dag Nederland

Terwijl de Rode Duivels na een quasi vlekkeloze voorbereiding naar het WK zijn kunnen afreizen, ...

173
173

Meer sportnieuws