Mika Godts reageert voor het eerst op ferme Ajax-ontgoocheling

door
Mika Godts reageert voor het eerst op ferme Ajax-ontgoocheling

Mika Godts is dit seizoen volledig doorgebroken bij Ajax. De flankaanvaller werd ook door Gill Swerts bij de Jonge Duivels gehaald en een selectie van bondscoach Domenico Tedesco en de Rode Duivels zat er zeker in na al het blessureleed van de afgelopen dagen. Godts kampt echter zelf met een blessure.

De buitenspeler moest vlak voor rust naar de kant in de competitiewedstrijd tegen FC Twente (2-2). Een flinke klap voor Godts die aan een enorm sterk seizoen bezig is bij Ajax. Het Belgische talent staat dan ook zeer dicht bij een selectie voor de Rode Duivels. Op Instagram reageerde hij kort maar krachtig.

LEES OOK: Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Drie woorden veelzeggend

Op sociale media reageerde Godts voor het eerst op zijn Ajax-blessure. ‘Coming back stronger!', klinkt het. De buitenspeler ziet er aldus naar uit om sterker dan ooit terug te keren. Hij krijgt alvast veel steun. Onder meer ploegmakkers Chuba Akpom, Traoré, Youri Baas en Davy Klaassen staken hem een hart onder de riem.

De ontgoocheling was en is groot bij Godts die dit seizoen helemaal is ontploft in de Nederlandse Eredivisie. Het jeugdproduct van Anderlecht en KRC Genk speelde dit seizoen al 20 competitieve wedstrijden waarin hij zes keer kon scoren en vijf assists wist te geven. In Amsterdam heeft Godts nog een contract tot 2027 met een marktwaarde van 8 miljoen euro.

Nationale ploeg lonkt

Godts werd aanvankelijk opgeroepen voor de Jonge Duivels, maar moest afhaken met een blessure. Vervolgens plukte Domenico Tedesco Juve-talent Samuel Mbangula weg bij de U21 om de geblesseerde Jérémy Doku te vervangen. Dat kon evengoed Godts zijn want Mbangula speelde de afgelopen weken bitter weinig bij Juventus na een droomstart in Italië.

Verdient Mika Godts een selectie bij de Rode Duivels?

Meest recent

'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

10
10
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

7
7
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

65
65
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

136
136
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

131
131
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

47
47
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

115
115
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

55
55
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

43
43
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

90
90
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

273
273
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

243
243
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

33
33
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

137
137
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

462
462
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

351
351
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1220
1220
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

674
674
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

246
246
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

178
178
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

381
381
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

173
173
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

340
340
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

282
282
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

234
234

Meer sportnieuws