Mika Godts reageert voor het eerst op ferme Ajax-ontgoocheling

door
Mika Godts reageert voor het eerst op ferme Ajax-ontgoocheling

Mika Godts is dit seizoen volledig doorgebroken bij Ajax. De flankaanvaller werd ook door Gill Swerts bij de Jonge Duivels gehaald en een selectie van bondscoach Domenico Tedesco en de Rode Duivels zat er zeker in na al het blessureleed van de afgelopen dagen. Godts kampt echter zelf met een blessure.

De buitenspeler moest vlak voor rust naar de kant in de competitiewedstrijd tegen FC Twente (2-2). Een flinke klap voor Godts die aan een enorm sterk seizoen bezig is bij Ajax. Het Belgische talent staat dan ook zeer dicht bij een selectie voor de Rode Duivels. Op Instagram reageerde hij kort maar krachtig.

LEES OOK: Bounida stuurt brief naar KBVB: Swerts schakelt door

Drie woorden veelzeggend

Op sociale media reageerde Godts voor het eerst op zijn Ajax-blessure. ‘Coming back stronger!', klinkt het. De buitenspeler ziet er aldus naar uit om sterker dan ooit terug te keren. Hij krijgt alvast veel steun. Onder meer ploegmakkers Chuba Akpom, Traoré, Youri Baas en Davy Klaassen staken hem een hart onder de riem.

De ontgoocheling was en is groot bij Godts die dit seizoen helemaal is ontploft in de Nederlandse Eredivisie. Het jeugdproduct van Anderlecht en KRC Genk speelde dit seizoen al 20 competitieve wedstrijden waarin hij zes keer kon scoren en vijf assists wist te geven. In Amsterdam heeft Godts nog een contract tot 2027 met een marktwaarde van 8 miljoen euro.

Nationale ploeg lonkt

Godts werd aanvankelijk opgeroepen voor de Jonge Duivels, maar moest afhaken met een blessure. Vervolgens plukte Domenico Tedesco Juve-talent Samuel Mbangula weg bij de U21 om de geblesseerde Jérémy Doku te vervangen. Dat kon evengoed Godts zijn want Mbangula speelde de afgelopen weken bitter weinig bij Juventus na een droomstart in Italië.

Verdient Mika Godts een selectie bij de Rode Duivels?

Meest recent

België - Mexico: Garcia zet basisploeg compleet op zijn kop

De Rode Duivels werken dinsdagnacht hun tweede oefenwedstrijd in aanloop naar het WK af. In Chicago ...

14
14
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

249
249
Experimenten bij Rode Duivels: Garcia kondigt wissels aan

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

87
87
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku verlaat Napoli'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

121
121
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

169
169
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

118
118
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

82
82
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

49
49
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

357
357
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

84
84
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

562
562
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

276
276
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

108
108
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

124
124
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

426
426
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

97
97
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

338
338
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

803
803
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

47
47
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

305
305
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

61
61
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

301
301
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

90
90
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

297
297
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

46
46

Meer sportnieuws