Kompany verrast en gooit het roer volledig om bij Bayern

290
Kompany verrast en gooit het roer volledig om bij Bayern

Vincent Kompany kijkt op naar Pep Guardiola, dat is algemeen geweten. De verdediger speelde jarenlang onder de Spanjaard en als T1 heeft de Belg een gelijkaardige speelstijl ontwikkeld.

Net zoals Guardiola in het verleden was, is Kompany nu de hoofdtrainer van Bayern München. Daar werden onder afgelopen trainers Hansi Flick, Julian Nagelsmann en Thomas Tuchel strikte regels nageleefd. Kompany gooit het volgens Het Laatste Nieuws echter over een compleet andere boeg en spiegelt zich aan Pep Guardiola.

LEES OOK: CL-debuut voor Bisiwu? Flick spreekt duidelijke taal

Spelers jubelen

Tijdens de interlandperiode geeft Kompany de overige spelers namelijk een weekje vakantie. Dat was in het verleden zeker niet het geval onder de Duitse hoofdtrainers. Wie dat wél deed was Guardiola. Kompany gebruikt de Spaanse oefenmeester aldus nog steeds als het grote voorbeeld. 

Bayern München neemt het pas op 22 november op tegen Augsburg in de Bundesliga. Verschillende spelers hebben interlandverplichtingen, maar de spelers die geen international zijn hebben vrij gekregen. En daar is de Bayern-selectie ongelooflijk blij mee met een erg drukke kalender.

Veel lof

Kompany kende een paar wisselvallige resultaten, maar over het algemeen is er in Duitsland veel lof voor de Belg en zijn aanpak. De druk bij Bayern München is enorm, zeker na een snertseizoen. De Duitse grootmacht snakt naar prijzen.

Voorlopig bezorgt Kompany heel wat blije gezichten bij Bayern. De resultaten zijn goed en er worden veel doelpunten gescoord met aanvallend voetbal. Het Anderlecht-icoon ligt naar verluidt ook erg goed in de spelersgroep.

Een goede beslissing van Kompany?

Meest recent

Zorgen bij Union SG: sterkhouder lang buiten strijd?

Union SG won met 5-0 van Lommel SK en raast momenteel doorheen de Jupiler Pro League. Toch kregen de ...

0
0
"Pure zelfverheerlijking"-BV gooit bom onder imago Van Gucht

Ruben Van Gucht krijgt opnieuw een bijzonder stevige tik te verwerken. Een bekende BV heeft de ...

4
4
Ontslag Hayen lonkt: "Moet je niet aan mij vragen"

Nicky Hayen moet vrezen voor een ontslag. Burnley verloor met 3-1 van Swansea City en blijft zo ...

30
30
Kritiek op Lukaku: "Hij is daarvan de dupe bij Fenerbahçe"

De kritiek op Romelu Lukaku is al hard. Ook in België. Vlaamse analisten spraken al over een ...

26
26
Degryse waarschuwt Club: "Hij is al behoorlijk nerveus"

Club Brugge kende een moeilijke competitiestart, maar volgens analist Marc Degryse is er geen reden ...

152
152
Burgess looft AA Gent-pion: "Ronduit indrukwekkend"

Christian Burgess is bijzonder onder de indruk gekomen van Josué Vergara. De aanwinst liet ...

66
66
‘Verhaeghe dumpt kampioenenmaker voor spotprijs’

Club Brugge weigerde deze zomer tientallen miljoenen voor een van zijn absolute kampioenenmakers. ...

198
198
Vanhaezebrouck: "Hij moet kansen blijven krijgen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht geven ze elk seizoen de nodige kansen aan spelers van Neerpede. Ook dit seizoen ...

188
188
Club Brugge ziet onverwachte pion Tzolis zijn rol overnemen

Bij Club Brugge vertrok Christos Tzolis naar Arsenal. Er wordt naar Mamdou Diakhon en Jan Virgili ...

278
278
Anderlecht maakt progressie: twee spelers laten sector floreren

Bij RSC Anderlecht boekten ze een zuinige op het veld van KV Mechelen. Het is duidelijk dat RSCA nog ...

195
195
Speler geraakte niet weg bij Bayern, Kompany velt oordeel

Wie stopt Bayern dit seizoen in de Bundesliga? We vermoeden weer niemand. Vincent Kompany neemt het ...

79
79
De Meyer zet spelers op hun plaats, feest bij Beveren

SK Beveren won verdiend met 2-0 van STVV. De Kanaries merkten ook dat de Waaslanders thuis een heel ...

78
78
Arsenal en Real Madrid gunnen hun fans een goed weekend

Arsenal en Real Madrid kwamen vanavond aan de bak in de Premier League en La Liga. Konden de twee ...

41
41
Sterk Union SG met vijfklapper, drama voor OHL

Twee matchen om 20u45 in de Jupiler Pro League. Union SG hoopte zijn goede start verder te zetten ...

186
186
Met een trotse Van Himst: "Maakt het extra mooi"

KVC Westerlo won knap met 4-2 van Standard. De Kemphanen boeken zo een knappe zes op zes en het is ...

118
118
Sibierski geeft zijn doel én filosofie prijs bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski voor een enorme koerswijziging gezorgd. De sportieve baas ...

218
218
Coach Brighton lyrisch over 'nieuwe De Cuyper'

Maxim De Cuyper trok een jaar geleden voor 20 miljoen euro van Club Brugge naar Brighton & Hove ...

204
204
Vermeeren over vertrek bij Antwerp: "Als men dat zou weten..."

Arthur Vermeerden keerde terug naar Royal Antwerp FC. De middenvelder kende geen geslaagde avonturen ...

304
304
Groot feest bij Westerlo: Standard gaat onderuit

Om 18u15 stond er een interessant duel op het programma met KVC Westerlo tegen Standard. Het werd ...

72
72
Weergaloze Moreira dé grote man bij AC Milan

In de Serie A en Premier League begonnen er vroeg op de avond ook twee matchen. Tottenham ging tegen ...

64
64
‘Club Brugge-topaankopen keren zich tegen Leko’

Club Brugge investeerde deze zomer ruim vijftig miljoen euro in een nieuwe ploeg. Toch botsen enkele ...

531
531
Exit bij KRC Genk: "Ik zocht een oplossing"

Bij OH Leuven moet het dringend beter. De ploeg van Timmy Simons pakte nog geen enkel punt en ze ...

79
79
Cercle Brugge onder druk: Friis ziet één groot probleem

Cercle Brugge is niet goed begonnen aan het seizoen. Met een twee op vijftien is het rapport ...

87
87
Geen revelatie: OH Leuven staat voor cruciaal seizoen

De afgelopen jaren moesten we toch even de wenkbrauwen fronsen bij bepaalde uitspraken. Zo werd OH ...

57
57
Vanaken wel of niet? Leko maakt selectie bekend

Hans Vanaken viel tegen Aston Villa uit met een lichte blessure. Er was veel twijfel of de Rode ...

178
178

Meer sportnieuws