Kompany verrast en gooit het roer volledig om bij Bayern

door
Kompany verrast en gooit het roer volledig om bij Bayern

Vincent Kompany kijkt op naar Pep Guardiola, dat is algemeen geweten. De verdediger speelde jarenlang onder de Spanjaard en als T1 heeft de Belg een gelijkaardige speelstijl ontwikkeld.

Net zoals Guardiola in het verleden was, is Kompany nu de hoofdtrainer van Bayern München. Daar werden onder afgelopen trainers Hansi Flick, Julian Nagelsmann en Thomas Tuchel strikte regels nageleefd. Kompany gooit het volgens Het Laatste Nieuws echter over een compleet andere boeg en spiegelt zich aan Pep Guardiola.

LEES OOK: Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Spelers jubelen

Tijdens de interlandperiode geeft Kompany de overige spelers namelijk een weekje vakantie. Dat was in het verleden zeker niet het geval onder de Duitse hoofdtrainers. Wie dat wél deed was Guardiola. Kompany gebruikt de Spaanse oefenmeester aldus nog steeds als het grote voorbeeld. 

Bayern München neemt het pas op 22 november op tegen Augsburg in de Bundesliga. Verschillende spelers hebben interlandverplichtingen, maar de spelers die geen international zijn hebben vrij gekregen. En daar is de Bayern-selectie ongelooflijk blij mee met een erg drukke kalender.

Veel lof

Kompany kende een paar wisselvallige resultaten, maar over het algemeen is er in Duitsland veel lof voor de Belg en zijn aanpak. De druk bij Bayern München is enorm, zeker na een snertseizoen. De Duitse grootmacht snakt naar prijzen.

Voorlopig bezorgt Kompany heel wat blije gezichten bij Bayern. De resultaten zijn goed en er worden veel doelpunten gescoord met aanvallend voetbal. Het Anderlecht-icoon ligt naar verluidt ook erg goed in de spelersgroep.

Een goede beslissing van Kompany?

Meest recent

Top 20: Courtois beste ter wereld, straffe notering Lammens

De Rode Duivels trekken straks naar het wereldkampioenschap met een op papier minder kwalitatieve ...

30
30
Maarten Martens doet boekje open over Anderlecht-flirt

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

43
43
Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

292
292
'Uithaal Leko zindert na: drie sterkhouders in vizier'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

246
246
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

70
70
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

247
247
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

443
443
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

67
67
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

56
56
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

34
34
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

315
315
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

477
477
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

243
243
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

82
82
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

70
70
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

409
409
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

206
206
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

304
304
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

197
197
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

132
132
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

193
193
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

107
107
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

230
230
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

97
97
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0

Meer sportnieuws