TRANSFERUURTJE: ‘Grootse Anderlecht-plannen, jackpot Antwerp’

585 stemmen
TRANSFERUURTJE: ‘Grootse Anderlecht-plannen, jackpot Antwerp’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: ‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Jupiler Pro League

Olivier Renard is van plak om flink uit te pakken bij RSC Anderlecht. De wintermercato komt eraan en de nieuwe Sportief Directeur wil indruk maken. Er heeft naar verluidt al topoverleg plaatsgevonden om de doelstellingen van de komende transferperiode vast te leggen. Uitgaand moet Paars-Wit een vertrek van Mario Stroeykens vrezen. De middenvelder is dé patron bij Anderlecht geworden.

Kevin Denkey is plots op weg naar een winterse knaltransfer. De Cercle Brugge-aanvaller werd tegen Anderlecht uit de selectie gehouden zodat hij kon afreizen naar de Verenigde Staten om te onderhandelen met Cincinnati. De MLS-club is naar verluidt bereid om minstens vijftien miljoen euro op tafel te leggen. Miron Muslic zit dan weer in zak en as omdat hij niet over zijn aanvalsleider kon beschikken.

Royal Antwerp FC kan binnenkort mogelijk weer een jackpot binnenhalen. Volgens clubicoon Patrick Goots is Senne Lammens het volgende goudhaantje van The Great Old. De voormalige doelman van Club Brugge is de absolute nummer één onder de lat geworden en is niet meer weg te denken in de ploeg van Jonas De Roeck. Lammens is de opvolger van Jean Butez en maakt veel indruk. De nog maar 22-jarige goalie brengt mogelijk in de toekomst een aardig zakcentje op.

Buitenland

FC Barcelona is onder Hansi Flick volledig op stoom gekomen. Joan Laporta wil op de transfermarkt echter nog wel stevig uithalen. Roberto Lewandowski begint op leeftijd te komen en Erling Haaland wordt nadrukkelijk genoemd in Catalonië. Laporta wil vooral uitpakken met prestigetransfers omdat de nieuwe voorzittersverkiezingen eraan zitten te komen.

Rivaal Real Madrid zal komende winter ook niet stilzitten. De Koninklijke kent een mindere periode en een transferlijstje van drie namen is naar buiten gekomen. Vooral in de verdediging wil Real versterkingen zien door al het blessureleed. Sergio Ramos zal geen spectaculaire comeback maken, maar Castello Lukeba, Jonathan Tah en Aymeric Laporte zijn wél kandidaten.

Moet Anderlecht in de winter de transfermarkt opgaan?

Meest recent

Een volledige dag op het WK in Amerika? Dit is het kostenplaatje

Een wereldkampioenschap bezoeken staat voor veel voetbalfans gelijk aan een droomreis. Maar die ...

11
11
Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

Engeland heeft met 2-0 van Panama gewonnen en gaat als groepswinnaar naar de volgende ronde. Harry ...

4
4
Ronaldo weer afgemaakt: “Haal hem er toch af!”

Portugal speelde gelijk tegen Colombia en zag zo het Zuid-Amerikaanse land de groepswinst pakken. ...

35
35
Club Brugge ziet toptalent pardoes vertrekken

De afgelopen seizoenen focuste Club Brugge zich op de eigen jeugd. Verschillende spelers braken dan ...

185
185
Rode Duivels krijgen opvallende waarschuwing voor Senegal

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finales van het WK op tegen Senegal. België werd alsnog ...

178
178
KAA Gent maakt plots terugkeer van pion bekend

KAA Gent is druk bezig om de selectie op orde te krijgen voor volgend seizoen. Rik De Mil is ook ...

61
61
'Totale chaos bij Antwerp: duidelijkheid wél op komst'

Royal Antwerp FC heeft momenteel een kern die niet waardig is voor de Jupiler Pro League. Dat is een ...

378
378
De Ketelaere ziet vriendin zwaar uitpakken: fans smelten weg

Charles De Ketelaere kende tot nu toe een wisselvallig WK, al zijn het uiteraard grote schoenen om ...

184
184
STVV geeft stevige transferplannen prijs

STVV stelde vandaag Frederic De Meyer voor als de nieuwe coach. Hij krijgt de enorm zware taak om ...

89
89
Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

RSC Anderlecht is een héél interessante club voor investeerders. De afgelopen jaren ...

448
448
Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Er werd getwijfeld aan zijn vorm, aan zijn fitheid en zelfs aan zijn rol binnen deze generatie Rode ...

195
195
Niet alleen Trossard: ook andere Duivel plots onmisbaar

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

175
175
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

60
60
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

772
772
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

481
481
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

229
229
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

276
276
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

54
54
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

86
86
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

34
34
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

92
92
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

138
138
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

511
511
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

158
158
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

416
416

Meer sportnieuws