TRANSFERUURTJE: ‘Grootse Anderlecht-plannen, jackpot Antwerp’

door stemmen
TRANSFERUURTJE: ‘Grootse Anderlecht-plannen, jackpot Antwerp’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: "Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Jupiler Pro League

Olivier Renard is van plak om flink uit te pakken bij RSC Anderlecht. De wintermercato komt eraan en de nieuwe Sportief Directeur wil indruk maken. Er heeft naar verluidt al topoverleg plaatsgevonden om de doelstellingen van de komende transferperiode vast te leggen. Uitgaand moet Paars-Wit een vertrek van Mario Stroeykens vrezen. De middenvelder is dé patron bij Anderlecht geworden.

Kevin Denkey is plots op weg naar een winterse knaltransfer. De Cercle Brugge-aanvaller werd tegen Anderlecht uit de selectie gehouden zodat hij kon afreizen naar de Verenigde Staten om te onderhandelen met Cincinnati. De MLS-club is naar verluidt bereid om minstens vijftien miljoen euro op tafel te leggen. Miron Muslic zit dan weer in zak en as omdat hij niet over zijn aanvalsleider kon beschikken.

Royal Antwerp FC kan binnenkort mogelijk weer een jackpot binnenhalen. Volgens clubicoon Patrick Goots is Senne Lammens het volgende goudhaantje van The Great Old. De voormalige doelman van Club Brugge is de absolute nummer één onder de lat geworden en is niet meer weg te denken in de ploeg van Jonas De Roeck. Lammens is de opvolger van Jean Butez en maakt veel indruk. De nog maar 22-jarige goalie brengt mogelijk in de toekomst een aardig zakcentje op.

Buitenland

FC Barcelona is onder Hansi Flick volledig op stoom gekomen. Joan Laporta wil op de transfermarkt echter nog wel stevig uithalen. Roberto Lewandowski begint op leeftijd te komen en Erling Haaland wordt nadrukkelijk genoemd in Catalonië. Laporta wil vooral uitpakken met prestigetransfers omdat de nieuwe voorzittersverkiezingen eraan zitten te komen.

Rivaal Real Madrid zal komende winter ook niet stilzitten. De Koninklijke kent een mindere periode en een transferlijstje van drie namen is naar buiten gekomen. Vooral in de verdediging wil Real versterkingen zien door al het blessureleed. Sergio Ramos zal geen spectaculaire comeback maken, maar Castello Lukeba, Jonathan Tah en Aymeric Laporte zijn wél kandidaten.

Moet Anderlecht in de winter de transfermarkt opgaan?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Oosting in vieze papieren: nieuw ontslag Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

5
5
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

68
68
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

122
122
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

103
103
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

104
104
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

416
416
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

605
605
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

371
371
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

195
195
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

115
115
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

78
78
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

202
202
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

394
394
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

188
188
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

100
100
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

34
34
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

280
280
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

272
272
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

424
424
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

429
429
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

288
288
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

47
47
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

164
164
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

148
148
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

54
54

Meer sportnieuws