Degryse ziet groot probleem Anderlecht én Kasper Dolberg

door
Degryse ziet groot probleem Anderlecht én Kasper Dolberg

Kasper Dolberg was afgelopen speeldag goed voor een hattrick en zit nu aan vijf doelpunten in twee competitiematchen. Toch is niet alles koek en ei, dat liet analist Marc Degryse aan Het Laatste Nieuws weten.

Dolberg is de absolute aanvalsleider van Anderlecht en onmisbaar voor David Hubert. Toch vindt Degryse dat er iets scheelt met de Deense goaltjesdief. Bij Anderlecht heeft hij nog een contract tot 2027 met tien miljoen euro.

LEES OOK: Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

Te goed voor JPL

Degryse begon met lofzang voor Dolberg. “Dolberg is zoals zijn landgenoot Skov Olsen. Puur intrinsiek zijn deze twee Denen veel te goed voor onze competitie. Zowel Dolberg als Skov Olsen brengen mij puur voetbalplezier. En toch lopen ze nog steeds op de Belgische velden rond.”

Volgens de analist zullen de topclubs zeker toekijken. “Dolberg is 27 en Skov Olsen zelfs nog maar 24. Europese topclubs graven evenwel steeds meer in het verleden van spelers. Zij stellen niet alleen een voetbalprofiel op, maar ze gaan ook kijken naar het hoofd van die speler. En dan kun je wel wat vertellen over bijvoorbeeld Dolberg.”

Niet gelukkig 

En daarom ziet Degryse een groot probleem voor Anderlecht én Dolberg. “Die jongen maakte de voorbije week vijf doelpunten in twee competitiewedstrijden en toch heb je niet de indruk dat hij supergelukkig op een voetbalveld staat. Wat gaat er in dat kopje om? Geïnteresseerde clubs stellen zich ongetwijfeld ook die vraag.”

Dit seizoen zit Dolberg al aan acht doelpunten in dertien competitiewedstrijden. De Deense spits werd in de zomer van 2023 voor vijf miljoen euro overgenomen voor het Franse OGC Nice. Mogelijk hoopt Paars-Wit nog een veelvoud te verdienen aan de 52-voudige international (elf doelpunten).

Heb jij ook de indruk dat Dolberg niet gelukkig is bij Anderlecht?

Meest recent

KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

5
5
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

8
8
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

30
30
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

68
68
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

205
205
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

194
194
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

622
622
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

464
464
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

44
44
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

411
411
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

126
126
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

128
128
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

254
254
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

120
120
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

66
66
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

245
245
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

132
132
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

188
188
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

254
254
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

352
352
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

21
21
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

444
444
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

60
60
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

225
225
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

374
374

Meer sportnieuws