Degryse ziet groot probleem Anderlecht én Kasper Dolberg

567
Degryse ziet groot probleem Anderlecht én Kasper Dolberg

Kasper Dolberg was afgelopen speeldag goed voor een hattrick en zit nu aan vijf doelpunten in twee competitiematchen. Toch is niet alles koek en ei, dat liet analist Marc Degryse aan Het Laatste Nieuws weten.

Dolberg is de absolute aanvalsleider van Anderlecht en onmisbaar voor David Hubert. Toch vindt Degryse dat er iets scheelt met de Deense goaltjesdief. Bij Anderlecht heeft hij nog een contract tot 2027 met tien miljoen euro.

LEES OOK: Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Te goed voor JPL

Degryse begon met lofzang voor Dolberg. “Dolberg is zoals zijn landgenoot Skov Olsen. Puur intrinsiek zijn deze twee Denen veel te goed voor onze competitie. Zowel Dolberg als Skov Olsen brengen mij puur voetbalplezier. En toch lopen ze nog steeds op de Belgische velden rond.”

Volgens de analist zullen de topclubs zeker toekijken. “Dolberg is 27 en Skov Olsen zelfs nog maar 24. Europese topclubs graven evenwel steeds meer in het verleden van spelers. Zij stellen niet alleen een voetbalprofiel op, maar ze gaan ook kijken naar het hoofd van die speler. En dan kun je wel wat vertellen over bijvoorbeeld Dolberg.”

Niet gelukkig 

En daarom ziet Degryse een groot probleem voor Anderlecht én Dolberg. “Die jongen maakte de voorbije week vijf doelpunten in twee competitiewedstrijden en toch heb je niet de indruk dat hij supergelukkig op een voetbalveld staat. Wat gaat er in dat kopje om? Geïnteresseerde clubs stellen zich ongetwijfeld ook die vraag.”

Dit seizoen zit Dolberg al aan acht doelpunten in dertien competitiewedstrijden. De Deense spits werd in de zomer van 2023 voor vijf miljoen euro overgenomen voor het Franse OGC Nice. Mogelijk hoopt Paars-Wit nog een veelvoud te verdienen aan de 52-voudige international (elf doelpunten).

Heb jij ook de indruk dat Dolberg niet gelukkig is bij Anderlecht?

Meest recent

Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

4
4
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

13
13
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

14
14
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

33
33
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

66
66
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

76
76
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

41
41
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

46
46
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

219
219
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

421
421
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

58
58
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

21
21
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

116
116
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

71
71
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

136
136
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

166
166
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

299
299
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

562
562
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

228
228
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

186
186
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

540
540
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

94
94
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

462
462
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

54
54
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

74
74

Meer sportnieuws