Degryse ziet groot probleem Anderlecht én Kasper Dolberg

567
Degryse ziet groot probleem Anderlecht én Kasper Dolberg

Kasper Dolberg was afgelopen speeldag goed voor een hattrick en zit nu aan vijf doelpunten in twee competitiematchen. Toch is niet alles koek en ei, dat liet analist Marc Degryse aan Het Laatste Nieuws weten.

Dolberg is de absolute aanvalsleider van Anderlecht en onmisbaar voor David Hubert. Toch vindt Degryse dat er iets scheelt met de Deense goaltjesdief. Bij Anderlecht heeft hij nog een contract tot 2027 met tien miljoen euro.

LEES OOK: Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Te goed voor JPL

Degryse begon met lofzang voor Dolberg. “Dolberg is zoals zijn landgenoot Skov Olsen. Puur intrinsiek zijn deze twee Denen veel te goed voor onze competitie. Zowel Dolberg als Skov Olsen brengen mij puur voetbalplezier. En toch lopen ze nog steeds op de Belgische velden rond.”

Volgens de analist zullen de topclubs zeker toekijken. “Dolberg is 27 en Skov Olsen zelfs nog maar 24. Europese topclubs graven evenwel steeds meer in het verleden van spelers. Zij stellen niet alleen een voetbalprofiel op, maar ze gaan ook kijken naar het hoofd van die speler. En dan kun je wel wat vertellen over bijvoorbeeld Dolberg.”

Niet gelukkig 

En daarom ziet Degryse een groot probleem voor Anderlecht én Dolberg. “Die jongen maakte de voorbije week vijf doelpunten in twee competitiewedstrijden en toch heb je niet de indruk dat hij supergelukkig op een voetbalveld staat. Wat gaat er in dat kopje om? Geïnteresseerde clubs stellen zich ongetwijfeld ook die vraag.”

Dit seizoen zit Dolberg al aan acht doelpunten in dertien competitiewedstrijden. De Deense spits werd in de zomer van 2023 voor vijf miljoen euro overgenomen voor het Franse OGC Nice. Mogelijk hoopt Paars-Wit nog een veelvoud te verdienen aan de 52-voudige international (elf doelpunten).

Heb jij ook de indruk dat Dolberg niet gelukkig is bij Anderlecht?

Meest recent

Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

20
20
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

34
34
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

41
41
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

137
137
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

243
243
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

88
88
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

217
217
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

107
107
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

81
81
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

389
389
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

31
31
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

502
502
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

61
61
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

724
724
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

70
70
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

599
599
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

219
219
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1098
1098
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

165
165
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

30
30
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

214
214
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

17
17
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

119
119
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

354
354

Meer sportnieuws