‘Amorim pakt meteen uit met pikante transferbom bij Man Utd’

door
‘Amorim pakt meteen uit met pikante transferbom bij Man Utd’

Ruben Amorim is de nieuwe hoofdtrainer van Manchester United. Erik ten Hag werd na teleurstellende resultaten ontslagen en de Portugese oefenmeester is van plan meteen in actie te schieten bij The Mancunians.

Het loopt niet bij Man Utd en het bestuur hoopt met Amorim op een ommekeer. De Portugees kende dit seizoen ongekende successen met Sporting CP. De club van Zeno Debast kent een perfect parcours in de Portugese hoogste klasse en ook in de Champions League presteert het enorm sterk.

LEES OOK: Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Direct pikante bom

Volgens verschillende media, waaronder het doorgaans goed geïnformeerde L'Équipe, is de eerste aanwinst van Amorim al bekend. Man Utd is op zoek naar meer creativiteit en de nieuwe T1 gaat direct voor een pikante transferbom. The Mancunians hebben Christopher Nkunku van rechtstreekse concurrent Chelsea op het oog.

Nkunku is op zijn beurt niet tevreden over zijn rol bij Chelsea. De Londense club draait dit seizoen weer mee bovenin de Premier League en Nkunku moet meestal genoegen nemen met een reserverol. In de zomer van 2023 legde Chelsea nog 60 miljoen euro op tafel voor Nkunku. Hij heeft nog een contract tot 2029 in Londen.

Carrière herlanceren

Nkunku maakte furore in de Bundesliga bij RB Leizpig en versierde een knaltransfer naar Chelsea. Daar kampte hij echter met veel blessureleed en nu heeft de Fransman moeite om op de voorgrond te treden. Met het oog op de Franse nationale ploeg zou Nkunku een transfer wel zien zitten.

En daar wil Amorim van profiteren. Man Utd heeft extra creativiteit nodig en Nkunku kan een belangrijke pion onder de Portugees worden. Het is nog maar de vraag of Chelsea wil meewerken aan een transfer naar een rechtstreekse concurrent.

Moet Man Utd vol voor Nkunku gaan?

Meest recent

Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

1
1
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

41
41
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

35
35
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

75
75
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

154
154
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

101
101
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

65
65
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

76
76
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

68
68
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

88
88
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

91
91
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

127
127
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

42
42
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

143
143
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

229
229
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

490
490
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

423
423
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

336
336
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

312
312
Schreuder onthult alles over flirt met Anderlecht

Anderlecht gaat nog zeker tot het einde van het seizoen door met Jérémy Taravel als ...

200
200
Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

170
170
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

106
106
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

319
319
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

510
510
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

216
216

Meer sportnieuws