‘Amorim pakt meteen uit met pikante transferbom bij Man Utd’

134
‘Amorim pakt meteen uit met pikante transferbom bij Man Utd’

Ruben Amorim is de nieuwe hoofdtrainer van Manchester United. Erik ten Hag werd na teleurstellende resultaten ontslagen en de Portugese oefenmeester is van plan meteen in actie te schieten bij The Mancunians.

Het loopt niet bij Man Utd en het bestuur hoopt met Amorim op een ommekeer. De Portugees kende dit seizoen ongekende successen met Sporting CP. De club van Zeno Debast kent een perfect parcours in de Portugese hoogste klasse en ook in de Champions League presteert het enorm sterk.

LEES OOK: Koni De Winter krijgt er flink van langs, Theate blundert

Direct pikante bom

Volgens verschillende media, waaronder het doorgaans goed geïnformeerde L'Équipe, is de eerste aanwinst van Amorim al bekend. Man Utd is op zoek naar meer creativiteit en de nieuwe T1 gaat direct voor een pikante transferbom. The Mancunians hebben Christopher Nkunku van rechtstreekse concurrent Chelsea op het oog.

Nkunku is op zijn beurt niet tevreden over zijn rol bij Chelsea. De Londense club draait dit seizoen weer mee bovenin de Premier League en Nkunku moet meestal genoegen nemen met een reserverol. In de zomer van 2023 legde Chelsea nog 60 miljoen euro op tafel voor Nkunku. Hij heeft nog een contract tot 2029 in Londen.

Carrière herlanceren

Nkunku maakte furore in de Bundesliga bij RB Leizpig en versierde een knaltransfer naar Chelsea. Daar kampte hij echter met veel blessureleed en nu heeft de Fransman moeite om op de voorgrond te treden. Met het oog op de Franse nationale ploeg zou Nkunku een transfer wel zien zitten.

En daar wil Amorim van profiteren. Man Utd heeft extra creativiteit nodig en Nkunku kan een belangrijke pion onder de Portugees worden. Het is nog maar de vraag of Chelsea wil meewerken aan een transfer naar een rechtstreekse concurrent.

Moet Man Utd vol voor Nkunku gaan?

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

43
43
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

45
45
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

70
70
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

68
68
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

139
139
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

185
185
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

71
71
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

98
98
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

69
69
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

117
117
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

14
14
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

19
19
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

79
79
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

203
203
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

119
119
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

101
101
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

938
938
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

73
73
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

158
158
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

107
107
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

42
42
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

393
393
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

432
432
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

206
206
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

414
414

Meer sportnieuws