Mentaal probleem bij Club Brugge: "Vooral bij die 3 spelers"

1102 stemmen
Mentaal probleem bij Club Brugge:

Een paar dagen na de stunt tegen Aston Villa leed Club Brugge alweer overbodig puntenverlies tegen hekkensluiter Beerschot. In zijn wekelijkse column voor Het Nieuwsblad legt Hein Vanhaezebrouck de vinger op de wonde voor Nicky Hayen en zijn troepen.

Zelf valt de coach van Blauw-Zwart volgens Vanhaezebrouck weinig te verwijten. Hayen zag het onheil naar eigen zeggen vooraf reeds aankomen en probeerde ondanks de 0-2 voorsprong tijdens de rust tevergeefs nog om bij te stellen. "Dat dat weinig effect had is zorgwekkend", merkt Vanhaezebrouck op.

LEES OOK: Club Brugge reageert fors na nazigroet

Trio geeft verkeerd voorbeeld

Na afloop gaf Hayen dan weer toe dat er sprake is van een zogenaamd attitudeprobleem in Jan Breydel. Terwijl de meeste pijlen er in dat opzicht gericht zijn op pakweg Andreas Skov Olsen, die op Het Kiel weliswaar opnieuw niet thuis gaf, legt Vanhaezebrouck de verantwoordelijkheid toch bij andere figuren.

Net zoals chef voetbal Ludo Vandewalle vindt de analist dat meubelstukken als Simon Mignolet, Brandon Mechele en aanvoerder Hans Vanaken nog eens wakker mogen worden geschud. "Dit is geen níéúw probleem, dit is al jaren bezig. Daarom kijk ik vooral naar anciens als Mignolet, Mechele en Vanaken."

Gemakzucht bij Club Brugge?

"Tegen Villa zetten ze zich nog eens. Tegen Rogers en Watkins spelen ze op de toppen van hun tenen. Die instelling moeten ze élke match hebben, maar ja, ze denken weer: in de play-offs maken we dat wel goed. Terwijl er bij hun twee laatste titels héél veel meeval is gemoeid", stelt Vanhaezebrouck vast.

"De houding van 'we zetten dat nog wel recht' lijkt in de groep te zijn geslopen en dat is er blijkbaar niet uit te krijgen. Het wordt de belangrijkste taak in de interlandbreak. Orde op zaken stellen", komt ook Vandewalle tot dezelfde conclusie over het gebrek aan focus, grinta, drive en mentaliteit in Westkapelle.

Club heeft een gebrek aan leiders in de kleedkamer

Meest recent

Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

57
57
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

110
110
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

60
60
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

218
218
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

51
51
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

85
85
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

115
115
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

421
421
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

34
34
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

85
85
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

240
240
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

164
164
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

129
129
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

98
98
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

167
167
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

442
442
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

83
83
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

474
474
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

104
104
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

339
339
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

531
531
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

149
149
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

384
384
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

489
489
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

574
574

Meer sportnieuws