Mentaal probleem bij Club Brugge: "Vooral bij die 3 spelers"

door
Mentaal probleem bij Club Brugge:

Een paar dagen na de stunt tegen Aston Villa leed Club Brugge alweer overbodig puntenverlies tegen hekkensluiter Beerschot. In zijn wekelijkse column voor Het Nieuwsblad legt Hein Vanhaezebrouck de vinger op de wonde voor Nicky Hayen en zijn troepen.

Zelf valt de coach van Blauw-Zwart volgens Vanhaezebrouck weinig te verwijten. Hayen zag het onheil naar eigen zeggen vooraf reeds aankomen en probeerde ondanks de 0-2 voorsprong tijdens de rust tevergeefs nog om bij te stellen. "Dat dat weinig effect had is zorgwekkend", merkt Vanhaezebrouck op.

LEES OOK: Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Trio geeft verkeerd voorbeeld

Na afloop gaf Hayen dan weer toe dat er sprake is van een zogenaamd attitudeprobleem in Jan Breydel. Terwijl de meeste pijlen er in dat opzicht gericht zijn op pakweg Andreas Skov Olsen, die op Het Kiel weliswaar opnieuw niet thuis gaf, legt Vanhaezebrouck de verantwoordelijkheid toch bij andere figuren.

Net zoals chef voetbal Ludo Vandewalle vindt de analist dat meubelstukken als Simon Mignolet, Brandon Mechele en aanvoerder Hans Vanaken nog eens wakker mogen worden geschud. "Dit is geen níéúw probleem, dit is al jaren bezig. Daarom kijk ik vooral naar anciens als Mignolet, Mechele en Vanaken."

Gemakzucht bij Club Brugge?

"Tegen Villa zetten ze zich nog eens. Tegen Rogers en Watkins spelen ze op de toppen van hun tenen. Die instelling moeten ze élke match hebben, maar ja, ze denken weer: in de play-offs maken we dat wel goed. Terwijl er bij hun twee laatste titels héél veel meeval is gemoeid", stelt Vanhaezebrouck vast.

"De houding van 'we zetten dat nog wel recht' lijkt in de groep te zijn geslopen en dat is er blijkbaar niet uit te krijgen. Het wordt de belangrijkste taak in de interlandbreak. Orde op zaken stellen", komt ook Vandewalle tot dezelfde conclusie over het gebrek aan focus, grinta, drive en mentaliteit in Westkapelle.

Club heeft een gebrek aan leiders in de kleedkamer

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

93
93
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

4
4
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

28
28
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

43
43
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

18
18
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

95
95
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

71
71
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

277
277
Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. De Rouches wonnen ...

86
86
Mazzu is het beu en haalt ferm uit na Standard – OHL

Oud-Heverlee Leuven zit in een desastreuze reeks. Ook tegen Standard Luik liep het mis ondanks de ...

109
109
'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'

Ongeacht of alsnog een Europees ticket uit de bus valt, maakt Antwerp FC zich op voor een drukke ...

151
151
Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Club Brugge staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in de Champions' Play-Offs, maar de druk ...

276
276
"Belachelijk" - Opvallende straf Burgess na heftige uithaal

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

287
287
Vrouw Valverde haalt verschroeiend uit: "Ze willen bloed zien"

De aanloop naar de Clasico van zondagavond is bijzonder woelig verlopen bij Real Madrid. Zo kwam het ...

58
58
'Anderlecht heeft genoeg gezien: pijnlijke exit na 61 duels'

Antoine Sibierski is sinds deze week officieel aan de slag als sportief directeur bij RSC ...

336
336
'Antwerp schrikt: Janssen richting ophefmakende transfer'

Terwijl Joseph Oosting en zijn troepen de ontknoping van de Europe Play-Offs inzetten, is de ...

290
290
'Bayern opent onderhandelingen: Kompany krijgt knaltransfer'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

178
178
Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Dévy Rigaux dreigt Club Brugge te ontglippen. Feyenoord duwt door voor een nieuwe sportieve ...

315
315
'WK-selectie Garcia bijna rond: twéé daverende verrassingen'

Komende vrijdag is het eindelijk zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke 26 spelers hij ...

297
297
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

34
34
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

238
238
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

49
49
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

112
112
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

250
250
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

202
202
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

171
171

Meer sportnieuws