TRANSFERUURTJE: 'Cercle verliest Denkey, geen comeback bij Real'

205 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Cercle verliest Denkey, geen comeback bij Real'

De winterse mercato nadert met rasse schreden, clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: ‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Jupiler Pro League

Cercle Brugge lijkt alsnog Kevin Denkey te verliezen. De topschutter van vorig seizoen was een opvallende afwezige in de selectie tegen Anderlecht en de Vereniging liet weten dat hij toestemming kreeg om over een transfer te onderhandelen. Denkey zou op weg zijn naar de MLS, waar FC Cincinnati bereid zou zijn om rond de 15 miljoen euro neer te tellen.

Buitenland

Bij Real Madrid lijken ze in januari vrijwel zeker een extra verdediger aan te zullen trekken. Door het uitvallen van Tchouaméni en Militão blijft centraal achterin immers Rüdiger als enige optie over. De voorbije dagen werd geopperd dat de Koninklijke weleens de nog steeds transfervrije Sergio Ramos zou kunnen terughalen, maar voorzitter Florentino Perez zou geen trek hebben in een rentree van de oude krijger.

Harry Kane scoort dit seizoen aan de lopende band bij Bayern München, maar er zou weleens een opvallende transfer kunnen lonken voor de Engelsman. PSG zou van hem hun nieuwe speerpunt willen maken en zou maar liefst 130 miljoen euro veil hebben. Daarnaast zou ook Manchester City aan Kane denken bij een eventueel vertrek van Haaland.

Naast Kane moet Vincent Kompany ook een vertrek van Alphonso Davies vrezen. De linksachter verlengde zijn aflopende contract nog altijd niet. Real Madrid zou de dans leiden om hem komende zomer binnen te halen, maar ook FC Barcelona mengt zich alsmaar nadrukkelijker in de strijd. Daarnaast ligt ook Manchester United nog op de loer. Al is een verlengd verblijf in München ook nog niet helemaal uitgesloten.

Bij AS Roma zijn ze al toe aan hun derde trainer van het seizoen. Na amper twaalf wedstrijden werd Ivan Juric immers alweer ontslagen, omdat de prestaties maar bleven tegenvallen. De topkandidaat om hem op te volgen is Roberto Mancini, die onlangs opstapte als bondscoach van Saudi-Arabië. Ook de naam van Frank Lampard viel al.

Mag Cercle tevreden zijn met die transfersom voor Denkey?

Meest recent

'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

25
25
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

31
31
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

51
51
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

104
104
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

54
54
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

562
562
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

205
205
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

247
247
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

363
363
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

112
112
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

84
84
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

138
138
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

231
231
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

40
40
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

299
299
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

210
210
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

39
39
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

38
38
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

153
153
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

260
260
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

73
73
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

223
223
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

39
39
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

220
220
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

292
292

Meer sportnieuws