TRANSFERUURTJE: 'Cercle verliest Denkey, geen comeback bij Real'

205 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Cercle verliest Denkey, geen comeback bij Real'

De winterse mercato nadert met rasse schreden, clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Jupiler Pro League

Cercle Brugge lijkt alsnog Kevin Denkey te verliezen. De topschutter van vorig seizoen was een opvallende afwezige in de selectie tegen Anderlecht en de Vereniging liet weten dat hij toestemming kreeg om over een transfer te onderhandelen. Denkey zou op weg zijn naar de MLS, waar FC Cincinnati bereid zou zijn om rond de 15 miljoen euro neer te tellen.

Buitenland

Bij Real Madrid lijken ze in januari vrijwel zeker een extra verdediger aan te zullen trekken. Door het uitvallen van Tchouaméni en Militão blijft centraal achterin immers Rüdiger als enige optie over. De voorbije dagen werd geopperd dat de Koninklijke weleens de nog steeds transfervrije Sergio Ramos zou kunnen terughalen, maar voorzitter Florentino Perez zou geen trek hebben in een rentree van de oude krijger.

Harry Kane scoort dit seizoen aan de lopende band bij Bayern München, maar er zou weleens een opvallende transfer kunnen lonken voor de Engelsman. PSG zou van hem hun nieuwe speerpunt willen maken en zou maar liefst 130 miljoen euro veil hebben. Daarnaast zou ook Manchester City aan Kane denken bij een eventueel vertrek van Haaland.

Naast Kane moet Vincent Kompany ook een vertrek van Alphonso Davies vrezen. De linksachter verlengde zijn aflopende contract nog altijd niet. Real Madrid zou de dans leiden om hem komende zomer binnen te halen, maar ook FC Barcelona mengt zich alsmaar nadrukkelijker in de strijd. Daarnaast ligt ook Manchester United nog op de loer. Al is een verlengd verblijf in München ook nog niet helemaal uitgesloten.

Bij AS Roma zijn ze al toe aan hun derde trainer van het seizoen. Na amper twaalf wedstrijden werd Ivan Juric immers alweer ontslagen, omdat de prestaties maar bleven tegenvallen. De topkandidaat om hem op te volgen is Roberto Mancini, die onlangs opstapte als bondscoach van Saudi-Arabië. Ook de naam van Frank Lampard viel al.

Mag Cercle tevreden zijn met die transfersom voor Denkey?

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

13
13
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

19
19
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

43
43
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

83
83
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

58
58
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

87
87
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

363
363
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

200
200
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

62
62
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

46
46
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

368
368
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

122
122
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

747
747
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

113
113
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

106
106
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

86
86
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

206
206
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

381
381
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

349
349
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

575
575
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

931
931
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

152
152
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1008
1008
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

227
227

Meer sportnieuws