Van der Elst lovend over Anderlecht-speler: "Hij is goed bezig"

241 stemmen
Van der Elst lovend over Anderlecht-speler:

Bij RSC Anderlecht zijn de resultaten weer beter, al was het tegen RFS bijzonder pover, en een aantal spelers doen het goed. Franky Van der Elst en Peter Vandenbempt waren lovend over een van de sterkhouders van de Brusselaars. Hij is al een heel seizoen lang sterk bezig bij Paars-Wit.

Killian Sardella doet het zeer goed en groeide uit tot een van de beste rechtsachters in de Jupiler Pro League. De verdediger speelde een goede partij tegen Cercle Brugge. Dat zagen de analisten van DAZN ook.

LEES OOK: Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Sardella bekoort

"Hij is aan een goed seizoen bezig. De mindere momenten die er soms waren, die zijn er toch uit gegaan. Hij maakt een goede evolutie door en speelde een sterke wedstrijd tegen Cercle Brugge”, verklaarde Van der Elst.

Vandenbempt kwam ook met een inzicht. “Dat is toch onder Riemer waar hij die stappen vooruit heeft gezet.” Heel wat media haalden nochtans (onterecht) aan dat Riemer geen spelers beter maakte in zijn periode bij Anderlecht. De voorbeelden waren er nochtans genoeg.

Foket baalt

Spelers als Zeno Debast, Mario Stroeykens, Theo Leoni en Killian Sardella zetten allemaal stappen voorwaarts onder zijn hoede. Debast leverde zo al 16 miljoen euro op en de kans is heel groot dat Stroeykens nog meer gaat opbrengen.

Sardella heeft nog een contract tot medio 2028. De verdediger wil ooit in de Premier League spelen, maar echt dringend wil hij Brussel niet verlaten. Thomas Foket moet zich geen illusies maken, want hij heeft de concurrentiestrijd duidelijk verloren.

Zal Sardella een transfer versieren in 2025?

Meest recent

Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

30
30
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

28
28
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

48
48
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

77
77
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

149
149
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

31
31
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

195
195
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

163
163
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

28
28
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

32
32
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

135
135
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

236
236
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

61
61
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

201
201
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

39
39
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

198
198
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

274
274
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

109
109
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

426
426
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

610
610
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

153
153
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

242
242
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

323
323
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

165
165
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

306
306

Meer sportnieuws