'Van den Brom gecontacteerd voor JPL-comeback'

501 stemmen
'Van den Brom gecontacteerd voor JPL-comeback'

John van den Brom werkte in het verleden voor RSC Anderlecht en KRC Genk. Daar liet hij zich opmerken, maar dat gebeurde te kort. Het volgende seizoen was telkens van mindere kwaliteit. De Nederlander was vorig seizoen bijna weer trainer in de Jupiler Pro League.

LEES OOK: Wisselvallig Anderlecht: "Wachten op eerste glas champagne"

Eupen polste bij Van den Brom

Bij KAS Eupen nam Florian Kohfeldt in maart 2024 ontslag. De toenmalige eersteklasser dacht aan John van den Brom, die toen op dat moment geen werkgever had. Dimitri De Condé heeft een zeer goed contact met zijn ex-trainer. In de podcast Terril Talks laat hij weten dat Van den Brom hem contacteerde in verband met Eupen.

Hij vroeg hoe de ploeg er voor stond en De Condé gaf aan dat het zeer moeilijk zou worden om Eupen in de Jupiler Pro League te houden. De sportieve baas van Racing Genk had gelijk, want Eupen degradeerde uiteindelijk.

Terugkeer naar Vitesse

Van den Brom koos er op zijn beurt voor om terug te keren naar Vitesse, dat in zware problemen zit en door licentieproblemen zakte naar de tweede klasse. De club heeft nog altijd zware problemen, want de financiële problemen zijn nog steeds niet opgelost.

Van den Brom werkte ook voor AGOVV, ADO Den Haag, FC Utrecht, AZ, Al-Taawoun en Lech Poznan. Met Vitesse staat hij momenteel laatste in de Nederlandse tweede klasse. Ze begonnen met -6 aan de competitie en tellen nu 6 punten.

Het is afwachten of de club het hoofd boven water weet te houden, want het overnamedossier blijft de club gijzelen.

Slimme keuze van Van den Brom?

Meest recent

Bommetje bij Lommel: CEO stapt plots op

Lommel SK maakte afgelopen weekend zijn rentree in de Jupiler Pro League na meer dan 20 jaar ...

8
8
'De bevestiging: deze megasom vangt Union voor Khalaili'

Bij Union verwachtten ze zich deze zomer aan een stevige leegloop, maar die bleef tot dusver ...

24
24
Defour steekt loftrompet op voor seizoensbegin Anderlecht

Anderlecht wist zondag zijn openingswedstrijd in de Jupiler Pro League op de valreep nog te winnen ...

123
123
'PSG slaat weer toe: 50 miljoen voor WK-held'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht te ...

49
49
Koopmeiners doet boekje open over gemiste transfer naar Club

Het duurde lange tijd voor de mercato van Club Brugge echt op gang kwam, maar vorige week schoot de ...

286
286
Goots ziet nieuwe sensatie Antwerp: "Zoals Vermeeren..."

Voor Antwerp is het seizoen begonnen met een flinke opsteker, zij het op de valreep. Het won zijn ...

226
226
Ruben Van Gucht haalt hakbijl boven bij snoeiharde aanval

Ruben Van Gucht laat opnieuw stevig van zich horen. De sportpresentator kreeg na een recente foto ...

86
86
'Dubbele domper voor Union voor CL-return'

Union begon vorig weekend uitstekend aan zijn seizoen in de Jupiler Pro League, want het ging ...

143
143
'Club hakt knopen door over komst Esse en Adedeji-Sternberg'

Club Brugge haalde afgelopen weekend nog stevig uit door met Jan Virgili een Spaanse ...

469
469
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat weer toe, knaltransfer El Ouahdi'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

338
338
'Atlético Madrid doet bod van 35 miljoen op Rode Duivel'

Atlético Madrid heeft als eerste club concreet aangeklopt voor Matias Fernandez-Pardo. De ...

110
110
Wisselvallig Anderlecht: "Wachten op eerste glas champagne"

RSC Anderlecht won compleet verdiend met 2-1 van La Louvière. Het was 94 minuten baas, maar ...

324
324
Sam Kerkhofs en Rik Verheye doen Hasselt ontploffen

Sporting Hasselt heeft zijn supporters alvast op een opvallende manier wakker geschud. Met een ...

203
203
Thorup ziet één groot lichtpunt bij KRC Genk

KRC Genk gaat voorlopig verder op zijn elan van vorig seizoen. Matig. De Limburgers verloren met 2-1 ...

229
229
'Hasi shopt bij KRC Genk, géén succes bij STVV'

Het is duidelijk dat er een bepaald netwerk bij Amed SK aanwezig is dat ook in België zaken ...

150
150
Stijnen spreekt klare taal over ambities Patro Eisden

Stijn Stijnen en Wouter Corstjes zijn de twee sterke mannen bij Patro Eisden. De club zette de ...

87
87
'Blunder van Renard en Borguet levert RSCA alsnog geld op'

Bij RSC Anderlecht was de passage van Tim Borguet en Olivier Renard als sportieve bazen een grote ...

520
520
Degryse scherp voor topclub: "Géén winnaars"

De Belgische topclubs begonnen goed aan het seizoen. Bijna allemaal wisten ze hun openingswedstrijd ...

447
447
'Antwerp grijpt naast absolute droomtransfer'

Royal Antwerp FC won met 2-1 van SK Beveren, maar het is ook duidelijk dat er nog de nodige ...

538
538
Bruno doet oproep: "Ik wil dat hij bij Anderlecht blijft"

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 tegen een La Louvière dat zeker geen verkeerde indruk ...

1065
1065
"Ben gedegouteerd" - Anderlecht 'gered' door scheidsrechter?

RSC Anderlecht opende zondagavond zijn campagne in de Jupiler Pro League met een 2-1-overwinning ...

946
946
'Toptransfer Epolo wenkt: Standard vraagt riante som'

Standard liet op de openingsspeeldag onbegrijpelijk twee punten liggen tegen Cercle Brugge. Aan ...

308
308
Anderlecht tóch titelkandidaat? Degryse zet debat op scherp

Voor aanvang van het seizoen in de Jupiler Pro League werd Club Brugge getipt als dé ...

626
626
'Genk spoelt competitiekater door met dubbele transfer'

KRC Genk is met een flinke tegenvaller aan de competitie begonnen. De Limburgers verloren tijdens de ...

829
829
Van Bommel lonkt mee: 'Duivels-transfer van 40 miljoen'

Kersvers bondscoach Mark van Bommel volgt de ontknoping van het zomerse transferwindow ongetwijfeld ...

319
319

Meer sportnieuws