'Van den Brom gecontacteerd voor JPL-comeback'

door
'Van den Brom gecontacteerd voor JPL-comeback'

John van den Brom werkte in het verleden voor RSC Anderlecht en KRC Genk. Daar liet hij zich opmerken, maar dat gebeurde te kort. Het volgende seizoen was telkens van mindere kwaliteit. De Nederlander was vorig seizoen bijna weer trainer in de Jupiler Pro League.

LEES OOK: Van Crombrugge en Vanessa laten iedereen speculeren

Eupen polste bij Van den Brom

Bij KAS Eupen nam Florian Kohfeldt in maart 2024 ontslag. De toenmalige eersteklasser dacht aan John van den Brom, die toen op dat moment geen werkgever had. Dimitri De Condé heeft een zeer goed contact met zijn ex-trainer. In de podcast Terril Talks laat hij weten dat Van den Brom hem contacteerde in verband met Eupen.

Hij vroeg hoe de ploeg er voor stond en De Condé gaf aan dat het zeer moeilijk zou worden om Eupen in de Jupiler Pro League te houden. De sportieve baas van Racing Genk had gelijk, want Eupen degradeerde uiteindelijk.

Terugkeer naar Vitesse

Van den Brom koos er op zijn beurt voor om terug te keren naar Vitesse, dat in zware problemen zit en door licentieproblemen zakte naar de tweede klasse. De club heeft nog altijd zware problemen, want de financiële problemen zijn nog steeds niet opgelost.

Van den Brom werkte ook voor AGOVV, ADO Den Haag, FC Utrecht, AZ, Al-Taawoun en Lech Poznan. Met Vitesse staat hij momenteel laatste in de Nederlandse tweede klasse. Ze begonnen met -6 aan de competitie en tellen nu 6 punten.

Het is afwachten of de club het hoofd boven water weet te houden, want het overnamedossier blijft de club gijzelen.

Slimme keuze van Van den Brom?

Meest recent

Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

2
2
Lukaku maakt brokken: nieuwe wending in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

7
7
Club Brugge versus AA Gent: explosiegevaar in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

52
52
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

25
25
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, andere topclub op de loer'

Nathan De Cat schreef zaterdag geschiedenis door op amper 17-jarige leeftijd zijn debuut te vieren ...

188
188
Flops kosten Genk duur: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

743
743
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

32
32
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

221
221
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

46
46
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

214
214
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

69
69
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

202
202
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

39
39
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

79
79
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

142
142
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

365
365
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

231
231
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

92
92
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

74
74
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

95
95
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

48
48
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

483
483
'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

370
370
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

183
183
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

455
455

Meer sportnieuws