'Van den Brom gecontacteerd voor JPL-comeback'

door
'Van den Brom gecontacteerd voor JPL-comeback'

John van den Brom werkte in het verleden voor RSC Anderlecht en KRC Genk. Daar liet hij zich opmerken, maar dat gebeurde te kort. Het volgende seizoen was telkens van mindere kwaliteit. De Nederlander was vorig seizoen bijna weer trainer in de Jupiler Pro League.

LEES OOK: Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Eupen polste bij Van den Brom

Bij KAS Eupen nam Florian Kohfeldt in maart 2024 ontslag. De toenmalige eersteklasser dacht aan John van den Brom, die toen op dat moment geen werkgever had. Dimitri De Condé heeft een zeer goed contact met zijn ex-trainer. In de podcast Terril Talks laat hij weten dat Van den Brom hem contacteerde in verband met Eupen.

Hij vroeg hoe de ploeg er voor stond en De Condé gaf aan dat het zeer moeilijk zou worden om Eupen in de Jupiler Pro League te houden. De sportieve baas van Racing Genk had gelijk, want Eupen degradeerde uiteindelijk.

Terugkeer naar Vitesse

Van den Brom koos er op zijn beurt voor om terug te keren naar Vitesse, dat in zware problemen zit en door licentieproblemen zakte naar de tweede klasse. De club heeft nog altijd zware problemen, want de financiële problemen zijn nog steeds niet opgelost.

Van den Brom werkte ook voor AGOVV, ADO Den Haag, FC Utrecht, AZ, Al-Taawoun en Lech Poznan. Met Vitesse staat hij momenteel laatste in de Nederlandse tweede klasse. Ze begonnen met -6 aan de competitie en tellen nu 6 punten.

Het is afwachten of de club het hoofd boven water weet te houden, want het overnamedossier blijft de club gijzelen.

Slimme keuze van Van den Brom?

Meest recent

'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

29
29
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

19
19
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

45
45
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

142
142
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

60
60
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

194
194
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

73
73
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

140
140
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

124
124
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

218
218
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

500
500
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

121
121
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

238
238
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

56
56
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

191
191
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

92
92
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

143
143
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

312
312
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

281
281
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

140
140
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

322
322
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

239
239
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

249
249
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

911
911
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

285
285

Meer sportnieuws