Gespannen situatie bij JPL-club: "Fans nemen de macht over"

door
Gespannen situatie bij JPL-club:

Sporting Charleroi haalt opgelucht adem. De Carolo’s wonnen met 1-0 van KVC Westerlo en zorgden zo voor ademruimte. De Zebra’s wisten een gespannen situatie zo toch een beetje te ontmantelen. Opvallend genoeg gingen de fans zwaar tekeer tegen Mehdi Bayat.

LEES OOK: Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Gespannen situatie bij Charleroi

De harde kern van Sporting Charleroi wil af van Mehdi Bayat. Ze haalden zwaar uit naar hem en viseren hem ondertussen al een aantal seizoenen. De CEO van de club ligt dus onder vuur.

Pierre-Yves Hendrickx is administratief directeur bij Charleroi en werkte de afgelopen jaren nauw samen met Bayat. Tegenover La Dernière Heure sprak hij over de gespannen sfeer in het Zwarte Land. Hij nam het op voor Bayat.

"Deze overwinning is verdiend. We moesten punten pakken om uit de rode zone te komen en vooral het vertrouwen terug te winnen. Deze situatie is niet gemakkelijk bij de club. In het moderne voetbal nemen de supporters steeds meer de macht over”, stelde hij vast. 

Klein budget

Hij is van mening dat de fans te hoge eisen stellen. “Charleroi moet geld vinden om verder te komen. We hebben in juli twaalf transfers gerealiseerd met een heel klein budget, wat als liefhebber van de club niet slecht is. Wij moeten uiteraard met onze voeten op de grond blijven”, zei hij.

Charleroi staat na zeventien speeldagen op een tiende plaats in de Jupiler Pro League. Ze tellen vier punten minder dan nummer zes KV Mechelen, maar hebben er ook maar één meer dan nummer dertien OH Leuven.

Is de kritiek op Bayat terecht?

Meest recent

De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

14
14
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

25
25
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

32
32
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

52
52
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

220
220
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

189
189
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

27
27
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

114
114
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

323
323
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

267
267
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

891
891
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

581
581
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

220
220
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

169
169
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

361
361
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

168
168
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

332
332
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

243
243
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

215
215
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

410
410
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

281
281
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

435
435
Winters vertrek Ordonez? Leko doet boekje open

Club Brugge focust zich volledig op de Europese clash tegen Olympique Marseille, maar achter de ...

210
210
‘Monstertransfer: entourage Haaland onthult grote droom’

Erling Haaland is één van de grote sterren van het huidige topvoetbal. De Noor staat ...

194
194
Club Brugge krijgt gigantisch nieuws over stadiondossier

Club Brugge en het stadiondossier is een ongeziene soap in het Belgische voetbal. Blauw-Zwart wil al ...

660
660

Meer sportnieuws