Gespannen situatie bij JPL-club: "Fans nemen de macht over"

door
Gespannen situatie bij JPL-club:

Sporting Charleroi haalt opgelucht adem. De Carolo’s wonnen met 1-0 van KVC Westerlo en zorgden zo voor ademruimte. De Zebra’s wisten een gespannen situatie zo toch een beetje te ontmantelen. Opvallend genoeg gingen de fans zwaar tekeer tegen Mehdi Bayat.

LEES OOK: Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Gespannen situatie bij Charleroi

De harde kern van Sporting Charleroi wil af van Mehdi Bayat. Ze haalden zwaar uit naar hem en viseren hem ondertussen al een aantal seizoenen. De CEO van de club ligt dus onder vuur.

Pierre-Yves Hendrickx is administratief directeur bij Charleroi en werkte de afgelopen jaren nauw samen met Bayat. Tegenover La Dernière Heure sprak hij over de gespannen sfeer in het Zwarte Land. Hij nam het op voor Bayat.

"Deze overwinning is verdiend. We moesten punten pakken om uit de rode zone te komen en vooral het vertrouwen terug te winnen. Deze situatie is niet gemakkelijk bij de club. In het moderne voetbal nemen de supporters steeds meer de macht over”, stelde hij vast. 

Klein budget

Hij is van mening dat de fans te hoge eisen stellen. “Charleroi moet geld vinden om verder te komen. We hebben in juli twaalf transfers gerealiseerd met een heel klein budget, wat als liefhebber van de club niet slecht is. Wij moeten uiteraard met onze voeten op de grond blijven”, zei hij.

Charleroi staat na zeventien speeldagen op een tiende plaats in de Jupiler Pro League. Ze tellen vier punten minder dan nummer zes KV Mechelen, maar hebben er ook maar één meer dan nummer dertien OH Leuven.

Is de kritiek op Bayat terecht?

Meest recent

RSCA, Union, Gent of Club: 1B-revelatie spreekt klare taal

De titelstrijd lijkt straks opnieuw een tweekoppige race tussen Union en Club Brugge te worden, al ...

0
0
Opvallende afwezige bij Club Brugge: veto van Leko?

Club Brugge sloot de reguliere competitie zondag af met een klinkende zege tegen KV Mechelen. ...

53
53
Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

398
398
Italianen wrijven zich in de ogen: verbluffende vaststelling De Bruyne

Kevin De Bruyne werkte afgelopen vrijdag tegen Cagliari zijn eerste volledige wedstrijd af sinds ...

42
42
Anderlecht spoelt kater door: Bornauw waarschuwt Club Brugge

RSC Anderlecht sloot zondagavond de reguliere competitie af met een pijnlijke slipper in eigen huis ...

217
217
'Flick steekt duim omhoog: eerste zomertransfer Barça'

FC Barcelona gaat na de interland-break op jacht naar de Spaanse titel én de eindzege in de ...

35
35
Rode Duivel zwaar onder vuur: "Zijn selectie is héél slecht signaal"

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

137
137
Gevecht om Gouden Stier: Anderlecht kwelduivel Club Brugge

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Na de interland-break barst de voorlopig laatste ...

241
241
Gezichtsverlies bij Anderlecht: "Ronduit onvergeeflijk"

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

239
239
‘Club deelt mokerslag uit: Leko furieus door transferdeal'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato, maar botst daarbij stevig op Ivan Leko. Een ...

568
568
'Club Brugge laat oogje vallen op steunpilaar KV Mechelen'

Met een 4-1 nederlaag denderde KV Mechelen zondag tegen Club Brugge van zijn roze welk. Nu het voor ...

291
291
Anderlecht historisch slecht: harde cijfers voor Taravel

Een scenaro waar vooraf haast niemand rekening mee hield, hing even toch in de lucht: KRC Genk en AA ...

163
163
Lardot evalueert Belgische arbitrage: "Een punt op 10?"

Zondag werd in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgerond. Ook nu ...

165
165
Club Brugge verschaft update over blessure Vanaken

Met een klinkende 4-1 zege tegen KV Mechelen hield Club Brugge zondag een geslaagde generale ...

204
204
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

417
417
Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Op een beklijvende slotspeeldag vol verrassende wendingen werden zondag de laatste tickets voor de ...

440
440
Goots wijst op enorm transferdilemma bij Antwerp

Antwerp zal de komende maanden moeten proberen om zijn seizoen nog een beetje kleur te geven in de ...

165
165
Wilmots stuurt Standard-spelers keiharde boodschap

Standard had op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog een waterkansje om de top zes te ...

182
182
Hein in clinch met Garcia: liever JPL-klepper dan De Cat

De Rode Duivels blazen straks verzamelen voor hun trip naar de Verenigde Staten. Daar zullen ze zich ...

524
524
Hubert zoekt inspiratie bij deze buitenlandse topcoach

Het reguliere seizoen van de Jupiler Pro League zit erop. Voor de start van de play-offs krijgen de ...

39
39
Union vs Club Brugge: dit wordt bepalend in titelstrijd

De laatste speeldag van de reguliere competitie was vooral bepalend voor de laatste tickets voor de ...

292
292
'Garcia hakt selectieknoop door na dubbele opdoffer'

De Rode Duivels willen in juni in optimale omstandigheden aan de start van het WK verschijnen. ...

260
260
Lecce haalt Belgisch jeugdinternational naar Serie A

Sinds de integratie van beloftenteams in het volwassenenvoetbal krijgen jonge Belgische talenten ...

31
31
Duivels vallen als vliegen: na Vanaken tweede afzegging

De Rode Duivels bereiden zich in de komende twee weken voor op het WK met oefenwedstrijden tegen de ...

172
172
Razend spannende titelstrijd: Defour kiest favoriet

De teerling is geworpen in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. Zondag werden op de ...

322
322

Meer sportnieuws