Club Brugge: deze twee spelers moeten tandje bijzetten

593 stemmen
Club Brugge: deze twee spelers moeten tandje bijzetten

Club Brugge speelt ronduit matig in de Jupiler Pro League. Tegen Beerschot werden ze afgestraft vanwege de makke houding. Eerder konden ze zo al tegen KVC Westerlo en OHL tegen de lamp lopen, maar dat gebeurde niet. Nicky Hayen heeft toch een aanvallend probleem.

Club Brugge heeft geen ‘killer’ dat haalden we eerder al aan. Blauw-Zwart heeft te weinig mensen die vlot de weg naar de netten vinden. Dat zagen we al in de Champions League, maar in de competitie zijn de cijfers van vooral de flankaanvallers te laag.

LEES OOK: 'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

Tzolis en Skov Olsen

Christos Tzolis liet al heel leuke dingen zien, maar de Griek moet betere cijfers gaan voorleggen. Met 4 goals en 2 assists in 19 duels zijn die statistieken te mager voor een speler met zijn talent. In de Jupiler Pro League wist de aankoop van 6 miljoen euro amper 2 keer te scoren en 2 assists uit te delen in 14 duels. Dat is te weinig en de lat moet ook bij hem omhoog. Tzolis is zeker een speler die beter moet kunnen, het talent is duidelijk aanwezig.

Dat is ook het geval bij Andreas Skov Olsen. De Deen doet het ook maar flauwtjes met 5 goals en 2 assists in 18 duels. Ter vergelijking: zijn zwaar bekritiseerde landgenoot Anders Dreyer zit zelfs aan 10 doelpuntenbijdrages (3 goals en 7 assists). Vorig jaar was veel effectiever, maar het lijkt er toch op dat dit het jaar te veel is voor hem. Skov Olsen flitst nog amper, ook niet in Europa. Misschien toch maar in januari uit elkaar gaan? Het lijkt wel een verstandshuwelijk te zijn. In de competitie scoorde hij 5 keer en deelde hij 1 assist uit in 13 duels.

Skoras gewogen en te licht bevonden?

Nicky Hayen heeft niet bepaald vervangers die hen het leven zuur maken. Michael Skoras mogen we toch stilaan labelen als mislukt. De Pool valt doorlopend pover in en tikt af op 1 goal en 0 assists in 15 partijen. Daar zal Club Brugge moeten doorselecteren. Chemsdine Talbi is met 2 goals en 1 assist in 13 matchen beter bezig, maar hij is nog geen grote concurrent om Skov Olsen of Tzolis écht het leven zuur te maken. Dat kan wel nog komen, want het talent is zeker aanwezig. Hij maakt progressie. 

Club Brugge kan in januari toch maar best uitkijken naar versterking op de flanken. Daar moet immers meer concurrentie zijn. Iemand die een impact heeft als hij kan invallen. Spelers zijn er nu te zeker van hun plaats, wat altijd de deur opent voor een bepaalde gemakzucht.

Moet Club een nieuwe flankaanvaller halen in januari?

Meest recent

'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

20
20
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

284
284
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

160
160
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

135
135
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

228
228
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

48
48
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

57
57
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

136
136
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

150
150
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

81
81
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

148
148
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

59
59
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

168
168
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

158
158
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

25
25
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

186
186
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

422
422
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

282
282
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

81
81
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

897
897
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

526
526
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

593
593
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

401
401
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

734
734
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

357
357

Meer sportnieuws