Club Brugge: deze twee spelers moeten tandje bijzetten

door
Club Brugge: deze twee spelers moeten tandje bijzetten

Club Brugge speelt ronduit matig in de Jupiler Pro League. Tegen Beerschot werden ze afgestraft vanwege de makke houding. Eerder konden ze zo al tegen KVC Westerlo en OHL tegen de lamp lopen, maar dat gebeurde niet. Nicky Hayen heeft toch een aanvallend probleem.

Club Brugge heeft geen ‘killer’ dat haalden we eerder al aan. Blauw-Zwart heeft te weinig mensen die vlot de weg naar de netten vinden. Dat zagen we al in de Champions League, maar in de competitie zijn de cijfers van vooral de flankaanvallers te laag.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

Tzolis en Skov Olsen

Christos Tzolis liet al heel leuke dingen zien, maar de Griek moet betere cijfers gaan voorleggen. Met 4 goals en 2 assists in 19 duels zijn die statistieken te mager voor een speler met zijn talent. In de Jupiler Pro League wist de aankoop van 6 miljoen euro amper 2 keer te scoren en 2 assists uit te delen in 14 duels. Dat is te weinig en de lat moet ook bij hem omhoog. Tzolis is zeker een speler die beter moet kunnen, het talent is duidelijk aanwezig.

Dat is ook het geval bij Andreas Skov Olsen. De Deen doet het ook maar flauwtjes met 5 goals en 2 assists in 18 duels. Ter vergelijking: zijn zwaar bekritiseerde landgenoot Anders Dreyer zit zelfs aan 10 doelpuntenbijdrages (3 goals en 7 assists). Vorig jaar was veel effectiever, maar het lijkt er toch op dat dit het jaar te veel is voor hem. Skov Olsen flitst nog amper, ook niet in Europa. Misschien toch maar in januari uit elkaar gaan? Het lijkt wel een verstandshuwelijk te zijn. In de competitie scoorde hij 5 keer en deelde hij 1 assist uit in 13 duels.

Skoras gewogen en te licht bevonden?

Nicky Hayen heeft niet bepaald vervangers die hen het leven zuur maken. Michael Skoras mogen we toch stilaan labelen als mislukt. De Pool valt doorlopend pover in en tikt af op 1 goal en 0 assists in 15 partijen. Daar zal Club Brugge moeten doorselecteren. Chemsdine Talbi is met 2 goals en 1 assist in 13 matchen beter bezig, maar hij is nog geen grote concurrent om Skov Olsen of Tzolis écht het leven zuur te maken. Dat kan wel nog komen, want het talent is zeker aanwezig. Hij maakt progressie. 

Club Brugge kan in januari toch maar best uitkijken naar versterking op de flanken. Daar moet immers meer concurrentie zijn. Iemand die een impact heeft als hij kan invallen. Spelers zijn er nu te zeker van hun plaats, wat altijd de deur opent voor een bepaalde gemakzucht.

Moet Club een nieuwe flankaanvaller halen in januari?

Meest recent

Hong start bij AA Gent, enorme verrassing in basiself Hasi

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van AA Gent voor de halve finales van de Croky Cup. ...

27
27
TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

131
131
Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Union SG heeft met het kleinste verschil gewonnen van KV Mechelen. De Brusselse club loopt daardoor ...

34
34
Karetsas verdwijnt bij KRC Genk: “Zou het aan mij liggen?”

KRC Genk ging onderuit tegen Zulte Waregem. Essevee wist al een tijdje niet meer te winnen, maar ...

88
88
Vanzeir maakt Cercle-fans warm met uitspraken

Dante Vanzeir heeft zijn debuut bij Cercle Brugge achter de rug. De aanvaller ging van KAA Gent naar ...

39
39
Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Het was een opvallende aankondiging: Marouane Fellaini die plots aan de slag ging als adviseur bij ...

120
120
Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Radja Nainggolan maakte de overstap van Lokeren naar Patro Eisden. De middenvelder werd al een ...

113
113
KV Mechelen legt DAZN-plan bloot: “Beter dan anderen”

De perikelen rond DAZN blijven nazinderen. De rechtenhouder besloot de stekker uit het TV-contract ...

165
165
Defour laat bom vallen over ex-club

Steven Defour kende een zeer bewogen spelerscarrière. Zijn transfers naar Standard en RSC ...

158
158
Vanhaezebrouck fluistert Renard opvallend advies toe

Olivier Renard heeft nog héél veel werk voor de boeg. Hij moet de kern uitdunnen en er ...

308
308
Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Het was een opvallend en warm moment in het Lotto Park afgelopen week. Benito Raman, vandaag ...

155
155
'Blunder Anderlecht? Ex-speler levert ‘jackpot’ op’

RSC Anderlecht heeft de afgelopen jaren een aantal talenten vroegtijdig laten gaan die nadien ...

156
156
Tranen bij Jean-Marie Pfaff na schokkend nieuws over Carmen

Komende week trekt Union richting München voor een confrontatie met Kompany en het grote ...

211
211
AA Gent ontdekt 'goudmijn': toekomst oogt plots heel mooi

Bij AA Gent werden de afgelopen jaren bijzonder veel Afrikaanse talenten gehaald. Er braken er amper ...

304
304
‘Paniek bij Anderlecht: winterdeal dreigt te ontploffen’

Bij Anderlecht staat alles plots onder hoogspanning. Een cruciale winterdeal wankelt, terwijl de ...

164
164
Fout van KRC Genk? "Wil hun ongelijk bewijzen"

Bij KRC Genk namen ze al afscheid van een aantal spelers. De Limburgers lieten één ...

107
107
Hein ziet AA Gent géweldige zaak doen: "Topper voor de JPL"

AA Gent wil dit seizoen weer de top zes halen en dat zal nog een héél zware opdracht ...

398
398
'Anderlecht plots genoemd: Lionel Messi baalt'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

235
235
Antwerp ontdekt in de schaduw plots nieuwe diamant

Vincent Janssen en Gyrano Kerk vormen een zeer goed duo en de twee Nederlanders doen het zeer goed ...

494
494
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

83
83
Malinwa baalt: "Verdienden ruimschoots een punt"

KV Mechelen bleef in de laatste drie onderlinge confrontaties met Union telkens ongeslagen, maar is ...

90
90
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Tevreden en niet tevreden"

Union heeft meteen een geweldige zaak gedaan in zijn eerste wedstrijden van 2026. Nadat het zich al ...

58
58
'Strijd om Seys is helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

Het zal voor Club Brugge nog een helse klus worden om deze winter al zijn goudhaantjes aan boord te ...

245
245
Union velt KV Mechelen en loopt weer verder uit op Club

Union heeft zaterdagavond optimaal geprofiteerd van de nederlaag van Club Brugge een dag eerder. Het ...

70
70
Cercle lijkt vertrouwen: "We worden eindelijk beloond"

Cercle Brugge is uitstekend aan zijn 2026 begonnen. Het pakte immers een belangrijke zege op het ...

125
125

Meer sportnieuws