Club Brugge: deze twee spelers moeten tandje bijzetten

door
Club Brugge: deze twee spelers moeten tandje bijzetten

Club Brugge speelt ronduit matig in de Jupiler Pro League. Tegen Beerschot werden ze afgestraft vanwege de makke houding. Eerder konden ze zo al tegen KVC Westerlo en OHL tegen de lamp lopen, maar dat gebeurde niet. Nicky Hayen heeft toch een aanvallend probleem.

Club Brugge heeft geen ‘killer’ dat haalden we eerder al aan. Blauw-Zwart heeft te weinig mensen die vlot de weg naar de netten vinden. Dat zagen we al in de Champions League, maar in de competitie zijn de cijfers van vooral de flankaanvallers te laag.

LEES OOK: Tzolis klapt uit de biecht: jackpot voor Club Brugge?

Tzolis en Skov Olsen

Christos Tzolis liet al heel leuke dingen zien, maar de Griek moet betere cijfers gaan voorleggen. Met 4 goals en 2 assists in 19 duels zijn die statistieken te mager voor een speler met zijn talent. In de Jupiler Pro League wist de aankoop van 6 miljoen euro amper 2 keer te scoren en 2 assists uit te delen in 14 duels. Dat is te weinig en de lat moet ook bij hem omhoog. Tzolis is zeker een speler die beter moet kunnen, het talent is duidelijk aanwezig.

Dat is ook het geval bij Andreas Skov Olsen. De Deen doet het ook maar flauwtjes met 5 goals en 2 assists in 18 duels. Ter vergelijking: zijn zwaar bekritiseerde landgenoot Anders Dreyer zit zelfs aan 10 doelpuntenbijdrages (3 goals en 7 assists). Vorig jaar was veel effectiever, maar het lijkt er toch op dat dit het jaar te veel is voor hem. Skov Olsen flitst nog amper, ook niet in Europa. Misschien toch maar in januari uit elkaar gaan? Het lijkt wel een verstandshuwelijk te zijn. In de competitie scoorde hij 5 keer en deelde hij 1 assist uit in 13 duels.

Skoras gewogen en te licht bevonden?

Nicky Hayen heeft niet bepaald vervangers die hen het leven zuur maken. Michael Skoras mogen we toch stilaan labelen als mislukt. De Pool valt doorlopend pover in en tikt af op 1 goal en 0 assists in 15 partijen. Daar zal Club Brugge moeten doorselecteren. Chemsdine Talbi is met 2 goals en 1 assist in 13 matchen beter bezig, maar hij is nog geen grote concurrent om Skov Olsen of Tzolis écht het leven zuur te maken. Dat kan wel nog komen, want het talent is zeker aanwezig. Hij maakt progressie. 

Club Brugge kan in januari toch maar best uitkijken naar versterking op de flanken. Daar moet immers meer concurrentie zijn. Iemand die een impact heeft als hij kan invallen. Spelers zijn er nu te zeker van hun plaats, wat altijd de deur opent voor een bepaalde gemakzucht.

Moet Club een nieuwe flankaanvaller halen in januari?

Meest recent

Man City blijft op de dool: Arsenal lacht tanden bloot

In de Engelse Premier League kan leider Arsenal FC, dat donderdag titelverdediger Livepool FC ...

4
4
Barça toont geen genade: met forfait-zege naar finale

De top van het Spaanse voetbal is momenteel verzameld in Saudi-Arabië, waar gestreden wordt om ...

19
19
'STVV beslist over toptransfer gegeerde Ito'

STVV is voorlopig bezig aan een uitmuntend seizoen. De Limburgers staan momenteel op een straffe ...

85
85
'Renard aan de bak: Anderlecht vindt nieuwe flankaanvaller'

RSC Anderlecht heeft zijn eerste officieuze match van 2026 verloren en ging woensdag met 1-2 ...

173
173
'Nieuwe trainer Lammens: United nadert verrassende doorbraak'

Manchester United heeft andermaal van trainer gewisseld. Afgelopen maandag werd immers afscheid ...

151
151
Toptransfer bij KRC Genk: Karetsas gooit kaarten open

KRC Genk lijkt in 2026 opnieuw afscheid te moeten nemen van enkele smaakmakers. Zo is de kans ...

204
204
Serie A: De Ketelaere goud waard, Gift Orban gaat boekje te buiten

In de Italiaanse Serie A wordt midweeks de volledige 19de speeldag afgewerkt. Atalanta BC wist ...

97
97
‘Anderlecht duizelt: dribbelkoning op weg naar RSCA’

Anderlecht-fans voelen het meteen. RSCA kijkt naar een dribbelkoning en dat maakt iets los. Het ...

397
397
Barça heeft eerste aanwinst beet: Deco bevestigt deal

FC Barcelona prijkt voorlopig wel opnieuw aan de leiding in LaLiga, maar de voorbije maanden werd ...

52
52
'Union slaat weer toe: 5,5 miljoen voor tweede aanwinst'

Terwijl bij de meeste teams in de Jupiler Pro League de wintermercato nog echt van start moet gaan, ...

132
132
Hasi doet voorspelling over komst nieuwe spits

Anderlecht zal na een tegenvallende decembermaand uit een ander vaatje moeten tappen om in de tweede ...

209
209
AA Gent pakt uit: revelatie tekent bij tot 2030

Bij AA Gent bereiden ze zich momenteel in Spanje voor op de tweede seizoenshelft. Daarbij geeft Rik ...

109
109
"Zo word ik sneller dronken”: Messi onthult favoriete drankje

Lionel Messi staat bekend als het toonbeeld van rust en discipline, maar achter dat kalme imago ...

49
49
Club liet JPL-revelatie glippen: "Ze begrepen het niet"

Club Brugge zag de voorbije jaren al heel wat spelers uit de eigen jeugdopleiding doorbreken, ...

200
200
CEO gooit transferplannen Beerschot op tafel

In de Challenger Pro League lijkt de strijd om de twee rechtstreekse promotietickets al gestreden te ...

354
354
'Genk moet echt vrezen: deze club drukt door voor El Ouahdi'

Voor KRC Genk belooft het nog een hete transferwinter te worden. De Limburgers dreigen immers ...

402
402
Soap escaleert: Nainggolan maakt duidelijk transferstatement

Het lijkt erop dat we in de Challenger Pro League een heuse transfersoap gaan krijgen. Het ...

186
186
Arteta komt met straffe uitspraken over Trossard

Een halfjaar geleden leek het er nog op dat Leandro Trossard vrede zou moeten nemen met een rol in ...

103
103
'Antwerp haakt af: kampioenenspeler niét terug'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

484
484
Anderlecht begint 2026 meteen met enorme domper

RSC Anderlecht speelde om 14u30 op oefenstage zijn enige oefenduel. De Brusselaars namen het op ...

586
586
Stijnen ontkent 'lek' bij Patro: "Nainggolan wil graag"

Sinds vorige winter is Radja Nainggolan opnieuw aan de slag op de Belgische velden. Na een passage ...

149
149
Vermant dropt straf nieuws: "Daar wil ik spelen"

Romeo Vermant is de laatste weken goed bezig bij Club Brugge. De Belgische aanvaller vond regelmatig ...

173
173
KRC Genk verliest opvallende pion aan Roda JC

KRC Genk heeft een van zijn pionnen binnen de jeugdafdeling moeten laten gaan. Kevin Van Dessel, die ...

155
155
Leko lyrisch over smaakmaker rivaal: "Dé verrassing in JPL"

Ivan Leko is sinds enkele weken trainer van Club Brugge en voordien was hij aan de slag bij AA Gent. ...

123
123
Thorgan Hazard gooit toekomstplannen op tafel

Bij Anderlecht ligt er deze winter heel veel werk op de plank voor sportief directeur Olivier ...

254
254

Meer sportnieuws