Club Brugge: deze twee spelers moeten tandje bijzetten

door
Club Brugge: deze twee spelers moeten tandje bijzetten

Club Brugge speelt ronduit matig in de Jupiler Pro League. Tegen Beerschot werden ze afgestraft vanwege de makke houding. Eerder konden ze zo al tegen KVC Westerlo en OHL tegen de lamp lopen, maar dat gebeurde niet. Nicky Hayen heeft toch een aanvallend probleem.

Club Brugge heeft geen ‘killer’ dat haalden we eerder al aan. Blauw-Zwart heeft te weinig mensen die vlot de weg naar de netten vinden. Dat zagen we al in de Champions League, maar in de competitie zijn de cijfers van vooral de flankaanvallers te laag.

LEES OOK: 'Tzolis shockeert Club Brugge met spectaculaire exit'

Tzolis en Skov Olsen

Christos Tzolis liet al heel leuke dingen zien, maar de Griek moet betere cijfers gaan voorleggen. Met 4 goals en 2 assists in 19 duels zijn die statistieken te mager voor een speler met zijn talent. In de Jupiler Pro League wist de aankoop van 6 miljoen euro amper 2 keer te scoren en 2 assists uit te delen in 14 duels. Dat is te weinig en de lat moet ook bij hem omhoog. Tzolis is zeker een speler die beter moet kunnen, het talent is duidelijk aanwezig.

Dat is ook het geval bij Andreas Skov Olsen. De Deen doet het ook maar flauwtjes met 5 goals en 2 assists in 18 duels. Ter vergelijking: zijn zwaar bekritiseerde landgenoot Anders Dreyer zit zelfs aan 10 doelpuntenbijdrages (3 goals en 7 assists). Vorig jaar was veel effectiever, maar het lijkt er toch op dat dit het jaar te veel is voor hem. Skov Olsen flitst nog amper, ook niet in Europa. Misschien toch maar in januari uit elkaar gaan? Het lijkt wel een verstandshuwelijk te zijn. In de competitie scoorde hij 5 keer en deelde hij 1 assist uit in 13 duels.

Skoras gewogen en te licht bevonden?

Nicky Hayen heeft niet bepaald vervangers die hen het leven zuur maken. Michael Skoras mogen we toch stilaan labelen als mislukt. De Pool valt doorlopend pover in en tikt af op 1 goal en 0 assists in 15 partijen. Daar zal Club Brugge moeten doorselecteren. Chemsdine Talbi is met 2 goals en 1 assist in 13 matchen beter bezig, maar hij is nog geen grote concurrent om Skov Olsen of Tzolis écht het leven zuur te maken. Dat kan wel nog komen, want het talent is zeker aanwezig. Hij maakt progressie. 

Club Brugge kan in januari toch maar best uitkijken naar versterking op de flanken. Daar moet immers meer concurrentie zijn. Iemand die een impact heeft als hij kan invallen. Spelers zijn er nu te zeker van hun plaats, wat altijd de deur opent voor een bepaalde gemakzucht.

Moet Club een nieuwe flankaanvaller halen in januari?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil JPL-smaakmaker, exit Wils'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

73
73
Ex-ref velt verdict: Genk bestolen, meeval voor STVV?

De interlandbreak heeft het Belgisch arbitragekorps duidelijk deugd gedaan, want behalve in ...

22
22
Hasi moet puzzelen: Anderlecht mist viertal tegen Union

Na de zes op zes voor de interlandbreak wou RSC Anderlecht de goede lijn doortrekken in La ...

142
142
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

334
334
Revelatie in de Jupiler Pro League: "Hij verdient lof"

De heenronde in de Jupiler Pro League ligt achter de rug. Hoogstaand was het zeker niet wat we te ...

62
62
JPL-stunt in de maak: "Wie dit voor het seizoen zei..."

STVV is en blijft een van de leukste ploegen in de Jupiler Pro League. De Kanaries wonnen met 1-2 ...

107
107
Euvrard messcherp en doet oproep aan Standard-bestuur

Standard doet het niet goed. De Rouches tellen na vijftien speeldagen zelfs minder punten dan vorig ...

132
132
Dé titelfavoriet in de JPL? Vandenbempt slaat en zalft

Voorlopig blijven we toch op onze honger zitten in de Jupiler Pro League. Vooral de topclubs mogen ...

142
142
Feest bij Anderlecht: "Kijk maar naar Club Brugge en Union"

RSC Anderlecht heeft na een zwakke match alsnog de drie punten weten te rapen op het veld van La ...

268
268
Antwerp zoekt coach: 10 potentiële topkandidaten

Royal Antwerp FC heeft Stef Wils ontslagen na de pijnlijke nederlaag tegen FCV Dender. De Great Old ...

823
823
Nieuwe trainer Antwerp: Gheysens onderneemt actie

Het doek is gevallen over Stef Wils als hoofdcoach van Antwerp FC. Enkele uren na de beschamende ...

252
252
Beeld Lukaku gaat heel Italië rond: Antonio Conte reageert

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli zaterdagavond met 3-1 gewonnen van Atlanta BC. Coach ...

420
420
"Hij maakte Hasi gek" - kranten geven RSCA'er 4 op 10

RSC Anderlecht wist afgelopen voor het eerst sinds half augustus nog eens een wedstrijd op ...

320
320
Degryse legt groot probleem Genk bloot: "Ongelooflijk"

De heenronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en een aantal clubs ...

413
413
'Tzolis shockeert Club Brugge met spectaculaire exit'

In de zomer leek er geen vuiltje aan de lucht: Club Brugge sloeg 32 miljoen van Crystal Palace af en ...

531
531
Engelse pers spreekt straffe taal na derby-optreden Trossard

Wordt dit seizoen eindelijk het goede voor Arsenal FC? De Gunners hebben in ieder geval weer gouden ...

340
340
'Trainer Sporting gelooft ogen niet na scouting Club Brugge'

De vierde speeldag van de League Phase van de Champions League staat voor de deur. Club Brugge gaat ...

759
759
'Anderlecht richt transfervizier op smaakmaker JPL'

RSC Anderlecht lijkt in de goede flow te zitten en kan voor het eerst dit seizoen pronken met een ...

337
337
'Antwerp schakelt razendsnel: eerste kandidaat-coach gelekt'

Het kwakkelende Antwerp FC is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De trieste nederlaag tegen rode ...

508
508
Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

99
99
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

165
165
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

336
336
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

91
91
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

97
97
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

747
747

Meer sportnieuws