Club Brugge: deze twee spelers moeten tandje bijzetten

door
Club Brugge: deze twee spelers moeten tandje bijzetten

Club Brugge speelt ronduit matig in de Jupiler Pro League. Tegen Beerschot werden ze afgestraft vanwege de makke houding. Eerder konden ze zo al tegen KVC Westerlo en OHL tegen de lamp lopen, maar dat gebeurde niet. Nicky Hayen heeft toch een aanvallend probleem.

Club Brugge heeft geen ‘killer’ dat haalden we eerder al aan. Blauw-Zwart heeft te weinig mensen die vlot de weg naar de netten vinden. Dat zagen we al in de Champions League, maar in de competitie zijn de cijfers van vooral de flankaanvallers te laag.

LEES OOK: Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Tzolis en Skov Olsen

Christos Tzolis liet al heel leuke dingen zien, maar de Griek moet betere cijfers gaan voorleggen. Met 4 goals en 2 assists in 19 duels zijn die statistieken te mager voor een speler met zijn talent. In de Jupiler Pro League wist de aankoop van 6 miljoen euro amper 2 keer te scoren en 2 assists uit te delen in 14 duels. Dat is te weinig en de lat moet ook bij hem omhoog. Tzolis is zeker een speler die beter moet kunnen, het talent is duidelijk aanwezig.

Dat is ook het geval bij Andreas Skov Olsen. De Deen doet het ook maar flauwtjes met 5 goals en 2 assists in 18 duels. Ter vergelijking: zijn zwaar bekritiseerde landgenoot Anders Dreyer zit zelfs aan 10 doelpuntenbijdrages (3 goals en 7 assists). Vorig jaar was veel effectiever, maar het lijkt er toch op dat dit het jaar te veel is voor hem. Skov Olsen flitst nog amper, ook niet in Europa. Misschien toch maar in januari uit elkaar gaan? Het lijkt wel een verstandshuwelijk te zijn. In de competitie scoorde hij 5 keer en deelde hij 1 assist uit in 13 duels.

Skoras gewogen en te licht bevonden?

Nicky Hayen heeft niet bepaald vervangers die hen het leven zuur maken. Michael Skoras mogen we toch stilaan labelen als mislukt. De Pool valt doorlopend pover in en tikt af op 1 goal en 0 assists in 15 partijen. Daar zal Club Brugge moeten doorselecteren. Chemsdine Talbi is met 2 goals en 1 assist in 13 matchen beter bezig, maar hij is nog geen grote concurrent om Skov Olsen of Tzolis écht het leven zuur te maken. Dat kan wel nog komen, want het talent is zeker aanwezig. Hij maakt progressie. 

Club Brugge kan in januari toch maar best uitkijken naar versterking op de flanken. Daar moet immers meer concurrentie zijn. Iemand die een impact heeft als hij kan invallen. Spelers zijn er nu te zeker van hun plaats, wat altijd de deur opent voor een bepaalde gemakzucht.

Moet Club een nieuwe flankaanvaller halen in januari?

Meest recent

Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

51
51
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

71
71
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

89
89
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

40
40
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

247
247
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

130
130
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

433
433
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

162
162
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

217
217
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

449
449
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

689
689
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

316
316
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

683
683
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

124
124
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

378
378
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

593
593
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

541
541
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

63
63
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

260
260
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

434
434
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

582
582
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

154
154
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

330
330
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

336
336

Meer sportnieuws