Club Brugge stelt teleur: "Het was tragisch"

door
Club Brugge stelt teleur:

Club Brugge blijft matig voetbal serveren in de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart speelde een kwartier goed tegen Beerschot en nadien zakte het door de ondergrens. Niet de eerste keer dit seizoen. Peter Vandenbempt zag toch een pijnlijke prestatie van de Bruggelingen op het Kiel.

LEES OOK: Vandenbempt kiest verkeerde richting: verbijstering alom

Pover Club Brugge op het Kiel

Club Brugge kwam 0-2 voor en leek Beerschot makkelijk te gaan verslaan. Maar we haalden eerder al aan dat Club Brugge in de reguliere competitie al jaren te gemakzuchtig is en nooit meer dan 60% van de punten pakt. Het zet die weg nu verder.

Vandenbempt was bij Sporza kritisch voor de prestatie van Blauw-Zwart. "Het is eigenlijk ongelooflijk hoe ze het eigenlijk al gaandeweg voor de rust stilaan loslieten, want dat was dan toch buiten de wilskracht en de vechtersmentaliteit, die we al eerder hebben gezien van Beerschot, gerekend", aldus de radioman.

Mentaliteitsprobleem

Daarnaast waren ze defensief zeer pover. Hoe Brandon Mechele en Joel Ordonez verdedigden bij de twee tegengoals was tekenend voor het gebrek aan scherpte die heel de ploeg kenmerkte. Weer niet goed genoeg.

"Het was tragisch hoe Club Brugge er bij die doelpunten, maar ook nog bij andere fases, stond op te kijken en slecht stond te verdedigen. Als je baseline "no sweat, no glory" is, dan is het extra pijnlijk natuurlijk dat coach Nicky Hayen achteraf over een attitudeprobleem moet spreken en dat het niet de eerste keer is", zei Vandenbempt.

Club Brugge blijft zo achter met een 25 op 42 en het staat derde in de Jupiler Pro League.

Heeft Club een mentaliteitsprobleem?

Meest recent

Garcia speelt open kaart over opstelling Rode Duivels

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

24
24
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku verlaat Napoli'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

43
43
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

84
84
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

88
88
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

70
70
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

39
39
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

205
205
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

320
320
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

75
75
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

501
501
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

266
266
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

101
101
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

118
118
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

389
389
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

94
94
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

328
328
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

800
800
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

45
45
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

298
298
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

59
59
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

294
294
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

87
87
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

283
283
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

43
43
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

96
96

Meer sportnieuws