Club Brugge stelt teleur: "Het was tragisch"

249 stemmen
Club Brugge stelt teleur:

Club Brugge blijft matig voetbal serveren in de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart speelde een kwartier goed tegen Beerschot en nadien zakte het door de ondergrens. Niet de eerste keer dit seizoen. Peter Vandenbempt zag toch een pijnlijke prestatie van de Bruggelingen op het Kiel.

LEES OOK: Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

Pover Club Brugge op het Kiel

Club Brugge kwam 0-2 voor en leek Beerschot makkelijk te gaan verslaan. Maar we haalden eerder al aan dat Club Brugge in de reguliere competitie al jaren te gemakzuchtig is en nooit meer dan 60% van de punten pakt. Het zet die weg nu verder.

Vandenbempt was bij Sporza kritisch voor de prestatie van Blauw-Zwart. "Het is eigenlijk ongelooflijk hoe ze het eigenlijk al gaandeweg voor de rust stilaan loslieten, want dat was dan toch buiten de wilskracht en de vechtersmentaliteit, die we al eerder hebben gezien van Beerschot, gerekend", aldus de radioman.

Mentaliteitsprobleem

Daarnaast waren ze defensief zeer pover. Hoe Brandon Mechele en Joel Ordonez verdedigden bij de twee tegengoals was tekenend voor het gebrek aan scherpte die heel de ploeg kenmerkte. Weer niet goed genoeg.

"Het was tragisch hoe Club Brugge er bij die doelpunten, maar ook nog bij andere fases, stond op te kijken en slecht stond te verdedigen. Als je baseline "no sweat, no glory" is, dan is het extra pijnlijk natuurlijk dat coach Nicky Hayen achteraf over een attitudeprobleem moet spreken en dat het niet de eerste keer is", zei Vandenbempt.

Club Brugge blijft zo achter met een 25 op 42 en het staat derde in de Jupiler Pro League.

Heeft Club een mentaliteitsprobleem?

Meest recent

Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

26
26
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

40
40
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

255
255
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

242
242
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

67
67
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

239
239
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

53
53
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

195
195
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

284
284
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

457
457
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

146
146
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

224
224
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

173
173
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

830
830
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

204
204
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

340
340
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

206
206
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

493
493
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

355
355
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

565
565
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

491
491
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

120
120
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

225
225
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

150
150
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

100
100

Meer sportnieuws