'Monstertransfer Kane: twee grootmachten bieden 130 miljoen'

door
'Monstertransfer Kane: twee grootmachten bieden 130 miljoen'

Harry Kane is de aanvalsleider van Vincent Kompany bij Bayern München, maar mogelijk komt er monstertransfer aan voor de Engelse aanvaller. Twee Europese grootmachten willen zéér ver gaan voor de goaltjesdief.

Kane speelde in het verleden bij Tottenham Hotspur, maar maakte de overstap naar Bayern. Daar scoort hij het ene doelpunt na het andere. De Engelsman is dan ook een onmisbare pion voor Kompany. Nu meldt het Spaanse Fichajes echter dat PSG én Manchester City lonken.

LEES OOK: ‘Paniek bij Bayern: pakt Kompany snel zijn koffers?’

Monstertransfer

Kane heeft nog een contract tot 2027 bij Bayern München met een marktwaarde van 100 miljoen euro. De Engelsman speelt sinds 2023 in Duitsland wanneer Der Rekordmeister 95 miljoen op tafel legde. Nu kunnen de Duitsers alsnog een veelvoud vangen voor de 31-jarige spits.

PSG wil namelijk stevig uitpakken op de transfermercato. Het verloor Kylian Mbappé aan Real Madrid en zoekt naar een grote naam als vervanger. Naar verluidt zou het bestuur van de Parijzenaars al contact hebben opgenomen met Bayern München. Er wordt gesproken over een slordige 130 miljoen euro.

Moeilijke keuze

Ook Manchester City zou naar Kane lonken. Pep Guardiola en consorten vrezen een vertrek van superster Erling Haaland. De Noor zou uitkijken naar een nieuwe uitdaging. The Citizens zijn bereid om het bod van PSG te evenaren.

Bayern staat aldus voor een moeilijke keuze. Kane is een belangrijk onderdeel van de selectie, maar de aanvaller is inmiddels al 31 jaar. Een bod van boven de 100 miljoen euro is zéér aantrekkelijk en Kompany kan met dat geld op zijn beurt ook de transfermarkt opgaan.

Moet Bayern Harry Kane verkopen?

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

62
62
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

177
177
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

128
128
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

152
152
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

249
249
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

76
76
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

605
605
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

303
303
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

185
185
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

311
311
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

215
215
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

382
382
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

359
359
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

486
486
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

223
223
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

106
106
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

424
424
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

387
387
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

151
151
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

296
296
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

226
226
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

308
308
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

169
169

Meer sportnieuws