'Monstertransfer Kane: twee grootmachten bieden 130 miljoen'

door
'Monstertransfer Kane: twee grootmachten bieden 130 miljoen'

Harry Kane is de aanvalsleider van Vincent Kompany bij Bayern München, maar mogelijk komt er monstertransfer aan voor de Engelse aanvaller. Twee Europese grootmachten willen zéér ver gaan voor de goaltjesdief.

Kane speelde in het verleden bij Tottenham Hotspur, maar maakte de overstap naar Bayern. Daar scoort hij het ene doelpunt na het andere. De Engelsman is dan ook een onmisbare pion voor Kompany. Nu meldt het Spaanse Fichajes echter dat PSG én Manchester City lonken.

LEES OOK: Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Monstertransfer

Kane heeft nog een contract tot 2027 bij Bayern München met een marktwaarde van 100 miljoen euro. De Engelsman speelt sinds 2023 in Duitsland wanneer Der Rekordmeister 95 miljoen op tafel legde. Nu kunnen de Duitsers alsnog een veelvoud vangen voor de 31-jarige spits.

PSG wil namelijk stevig uitpakken op de transfermercato. Het verloor Kylian Mbappé aan Real Madrid en zoekt naar een grote naam als vervanger. Naar verluidt zou het bestuur van de Parijzenaars al contact hebben opgenomen met Bayern München. Er wordt gesproken over een slordige 130 miljoen euro.

Moeilijke keuze

Ook Manchester City zou naar Kane lonken. Pep Guardiola en consorten vrezen een vertrek van superster Erling Haaland. De Noor zou uitkijken naar een nieuwe uitdaging. The Citizens zijn bereid om het bod van PSG te evenaren.

Bayern staat aldus voor een moeilijke keuze. Kane is een belangrijk onderdeel van de selectie, maar de aanvaller is inmiddels al 31 jaar. Een bod van boven de 100 miljoen euro is zéér aantrekkelijk en Kompany kan met dat geld op zijn beurt ook de transfermarkt opgaan.

Moet Bayern Harry Kane verkopen?

Meest recent

Ultieme revanche KV Mechelen: vroeg doelpunt nekt Charleroi

KV Mechelen heeft zondagmiddag op gepaste wijze revanche genomen voor de bekeruitschakeling. In een ...

17
17
Westerlo-Anderlecht: Hasi gooit middenveld overhoop

RSC Anderlecht krijgt zondagnamiddag een uitgelezen kans om tweede te worden in de Jupiler Pro ...

95
95
Smets: "Hij is één van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond uit de beker van België na verlengingen tegen RSC Anderlecht. ...

43
43
'Verhaeghe niet tevreden: spanning bij management Club'

Slechts enkele dagen na de bekerkwalificatie in Leuven, kreeg Club Brugge een nieuwe tegenvaller te ...

418
418
Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

53
53
Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

RSC Anderlecht blijft de goede resultaten opstapelen en kan zondagavond opnieuw een uitstekende zaak ...

331
331
Enorme JPL-verrassing: "Maar beginnen weer vanaf nul"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

132
132
Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

De 3-2-nederlaag op STVV was niet bepaald een geslaagde generale repetitie voor Club Brugge op het ...

164
164
Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

201
201
Struikelblok Duivels: "Dan heb je niets te zoeken op WK"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

306
306
TRANSFERUURTJE: 'Extra jackpot Club, toptransfer Karetsas'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

180
180
Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

168
168
Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

365
365
Opvallende terugkeer bij Anderlecht? “Altijd mijn droom”

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Westerlo. Paars-Wit zit in een goede flow en kan weer een ...

301
301
‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

85
85
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

161
161
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

335
335
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

303
303
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

259
259
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

54
54
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

199
199
Hayen ontdekt 'nieuw' wapen bij Club Brugge

Club Brugge verloor weer en pakt zo een 3 op 12. Het zakt stilaan weg in de Jupiler Pro League. ...

450
450
Hasi met 'ongeziene' weelde: duo terug in de ploeg?

RSC Anderlecht is bijzonder goed bezig. Besnik Hasi heeft de richtinggevende matchen tegen Union SG ...

237
237
‘Club Brugge steelt transfershow: 8,5M voor toptarget’

Club Brugge lijkt klaar om zot te doen op de mercato voor een 18-jarige middenvelder uit de ...

458
458
STVV in extase: "Wat kan ik nog zeggen?"

STVV wist met 3-2 te winnen van Club Brugg en staat tot minstens 17u45 vandaag tweede in de Jupiler ...

209
209

Meer sportnieuws