Hayen haalt snoeihard uit naar zijn spelers na inzinking

door
Hayen haalt snoeihard uit naar zijn spelers na inzinking

Club Brugge krijgt dit seizoen maar geen lijn in zijn prestaties. Enkele dagen na de stuntzege tegen Aston Villa in de Champions League, liet het in de Jupiler Pro League op pijnlijke wijze punten liggen. Blauw-Zwart raakte op het veld van rode lantaarn Beerschot immers niet verder dan een gelijkspel.

De manier waarop dat gelijkspel tot stand kwam, was bovendien ook bijzonder zuur voor Club. Na een kwartier had het al een 0-2-voorsprong beet, maar die gaf het na rust nog uit handen. Door twee snel opeenvolgende doelpunten van Al Sahafi vroeg in de tweede helft werd het nog 2-2.

LEES OOK: Geslaagd of niet? Van der Elst maakt rapport Hayen

Hayen ziet attitudeprobleem bij Club Brugge

Nicky Hayen was achteraf ook scherp voor zijn spelers. Toen de interviewer van DAZN hem vroeg om de kanteling in de wedstrijd te verklaren, antwoordde hij kort maar krachtig. "Een attitudeprobleem", klonk het. "De eerste 15 à 20 minuten laten we hen niet in hun spel komen, domineren we, scoren we twee mooie doelpunten. Maar daarna halen we de voet van het gaspedaal."

"Dat is niet de eerste keer dit seizoen dat zoiets gebeurt. Dat is voor mij gewoon een probleem met de attitude. Alsof het allemaal te makkelijk ging. Dat hebben we tijdens de rust ook duidelijk vermeld. Maar wanneer schieten we wakker? Wanneer het 2-2 is en het eigenlijk te laat is", was Hayen hard.

Club schiet in de eigen voet

Zijn verdediging liet zich telkens te makkelijk aftroeven bij de tegendoelpunten en daarna kon Club geen derde keer meer scoren. Hayen had wel lof voor Beerschot, maar keek toch vooral naar zijn eigen spelers.

"Alle credits voor Beerschot, voor de grinta die ze de laatste weken hebben. We hebben de spelers daarvoor gewaarschuwd, maar we hebben vandaag in onze eigen voet geschoten", was de harde conclusie van de coach.

Heeft Club Brugge een attitudeprobleem?

Meest recent

Jubilaris Burgess reageert na bijzondere hoofdrol

Union blijft voorlopig op titelkoers liggen. De landskampioen zag de voorbije weken zijn voorsprong ...

18
18
Genk vreest voor top zes: Smets doet oproep

KRC Genk veroverde vorige week de zesde plaats met een klinkende zege tegen AA Gent, maar kan die ...

71
71
Werd Union bevoordeeld? "Altijd rood voor Burgess"

Union heeft zaterdag een uitstekende zaak gedaan, want met een zege tegen Genk behoudt het dit ...

93
93
Doku zet City op weg naar bekerwinst, Barça dankt Yamal

In het buitenland hebben Manchester City en FC Barcelona een goede zaak gedaan. City bekert verder ...

14
14
Union zet druk op concurrentie, Genk doet dramatische zaak

Union heeft vanavond de druk nog wat opgevoerd richting de concurrentie. De landskampioen pakte ...

52
52
'Club Luik herhaalt succesrecept Bertaccini en Diouf'

De voorbije jaren bleek Club Luik een zeer opvallende kweekvijver van doelpuntenmakers. Met Adriano ...

18
18
Wéér gelijkspel voor Ferrera: "Frustrerend"

Vorige week verraste FCV Dender door Hayk Milkon nog op straat te zetten. Yannick Ferrera kreeg de ...

18
18
Lommel baalt na turbulent slot in CPL, KVK met gouden punt

De promotiestrijd in de Challenger Pro League leek vanavond lange tijd nog wat spannender te worden. ...

50
50
Hollywoodploeg Wrexham grijpt net naast stunt tegen Chelsea

Sinds Hollywoodacteurs Ryan Reynolds en Rob McElhenney in 2020 de club overnamen, beleeft Wrexham ...

16
16
Charleroi mag kruis maken over PO1: Cornelis ziet verklaring

Voor Charleroi lijkt de droom om de Champions' Play-Off te spelen definitief voorbij. Ze konden ...

17
17
David geeft Union hoop met update over blessure

Union liet de voorbije weken enkele steken vallen en zag daardoor concurrenten Club Brugge en STVV ...

28
28
Ongeloof bij Mazzu: "Ik begrijp niet hoe we hier verliezen"

OH Leuven heeft zaterdag nagelaten om een uitstekende zaak te doen in de strijd om het behoud. Het ...

27
27
Opmerkelijke dubbelrol: Proto komt met verklaring

Bij Anderlecht is het dezer dagen behelpen na het ontslag van Besnik Hasi en het vertrek van ...

31
31
Spanning en VAR-chaos: Dender en Charleroi gefrustreerd

Na een zinderende wedstrijd, met heel wat VAR-spektakel, zijn zowel Dender als Charleroi met een ...

42
42
Arteta geeft hint over blessure Trossard

Arsenal rekende zaterdag in de FA Cup wel af met derdeklasser Mansfield Town, maar kwam niet zonder ...

16
16
‘Anderlecht in vieze papieren: Coucke richt ravage aan’

Marc Coucke zegt dat hij zich niet met de sportieve keuzes van Anderlecht bemoeit. Maar door de ...

313
313
Hevige clash: Union ontvangt Genk zonder cruciale pionnen

Met een echte topper sluiten Union en Racing Genk zo meteen het zaterdagvoetbal af in de Jupiler Pro ...

56
56
Anderlecht zit op de blaren: "Ze reageerden niet..."

Bij RSC Anderlecht was het opvallend dat ze in 2026 bij de Futures plots heel wat buitenlandse ...

127
127
Louwagie dropt JPL-bom: moeilijke jaren op komst

Héél veel clubs in België leven ver boven hun stand. Wanbeleid van de bovenste ...

293
293
Ajax zakt door het ijs: Godts en co huiveren na wanprestatie

Bij Ajax lijkt het stilaan weer van kwaad naar erger te gaan. De club uit Amsterdam ging in de ...

30
30
Tessa Wullaert verbluft iedereen met unieke mijlpaal

Ze is al jaren het gezicht van het Belgische vrouwenvoetbal en zaterdagavond zette Tessa Wullaert ...

43
43
Lange verklapt: "Club Brugge polste naar deze wereldtoppers"

Rune Lange speelde verschillende jaren bij Club Brugge. Hij was na zijn carrière ook even ...

337
337
Lierse zet Lisp in lichterlaaie met deugddoende zege

Na een moeizame wedstrijd schijnt de zon weer aan de horizon boven het Lisp. De Pallieters wonnen ...

55
55
Mazzu vloekt stevig: Westerlo klopt op deur van PO1

Gaat Westerlo nog voor een klein voetbalmirakel zorgen? De Kemphanen zijn de laatste weken stevig op ...

63
63
Charleroi broedt op stevige revanche, Dender in acuut gevaar

Dender en Sporting Charleroi staan zo meteen tegenover elkaar in een geladen duel in de Jupiler Pro ...

14
14

Meer sportnieuws