Hayen haalt snoeihard uit naar zijn spelers na inzinking

door
Hayen haalt snoeihard uit naar zijn spelers na inzinking

Club Brugge krijgt dit seizoen maar geen lijn in zijn prestaties. Enkele dagen na de stuntzege tegen Aston Villa in de Champions League, liet het in de Jupiler Pro League op pijnlijke wijze punten liggen. Blauw-Zwart raakte op het veld van rode lantaarn Beerschot immers niet verder dan een gelijkspel.

De manier waarop dat gelijkspel tot stand kwam, was bovendien ook bijzonder zuur voor Club. Na een kwartier had het al een 0-2-voorsprong beet, maar die gaf het na rust nog uit handen. Door twee snel opeenvolgende doelpunten van Al Sahafi vroeg in de tweede helft werd het nog 2-2.

LEES OOK: 'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Hayen ziet attitudeprobleem bij Club Brugge

Nicky Hayen was achteraf ook scherp voor zijn spelers. Toen de interviewer van DAZN hem vroeg om de kanteling in de wedstrijd te verklaren, antwoordde hij kort maar krachtig. "Een attitudeprobleem", klonk het. "De eerste 15 à 20 minuten laten we hen niet in hun spel komen, domineren we, scoren we twee mooie doelpunten. Maar daarna halen we de voet van het gaspedaal."

"Dat is niet de eerste keer dit seizoen dat zoiets gebeurt. Dat is voor mij gewoon een probleem met de attitude. Alsof het allemaal te makkelijk ging. Dat hebben we tijdens de rust ook duidelijk vermeld. Maar wanneer schieten we wakker? Wanneer het 2-2 is en het eigenlijk te laat is", was Hayen hard.

Club schiet in de eigen voet

Zijn verdediging liet zich telkens te makkelijk aftroeven bij de tegendoelpunten en daarna kon Club geen derde keer meer scoren. Hayen had wel lof voor Beerschot, maar keek toch vooral naar zijn eigen spelers.

"Alle credits voor Beerschot, voor de grinta die ze de laatste weken hebben. We hebben de spelers daarvoor gewaarschuwd, maar we hebben vandaag in onze eigen voet geschoten", was de harde conclusie van de coach.

Heeft Club Brugge een attitudeprobleem?

Meest recent

Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

6
6
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

85
85
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

120
120
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

465
465
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

92
92
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

32
32
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

289
289
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

85
85
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

519
519
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

493
493
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

384
384
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

53
53
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

1005
1005
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

274
274
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

436
436
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

80
80
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1184
1184
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

114
114
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

218
218
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

348
348
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

124
124
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

456
456
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

365
365
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

84
84
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

43
43

Meer sportnieuws