Hayen haalt snoeihard uit naar zijn spelers na inzinking

door
Hayen haalt snoeihard uit naar zijn spelers na inzinking

Club Brugge krijgt dit seizoen maar geen lijn in zijn prestaties. Enkele dagen na de stuntzege tegen Aston Villa in de Champions League, liet het in de Jupiler Pro League op pijnlijke wijze punten liggen. Blauw-Zwart raakte op het veld van rode lantaarn Beerschot immers niet verder dan een gelijkspel.

De manier waarop dat gelijkspel tot stand kwam, was bovendien ook bijzonder zuur voor Club. Na een kwartier had het al een 0-2-voorsprong beet, maar die gaf het na rust nog uit handen. Door twee snel opeenvolgende doelpunten van Al Sahafi vroeg in de tweede helft werd het nog 2-2.

LEES OOK: Hayen ziet gelijkenis tussen Club Brugge en Union

Hayen ziet attitudeprobleem bij Club Brugge

Nicky Hayen was achteraf ook scherp voor zijn spelers. Toen de interviewer van DAZN hem vroeg om de kanteling in de wedstrijd te verklaren, antwoordde hij kort maar krachtig. "Een attitudeprobleem", klonk het. "De eerste 15 à 20 minuten laten we hen niet in hun spel komen, domineren we, scoren we twee mooie doelpunten. Maar daarna halen we de voet van het gaspedaal."

"Dat is niet de eerste keer dit seizoen dat zoiets gebeurt. Dat is voor mij gewoon een probleem met de attitude. Alsof het allemaal te makkelijk ging. Dat hebben we tijdens de rust ook duidelijk vermeld. Maar wanneer schieten we wakker? Wanneer het 2-2 is en het eigenlijk te laat is", was Hayen hard.

Club schiet in de eigen voet

Zijn verdediging liet zich telkens te makkelijk aftroeven bij de tegendoelpunten en daarna kon Club geen derde keer meer scoren. Hayen had wel lof voor Beerschot, maar keek toch vooral naar zijn eigen spelers.

"Alle credits voor Beerschot, voor de grinta die ze de laatste weken hebben. We hebben de spelers daarvoor gewaarschuwd, maar we hebben vandaag in onze eigen voet geschoten", was de harde conclusie van de coach.

Heeft Club Brugge een attitudeprobleem?

Meest recent

'Trainer Sporting gelooft ogen niet na scouting Club Brugge'

De vierde speeldag van de League Phase van de Champions League staat voor de deur. Club Brugge gaat ...

46
46
'Anderlecht richt transfervizier op smaakmaker JPL'

RSC Anderlecht lijkt in de goede flow te zitten en kan voor het eerst dit seizoen pronken met een ...

52
52
'Antwerp schakelt razendsnel: eerste kandidaat-coach gelekt'

Het kwakkelende Antwerp FC is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De trieste nederlaag tegen rode ...

64
64
Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

51
51
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

90
90
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

163
163
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

51
51
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

60
60
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

540
540
Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Bayern München maakte zaterdag nog maar eens indruk door Freiburg met spectaculaire 6-2-cijfers ...

97
97
STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

STVV kon een geweldige zaak doen en uitlopen op AA Gent. De Truienaars gingen op bezoek bij OH ...

87
87
Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

276
276
Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

216
216
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

392
392
KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

185
185
Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

In de Premier League stond om 17u30 de topper tussen Arsenal en Tottenham op het programma. Wat ...

44
44
Anderlecht bevestigt niet: "Wat staan we te doen?"

RSC Anderlecht is om 18u30 begonnen aan zijn partij tegen La Louvière. De eerste 45 minuten ...

149
149
C4 onvermijdelijk? Wils spreekt zich uit over ontslag

Antwerp FC heeft zondagnamiddag gezichtsverlies geleden op eigen veld. De Great Old ging immers met ...

210
210
Alwéér goud waard: Trossard beukt Londense derby open

In de Premier League waren de ogen zondagavond op het noorden van Londen gericht. Daar stond ...

47
47
CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij ...

163
163
Totale afgang Antwerp: Dender pakte eerste zege op Bosuil

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een zoveelste dieptepunt bereikt. De Great Old verloor op eigen veld ...

251
251
La Louvière-Anderlecht: Hasi voert bijzondere wissel door

Na twee verdiende thuiszeges wil RSC Anderlecht zondagavond ook bevestigen op verplaatsing. Maar dat ...

232
232
Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

221
221
PSV lacht tanden bloot: ook Feyenoord blameert zich thuis

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV dit weekend gouden zaken gedaan. Terwijl het zelf won ...

53
53
Arbitrage velt helder verdict na VAR-relletje Westerlo-Gent

KVC Westerlo speelde zaterdag een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op 0-0 ...

319
319

Meer sportnieuws