Dolberg geeft dé reden voor vlotte zege bij Cercle Brugge

257 stemmen
Dolberg geeft dé reden voor vlotte zege bij Cercle Brugge

Kasper Dolberg verkeert in bloedvorm. De Deense aanvaller scoorde drie keer op het veld van Cercle Brugge en ondertussen trof hij in alle competities samen al 12 keer in 20 wedstrijden. De Deense international sprak na de match met de aanwezige media.

LEES OOK: 'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Beresterke Dolberg

“Na een drukke periode - met heel wat ups en downs - is het leuk om met vijf doelpunten verschil te winnen. In de eerste helft hadden we het niet onder de markt met het directe spel van Cercle, maar we hadden volgens mij altijd controle. Of dit mijn beste periode ooit is? Dat weet ik niet, maar ik voel me gewoon enorm goed. Ik heb mij hier eigenlijk altijd goed gevoeld", aldus de spits bij Het Laatste Nieuws. 

Dolberg sprak ook over de makkelijke zege. "Het was een wedstrijd zoals we verwacht hadden, met veel duels en intensiteit. We hebben alles goed onder controle gehouden. We kwamen wat moeilijk op gang, maar we zijn altijd blijven vasthouden aan het wedstrijdplan. Dat heeft ons de overwinning opgeleverd." 

Anderlecht vertrokken?

"Bij mijn eerste goal ging het exact zoals we voor de wedstrijd besproken hadden, we moesten de diepte opzoeken. De bal van Edozie was perfect op maat en zo was het een makkelijk doelpunt voor mij. Ik werd vandaag uitstekend bediend door mijn ploegmaats, dat verklaart waarom het scoren zo vlot ging.

"Het is heel belangrijk dat we nu twee keer op rij winnen. We moesten een drukke periode goed afsluiten en dat hebben we gedaan. We staan nu op een mooie plaats en moeten op dit elan doorgaan", ging hij nog verder.

Dolberg is door Brian Riemer opgeroepen voor Denemarken. Ongetwijfeld een leuk weerzien.

Is Anderlecht nu vertrokken?

Meest recent

Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

93
93
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

224
224
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

894
894
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

102
102
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

152
152
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

72
72
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

69
69
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

37
37
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

162
162
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

198
198
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

25
25
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

157
157
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

26
26
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

294
294
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

386
386
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

202
202
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

116
116
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

160
160
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

860
860
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

522
522
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

366
366
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

267
267
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

50
50

Meer sportnieuws