Dolberg geeft dé reden voor vlotte zege bij Cercle Brugge

door
Dolberg geeft dé reden voor vlotte zege bij Cercle Brugge

Kasper Dolberg verkeert in bloedvorm. De Deense aanvaller scoorde drie keer op het veld van Cercle Brugge en ondertussen trof hij in alle competities samen al 12 keer in 20 wedstrijden. De Deense international sprak na de match met de aanwezige media.

LEES OOK: 'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

Beresterke Dolberg

“Na een drukke periode - met heel wat ups en downs - is het leuk om met vijf doelpunten verschil te winnen. In de eerste helft hadden we het niet onder de markt met het directe spel van Cercle, maar we hadden volgens mij altijd controle. Of dit mijn beste periode ooit is? Dat weet ik niet, maar ik voel me gewoon enorm goed. Ik heb mij hier eigenlijk altijd goed gevoeld", aldus de spits bij Het Laatste Nieuws. 

Dolberg sprak ook over de makkelijke zege. "Het was een wedstrijd zoals we verwacht hadden, met veel duels en intensiteit. We hebben alles goed onder controle gehouden. We kwamen wat moeilijk op gang, maar we zijn altijd blijven vasthouden aan het wedstrijdplan. Dat heeft ons de overwinning opgeleverd." 

Anderlecht vertrokken?

"Bij mijn eerste goal ging het exact zoals we voor de wedstrijd besproken hadden, we moesten de diepte opzoeken. De bal van Edozie was perfect op maat en zo was het een makkelijk doelpunt voor mij. Ik werd vandaag uitstekend bediend door mijn ploegmaats, dat verklaart waarom het scoren zo vlot ging.

"Het is heel belangrijk dat we nu twee keer op rij winnen. We moesten een drukke periode goed afsluiten en dat hebben we gedaan. We staan nu op een mooie plaats en moeten op dit elan doorgaan", ging hij nog verder.

Dolberg is door Brian Riemer opgeroepen voor Denemarken. Ongetwijfeld een leuk weerzien.

Is Anderlecht nu vertrokken?

Meest recent

Club genekt door VAR? Vanaken reageert live voor camera

Club Brugge heeft vrijdagavond een pijnlijke thuisnederlaag geleden tegen La Louvière. ...

38
38
'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

119
119
Lammens beeft bij Man Utd: nieuwe coach grijpt drastisch in

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

42
42
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

124
124
Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

306
306
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

14
14
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

55
55
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

463
463
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

356
356
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

239
239
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

289
289
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

83
83
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

666
666
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

243
243
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

454
454
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

706
706
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

215
215
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

419
419
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

191
191
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

184
184
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

173
173
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

80
80
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

271
271
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

83
83
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

357
357

Meer sportnieuws