Dolberg geeft dé reden voor vlotte zege bij Cercle Brugge

257 stemmen
Dolberg geeft dé reden voor vlotte zege bij Cercle Brugge

Kasper Dolberg verkeert in bloedvorm. De Deense aanvaller scoorde drie keer op het veld van Cercle Brugge en ondertussen trof hij in alle competities samen al 12 keer in 20 wedstrijden. De Deense international sprak na de match met de aanwezige media.

LEES OOK: Blunder van Anderlecht? 'Nieuwe trainer brengt pure miserie'

Beresterke Dolberg

“Na een drukke periode - met heel wat ups en downs - is het leuk om met vijf doelpunten verschil te winnen. In de eerste helft hadden we het niet onder de markt met het directe spel van Cercle, maar we hadden volgens mij altijd controle. Of dit mijn beste periode ooit is? Dat weet ik niet, maar ik voel me gewoon enorm goed. Ik heb mij hier eigenlijk altijd goed gevoeld", aldus de spits bij Het Laatste Nieuws. 

Dolberg sprak ook over de makkelijke zege. "Het was een wedstrijd zoals we verwacht hadden, met veel duels en intensiteit. We hebben alles goed onder controle gehouden. We kwamen wat moeilijk op gang, maar we zijn altijd blijven vasthouden aan het wedstrijdplan. Dat heeft ons de overwinning opgeleverd." 

Anderlecht vertrokken?

"Bij mijn eerste goal ging het exact zoals we voor de wedstrijd besproken hadden, we moesten de diepte opzoeken. De bal van Edozie was perfect op maat en zo was het een makkelijk doelpunt voor mij. Ik werd vandaag uitstekend bediend door mijn ploegmaats, dat verklaart waarom het scoren zo vlot ging.

"Het is heel belangrijk dat we nu twee keer op rij winnen. We moesten een drukke periode goed afsluiten en dat hebben we gedaan. We staan nu op een mooie plaats en moeten op dit elan doorgaan", ging hij nog verder.

Dolberg is door Brian Riemer opgeroepen voor Denemarken. Ongetwijfeld een leuk weerzien.

Is Anderlecht nu vertrokken?

Meest recent

Garcia met rug tegen muur: dubbele schok in basiself Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend nood aan een ruime en overtuigende zege tegen Nieuw-Zeeland. ...

19
19
Blunder van Anderlecht? 'Nieuwe trainer brengt pure miserie'

Anderlecht zocht een trainer die meteen rust en structuur moet brengen. Alleen heeft Sporting nu met ...

154
154
Muñoz held bij Colombia, Kroatië voorkomt horror-scenario

Op het WK 2026 heeft Colombia zich geplaatst voor de volgende ronde. De Zuid-Amerikanen pakte 6 op 6 ...

16
16
Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

28
28
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

32
32
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

79
79
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

113
113
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

80
80
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

112
112
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

454
454
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

273
273
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

77
77
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

49
49
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

393
393
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

134
134
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

794
794
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

124
124
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

49
49
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

110
110
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

92
92
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

215
215
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

403
403
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

365
365
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

607
607
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

935
935

Meer sportnieuws