AS Roma ontslaat coach, vervanger staat al klaar

door
AS Roma ontslaat coach, vervanger staat al klaar

AS Roma blijft een ploeg die de stap naar de echte top maar niet kan zeggen. De vorige titel dateert al van 23 jaar geleden. Vandaag verloren ze met 1-3 van Bologna en dat was ook meteen de laatste wedstrijd van de huidige coach. Wie gaat hem opvolgen?

LEES OOK: ‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

Juric ontslagen

Ivan Juric heeft na deze zeperd meteen zijn ontslag gekregen van het bestuur, waar ze zich de afgelopen jaren te vaak lieten leiden door bepaalde machtige makelaars. Een euvel dat al héél lang speelt bij AS Roma, waardoor ze nooit een stabiel en duidelijk beleid hebben kunnen ontwikkelen.

Juric nam op 18 september over van de toen ontslagen Daniele De Rossi. Zijn balans was werkelijk dramatisch. In de Serie A haalde hij een 10 op 24 en in de Europa League boekte hij een 5 op 12. Veel te weinig voor een ploeg als AS Roma, ook al hebben ze geen elftal om mee te strijden voor de landstitel.

Mancini als opvolger?

Het is nu afvragen wie de opvolger gaat worden. De afgelopen dagen circuleerden al heel wat namen in de Italiaanse hoofdstad. Zo werd Frank Lampard al genoemd, maar dé topkandidaat is Roberto Mancini. Die stapte onlangs op als bondscoach van Saudi-Arabië.

Mancini wil een contract van minstens twee jaar. De 59-jarige coach heeft wel een verleden als speler van Lazio, maar hij is een topcoach die AS Roma misschien weer naar boven kan loodsen. Zo was hij trainer van onder meer Italië, Inter en Manchester City.

Gaat Mancini hem opvolgen?

Meest recent

‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

0
0
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

18
18
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

34
34
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

16
16
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

68
68
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

72
72
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

77
77
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

119
119
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

90
90
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

104
104
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

41
41
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

392
392
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

177
177
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

118
118
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

264
264
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

377
377
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

303
303
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

103
103
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

504
504
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

100
100
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

312
312
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

264
264
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

100
100
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

244
244
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

526
526

Meer sportnieuws