‘Monsterbod van 250 miljoen euro op Vinicius Jr’

197 stemmen
‘Monsterbod van 250 miljoen euro op Vinicius Jr’

Het rommelde de afgelopen weken bij Real Madrid. De resultaten vallen tegen en Vinicius Junior greep naast de Ballon d’Or wat voor veel ophef zorgde. Ook de komst van Kylian Mbappé ligt nu zwaar onder vuur in de Spaanse hoofdstad.

Real Madrid won vorig seizoen de dubbel, maar ondanks de komst van superster Mbappé loopt het dit seizoen een pak minder. Carlo Ancelotti kampt met veel blessureleed, maar beschikt ook over veel weelde. Binnenkort kan een ster echter mogelijk vertrekken.

LEES OOK: Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Nieuw monsterbod

Vinicius Junior werd in het verleden al genoemd met een knaltransfer naar Saudi-Arabië, maar de transfervrije komst van Mbappé zorgt mogelijk voor een wending. Volgens het Spaanse Relevo plant PSG namelijk een wraakactie en wil het Vini Jr wegplukken bij De Koninklijke.

De Braziliaanse buitenspeler heeft een ontsnappingsclausule van 1 miljard euro, maar dat is uiteraard te gortig. PSG zou echter wel bereid zijn een bod van 250 miljoen euro neer te leggen. Dat zou het transferrecord van Neymar van 222 miljoen euro aan diggelen slaan.

Wat met Mbappé?

Mbappé zou liever op de linkerflank staan, maar daar staat voorlopig aldus Vini Jr. Als PSG een monsterbod op tafel legt zal Real mogelijk toch twee keer nadenken vooraleer een enorme som te weigeren. Mbappé zou naar de voorgrond kunnen worden geschoven.

Aan de andere kant is Vini Jr al jaren een absolute sterkhouder bij Real Madrid. De buitenspeler is ook erg belangrijk onder Carlo Ancelotti, maar de Italiaan ligt dan weer onder vuur in de Spaanse hoofdstad na de mindere resultaten in de competitie en de Champions League.

🚀

Is Vinicius Junior 250 miljoen euro waard?

Meest recent

'Totale chaos bij Antwerp: duidelijkheid wél op komst'

Royal Antwerp FC heeft momenteel een kern die niet waardig is voor de Jupiler Pro League. Dat is een ...

76
76
De Ketelaere ziet vriendin zwaar uitpakken: fans smelten weg

Charles De Ketelaere kende tot nu toe een wisselvallig WK, al zijn het uiteraard grote schoenen om ...

47
47
STVV geeft stevige transferplannen prijs

STVV stelde vandaag Frederic De Meyer voor als de nieuwe coach. Hij krijgt de enorm zware taak om ...

22
22
Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

RSC Anderlecht is een héél interessante club voor investeerders. De afgelopen jaren ...

190
190
Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Er werd getwijfeld aan zijn vorm, aan zijn fitheid en zelfs aan zijn rol binnen deze generatie Rode ...

84
84
Niet alleen Trossard: ook andere Duivel plots onmisbaar

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

95
95
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

40
40
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

479
479
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

330
330
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

175
175
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

234
234
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

50
50
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

79
79
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

29
29
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

75
75
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

128
128
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

406
406
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

151
151
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

378
378
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

510
510
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

44
44
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1250
1250
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

43
43
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

51
51
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

134
134

Meer sportnieuws