‘Monsterbod van 250 miljoen euro op Vinicius Jr’

door
‘Monsterbod van 250 miljoen euro op Vinicius Jr’

Het rommelde de afgelopen weken bij Real Madrid. De resultaten vallen tegen en Vinicius Junior greep naast de Ballon d’Or wat voor veel ophef zorgde. Ook de komst van Kylian Mbappé ligt nu zwaar onder vuur in de Spaanse hoofdstad.

Real Madrid won vorig seizoen de dubbel, maar ondanks de komst van superster Mbappé loopt het dit seizoen een pak minder. Carlo Ancelotti kampt met veel blessureleed, maar beschikt ook over veel weelde. Binnenkort kan een ster echter mogelijk vertrekken.

LEES OOK: Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

Nieuw monsterbod

Vinicius Junior werd in het verleden al genoemd met een knaltransfer naar Saudi-Arabië, maar de transfervrije komst van Mbappé zorgt mogelijk voor een wending. Volgens het Spaanse Relevo plant PSG namelijk een wraakactie en wil het Vini Jr wegplukken bij De Koninklijke.

De Braziliaanse buitenspeler heeft een ontsnappingsclausule van 1 miljard euro, maar dat is uiteraard te gortig. PSG zou echter wel bereid zijn een bod van 250 miljoen euro neer te leggen. Dat zou het transferrecord van Neymar van 222 miljoen euro aan diggelen slaan.

Wat met Mbappé?

Mbappé zou liever op de linkerflank staan, maar daar staat voorlopig aldus Vini Jr. Als PSG een monsterbod op tafel legt zal Real mogelijk toch twee keer nadenken vooraleer een enorme som te weigeren. Mbappé zou naar de voorgrond kunnen worden geschoven.

Aan de andere kant is Vini Jr al jaren een absolute sterkhouder bij Real Madrid. De buitenspeler is ook erg belangrijk onder Carlo Ancelotti, maar de Italiaan ligt dan weer onder vuur in de Spaanse hoofdstad na de mindere resultaten in de competitie en de Champions League.

Is Vinicius Junior 250 miljoen euro waard?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

107
107
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

12
12
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

80
80
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

32
32
Aardschok in Premier League: VAR afgemaakt na 17 replays

De overwinning van Arsenal op het veld van West Ham United zindert nog ferm na. In het absolute slot ...

51
51
Vandenbempt ziet twee titeltroeven Union SG opstaan

De titelstrijd is enorm spannend. Club Brugge is de leider in de Champions Play-Offs, maar Union SG ...

107
107
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot KRC Genk en Union, Vossen verrast’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

219
219
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

91
91
Hayen heeft nieuw plan bij Genk: "Daar zie ik iets in"

Ondanks wisselvallige play-offs ligt KRC Genk nog steeds op koers om in de barrages te strijden voor ...

137
137
'Club keert kart volledig: play-offs plots weer op tafel'

Er is de voorbije maanden al heel wat discussie geweest over de competitiehervorming in de Jupiler ...

586
586
'Barça verbaast met komst voormalige JPL-smaakmaker'

FC Barcelona verzekerde zich zondagavond van een tweede titel op rij door in de Clasico af te ...

55
55
Vandenbempt waarschuwt Club Brugge: "Pas toch maar op"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Ze overklasten STVV en beginnen als leider ...

367
367
Degryse velt oordeel: moet Hazard spelen of niet?

RSC Anderlecht is vanaf vandaag voluit bezig met de bekerfinale. Thorgan Hazard startte op de bank ...

123
123
Vandenbempt snoeihard voor AA Gent en Anderlecht

AA Gent - Anderlecht eindigde op 1-1. Het was een wedstrijd met te weinig goed voetbal en toch wat ...

241
241
Vanderbiest over cruciale topper: "Dan doe je helemaal mee"

KV Mechelen verloor met 3-0 op het veld van Union SG. De Maneblussers zagen RSC Anderlecht zo een ...

123
123
Verschaeren reageert op opstootjes: “Dit hoort erbij”

Yari Verschaeren speelt zeker geen onaardige Play-Offs. De aanvallende middenvelder deed het goed ...

88
88
'De Roeck op weg naar comeback in JPL'

Gaat Club NXT weer op zoek moeten gaan naar een nieuwe trainer? De kans is zeker aanwezig, want ...

515
515
Diepe emoties: kampioen Flick vecht tegen tranen na overlijden vader

FC Barcelona kroonde zich zondagavond tot kampioen uitgerekend in de Clasico tegen aartsrivaal Real ...

67
67
'Miljoenentransfer Karetsas: kersvers kampioen meldt zich'

Kos Karetsas viel zondagavond geblesseerd uit bij KRC Genk. Het valt af te wachten hoe groot de ...

299
299
'Anderlecht vreest: zware consequenties na rood Cvetkovic'

Mihajlo Cvetkovic speelde zondag opnieuw een sterke eerste helft namens RSC Anderlecht op het veld ...

437
437
Club Brugge helemaal titelrijp? Analisten doen uitspraak

Nog drie speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs zitten erop. De titelstrijd staat dus voor ...

545
545
"Irritantste dat we al zagen" - Coosemans afgemaakt na fratsen

Na een sterke eerste helft en een volledige tweede met een man minder, behaalde RSC Anderlecht ...

653
653
Bayern in totale paniek: Kompany wil transferbom droppen

Bayern München dreigt in een stevige transferstorm te belanden. Vincent Kompany wil er graag ...

156
156
Barça kampioen in Clasico: Spaanse pers fileert Courtois

FC Barcelona heeft zich zondagavond tot Spaans kampioen gekroond, uitgerekend met een overwinning ...

490
490
Penalty-tragedie Antwerp: Janssen stevig op plaats gezet

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

302
302
'Vertrek Rigaux: Club contacteert 'directeur voetbal' Ajax'

Terwijl de titelstrijd voor zijn climax staat, begint er één en ander te bewegen ...

396
396

Meer sportnieuws