‘Monsterbod van 250 miljoen euro op Vinicius Jr’

197 stemmen
‘Monsterbod van 250 miljoen euro op Vinicius Jr’

Het rommelde de afgelopen weken bij Real Madrid. De resultaten vallen tegen en Vinicius Junior greep naast de Ballon d’Or wat voor veel ophef zorgde. Ook de komst van Kylian Mbappé ligt nu zwaar onder vuur in de Spaanse hoofdstad.

Real Madrid won vorig seizoen de dubbel, maar ondanks de komst van superster Mbappé loopt het dit seizoen een pak minder. Carlo Ancelotti kampt met veel blessureleed, maar beschikt ook over veel weelde. Binnenkort kan een ster echter mogelijk vertrekken.

LEES OOK: WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

Nieuw monsterbod

Vinicius Junior werd in het verleden al genoemd met een knaltransfer naar Saudi-Arabië, maar de transfervrije komst van Mbappé zorgt mogelijk voor een wending. Volgens het Spaanse Relevo plant PSG namelijk een wraakactie en wil het Vini Jr wegplukken bij De Koninklijke.

De Braziliaanse buitenspeler heeft een ontsnappingsclausule van 1 miljard euro, maar dat is uiteraard te gortig. PSG zou echter wel bereid zijn een bod van 250 miljoen euro neer te leggen. Dat zou het transferrecord van Neymar van 222 miljoen euro aan diggelen slaan.

Wat met Mbappé?

Mbappé zou liever op de linkerflank staan, maar daar staat voorlopig aldus Vini Jr. Als PSG een monsterbod op tafel legt zal Real mogelijk toch twee keer nadenken vooraleer een enorme som te weigeren. Mbappé zou naar de voorgrond kunnen worden geschoven.

Aan de andere kant is Vini Jr al jaren een absolute sterkhouder bij Real Madrid. De buitenspeler is ook erg belangrijk onder Carlo Ancelotti, maar de Italiaan ligt dan weer onder vuur in de Spaanse hoofdstad na de mindere resultaten in de competitie en de Champions League.

Is Vinicius Junior 250 miljoen euro waard?

Meest recent

'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

9
9
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

9
9
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

55
55
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

48
48
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

12
12
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

107
107
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

238
238
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

155
155
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

50
50
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

556
556
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

402
402
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

394
394
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

308
308
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

570
570
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

305
305
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

449
449
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

125
125
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1944
1944
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

172
172
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

253
253
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

230
230
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

76
76
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

343
343
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

323
323
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

170
170

Meer sportnieuws