‘Monsterbod van 250 miljoen euro op Vinicius Jr’

door
‘Monsterbod van 250 miljoen euro op Vinicius Jr’

Het rommelde de afgelopen weken bij Real Madrid. De resultaten vallen tegen en Vinicius Junior greep naast de Ballon d’Or wat voor veel ophef zorgde. Ook de komst van Kylian Mbappé ligt nu zwaar onder vuur in de Spaanse hoofdstad.

Real Madrid won vorig seizoen de dubbel, maar ondanks de komst van superster Mbappé loopt het dit seizoen een pak minder. Carlo Ancelotti kampt met veel blessureleed, maar beschikt ook over veel weelde. Binnenkort kan een ster echter mogelijk vertrekken.

LEES OOK: Mbappé viert geweldige mijlpaal: Haaland weldra nog straffer

Nieuw monsterbod

Vinicius Junior werd in het verleden al genoemd met een knaltransfer naar Saudi-Arabië, maar de transfervrije komst van Mbappé zorgt mogelijk voor een wending. Volgens het Spaanse Relevo plant PSG namelijk een wraakactie en wil het Vini Jr wegplukken bij De Koninklijke.

De Braziliaanse buitenspeler heeft een ontsnappingsclausule van 1 miljard euro, maar dat is uiteraard te gortig. PSG zou echter wel bereid zijn een bod van 250 miljoen euro neer te leggen. Dat zou het transferrecord van Neymar van 222 miljoen euro aan diggelen slaan.

Wat met Mbappé?

Mbappé zou liever op de linkerflank staan, maar daar staat voorlopig aldus Vini Jr. Als PSG een monsterbod op tafel legt zal Real mogelijk toch twee keer nadenken vooraleer een enorme som te weigeren. Mbappé zou naar de voorgrond kunnen worden geschoven.

Aan de andere kant is Vini Jr al jaren een absolute sterkhouder bij Real Madrid. De buitenspeler is ook erg belangrijk onder Carlo Ancelotti, maar de Italiaan ligt dan weer onder vuur in de Spaanse hoofdstad na de mindere resultaten in de competitie en de Champions League.

Is Vinicius Junior 250 miljoen euro waard?

Meest recent

Antwerp schakelt topadvocaat in voor klacht tegen Standard

Ruim een maand geleden ging Antwerp met 1-0 onderuit op het veld van Standard. In twee bedrijven ...

26
26
Gaat Jean-Marie Pfaff erotische wereld in?

Het was de laatste maanden behoorlijk stil rond de familie Pfaff, daar komt nu echter verandering ...

12
12
Nederland huivert: Ajax slachtoffer hallucinante oplichting

In Nederland lopen enkele steengoede onderzoeksjournalisten rond. De programma's, die onder meer ...

7
7
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

54
54
OH Leuven krijgt geweldige financiële meevaller

OH Leuven ontving AS Roma in de Women Champions League. De dames van OHL deden het al goed op het ...

33
33
Standard weigerde ex-succescoach: "Bood mij in de zomer aan"

Standard is bezig aan een matig seizoen. De club hoopt de top zes te halen, maar voorlopig staat het ...

82
82
'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Rudi Garcia ligt bij bepaalde Vlaamse media stevig onder vuur. Zij opperen zelfs om een nieuwe ...

578
578
Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Bij Club Brugge hebben ze in hun geschieden héél veel topspelers gehad. Eén van ...

119
119
Maarten Breckx schokt: "Híj is de ideale bondscoach"

Rudi Garcia heeft de verwachtingen ingelost. Hij zorgde voor het behoud in de A-divisie in de ...

190
190
'Club niet tevreden over topaankoop: wintertransfer op til'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer fors in nieuwe spelers. Blauw-Zwart ziet dat enkele jongens ...

454
454
Gigantisch JPL-project: "350 miljoen euro ligt klaar!"

De Jupiler Pro League moet moderniseren. Vooral inzake stadions lopen de Belgische profclubs ...

144
144
Fans in alle staten: Vermeeren pakt heel Marseille koud

Arthur Vermeeren heeft in een paar weken het hele verhaal rond zijn naam bij OM omgedraaid. Van ...

140
140
Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Bij Ajax rommelt het langs alle kanten. De club moet echter naar de toekomst blijven kijken en deed ...

48
48
Explosieve Doku-twist: Duivels plots weer vol hoop

Eden Hazard is wellicht de beste voetballer die België ooit heeft gehad. Anno 2025 is het ...

87
87
Ex-publiekslieveling Anderlecht: "Of ik ook terugkeer?"

RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren en Kenneth Bornauw terug nadat Wouter Vandenhaute ...

272
272
'KRC Genk pakt uit met gigantisch groot nieuws'

KRC Genk gaat een bijzonder grote slag slaan die hen op termijn wellicht héél veel ...

334
334
Garcia hakt wél knoop door: dit viertal begint in basis aan WK

Rudi Garcia krijgt veel kritiek. Deels terecht, maar ook vele overdreven kritiek. Zo is er het ...

243
243
Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

300
300
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

64
64
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

132
132
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

60
60
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

251
251
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

183
183
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

275
275
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

100
100

Meer sportnieuws