Vrancken onder indruk van JPL-collega: "Hij is een topcoach"

272 stemmen
Vrancken onder indruk van JPL-collega:

AA Gent kent een wisselvallig seizoen en het zal vandaag toch moeten winnen van Standard om de rol bovenaan niet stilaan te gaan moeten lossen. De Buffalo's weten nu al dat ze voorbij een sterk blok moeten geraken. Wouter Vrancken blikte vooruit naar het treffen met de taaie Rouches.

LEES OOK: Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

Taaie Rouches

Standard is geen ploeg die aanvallend voetbal speelt. Ze teren op een zeer strakke organisatie en proberen via de weg een resultaat te halen. Vorige week zagen ze af tegen STVV, maar ze wisten wel te winnen. AA Gent is gewaarschuwd.

“Standard speelt dit seizoen vanuit een heel goede organisatie en ze geven met hun stevig blok weinig weg. Die aanpak is niet simpel en we zullen top moeten zijn om dat blok te breken. Hopelijk lukt ons dat", zei Vrancken op zijn persbabbel.

Verschil van één punt

Ivan Leko zegt dat hij niet de spelerskern heeft om aanvallend en dominant voetbal te spelen. Als hij dat probeert, gaat het telkens mis. Daarom kiest hij naar eigen zeggen voor meer zekerheid. Dat ziet ook Vrancken.

"Hij heeft inderdaad andere prioriteiten gelegd. Ivan is een topcoach die zijn ploeg goed kan lezen. Ik spreek uit eigen ervaring. Je moet soms prioriteiten leggen waar je ze kunt leggen. Hij heeft van Standard ook weer een blok gemaakt dat er opnieuw staat en een resultaat kan spelen", vertelde de trainer van AA Gent.

Het is een duel dat belangrijk is. Standard staat voorlopig achtste in de Jupiler Pro League en telt maar één punt minder dan nummer zes AA Gent.

🚀

Gaat AA Gent Standard verslaan?

Meest recent

Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

84
84
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

211
211
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

825
825
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

96
96
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

151
151
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

61
61
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

68
68
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

37
37
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

161
161
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

187
187
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

25
25
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

154
154
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

26
26
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

293
293
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

383
383
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

201
201
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

116
116
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

160
160
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

857
857
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

520
520
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

366
366
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

267
267
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

50
50

Meer sportnieuws