Hein looft Antwerp-revelatie: “Eén van de besten in België”

door
Hein looft Antwerp-revelatie: “Eén van de besten in België”

Bij Royal Antwerp FC zijn ze goed bezig. De club draait mee aan de top van het klassement in de Jupiler Pro League. De Great Old maakte deze zomer een opvallende keuze, maar die pakt voorlopig goed uit. Dat ziet ook Hein Vanhaezebrouck.

Antwerp besliste om Jean Butez als tweede doelman te zetten. Daardoor laten ze een van de duurste kernspelers op de bank én zakt zijn marktwaarde met de maand. Maar een andere speler bekoort.

LEES OOK: Ophef bij United: opvallend beeld brengt Lammens in lastig parket

Lammens maakt indruk bij Antwerp

Senne Lammens krijgt de voorkeur in doel en de voormalige speler van Club Brugge doet het zeer goed onder de lat. Hij bewijst het gelijk van de club. Lammens speelde ook weer zeer goed tegen KV Kortrijk, waar hij een aantal cruciale reddingen deed.

Vanhaezebrouck is onder de indruk gekomen van de jonge Belg. “Vorig jaar sprak ik met de mensen van Antwerp en ze waren vol vertrouwen over Lammens. En ik moet zeggen, ze zagen het goed”, zei hij bij DAZN.

Juiste keuze van Antwerp-bestuur

"Met Butez zit misschien wel de beste doelman van de Jupiler Pro League op de bank, hé. Maar Lammens mogen we daar ook stilaan aan gaan toevoegen. Hij laat een zeer goede indruk achter dit seizoen”, zwaait Vanhaezebrouck terecht met lof.

Bij Club Brugge zullen ze wellicht balen, want Antwerp plukte hem daar gratis weg. Alleen lagen er daar geen speelminuten in het verschiet door de aanwezigheid van Simon Mignolet. Lammens heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 3 miljoen euro en ligt nog tot medio 2022 onder contract op de Bosuil.

Zal Lammens dit seizoen nog Rode Duivel worden?

Meest recent

Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

6
6
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

48
48
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

23
23
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

182
182
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

158
158
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

91
91
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

20
20
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

256
256
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

183
183
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

132
132
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

129
129
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

24
24
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

250
250
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

45
45
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

65
65
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

77
77
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

135
135
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

264
264
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

507
507
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

247
247
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

426
426
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

248
248
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

141
141
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

394
394
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

652
652

Meer sportnieuws