Hein looft Antwerp-revelatie: “Eén van de besten in België”

1065 stemmen
Hein looft Antwerp-revelatie: “Eén van de besten in België”

Bij Royal Antwerp FC zijn ze goed bezig. De club draait mee aan de top van het klassement in de Jupiler Pro League. De Great Old maakte deze zomer een opvallende keuze, maar die pakt voorlopig goed uit. Dat ziet ook Hein Vanhaezebrouck.

Antwerp besliste om Jean Butez als tweede doelman te zetten. Daardoor laten ze een van de duurste kernspelers op de bank én zakt zijn marktwaarde met de maand. Maar een andere speler bekoort.

LEES OOK: "Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Lammens maakt indruk bij Antwerp

Senne Lammens krijgt de voorkeur in doel en de voormalige speler van Club Brugge doet het zeer goed onder de lat. Hij bewijst het gelijk van de club. Lammens speelde ook weer zeer goed tegen KV Kortrijk, waar hij een aantal cruciale reddingen deed.

Vanhaezebrouck is onder de indruk gekomen van de jonge Belg. “Vorig jaar sprak ik met de mensen van Antwerp en ze waren vol vertrouwen over Lammens. En ik moet zeggen, ze zagen het goed”, zei hij bij DAZN.

Juiste keuze van Antwerp-bestuur

"Met Butez zit misschien wel de beste doelman van de Jupiler Pro League op de bank, hé. Maar Lammens mogen we daar ook stilaan aan gaan toevoegen. Hij laat een zeer goede indruk achter dit seizoen”, zwaait Vanhaezebrouck terecht met lof.

Bij Club Brugge zullen ze wellicht balen, want Antwerp plukte hem daar gratis weg. Alleen lagen er daar geen speelminuten in het verschiet door de aanwezigheid van Simon Mignolet. Lammens heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 3 miljoen euro en ligt nog tot medio 2022 onder contract op de Bosuil.

Zal Lammens dit seizoen nog Rode Duivel worden?

Meest recent

Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

5
5
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

29
29
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

19
19
Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

64
64
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

166
166
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

176
176
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

121
121
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

275
275
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

417
417
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

285
285
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

130
130
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

73
73
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

344
344
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

397
397
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

272
272
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

210
210
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

384
384
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

332
332
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

91
91
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

322
322
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

334
334
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

562
562
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

406
406
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

307
307
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

545
545

Meer sportnieuws