Club Brugge vindt na jaren zoeken dé missing link

1220 stemmen
Club Brugge vindt na jaren zoeken dé missing link

Voor het seizoen haalden we al aan dat Club Brugge met Ardon Jashari een zeer veelbelovende speler had aangetrokken. De geluiden die er vanuit Zwitserland kwamen, en via allerhande makelaars, waren zeer positief. De middenvelder snoert Hein Vanhaezebrouck de mond.

Jashari kende een aanpassingsperiode en op Standard presteerde hij pover in het begin van het seizoen. Vanhaezebrouck trok al meteen (overdreven) conclusies.

LEES OOK: Club Brugge strikt Potts: dit mogen de fans verwachten

Beresterke Jashari

"Zijn recuperatievermogen lijkt niet zo groot. Lange ballen zal hij evenmin vaak winnen. Hij is niet van de grootste. Terwijl je met Onyedika, Odoi, Balanta wel body had. Jashari komt duidelijk uit een competitie waar de intensiteit lager ligt. Terwijl, wie in België slaagt, kan qua intensiteit mee in de grote competities. Ook dat is een vaststelling: aan intensiteit boet onze competitie helemaal niet in, aan kwaliteit wel."

Jashari is kwaliteit en onze redactie gaf daarin maanden geleden al een eerste indiciatie van. "Ardon is een technisch zeer goede linksbenige speler en is ook best explosief op de eerste meters. Hoewel hij vooral als verdedigende middenvelder speelt, is hij een speler die ook aanvallend zijn steentje bijdraagt. Hij vindt regelmatig de weg naar de netten en heeft ook wel de nodige creativiteit in zijn passes. Jashari heeft wel iets weg van een Portugese speler: pittig in de duels, vooruit denkend en technisch zeer goed”, zei de Zwitserse journalist Daniel Wyrsch in april al aan onze redactie.

Bundesliga lonkt

De 22-jarige Zwitser is de speler die Club Brugge nodig had. Een verbeterde versie van jongens als Hugo Vetlesen en Casper Nielsen. Zij konden nooit 100% overtuigen. Bovendien is Jashari het prototype van de moderne centrale middenvelder. Hij kan als ‘6’, ‘8’ en zelfs als ‘10’ spelen. Alleen het scoren lukte nog niet.

Voorlopig lijkt Jashari de ‘missing link’ te zijn die Club eindelijk heeft gevonden op het middenveld. Een verbindingsspeler extra die heel de ploeg beter maakt. Jashari is een speler die minder hoge pieken kent als Onyedika, maar ook minder dalen. Een zeer betrouwbare speler die Club Brugge nog heel veel gaat bijbrengen. We weten dat Bundesliga-clubs hem al volgden bij Luzern, maar een tussenstap bij Club Brugge was toch wenselijk. Verbaas je niet als in 2025 de betere ploegen uit de Bundesliga al genoemd worden voor Jashari.

CR

Zal er komende zomer al interesse komen in Jashari?

Meest recent

Club Brugge strikt Potts: dit mogen de fans verwachten

Club Brugge heeft met Freddie Potts een nieuwe verdedigende middenvelder aangetrokken. Hij komt over ...

46
46
Antwerp heeft volgende toptransfer helemaal beet

Royal Antwerp FC heeft nog een volgende aanwinst weten te strikken. De Great Old maakte zopas bekend ...

23
23
'Anderlecht keert kar: verguisd duo krijgt laatste kans'

Niet alleen op inkomend vlak is er nog heel wat werk aan de winkel bij RSC Anderlecht, zelf moeten ...

70
70
Jaecques licht taken Vandenhaute toe: "Antwerp 2.0"

Er waait een frisse wind bij Antwerp, dat dinsdag zijn kersverse hoofdcoach Marvin Compper ...

86
86
'Anderlecht all-in: Sibierski breekt spaarvarken open'

Nu de competitiestart met rasse schreden nadert, lijkt RSC Anderlecht van plan om een tandje bij te ...

434
434
'Plottwist bij Club Brugge: knaltransfer van de baan'

Club Brugge hoopt nog minstens één winger aan te werven, en dan is het huiswerk ...

681
681
Ruben Van Gucht tart alle TV-wetten: van BV tot miljonair

Ruben Van Gucht is al jaren één van de bekendste en vooral ook meest ...

56
56
Overmars klapt uit de biecht: vuurwerk bij Antwerp

Amper een handvol dagen voor de competitiestart heeft Antwerp met Marvin Compper een nieuwe T1 te ...

352
352
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: nieuw record wenkt'

Na de verloren Supercup schakelt Club Brugge stilaan een versnelling hoger op de transfermarkt, want ...

1785
1785
KVDO-fans woedend na stunt Cercle: "Lijkenpikkers!"

KVDO en Cercle Brugge staan plots allebei centraal op sociale media. Een opvallende advertentie van ...

430
430
Ivan Leko ziet ‘Luka Modric’ van Club Brugge opstaan

Het nieuwe seizoen van de Jupiler Pro League staat voor de deur. Club Brugge zoekt nog naar ritme ...

601
601
Compper duidelijk over plan en speelstijl met Antwerp

Marvin Compper is de nieuwe hoofdtrainer van Royal Antwerp FC. De Duitser gaf een eerste ...

167
167
Goals op komst voor Anderlecht? “Minstens 20 dit seizoen”

RSC Anderlecht hoopt weer mee te kunnen doen voor de prijzen. Voorin zoekt Paars-Wit nog ...

805
805
Geweldig: oude foto Club-aanwinst duikt op, fans jubelen

Club Brugge heeft met Freddie Potts een nieuwe middenvelder binnengehaald. De 22-jarige Engelsman ...

192
192
Union vreest Bodo/Glimt: Hubert roept oorlogstaal

Union SG neemt het vanavond op tegen Bodo/Glimt. De Noorse topclub maakte de afgelopen jaren een ...

125
125
Westerlo pakt uit met Cisse Sandra van Club Brugge

Westerlo is ambitieus en dat is er ook aan te zien op de transfermarkt. De afgelopen jaren maakte de ...

210
210
Hoop voor RWDM? Nieuwe voorzitter komt met opvallend plan

RWDM Brussels heeft een woelige periode achter de rug met vorige eigenaar John Textor. De Belgische ...

122
122
‘Miljoenenbod de vuilbak in: Club Brugge geeft niet op’

Club Brugge wil deze zomermercato nog uitpakken. Blauw-Zwart is ambitieus en gaat weer vol voor de ...

566
566
FIFA slaat hard terug na kritiek op Infantino: intern paniek

Na het WK is de bom volledig losgebarsten rond de FIFA en baas Gianni Infantino. Nadat de Zwitser ...

420
420
Leko spreekt resoluut tegen: “Club moet nederig blijven”

Club Brugge wordt in België als een alleenheerser gezien. Vooral door de sterke Europese ...

300
300
Union SG incasseert ferme domper voor CL-clash

Union SG hoopt zich dit seizoen te kwalificeren voor de groepsfase van de Champions League. De ...

158
158
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht gaat los, Genk en Club bikkelen’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

1134
1134
‘Cercle Brugge haalt voormalige Standard-pion binnen’

Cercle Brugge is op de zomermercato nog op zoek naar versterkingen voor de kern, maar ook achter de ...

202
202
Amateurclub stunt met héél pikante ploegvoorstelling

Een voetbalclub die haar spelerskern en nieuwe wedstrijdshirts voorstelt in een parenclub. Het ...

112
112
‘Neymar dropt plots transferbommetje bij Santos’

Neymar stond lange tijd aan de top van het Europese voetbal, maar de laatste jaren werd hij vooral ...

55
55

Meer sportnieuws