Van Bommel onthult belangrijke voorwaarde voor volgende club

162
Van Bommel onthult belangrijke voorwaarde voor volgende club

In de zomer zette Mark van Bommel na twee seizoenen een punt achter zijn passage bij Antwerp, die een titel en een beker opleverde. De Nederlander is sindsdien nog altijd op zoek naar een nieuwe uitdaging.

In september viel zijn naam wel even bij Anderlecht na het ontslag van Brian Riemer, maar Van Bommel bedankte uiteindelijk vriendelijk voor het aanbod. Hij gaf toen aan dat hij zijn band met Antwerp niet wou beschadigen en ook niet graag in het midden van het seizoen bij een club instapt.

LEES OOK: Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Van Bommel wil club met fanatieke achterban

Tenzij er een niet te weigeren club zich meldt, lijken we dus te zullen moeten wachten tot volgende zomer om Van Bommel weer aan het werk te zien. De Nederlander heeft dus ruim de tijd om na te denken over waar hij zijn toekomst ziet.

Zelf heeft Van Bommel alvast één voorwaarde bepaald. "Met mijn familie heb ik besproken om niet alleen naar de club te kijken, maar ook naar de achterban", vertelt hij bij ESPN. Zijn ervaring bij Antwerp heeft duidelijk indruk gemaakt.

Feyenoord misschien een optie?

"Als de achterban fanatiek is... Dat heb ik bij Antwerp meegemaakt. We speelden weliswaar in een stadion dat maar driekwart af was, maar als de sfeer in zo'n stadion top is en je hebt daar een speelwijze bij waarbij je de bal snel verovert en je krijgt het stadion mee... Dat doet wel wat", aldus Van Bommel.

In het programma werd geopperd dat Van Bommel misschien wel een goede trainer zou zijn voor Feyenoord en dat lijkt hij wel te zien zitten. "Dat is wel zo'n stadion dat je gek kan maken", zegt hij immers over De Kuip.

Ben je verrast dat Van Bommel nog geen nieuwe club gevonden heeft?

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

63
63
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

61
61
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

43
43
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

37
37
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

17
17
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

69
69
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

162
162
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

144
144
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

312
312
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

289
289
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

123
123
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

127
127
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

225
225
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

189
189
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

257
257
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

316
316
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

217
217
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

228
228
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

113
113
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

101
101
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

258
258
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

53
53
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

142
142
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

248
248
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

1000
1000

Meer sportnieuws