Van Bommel onthult belangrijke voorwaarde voor volgende club

162 stemmen
Van Bommel onthult belangrijke voorwaarde voor volgende club

In de zomer zette Mark van Bommel na twee seizoenen een punt achter zijn passage bij Antwerp, die een titel en een beker opleverde. De Nederlander is sindsdien nog altijd op zoek naar een nieuwe uitdaging.

In september viel zijn naam wel even bij Anderlecht na het ontslag van Brian Riemer, maar Van Bommel bedankte uiteindelijk vriendelijk voor het aanbod. Hij gaf toen aan dat hij zijn band met Antwerp niet wou beschadigen en ook niet graag in het midden van het seizoen bij een club instapt.

LEES OOK: 'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Van Bommel wil club met fanatieke achterban

Tenzij er een niet te weigeren club zich meldt, lijken we dus te zullen moeten wachten tot volgende zomer om Van Bommel weer aan het werk te zien. De Nederlander heeft dus ruim de tijd om na te denken over waar hij zijn toekomst ziet.

Zelf heeft Van Bommel alvast één voorwaarde bepaald. "Met mijn familie heb ik besproken om niet alleen naar de club te kijken, maar ook naar de achterban", vertelt hij bij ESPN. Zijn ervaring bij Antwerp heeft duidelijk indruk gemaakt.

Feyenoord misschien een optie?

"Als de achterban fanatiek is... Dat heb ik bij Antwerp meegemaakt. We speelden weliswaar in een stadion dat maar driekwart af was, maar als de sfeer in zo'n stadion top is en je hebt daar een speelwijze bij waarbij je de bal snel verovert en je krijgt het stadion mee... Dat doet wel wat", aldus Van Bommel.

In het programma werd geopperd dat Van Bommel misschien wel een goede trainer zou zijn voor Feyenoord en dat lijkt hij wel te zien zitten. "Dat is wel zo'n stadion dat je gek kan maken", zegt hij immers over De Kuip.

Ben je verrast dat Van Bommel nog geen nieuwe club gevonden heeft?

Meest recent

Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

2
2
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

56
56
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

83
83
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

95
95
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

29
29
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

386
386
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

324
324
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

311
311
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

254
254
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

477
477
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

283
283
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

410
410
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

117
117
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1786
1786
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

161
161
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

243
243
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

215
215
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

74
74
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

336
336
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

318
318
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

157
157
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

155
155
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

218
218
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

183
183
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

58
58

Meer sportnieuws