Van Bommel onthult belangrijke voorwaarde voor volgende club

162 stemmen
Van Bommel onthult belangrijke voorwaarde voor volgende club

In de zomer zette Mark van Bommel na twee seizoenen een punt achter zijn passage bij Antwerp, die een titel en een beker opleverde. De Nederlander is sindsdien nog altijd op zoek naar een nieuwe uitdaging.

In september viel zijn naam wel even bij Anderlecht na het ontslag van Brian Riemer, maar Van Bommel bedankte uiteindelijk vriendelijk voor het aanbod. Hij gaf toen aan dat hij zijn band met Antwerp niet wou beschadigen en ook niet graag in het midden van het seizoen bij een club instapt.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

Van Bommel wil club met fanatieke achterban

Tenzij er een niet te weigeren club zich meldt, lijken we dus te zullen moeten wachten tot volgende zomer om Van Bommel weer aan het werk te zien. De Nederlander heeft dus ruim de tijd om na te denken over waar hij zijn toekomst ziet.

Zelf heeft Van Bommel alvast één voorwaarde bepaald. "Met mijn familie heb ik besproken om niet alleen naar de club te kijken, maar ook naar de achterban", vertelt hij bij ESPN. Zijn ervaring bij Antwerp heeft duidelijk indruk gemaakt.

Feyenoord misschien een optie?

"Als de achterban fanatiek is... Dat heb ik bij Antwerp meegemaakt. We speelden weliswaar in een stadion dat maar driekwart af was, maar als de sfeer in zo'n stadion top is en je hebt daar een speelwijze bij waarbij je de bal snel verovert en je krijgt het stadion mee... Dat doet wel wat", aldus Van Bommel.

In het programma werd geopperd dat Van Bommel misschien wel een goede trainer zou zijn voor Feyenoord en dat lijkt hij wel te zien zitten. "Dat is wel zo'n stadion dat je gek kan maken", zegt hij immers over De Kuip.

Ben je verrast dat Van Bommel nog geen nieuwe club gevonden heeft?

Meest recent

Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

11
11
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

21
21
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

17
17
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

24
24
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

26
26
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

83
83
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

93
93
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

364
364
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

71
71
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

138
138
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

286
286
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

63
63
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

853
853
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

479
479
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

31
31
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

182
182
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

878
878
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

153
153
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

423
423
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

799
799
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

554
554
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

350
350
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

575
575
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

154
154

Meer sportnieuws