Bakayoko weer trefzeker: Hoefkens legt PSV niets in de weg

door
Bakayoko weer trefzeker: Hoefkens legt PSV niets in de weg

De nederlaag van vorige week tegen Ajax is intussen alweer helemaal vergeten bij PSV. Na de klinkende zege tegen Girona eerder deze week in de Champions League werd er zaterdag ook in de Eredivisie weer ruim gewonnen. Het NAC Breda van Carl Hoefkens kon de regerende kampioen uiteindelijk weinig in de weg leggen en kreeg een 0-3 om de oren.

PSV heeft weinig moeite met NAC van Hoefkens

20 minuten lang konden de troepen van Hoefkens de schijn ophouden, maar daarna nam PSV toch afstand. Saibari legde gepast af voor Pepi en de Amerikaan legde door de benen van de doelman al zijn zesde competitiegoal van het seizoen beet. Daarmee evenaart hij concurrent Luuk de Jong, die nochtans bijna dubbel zoveel minuten gespeeld heeft.

Kort na het halfuur besliste PSV de wedstrijd eigenlijk al helemaal. Opnieuw waren de twee zelfde hoofdrolspelers bij het doelpunt betrokken: Pepi legde de bal met een hakje klaar voor Saibari en die legde de tweede van de avond binnen.

Tweede goal van de week voor Bakayoko

Daarna kon PSV de wedstrijd gewoon rustig uitspelen. Halfweg de tweede helft liep het wel nog verder uit. Een schot van Saibari werd afgeblokt, maar Bakayoko was goed gevolgd om de rebound te benutten. Het was voor de Rode Duivel al zijn tweede goal van de week en daarmee lijkt hij stilaan weer naar zijn beste vorm te groeien.

Door de vlotte zege herstelt PSV zijn voorsprong weer tot vijf punten op eerste achtervolger FC Utrecht. Voor Hoefkens en NAC is het hun tweede nederlaag op rij, maar desondanks blijven ze het aardig doen in de Eredivisie. De promovendus prijkt immers netjes op de negende plaats.

Moet Bakayoko straks bij de Rode Duivels een basisplaats krijgen?

Meest recent

Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

17
17
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

47
47
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

38
38
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

66
66
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

14
14
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

116
116
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

460
460
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

125
125
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

312
312
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

63
63
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

426
426
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

125
125
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

51
51
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

359
359
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

119
119
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

253
253
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

291
291
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

767
767
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

96
96
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

210
210
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

521
521
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

63
63
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

320
320
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

332
332
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

136
136

Meer sportnieuws