Bakayoko weer trefzeker: Hoefkens legt PSV niets in de weg

door
Bakayoko weer trefzeker: Hoefkens legt PSV niets in de weg

De nederlaag van vorige week tegen Ajax is intussen alweer helemaal vergeten bij PSV. Na de klinkende zege tegen Girona eerder deze week in de Champions League werd er zaterdag ook in de Eredivisie weer ruim gewonnen. Het NAC Breda van Carl Hoefkens kon de regerende kampioen uiteindelijk weinig in de weg leggen en kreeg een 0-3 om de oren.

LEES OOK: 'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

PSV heeft weinig moeite met NAC van Hoefkens

20 minuten lang konden de troepen van Hoefkens de schijn ophouden, maar daarna nam PSV toch afstand. Saibari legde gepast af voor Pepi en de Amerikaan legde door de benen van de doelman al zijn zesde competitiegoal van het seizoen beet. Daarmee evenaart hij concurrent Luuk de Jong, die nochtans bijna dubbel zoveel minuten gespeeld heeft.

Kort na het halfuur besliste PSV de wedstrijd eigenlijk al helemaal. Opnieuw waren de twee zelfde hoofdrolspelers bij het doelpunt betrokken: Pepi legde de bal met een hakje klaar voor Saibari en die legde de tweede van de avond binnen.

Tweede goal van de week voor Bakayoko

Daarna kon PSV de wedstrijd gewoon rustig uitspelen. Halfweg de tweede helft liep het wel nog verder uit. Een schot van Saibari werd afgeblokt, maar Bakayoko was goed gevolgd om de rebound te benutten. Het was voor de Rode Duivel al zijn tweede goal van de week en daarmee lijkt hij stilaan weer naar zijn beste vorm te groeien.

Door de vlotte zege herstelt PSV zijn voorsprong weer tot vijf punten op eerste achtervolger FC Utrecht. Voor Hoefkens en NAC is het hun tweede nederlaag op rij, maar desondanks blijven ze het aardig doen in de Eredivisie. De promovendus prijkt immers netjes op de negende plaats.

Moet Bakayoko straks bij de Rode Duivels een basisplaats krijgen?

Meest recent

‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

0
0
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

18
18
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

50
50
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

210
210
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

79
79
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

72
72
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

239
239
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

236
236
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

286
286
Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

55
55
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

237
237
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

70
70
WK-spanning loopt op: groot schandaal voor Bosnië-Italië

Bosnië en Italië strijden integraal om een ticket voor het WK in de Verenigde Staten, ...

104
104
‘Belgische clubs strijden om international’

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en de Play-Offs staan voor de deur. De ...

112
112
Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Nicolas Raskin maakte een straffe opmars mee. Van Standard naar Rangers en een basisplaats bij de ...

119
119
Groot pijnpunt bij Duivels: Garcia komt met reactie

De Rode Duivels sluiten dinsdagnacht hun Amerikaanse tournée af. In het Soldier Field-stadium ...

53
53
Vertrek bij Club? Mechele gooit transferkaarten open

Club Brugge staat in de komende weken voor de loodzware opdracht om Union SG van de landstitel ...

582
582
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

86
86
Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een lastige opdracht. Zo ...

229
229
'Transferbom Real: spectaculair verlanglijstje gelekt'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

138
138
'Vanaken incasseert enorme WK-opdoffer bij Rode Duivels'

De huidige stage in de Verenigde Staten is voor Rudi Garcia uiteraard een ideale leerschool richting ...

551
551
RSCA en Beerschot in shock: Lozano getroffen door hersenbloeding

De supporters van RSC Anderlecht, Beerschot VA en bij uitbreiding het hele Belgische voetbal hebben ...

210
210
Nieuw drama Italië? De favorieten voor de laatste WK-tickets

Dinsdagavond/nacht is het zover, dan worden de resterende plekjes in de groepsfase van het komende ...

123
123
Einde verhaal voor Mechele? Garcia hakt knoop door

Rudi Garcia lijkt een keuze te moeten maken achterin, maar rond Brandon Mechele is het verhaal nog ...

329
329
Hoogspanning bij Pro League: Gent broedt op nieuwe bom

Dinsdag staat bij de Pro League een Algemene Vergadering op het programma en het belooft er pittig ...

189
189

Meer sportnieuws