Bakayoko weer trefzeker: Hoefkens legt PSV niets in de weg

door
Bakayoko weer trefzeker: Hoefkens legt PSV niets in de weg

De nederlaag van vorige week tegen Ajax is intussen alweer helemaal vergeten bij PSV. Na de klinkende zege tegen Girona eerder deze week in de Champions League werd er zaterdag ook in de Eredivisie weer ruim gewonnen. Het NAC Breda van Carl Hoefkens kon de regerende kampioen uiteindelijk weinig in de weg leggen en kreeg een 0-3 om de oren.

LEES OOK: Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

PSV heeft weinig moeite met NAC van Hoefkens

20 minuten lang konden de troepen van Hoefkens de schijn ophouden, maar daarna nam PSV toch afstand. Saibari legde gepast af voor Pepi en de Amerikaan legde door de benen van de doelman al zijn zesde competitiegoal van het seizoen beet. Daarmee evenaart hij concurrent Luuk de Jong, die nochtans bijna dubbel zoveel minuten gespeeld heeft.

Kort na het halfuur besliste PSV de wedstrijd eigenlijk al helemaal. Opnieuw waren de twee zelfde hoofdrolspelers bij het doelpunt betrokken: Pepi legde de bal met een hakje klaar voor Saibari en die legde de tweede van de avond binnen.

Tweede goal van de week voor Bakayoko

Daarna kon PSV de wedstrijd gewoon rustig uitspelen. Halfweg de tweede helft liep het wel nog verder uit. Een schot van Saibari werd afgeblokt, maar Bakayoko was goed gevolgd om de rebound te benutten. Het was voor de Rode Duivel al zijn tweede goal van de week en daarmee lijkt hij stilaan weer naar zijn beste vorm te groeien.

Door de vlotte zege herstelt PSV zijn voorsprong weer tot vijf punten op eerste achtervolger FC Utrecht. Voor Hoefkens en NAC is het hun tweede nederlaag op rij, maar desondanks blijven ze het aardig doen in de Eredivisie. De promovendus prijkt immers netjes op de negende plaats.

Moet Bakayoko straks bij de Rode Duivels een basisplaats krijgen?

Meest recent

'Totale trainerswending: Anderlecht contacteert Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

0
0
Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Meer dan ooit mogen ze bij KV Mechelen dromen van de Champions' Play-Offs. Malinwa profiteerde ...

14
14
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

33
33
Zulte Waregem - Anderlecht: Taravel voert drie wissels door

Door het puntenverlies van enkele concurrenten, kan RSC Anderlecht zondagavond een gouden zaak doen ...

44
44
Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

42
42
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

175
175
"Rot op!" - Genk-sterkhouder valt keihard door de mand

KRC Genk heeft zijn sterke reeks van de laatste weken zondagmiddag op abrupte wijze tot een einde ...

216
216
'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Bayern München speelde zaterdag tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist uiteindelijk toch ...

56
56
Sleutelmatch Anderlecht: 'Taravel grijpt in met basiself'

Na de zwakke resultaten van de voorbije weken, is de deelname van RSC Anderlecht aan de Champions' ...

464
464
PO I-koorts daalt in Genk: Standard opent gehaktmolen

De strijd om PO1 wordt week na week een rollercoaster die verschillende zijsporen heeft. Deze keer ...

130
130
Transferflop dreigt bij Club: miljoenenaankoop 'spoorloos'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen in het aanwerven van versterking. Het ...

491
491
AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

233
233
Vandenbroeck bekent kleur: de sterkste tegenstanders in JPL

Zulte Waregem wil zondagavond de drie punten thuis houden tegen RSC Anderlecht. Opnieuw een mooie ...

167
167
Club verovert Europa: "Als ze zo in competitie spelen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

630
630
Absolute rotavond Courtois: Spaanse media vellen verdict

In de Spaanse Primera Division krijgt FC Barcelona zondagnamiddag een uitgelezen kans om de ...

76
76
Union komt met nieuws na noodlottige fase David

Union SG wist zaterdagavond zijn leidersplaats met succes te verdedigen en won op eigen veld met 2-1 ...

147
147
Anderlecht met rug tegen muur: "Als ze Schreuder echt willen ..."

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

391
391
Genk vs. Standard: opstellingen Hayen en Euvrard bekend

KRC Genk zit momenteel in een goede vorm en wist zijn vijf laatste matchen te winnen. Die lijn wil ...

44
44
Brusselmans breekt helemaal: "Denk na over de dood"

Herman Brusselmans maakte onlangs bekend dat hij niet meer zal opdraven in de jury van De Slimste ...

89
89
TRANSFERUURTJE: Schok rond De Bruyne, nieuwe club Mignolet?

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

418
418
De Spor herleeft: Is Erik Van Looy de geheime redder?

Sporting Hasselt werd onder leiding van Rik Verheye en Sam Kerkhofs een echte 'cultclub'. De Spor ...

190
190
‘Strijd om Moreira barst los: monstersom op tafel’

De opmars van Diego Moreira is indrukwekkend. De buitenspeler groeide bij Strasbourg uit tot een ...

53
53
Schoofs zet titelstrijd op scherp: oorlog met Club en STVV

Union SG won op de valreep van Royal Antwerp FC en blijft op titelkoers. De landskampioen staat op ...

223
223
Club-vloek van Tresoldi: onheil voor Atlético Madrid?

Club Brugge speelde in het Jan Breydelstadion 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de ...

246
246
Francky Dury blikt terug op Anderlecht: "Gewoon geflikt"

In 2013 stond Zulte dicht bij een gigantische stunt. Francky Dury kon kampioen spelen met Zulte ...

352
352

Meer sportnieuws