Bakayoko weer trefzeker: Hoefkens legt PSV niets in de weg

door
Bakayoko weer trefzeker: Hoefkens legt PSV niets in de weg

De nederlaag van vorige week tegen Ajax is intussen alweer helemaal vergeten bij PSV. Na de klinkende zege tegen Girona eerder deze week in de Champions League werd er zaterdag ook in de Eredivisie weer ruim gewonnen. Het NAC Breda van Carl Hoefkens kon de regerende kampioen uiteindelijk weinig in de weg leggen en kreeg een 0-3 om de oren.

LEES OOK: 'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

PSV heeft weinig moeite met NAC van Hoefkens

20 minuten lang konden de troepen van Hoefkens de schijn ophouden, maar daarna nam PSV toch afstand. Saibari legde gepast af voor Pepi en de Amerikaan legde door de benen van de doelman al zijn zesde competitiegoal van het seizoen beet. Daarmee evenaart hij concurrent Luuk de Jong, die nochtans bijna dubbel zoveel minuten gespeeld heeft.

Kort na het halfuur besliste PSV de wedstrijd eigenlijk al helemaal. Opnieuw waren de twee zelfde hoofdrolspelers bij het doelpunt betrokken: Pepi legde de bal met een hakje klaar voor Saibari en die legde de tweede van de avond binnen.

Tweede goal van de week voor Bakayoko

Daarna kon PSV de wedstrijd gewoon rustig uitspelen. Halfweg de tweede helft liep het wel nog verder uit. Een schot van Saibari werd afgeblokt, maar Bakayoko was goed gevolgd om de rebound te benutten. Het was voor de Rode Duivel al zijn tweede goal van de week en daarmee lijkt hij stilaan weer naar zijn beste vorm te groeien.

Door de vlotte zege herstelt PSV zijn voorsprong weer tot vijf punten op eerste achtervolger FC Utrecht. Voor Hoefkens en NAC is het hun tweede nederlaag op rij, maar desondanks blijven ze het aardig doen in de Eredivisie. De promovendus prijkt immers netjes op de negende plaats.

Moet Bakayoko straks bij de Rode Duivels een basisplaats krijgen?

Meest recent

Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

23
23
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

54
54
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

28
28
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

43
43
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

50
50
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

117
117
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

82
82
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

71
71
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

89
89
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

48
48
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

238
238
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

275
275
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

130
130
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

79
79
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

44
44
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

304
304
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

90
90
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

122
122
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

346
346
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

183
183
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

207
207
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

63
63
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

114
114
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

447
447
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

192
192

Meer sportnieuws