Club Brugge-sensatie klaar voor 20 miljoen toptransfer

568
Club Brugge-sensatie klaar voor 20 miljoen toptransfer

Joel Ordonez (20) heeft zich in de Champions League bewezen als een van de uitblinkers van Club Brugge. De Ecuadoriaan speelde sterke wedstrijden tegen teams als Borussia Dortmund, AC Milan en Aston Villa, waar hij zelfs Ollie Watkins, een van de sterspelers van Villa, in zijn zak stak.

Zijn indrukwekkende verdediging, fysiek vermogen en techniek maken hem een gewilde speler. Hoewel zijn marktwaarde momenteel rond de 9 miljoen euro ligt, wordt verwacht dat deze in de komende maanden aanzienlijk zal stijgen. Volgens Tomas Taecke, clubwatcher voor Het Laatste Nieuws, vertrekt Ordonez volgende zomer niet voor minder dan 20 miljoen euro.

LEES OOK: 'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Ordonez blinkt uit in de Champions League: beresterke diamant

Club Brugge presteert sterk in de huidige Champions League-campagne en heeft uitzicht op kwalificatie voor de volgende ronde. De ploeg van Nicky Hayen kent meerdere uitblinkers, onder wie ook Joel Ordonez (20) zich mag rekenen.

Zowel tegen Borussia Dortmund, Sturm Graz, AC Milan als Aston Villa speelde de Ecuadoriaan sterke wedstrijden. In Het Nieuwsblad noemde Hein Vanhaezebrouck hem “supersterk” na de wedstrijd tegen Aston Villa.

Niels Poissonnier, chef voetbal van Het Laatste Nieuws, stelde dat Ollie Watkins - toch niet van de minste - in de broekzak van Ordonez zat, die hij omschreef als “een diamant.”

Ordonez vertrekt niet voor minder dan 20 miljoen euro

De amper 20-jarige blinkt uit in het positiespel, is fysiek beresterk, ‘clean’ in het verdedigen en ook heel degelijk aan de bal.

Joel Ordonez scoort duidelijk punten in deze editie van de Champions League, waarin enkel Théophile-Catherine (25, Dinamo Zagreb) meer uitverdedigende acties telt dan hem.

Ordonez laat op het allerhoogste niveau zien wat voor een talent hij is: hij steekt er meermaals met kop en schouders bovenuit in het kampioenenbal. 

Tomas Taecke, clubwatcher voor Het Laatste Nieuws, voorspelt reeds dat de Ecuadoriaan volgende zomer niet voor minder geld dan Abakar Sylla (20 miljoen euro) zal vertrekken.

Marktwaarde minstens verdubbeld: bij véél clubs op de radar

Niet toevallig brak Club Brugge vorige zomer het contract van Joel Ordonez open: de verdediger tekende een verbeterde overeenkomst tot 2028. Het vorige contract van Ordonez liep nog tot 2027.

Het Nieuwsblad stelde toen al dat Ordonez al minstens het dubbele waard is in vergelijking met zijn aankoopprijs van 3,9 miljoen euro.

De marktwaarde van Ordonez bedraagt momenteel 9 miljoen euro, maar bij de volgende update zal die ongetwijfeld met meerdere miljoenen toenemen.

Vorige zomer was er bovendien al interesse voor Ordonez, volgens Tomas Taecke(Het Laatste Nieuws) staat hij bij véél clubs op de rader. Ordonez staat in principe open voor een vertrek, maar Club Brugge zag hem vorige zomer liever niet vertrekken.

Volgende zomer wel?

Ordonez kiest nog te veel zijn wedstrijden uit

Anderzijds laat Joel Ordonez in de Pro League wel nog (te veel) steken vallen. Dat komt vooral doordat hij, samen met nog andere spelers zoals Andreas Skov Olsen en Raphael Onyedika, al langer hun wedstrijden uitkiest.

“Zij blijven grillig”, schreef Het Laatste Nieuws. “De ene dag fantastisch, de volgende wedstrijd zoutloos. Of zonder fout.” Als Ordonez nu ook constanter kan presteren in de Pro League, is de sky echt de limit voor hem.

Is Ordonez al minstens 20 miljoen waard?

Meest recent

Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

6
6
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

25
25
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

44
44
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

73
73
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

166
166
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

187
187
Antwerp slikt bittere pil: kopzorgen rond Vermeeren

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

97
97
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

105
105
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

187
187
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

147
147
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

231
231
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

287
287
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

188
188
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

221
221
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

101
101
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

84
84
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

236
236
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

48
48
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

129
129
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

232
232
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

908
908
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

106
106
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

178
178
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

208
208
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

260
260

Meer sportnieuws