Club Brugge-sensatie klaar voor 20 miljoen toptransfer

568
Club Brugge-sensatie klaar voor 20 miljoen toptransfer

Joel Ordonez (20) heeft zich in de Champions League bewezen als een van de uitblinkers van Club Brugge. De Ecuadoriaan speelde sterke wedstrijden tegen teams als Borussia Dortmund, AC Milan en Aston Villa, waar hij zelfs Ollie Watkins, een van de sterspelers van Villa, in zijn zak stak.

Zijn indrukwekkende verdediging, fysiek vermogen en techniek maken hem een gewilde speler. Hoewel zijn marktwaarde momenteel rond de 9 miljoen euro ligt, wordt verwacht dat deze in de komende maanden aanzienlijk zal stijgen. Volgens Tomas Taecke, clubwatcher voor Het Laatste Nieuws, vertrekt Ordonez volgende zomer niet voor minder dan 20 miljoen euro.

LEES OOK: Leko spreekt klare taal over transferplannen Club Brugge

Ordonez blinkt uit in de Champions League: beresterke diamant

Club Brugge presteert sterk in de huidige Champions League-campagne en heeft uitzicht op kwalificatie voor de volgende ronde. De ploeg van Nicky Hayen kent meerdere uitblinkers, onder wie ook Joel Ordonez (20) zich mag rekenen.

Zowel tegen Borussia Dortmund, Sturm Graz, AC Milan als Aston Villa speelde de Ecuadoriaan sterke wedstrijden. In Het Nieuwsblad noemde Hein Vanhaezebrouck hem “supersterk” na de wedstrijd tegen Aston Villa.

Niels Poissonnier, chef voetbal van Het Laatste Nieuws, stelde dat Ollie Watkins - toch niet van de minste - in de broekzak van Ordonez zat, die hij omschreef als “een diamant.”

Ordonez vertrekt niet voor minder dan 20 miljoen euro

De amper 20-jarige blinkt uit in het positiespel, is fysiek beresterk, ‘clean’ in het verdedigen en ook heel degelijk aan de bal.

Joel Ordonez scoort duidelijk punten in deze editie van de Champions League, waarin enkel Théophile-Catherine (25, Dinamo Zagreb) meer uitverdedigende acties telt dan hem.

Ordonez laat op het allerhoogste niveau zien wat voor een talent hij is: hij steekt er meermaals met kop en schouders bovenuit in het kampioenenbal. 

Tomas Taecke, clubwatcher voor Het Laatste Nieuws, voorspelt reeds dat de Ecuadoriaan volgende zomer niet voor minder geld dan Abakar Sylla (20 miljoen euro) zal vertrekken.

Marktwaarde minstens verdubbeld: bij véél clubs op de radar

Niet toevallig brak Club Brugge vorige zomer het contract van Joel Ordonez open: de verdediger tekende een verbeterde overeenkomst tot 2028. Het vorige contract van Ordonez liep nog tot 2027.

Het Nieuwsblad stelde toen al dat Ordonez al minstens het dubbele waard is in vergelijking met zijn aankoopprijs van 3,9 miljoen euro.

De marktwaarde van Ordonez bedraagt momenteel 9 miljoen euro, maar bij de volgende update zal die ongetwijfeld met meerdere miljoenen toenemen.

Vorige zomer was er bovendien al interesse voor Ordonez, volgens Tomas Taecke(Het Laatste Nieuws) staat hij bij véél clubs op de rader. Ordonez staat in principe open voor een vertrek, maar Club Brugge zag hem vorige zomer liever niet vertrekken.

Volgende zomer wel?

Ordonez kiest nog te veel zijn wedstrijden uit

Anderzijds laat Joel Ordonez in de Pro League wel nog (te veel) steken vallen. Dat komt vooral doordat hij, samen met nog andere spelers zoals Andreas Skov Olsen en Raphael Onyedika, al langer hun wedstrijden uitkiest.

“Zij blijven grillig”, schreef Het Laatste Nieuws. “De ene dag fantastisch, de volgende wedstrijd zoutloos. Of zonder fout.” Als Ordonez nu ook constanter kan presteren in de Pro League, is de sky echt de limit voor hem.

Is Ordonez al minstens 20 miljoen waard?

Meest recent

Sensatie op Bosuil: Antwerp haalt 1-4 nog op tegen Genk

Op de derde speeldag is Antwerp zijn maximum kwijtgespeeld, al zal het daar wellicht niet al te veel ...

39
39
Kompany opent seizoen met prijs en pakt Supercup

Het seizoen is goed begonnen voor Vincent Kompany en Bayern München. De eerste officiële ...

18
18
Lierse veegt de nul weg met knappe comeback tegen Patro

Lierse begon zijn seizoen vorige week nog teleurstellend met een pandoering in Virton, maar heeft ...

38
38
'Marseille komt aankloppen voor smaakmaker Standard'

Standard wist vrijdagavond in de tweede helft nog La Louvière van zich af te schudden en ...

41
41
Charleroi verbaast: Ousou duidt grote verschil aan

Na drie speeldagen is er al zeker één ploeg die nog met het maximum van de punten zal ...

9
9
Enorme blamage Tottenham; Inter haalt meteen stevig uit

Ondanks alle investeringen op de zomermercato is Tottenham Hotspur belabberd aan het seizoen in de ...

77
77
9 op 9! Charleroi leider ten koste van pover KV Mechelen

Sporting Charleroi blijft voorlopig maar winnen in het prille seizoen. De Carolo's staan momenteel ...

35
35
‘Leko legt bom onder derby: Club-fans zien het al fout gaan’

Club Brugge trekt met veel vertrouwen naar de Brugse derby, maar Ivan Leko dreigt één ...

556
556
Drie wissels bij Antwerp, Thorup maakt statement met basiself

Antwerp FC is met een perfect rapport aan het nieuwe seizoen begonnen, maar staat zaterdagavond voor ...

100
100
Zulte Waregem mee aan kop: "De perfecte wedstrijd"

Of het lang zal duren valt te betwijfelen, maar momenteel is het Zulte Waregem dat aan de leiding ...

67
67
CPL: Club Nxt goed uit startblokken, eerste nederlaag Beerschot

De beloften van Club Brugge zijn goed aan hun seizoen in de Challenger Pro League begonnen. Zo won ...

89
89
'Saliba krijgt transfer niet cadeau: forse eis Anderlecht'

Het belooft nog een druk einde van de transferperiode te worden bij RSC Anderlecht. Met name aan ...

533
533
IJskoude douche Sels; De Cat toont zich bij debuut

Matz Sels heeft niet te veel plezier beleefd aan de openingsspeeldag in de Premier League. Zijn ...

83
83
Leko maakt selectie bekend: basisdebutant tegen Cercle?

Club Brugge wil zondagavond zijn perfecte competitiestart tot dusver bevestigen. Dan moet het in de ...

382
382
Zulte Waregem haalt hakbijl boven: Beveren krijgt pandoering

Zulte Waregem heeft zaterdagnamiddag flink indruk gemaakt. Op eigen veld maakte Essevee brandhout ...

118
118
Meteen blamage United: Engelsen fileren Lammens en Tielemans

De eerste speeldag van de Premier League heeft meteen een heuse verrassing opgeleverd. Zo won ...

696
696
Thorup bekent kleur: definitieve beslissing in basiself

KRC Genk staat zaterdagavond voor de lastige verplaatsing naar Antwerp FC. Het wordt uitkijken naar ...

363
363
Hugo Broos komt met pikant De Bilde-verhaal: "Halfzat..."

Hugo Broos heeft in een pittig interview teruggeblikt op een oude en blijkbaar nooit helemaal ...

557
557
Friis dik tevreden: Cercle met extra wapen tegen Club

Cercle Brugge is degelijk aan het nieuwe seizoen begon, maar staat zondag wel voor een loodzware ...

366
366
'Extra toptransfer Barça: wereldkampioen vlak voor deadline'

FC Barcelona trapt zondagavond zijn nieuwe seizoen op gang, in La Liga wacht dan een bezoek aan ...

239
239
Extra troeven voor KRC Genk: Thorup onder indruk

KRC Genk wil zaterdagavond zijn eerste punten van het seizoen op verplaatsing veroveren. Maar dat ...

567
567
Marc Coucke pakt door en gooit plots fortuin op tafel

Marc Coucke lijkt momenteel niet te stoppen. Terwijl het bij Anderlecht eindelijk de goede kant ...

269
269
KVM shopt in Eredivisie; Anderlecht legt goudhaantje vast

De Jupiler Pro League draait inmiddels weer op toerental, desondanks zijn de eersteklassers nog ...

192
192
'Club niet te stuiten: volgende recordtransfer al bepaald'

Club Brugge is andermaal bezig met een erg lucratieve transferzomer. Het werd zelfs de eerste ...

1609
1609
Gebrekkig respect en verrassende mol: Broos rekent af met Anderlecht

Hugo Broos heeft op zijn 74ste een indrukwekkende carrière als speler en als trainer achter ...

926
926

Meer sportnieuws