De Roeck ziet grote uitblinker: "Hield ons recht"

483 stemmen
De Roeck ziet grote uitblinker:

Royal Antwerp FC won met 1-2 van KV Kortrijk. De Great Old won al bij al verdiend en dat was opmerkelijk, want ze misten een halve basisploeg. Kortrijk stelde nog maar eens teleur. Wat hadden beide trainers te zeggen na de partij?

LEES OOK: Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

KV Kortrijk toonde te weinig

Doelman Freyr Alexandersson zag een zeer zwakke start van zijn ploeg. "In de eerste 10 minuten waren we heel zwak. We verdedigden niet goed, maar in de tweede helft was alles beter: meer kwaliteit aan de bal, meer pressing, slimmer... Ik ben ontgoocheld dat we zonder punten eindigen, want mijn spelers verdienden het. Ze hebben alles gegeven", zei hij aan Sporza.

Antwerp boekte in moeilijke omstandigheden een belangrijke driepunter. Op het einde stond er een piepjong elftal op de grasmat. Trainer De Roeck was dan ook logischerwijs vooral tevreden met de zege.

Antwerp trekt de zege over de streep

"Ik ben trots dat we met een onuitgegeven ploeg deze wedstrijd konden winnen. Iedereen heeft zijn steentje bijgedragen", zei de Antwerp-coach. "Het tegendoelpunt was een kantelmoment, we laten Kortrijk onnodig terug in de wedstrijd komen. De dynamiek veranderde volledig. We verloren de controle en het was pompen of verzuipen."

In dat slot was Senne Lammens de grote held. Hij pakte in de 95ste minuut uit met een geweldige redding. "Lammens speelde heel goed en hield ons recht op het einde. Dit is een leermoment voor mijn jonge groep. Dit zijn leuke wedstrijden om te winnen", verklaarde de trainer nog.

Antwerp staat zo weer tweede en zal morgen supporteren voor... Beerschot, dat het tegen Club Brugge opneemt. 

Is Lammens dé revelatie bij Antwerp?

Meest recent

Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

0
0
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

0
0
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

23
23
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

94
94
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

42
42
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

184
184
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

61
61
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

23
23
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

103
103
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

414
414
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

137
137
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

50
50
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

262
262
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

205
205
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

116
116
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

167
167
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

437
437
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

73
73
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

505
505
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

120
120
Duivels-vedetten krijgen waarschuwing: "Wie je ook bent ..."

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

316
316
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

329
329
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Chelsea & Barça'

Terwijl het bij het eerste elftal voorlopig nog altijd wachten blijft op vers bloed, blijkt Club ...

202
202
Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Na de rollercoaster tegen Senegal nemen de Rode Duivels het dinsdag om 2 uur alweer op tegen de ...

505
505
'Club Brugge in lastig parket: korting op Tresoldi?'

Tot dusver vertrok enkel Aleksandar Stankovic, maar dat straks nog meer smaakmakers de kassa zullen ...

522
522

Meer sportnieuws