De Roeck ziet grote uitblinker: "Hield ons recht"

door
De Roeck ziet grote uitblinker:

Royal Antwerp FC won met 1-2 van KV Kortrijk. De Great Old won al bij al verdiend en dat was opmerkelijk, want ze misten een halve basisploeg. Kortrijk stelde nog maar eens teleur. Wat hadden beide trainers te zeggen na de partij?

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

KV Kortrijk toonde te weinig

Doelman Freyr Alexandersson zag een zeer zwakke start van zijn ploeg. "In de eerste 10 minuten waren we heel zwak. We verdedigden niet goed, maar in de tweede helft was alles beter: meer kwaliteit aan de bal, meer pressing, slimmer... Ik ben ontgoocheld dat we zonder punten eindigen, want mijn spelers verdienden het. Ze hebben alles gegeven", zei hij aan Sporza.

Antwerp boekte in moeilijke omstandigheden een belangrijke driepunter. Op het einde stond er een piepjong elftal op de grasmat. Trainer De Roeck was dan ook logischerwijs vooral tevreden met de zege.

Antwerp trekt de zege over de streep

"Ik ben trots dat we met een onuitgegeven ploeg deze wedstrijd konden winnen. Iedereen heeft zijn steentje bijgedragen", zei de Antwerp-coach. "Het tegendoelpunt was een kantelmoment, we laten Kortrijk onnodig terug in de wedstrijd komen. De dynamiek veranderde volledig. We verloren de controle en het was pompen of verzuipen."

In dat slot was Senne Lammens de grote held. Hij pakte in de 95ste minuut uit met een geweldige redding. "Lammens speelde heel goed en hield ons recht op het einde. Dit is een leermoment voor mijn jonge groep. Dit zijn leuke wedstrijden om te winnen", verklaarde de trainer nog.

Antwerp staat zo weer tweede en zal morgen supporteren voor... Beerschot, dat het tegen Club Brugge opneemt. 

Is Lammens dé revelatie bij Antwerp?

Meest recent

Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

6
6
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

73
73
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

63
63
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

34
34
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

342
342
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

181
181
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

465
465
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

340
340
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

253
253
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

143
143
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

98
98
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

103
103
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

93
93
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

66
66
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

152
152
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

159
159
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

369
369
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

117
117
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

337
337
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

123
123
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

46
46
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

440
440
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

200
200
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

138
138
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

28
28

Meer sportnieuws