De Roeck ziet grote uitblinker: "Hield ons recht"

door
De Roeck ziet grote uitblinker:

Royal Antwerp FC won met 1-2 van KV Kortrijk. De Great Old won al bij al verdiend en dat was opmerkelijk, want ze misten een halve basisploeg. Kortrijk stelde nog maar eens teleur. Wat hadden beide trainers te zeggen na de partij?

LEES OOK: Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

KV Kortrijk toonde te weinig

Doelman Freyr Alexandersson zag een zeer zwakke start van zijn ploeg. "In de eerste 10 minuten waren we heel zwak. We verdedigden niet goed, maar in de tweede helft was alles beter: meer kwaliteit aan de bal, meer pressing, slimmer... Ik ben ontgoocheld dat we zonder punten eindigen, want mijn spelers verdienden het. Ze hebben alles gegeven", zei hij aan Sporza.

Antwerp boekte in moeilijke omstandigheden een belangrijke driepunter. Op het einde stond er een piepjong elftal op de grasmat. Trainer De Roeck was dan ook logischerwijs vooral tevreden met de zege.

Antwerp trekt de zege over de streep

"Ik ben trots dat we met een onuitgegeven ploeg deze wedstrijd konden winnen. Iedereen heeft zijn steentje bijgedragen", zei de Antwerp-coach. "Het tegendoelpunt was een kantelmoment, we laten Kortrijk onnodig terug in de wedstrijd komen. De dynamiek veranderde volledig. We verloren de controle en het was pompen of verzuipen."

In dat slot was Senne Lammens de grote held. Hij pakte in de 95ste minuut uit met een geweldige redding. "Lammens speelde heel goed en hield ons recht op het einde. Dit is een leermoment voor mijn jonge groep. Dit zijn leuke wedstrijden om te winnen", verklaarde de trainer nog.

Antwerp staat zo weer tweede en zal morgen supporteren voor... Beerschot, dat het tegen Club Brugge opneemt. 

Is Lammens dé revelatie bij Antwerp?

Meest recent

'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

1
1
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

0
0
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

102
102
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

47
47
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

158
158
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

86
86
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

30
30
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

332
332
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

213
213
Vanaken en Seys trekken doodeerlijke conclusie na Arsenal

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Bruggelingen spelen voorlopig een ...

150
150
Droomdebuut gaat in rook op: Leko geeft hét sleutelmoment

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

131
131
"Met verkoudheid naar huis" - Club-titularis krijgt 3 op 10

Club Brugge heeft woensdagavond zijn vierde nederlaag van de Champions League-campagne geleden. ...

457
457
UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Manchester City heeft woensdagavond dé topper van zesde speeldag in de Champions League ...

62
62
Géén Leko-effect: Arsenal genadeloos voorbij Club Brugge

Ivan Leko heeft daags na zijn aanstelling als hoofdcoach niet kunnen stunten met Club Brugge. In de ...

94
94
Ai ai Thibaut! Courtois maakt peperdure fout tegen City

De zesde speeldag van de League Phase in de Champions League leverde weer enkele fraaie affiches op. ...

67
67
Hommeles bij Club Brugge: supporters viseren bestuur

In de League Phase van de Champions League kreeg Club Brugge woensdag het bezoek van de ongeslagen ...

576
576
Club achtervolgt ondanks goede helft: sterkhouder plots zondebok

In de Champions League stond Club Brugge woensdagavond voor een loodzware uitdaging. Zo kwam de tot ...

131
131
'Kompany op puntje van stoel: transferbesluit Kane valt'

Bayern München legde woensdagavond ook Sporting CP over de knie in de Champions League. Harry ...

261
261
Optater Leko: Club slikt koude douche vlak voor Arsenal

Ivan Leko maakt woensdagavond voor de tweede keer in zijn carrière zijn debuut als hoofdcoach ...

194
194
UCL: Ajax buigt nieuwe afgang om, slechte zaak Belgische clubs

In de Champions League heeft Ajax eindelijk zijn eerste punten beet. Na onder meer een doelpunt van ...

62
62
'Fink speelt met vuur: tactische fout met zware gevolgen'

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

458
458
'Club Brugge blaast mercato op met eerste winterknaller'

Bij Club Brugge hunkert iedereen naar die ene wintertransfer die het hele seizoen doet kantelen, ...

468
468
Leko zorgt niet voor verrassingen, Arsenal spaart sterspeler

Club Brugge staat om 21u opnieuw voor een loodzware opdracht in de Champions League. In zijn zesde ...

111
111
Ajax-coach zet Bounida op strafbank in Champions League

De voorbije weken beleefde Rayane Bounida zijn grote doorbraak bij Ajax. Het 19-jarige toptalent was ...

63
63
De Mil geeft meteen ambities bij AA Gent prijs

Het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge sloeg bij AA Gent maandag in als een bom, maar de ...

269
269

Meer sportnieuws