De Roeck ziet grote uitblinker: "Hield ons recht"

483 stemmen
De Roeck ziet grote uitblinker:

Royal Antwerp FC won met 1-2 van KV Kortrijk. De Great Old won al bij al verdiend en dat was opmerkelijk, want ze misten een halve basisploeg. Kortrijk stelde nog maar eens teleur. Wat hadden beide trainers te zeggen na de partij?

LEES OOK: Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

KV Kortrijk toonde te weinig

Doelman Freyr Alexandersson zag een zeer zwakke start van zijn ploeg. "In de eerste 10 minuten waren we heel zwak. We verdedigden niet goed, maar in de tweede helft was alles beter: meer kwaliteit aan de bal, meer pressing, slimmer... Ik ben ontgoocheld dat we zonder punten eindigen, want mijn spelers verdienden het. Ze hebben alles gegeven", zei hij aan Sporza.

Antwerp boekte in moeilijke omstandigheden een belangrijke driepunter. Op het einde stond er een piepjong elftal op de grasmat. Trainer De Roeck was dan ook logischerwijs vooral tevreden met de zege.

Antwerp trekt de zege over de streep

"Ik ben trots dat we met een onuitgegeven ploeg deze wedstrijd konden winnen. Iedereen heeft zijn steentje bijgedragen", zei de Antwerp-coach. "Het tegendoelpunt was een kantelmoment, we laten Kortrijk onnodig terug in de wedstrijd komen. De dynamiek veranderde volledig. We verloren de controle en het was pompen of verzuipen."

In dat slot was Senne Lammens de grote held. Hij pakte in de 95ste minuut uit met een geweldige redding. "Lammens speelde heel goed en hield ons recht op het einde. Dit is een leermoment voor mijn jonge groep. Dit zijn leuke wedstrijden om te winnen", verklaarde de trainer nog.

Antwerp staat zo weer tweede en zal morgen supporteren voor... Beerschot, dat het tegen Club Brugge opneemt. 

Is Lammens dé revelatie bij Antwerp?

Meest recent

Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

30
30
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

37
37
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

62
62
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

389
389
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

234
234
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

121
121
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

117
117
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

67
67
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

182
182
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

163
163
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

475
475
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

568
568
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

296
296
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

547
547
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

449
449
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

627
627
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

278
278
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

87
87
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

269
269
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

313
313
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

172
172
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

408
408
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

171
171
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

259
259
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

691
691

Meer sportnieuws