Anderlecht ziet twee sterkhouders afhaken voor Cercle

404 stemmen
Anderlecht ziet twee sterkhouders afhaken voor Cercle

RSC Anderlecht neemt het morgen om 13u30 op tegen Cercle Brugge. Paars-Wit wil daar weer aanknopen met de zege, nadat het donderdag nog maar eens door de mand viel in Letland. David Hubert maakte zijn selectie bekend en RSCA trekt met twee dompers naar Brugge.

Anderlecht moet het uiteraard zonder de langdurige geblesseerde Jan Vertonghen en Thorgan Hazard doen, maar David Hubert lijkt ook stilaan zorgen te hebben omtrent twee andere ervaren jongens. Zij blijven op de sukkel.

LEES OOK: Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Geen Dendoncker en Augustinsson

Anderlecht communiceerde de vorige matchen dat Leander Dendoncker en Ludwig Augustinsson met lichte blessures sukkelden, maar ondertussen sleept dat toch wel lang aan. Beiden ontbreken ook voor de match tegen Cercle Brugge.

Dendoncker speelde voor het laatst op het veld van Club Brugge, waar hij toen aangaf met een enkelprobleempje te sukkelen. Nadien speelde hij niet tegen KV Kortrijk, Tubize en RFS. Augustinsson heeft last aan de knie, maar de Zweed blijft ook maar afwezig. De linksachter kwam zo al van 17 september tegen KRC Genk niet meer aan de aftrap in de competitie, tussendoor speelde hij nog een keer in Europa. 

Anderlecht op de sukkel

Bij Anderlecht blijven ze dus sukkelen met blessureleed bij ervaren jongens. Dat is toch stilaan de rode draad doorheen dit seizoen. Vertonghen, Hazard en Augustinsson waren vorig jaar sterkhouders, Dendoncker zou dat in principe ook moeten zijn.

Stilaan een groot probleem voor RSCA?

Meest recent

Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

2
2
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

24
24
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

61
61
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

90
90
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

273
273
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

286
286
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

277
277
Cristiano Ronaldo beleeft hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

79
79
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

566
566
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

67
67
Sels naar Club Brugge? Doelman geeft hét antwoord

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe doelman nadat Simon Mignolet stopte en Dani van den Heuven ...

255
255
Laatste dans voor Ronaldo bij Portugal? Zus verklapt alles

Cristiano Ronaldo en Portugal hebben zich afgelopen nacht weten te plaatsen voor de volgende ronde. ...

54
54
De Bruyne verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Kevin De Bruyne en de meest gehate transferroute van Italië: alleen het gerucht is al genoeg om ...

102
102
'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

409
409
Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

135
135
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

112
112
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

74
74
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

207
207
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

635
635
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

871
871
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

700
700
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

115
115
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

509
509
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

697
697
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

278
278

Meer sportnieuws