Beerschot sloeg toe: "Kon de club in de zomer verlaten"

door
Beerschot sloeg toe:

Beerschot speelt dit weekend tegen Club Brugge. De Kielse Ratten hopen dat Thibaud Verlinden het verschil kan maken tegen zijn ex-ploeg. Hij is dé smaakmaker van de Antwerpse club, die hij afgelopen zomer had kunnen verlaten.

In Het Laatste Nieuws sprak de Belgische flankaanvaller naar aanleiding van deze topper. Hij heeft geen spijt dat hij tijdens de zomermercato toch op het Kiel bleef. Hij verklapte ook waarom.

LEES OOK: Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

Verlinden sterk bezig bij Beerschot

"Niemand wist toen dat het nu zo zou zijn. Ik heb bij Beerschot een heel goede band met de coach (Dirk Kuyt, red), top als mens en coach. Ik ga de coach of Beerschot nooit onder de bus gooien. Deze club gaf me drie jaar geleden de kans toen ik het moeilijk had”, zei hij.

Het is algemeen bekend dat Sporting Charleroi Verlinden graag had aangetrokken. Dat ging niet door. “Ik kon in de zomer vertrekken, ja. Maar het voelde niet oké aan."

Transfer op til?

De kans is wel aanwezig dat Beerschot Verlinden in 2025 de club zal zien verlaten. Beerschot heeft geld nodig en Verlinden heeft een marktwaarde van 1,7 miljoen euro en ligt er nog tot medio 2027 onder contract. Heel wat Belgische clubs kunnen een speler zoals Verlinden zeer goed gebruiken.

Dit seizoen was hij in 12 wedstrijden voorlopig goed voor 1 goals en 4 assists in 12 duels. Zijn totale teller bij Beerschot staat op 75 wedstrijden met daarin 12 doelpunten en 21 assists.

Is Verlinden klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

7
7
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

14
14
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

93
93
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

40
40
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

21
21
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

80
80
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

54
54
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

118
118
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

175
175
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

388
388
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

105
105
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

90
90
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

410
410
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

110
110
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

151
151
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

397
397
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

233
233
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

224
224
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

250
250
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

79
79
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

123
123
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

201
201
Zomerse toptransfer? De Ketelaere verrast met uitspraak

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten afgereisd zonder Romelu Lukaku en dat ...

137
137
Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

624
624

Meer sportnieuws