Beerschot sloeg toe: "Kon de club in de zomer verlaten"

228 stemmen
Beerschot sloeg toe:

Beerschot speelt dit weekend tegen Club Brugge. De Kielse Ratten hopen dat Thibaud Verlinden het verschil kan maken tegen zijn ex-ploeg. Hij is dé smaakmaker van de Antwerpse club, die hij afgelopen zomer had kunnen verlaten.

In Het Laatste Nieuws sprak de Belgische flankaanvaller naar aanleiding van deze topper. Hij heeft geen spijt dat hij tijdens de zomermercato toch op het Kiel bleef. Hij verklapte ook waarom.

LEES OOK: WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Verlinden sterk bezig bij Beerschot

"Niemand wist toen dat het nu zo zou zijn. Ik heb bij Beerschot een heel goede band met de coach (Dirk Kuyt, red), top als mens en coach. Ik ga de coach of Beerschot nooit onder de bus gooien. Deze club gaf me drie jaar geleden de kans toen ik het moeilijk had”, zei hij.

Het is algemeen bekend dat Sporting Charleroi Verlinden graag had aangetrokken. Dat ging niet door. “Ik kon in de zomer vertrekken, ja. Maar het voelde niet oké aan."

Transfer op til?

De kans is wel aanwezig dat Beerschot Verlinden in 2025 de club zal zien verlaten. Beerschot heeft geld nodig en Verlinden heeft een marktwaarde van 1,7 miljoen euro en ligt er nog tot medio 2027 onder contract. Heel wat Belgische clubs kunnen een speler zoals Verlinden zeer goed gebruiken.

Dit seizoen was hij in 12 wedstrijden voorlopig goed voor 1 goals en 4 assists in 12 duels. Zijn totale teller bij Beerschot staat op 75 wedstrijden met daarin 12 doelpunten en 21 assists.

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'
203

Is Verlinden klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

13
13
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

19
19
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

44
44
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

85
85
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

58
58
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

88
88
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

364
364
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

203
203
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

62
62
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

46
46
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

368
368
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

122
122
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

748
748
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

114
114
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

106
106
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

86
86
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

206
206
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

382
382
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

349
349
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

575
575
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

931
931
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

152
152
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1010
1010
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

227
227

Meer sportnieuws