Beerschot sloeg toe: "Kon de club in de zomer verlaten"

door
Beerschot sloeg toe:

Beerschot speelt dit weekend tegen Club Brugge. De Kielse Ratten hopen dat Thibaud Verlinden het verschil kan maken tegen zijn ex-ploeg. Hij is dé smaakmaker van de Antwerpse club, die hij afgelopen zomer had kunnen verlaten.

In Het Laatste Nieuws sprak de Belgische flankaanvaller naar aanleiding van deze topper. Hij heeft geen spijt dat hij tijdens de zomermercato toch op het Kiel bleef. Hij verklapte ook waarom.

LEES OOK: Beerschot moet kelk tot op bodem ledigen: ref aangepakt

Verlinden sterk bezig bij Beerschot

"Niemand wist toen dat het nu zo zou zijn. Ik heb bij Beerschot een heel goede band met de coach (Dirk Kuyt, red), top als mens en coach. Ik ga de coach of Beerschot nooit onder de bus gooien. Deze club gaf me drie jaar geleden de kans toen ik het moeilijk had”, zei hij.

Het is algemeen bekend dat Sporting Charleroi Verlinden graag had aangetrokken. Dat ging niet door. “Ik kon in de zomer vertrekken, ja. Maar het voelde niet oké aan."

Transfer op til?

De kans is wel aanwezig dat Beerschot Verlinden in 2025 de club zal zien verlaten. Beerschot heeft geld nodig en Verlinden heeft een marktwaarde van 1,7 miljoen euro en ligt er nog tot medio 2027 onder contract. Heel wat Belgische clubs kunnen een speler zoals Verlinden zeer goed gebruiken.

Dit seizoen was hij in 12 wedstrijden voorlopig goed voor 1 goals en 4 assists in 12 duels. Zijn totale teller bij Beerschot staat op 75 wedstrijden met daarin 12 doelpunten en 21 assists.

Is Verlinden klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

77
77
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

74
74
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

140
140
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

176
176
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

532
532
Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Viktor Verhulst en Cristiano Ronaldo in één zin, wie had dat ooit gedacht? De zoon van ...

14
14
Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer mee voor de prijzen te spelen, maar de resultaten zijn nog te ...

175
175
Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

313
313
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

179
179
Doku onder hoogspanning: Guardiola grijpt hard in

De feestdagen staan voor de deur en dan is het voor de profs soms tijd om de riem even los te laten. ...

58
58
Hasi in de problemen bij Anderlecht: “Hij weet het niet”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk in de Jupiler Pro League. Paars-Wit heeft grote ...

283
283
'Mika Godts staat plots voor absolute toptransfer'

Ajax beleeft tot dusver een moeilijk seizoen, maar Mika Godts is daarin wel een schaars lichtpuntje. ...

78
78
'Gouden kans: jeugdinternational gratis naar JPL'

De wintermercato opent zeer weldra zijn deuren en heel wat Belgische clubs kunnen versterking ...

95
95
"Hopelijk nooit in de JPL" - Stijnen helemaal afgemaakt

Stijn Stijnen en Patro Eisden stonden de voorbije dagen alweer volop in de spotlights, zij het ...

250
250
'Rampscenario in de maak voor Belgische profclubs'

Het blijft angstvallig afwachten welke afloop de vete tussen DAZN en de Pro League zal kennen. De ...

382
382
Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

Voor de Rode Duivels is 2025 een jaar met pieken en dalen geweest. Ze wisten wel hun ticket voor het ...

119
119
'Stassin krijgt belangrijk nieuws over knaltransfer'

In november haalde Rudi Garcia Romeo Vermant als nieuwe spits bij de selectie. Dat zal toch een ...

97
97
Axel Witsel alsnog terug naar Standard?

Na negentien speeldagen staat Standard knap zesde, al is het maar de vraag of ze die plaats zullen ...

167
167
Ondanks comeback: Defour keihard voor Anderlecht

Anderlecht heeft zondag een sterk staaltje mentale weerbaarheid laten zien. Het leek aanvankelijk op ...

254
254
Union moet alsnog sterkhouder komende weken missen

Union klopte afgelopen weekend Zulte Waregem met 2-0 en pakte zo nog eens een deugddoende ...

42
42
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending in Genk, knaltransfer Karetsas'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

1176
1176
“Luis in de pels” – ambitie STVV wringt bij toppers

Sint-Truiden VV blijft vriend en vijand verbazen dit seizoen. De Kanaries, onder leiding van Wouter ...

203
203
KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

De vete tussen KAA Gent en Ivan Leko blijft voortduren. De Kroatische oefenmeester kon zegevieren ...

312
312
Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Cercle Brugge. Eerder was Felice Mazzu ...

174
174
Topclubs vrezen: "We gaan voluit voor PO 1"

STVV is veruit dé verrassing van het seizoen in de Jupiler Pro League. Een lichtpunt in een ...

192
192

Meer sportnieuws