Beerschot sloeg toe: "Kon de club in de zomer verlaten"

228 stemmen
Beerschot sloeg toe:

Beerschot speelt dit weekend tegen Club Brugge. De Kielse Ratten hopen dat Thibaud Verlinden het verschil kan maken tegen zijn ex-ploeg. Hij is dé smaakmaker van de Antwerpse club, die hij afgelopen zomer had kunnen verlaten.

In Het Laatste Nieuws sprak de Belgische flankaanvaller naar aanleiding van deze topper. Hij heeft geen spijt dat hij tijdens de zomermercato toch op het Kiel bleef. Hij verklapte ook waarom.

LEES OOK: 'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

Verlinden sterk bezig bij Beerschot

"Niemand wist toen dat het nu zo zou zijn. Ik heb bij Beerschot een heel goede band met de coach (Dirk Kuyt, red), top als mens en coach. Ik ga de coach of Beerschot nooit onder de bus gooien. Deze club gaf me drie jaar geleden de kans toen ik het moeilijk had”, zei hij.

Het is algemeen bekend dat Sporting Charleroi Verlinden graag had aangetrokken. Dat ging niet door. “Ik kon in de zomer vertrekken, ja. Maar het voelde niet oké aan."

Transfer op til?

De kans is wel aanwezig dat Beerschot Verlinden in 2025 de club zal zien verlaten. Beerschot heeft geld nodig en Verlinden heeft een marktwaarde van 1,7 miljoen euro en ligt er nog tot medio 2027 onder contract. Heel wat Belgische clubs kunnen een speler zoals Verlinden zeer goed gebruiken.

Dit seizoen was hij in 12 wedstrijden voorlopig goed voor 1 goals en 4 assists in 12 duels. Zijn totale teller bij Beerschot staat op 75 wedstrijden met daarin 12 doelpunten en 21 assists.

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'
565

Is Verlinden klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

17
17
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

41
41
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

307
307
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

84
84
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

29
29
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

36
36
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

407
407
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

38
38
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

378
378
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

115
115
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

49
49
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

231
231
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

39
39
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

48
48
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

213
213
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

623
623
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

195
195
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

77
77
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

452
452
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

77
77
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

234
234
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

561
561
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

564
564
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

496
496
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

391
391

Meer sportnieuws