‘Zinedine Zidane heeft verrassende nieuwe uitdaging beet’

187 stemmen
‘Zinedine Zidane heeft verrassende nieuwe uitdaging beet’

Zinedine Zidane was enorm succesvol bij Real Madrid, maar na zijn afscheid bij De Koninklijke ging de Franse legende nog geen nieuwe uitdaging aan. Daar lijkt nu echter verandering in te komen. Eerder werd een terugkeer naar Real Madrid al nadrukkelijk genoemd.

Carlo Ancelotti ligt in de Spaanse hoofdstad zwaar onder vuur na de tegenvallende resultaten. Een comeback in Spanje zit er echter (nog) niet in. Een andere verrassende nieuwe uitdaging wél.

LEES OOK: Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

Door Kylian Mbappé

Journalist Romain Molina laat weten dat de Franse spelers op Zidane zitten te wachten om de nieuwe bondscoach van de Franse nationale ploeg te worden. Ze zijn het beu dat Deschamps zich enkel focust op Mbappé en verschillende sterkhouders zouden zich buitengesloten voelen.

Dat Frankrijk over enorm veel talent beschikt is al lang geweten, maar de grootste superster is Mbappé. Deschamps zet de aanvaller echter té veel op de voorgrond. Zidane is het gewend om met supersterren samen te werken en de Fransen zien hem dan ook als de ideale bondscoach.

Succescoach

Zidane won drie keer de Champions League bij Real Madrid en werd in het verleden al bij grootmachten PSG en Man Utd genoemd. De voormalige middenvelder hield echter telkens de boot af. Het is nooit een geheim geweest dat Zizou ooit bondscoach van Frankrijk wil worden.

Als speler won hij met Frankrijk het WK en het EK. Nu wachten er mogelijk als bondscoach nieuwe successen voor Zidane en Les Blues. Voor Deschamps lijkt de emmer zijn overgelopen. Sinds de winst van het WK in Qatar ging het bergaf met de Franse nationale ploeg.

Is Zidane de ideale bondscoach voor Frankrijk?

Meest recent

'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

17
17
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

20
20
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

16
16
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

93
93
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

34
34
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

157
157
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

73
73
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

152
152
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

28
28
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

243
243
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

166
166
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

812
812
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1059
1059
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

363
363
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

181
181
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

259
259
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

201
201
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

57
57
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

158
158
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

89
89
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

185
185
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

108
108
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

43
43
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

76
76
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

121
121

Meer sportnieuws