‘Zinedine Zidane heeft verrassende nieuwe uitdaging beet’

door
‘Zinedine Zidane heeft verrassende nieuwe uitdaging beet’

Zinedine Zidane was enorm succesvol bij Real Madrid, maar na zijn afscheid bij De Koninklijke ging de Franse legende nog geen nieuwe uitdaging aan. Daar lijkt nu echter verandering in te komen. Eerder werd een terugkeer naar Real Madrid al nadrukkelijk genoemd.

Carlo Ancelotti ligt in de Spaanse hoofdstad zwaar onder vuur na de tegenvallende resultaten. Een comeback in Spanje zit er echter (nog) niet in. Een andere verrassende nieuwe uitdaging wél.

LEES OOK: Duranville incasseert enorme mokerslag bij Dortmund

Door Kylian Mbappé

Journalist Romain Molina laat weten dat de Franse spelers op Zidane zitten te wachten om de nieuwe bondscoach van de Franse nationale ploeg te worden. Ze zijn het beu dat Deschamps zich enkel focust op Mbappé en verschillende sterkhouders zouden zich buitengesloten voelen.

Dat Frankrijk over enorm veel talent beschikt is al lang geweten, maar de grootste superster is Mbappé. Deschamps zet de aanvaller echter té veel op de voorgrond. Zidane is het gewend om met supersterren samen te werken en de Fransen zien hem dan ook als de ideale bondscoach.

Succescoach

Zidane won drie keer de Champions League bij Real Madrid en werd in het verleden al bij grootmachten PSG en Man Utd genoemd. De voormalige middenvelder hield echter telkens de boot af. Het is nooit een geheim geweest dat Zizou ooit bondscoach van Frankrijk wil worden.

Als speler won hij met Frankrijk het WK en het EK. Nu wachten er mogelijk als bondscoach nieuwe successen voor Zidane en Les Blues. Voor Deschamps lijkt de emmer zijn overgelopen. Sinds de winst van het WK in Qatar ging het bergaf met de Franse nationale ploeg.

Trending:

Geen genade: Jashari zet Rigaux zwaar te kijk
Geen genade: Jashari zet Rigaux zwaar te kijk

Is Zidane de ideale bondscoach voor Frankrijk?

Meest recent

Alsnog schoktransfer Mignolet? “Met die club gesproken”

Simon Mignolet kampte vorig seizoen met veel kwaaltjes en tegen het einde van het seizoen nam Nordin ...

49
49
Antwerp-fans sneren naar Overmars: “Waar in godsnaam?!"

Royal Antwerp FC heeft geen goede beurt gemaakt bij de achterban. Het pijnlijke vertrek van Jelle ...

93
93
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge pakt ferm uit, kassa Anderlecht’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

167
167
Romeo Vermant uit grote frustratie bij Club Brugge

Romeo Vermant kwam vorig seizoen volledig boven water bij Club Brugge. Tegen het einde van het ...

256
256
Voetballerij in shock: beschuldigd van 39 verkrachtingen

De voetballerij is in shock. Een van de grootste voetbalmakelaars ter wereld, Jonathan Barnett (70), ...

60
60
‘Koni De Winter valt van zijn stoel: droomtransfer’

Koni De Winter kende een sterk seizoen in de Serie A bij Genoa en de Rode Duivel wordt al een tijdje ...

183
183
'Club Brugge gniffelt: exacte transfersom Talbi onthuld'

Chemsdine Talbi brak vorig seizoen volledig door bij Club Brugge. Vooral in de Champions League ...

638
638
Na WK-blamage: Kompany trekt harde lijn bij Bayern

Vincent Kompany won vorig seizoen de Bundesliga met Bayern München, maar op het WK voor Clubs ...

201
201
‘7 miljoen! Zulte Waregem blaast JPL omver’

Zulte Waregem is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League. Essevee verkommerde de ...

341
341
'Deadline Day voor Jashari: details ultiem bod gelekt'

Blijft Ardon Jashari of niet? Die vraag bedaart nu al enkele weken de gemoederen bij Club Brugge KV. ...

650
650
'Nieuwe transfer Penders: volgende club al genoemd'

Dinsdagavond strijdt Chelsea FC tegen Fluminese voor een finaleplek op het WK voor clubs. Voor Mike ...

424
424
Zware gevolgen na EK-afgang Flames? "Nu keuzes maken"

Na amper twee speeldagen zit het Europees kampioenschap er alweer op voor de Red Flames. Door de ...

198
198
'Miljoenendeal Club Brugge: Europese toppers afgedroogd'

Club Brugge haalde in het voorbije seizoen een gigantisch bedrag op aan prijzengelden in de ...

1390
1390
'Barça-revelatie verlengt: grote naam moet beschikken'

FC Barcelona begint weldra aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Eind deze maand werkt de ...

149
149
Werk bij Anderlecht: steunpilaar maakt slechte beurt

De meeste eersteklassers werken deze week een zomerse stage af. Dat is ook bij RSC Anderlecht het ...

629
629
'Westerlo pakt uit: JPL-revelatie naar 't Kuipje'

Eind deze maand trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer op gang. De ...

163
163
Club helemaal van de kaart door verbluffende toptransfer

Club Brugge zet alles op alles om een jonge ster uit Italië naar Westkapelle te halen. De ...

778
778
'Na Lang en KDB: Napoli biedt 50 miljoen op topspits'

SSC Napoli blijft na het behalen van de Italiaanse titel niet bij de pakken zitten. De club ...

283
283
'Cashbom bij Club Brugge: uitzondering voor toptransfer'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato al een aanzienlijke som aan transfergelden op en er ...

676
676
Janssen gooit kaarten open: zomers vertrek bij Antwerp?

De spelersgroep Antwerp FC bevindt zich momenteel in Oostenrijk waar een oefenkamp wordt ...

258
258
Opruiming Anderlecht: 10 potentiële vertrekkers staan klaar

De selectie van RSC Anderlecht vertoeft momenteel in het Nederlandse Renesse voor een zomerstage. ...

848
848
DAZN houdt been stijf: Supercup niet uitgezonden op tv?

Binnen een drietal weken gaat de bal alweer rollen in de Jupiler Pro League. Traditiegetrouw staat ...

675
675
'Renard neemt risico: enfant terrible richting Anderlecht'

Met zes zomeraanwinsten bleek RSC Anderlecht al een bezige bij op de zomermercato, maar daarmee oogt ...

988
988
'Club Brugge hakt knoop door: Jashari out, Stankovic in?'

De voorspelde leegloop neemt steeds meer concrete vormen aan, en dus maakt Club Brugge stilaan ook ...

664
664
‘Antwerp slaat opnieuw toe: Overmars sleept deal binnen’

Marc Overmars is bezig aan een zomermercato aan twee snelheden bij Antwerp, dat met Muhammadali ...

373
373

Meer sportnieuws