Carl Hoefkens onthult knallende ruzie met Noa Lang

door
Carl Hoefkens onthult knallende ruzie met Noa Lang

Carl Hoefkens speelt komende speeldag in Nederland met NAC Breda tegen PSV Eindhoven, de autoritaire leider in de Eredivisie. Bij PSV komt ene Noa Lang weer boven water. De buitenspeler werkte in het verleden samen met Hoefkens bij Club Brugge.

Tegenover VI sprak Hoefkens over Lang en zijn periode in Brugge. De oefenmeester volgde in 2022 Alfred Schreuder op en in december van dat jaar werd hij echter al ontslagen na slechte resultaten bij Club Brugge.

LEES OOK: Noa Lang compleet van zijn melk door De Bruyne

Knallende ruzie

Hoefkens had ook een knallende ruzie met Lang wanneer die niet in actie kwam in de Champions League tegen Atlético Madrid. De Nederlander kwam net terug van een zware blessure. "Hij had abnormaal veel werk verricht om erbij te zijn tegen Atlético. Hij wilde schitteren in de Champions League, ten koste van alles, want het was zijn absolute droom.”

Toch besloot Hoefkens Lang niet in te laten vallen en dat schoot in het verkeerde keelgat bij de buitenspeler. "Toen kregen we een rode kaart en besloot ik hem niet in te laten vallen. Dat vond hij moeilijk. Dan heeft hij zijn eigen manier om dat te tonen. Niet altijd de beste manier misschien, maar het is wel wie hij is."

Buitengewoon karakter 

Hoefkens looft vervolgens wel de mentaliteit van Lang. "Noa is een straatvoetballer op het veld. Hij vindt het fantastisch iemand door de benen te spelen, uit te dagen en te treiteren. Hij is een entertainer. Weet je dat Noa op training precies zo is, tegen zijn ploegmaats? Dat komt omdat hij een pure liefhebber van het spelletje is."

Volgens Hoefkens ligt Lang altijd goed in de groep. "Zijn ploegmaats dragen hem altijd op handen. Omdat Noa zichzelf is. Altijd open naar anderen. Op het veld, in de kleedkamer of waar dan ook. Noa is spontaan, een lieverd. Dat zien spelers, waardoor ze veel meer van hem tolereren. Vergeet niet dat het ook nog een zeer voetbalintelligente speler is."

Ben jij fan van Noa Lang?

Meest recent

Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst dropt bommetje

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

28
28
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

48
48
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

104
104
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

185
185
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

193
193
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

55
55
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

401
401
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

49
49
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

108
108
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

418
418
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

133
133
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

211
211
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

155
155
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

161
161
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

350
350
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

487
487
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

122
122
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

667
667
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

331
331
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

218
218
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

337
337
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

279
279
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1057
1057
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

481
481
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

333
333

Meer sportnieuws