Carl Hoefkens onthult knallende ruzie met Noa Lang

506 stemmen
Carl Hoefkens onthult knallende ruzie met Noa Lang

Carl Hoefkens speelt komende speeldag in Nederland met NAC Breda tegen PSV Eindhoven, de autoritaire leider in de Eredivisie. Bij PSV komt ene Noa Lang weer boven water. De buitenspeler werkte in het verleden samen met Hoefkens bij Club Brugge.

Tegenover VI sprak Hoefkens over Lang en zijn periode in Brugge. De oefenmeester volgde in 2022 Alfred Schreuder op en in december van dat jaar werd hij echter al ontslagen na slechte resultaten bij Club Brugge.

LEES OOK: Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Knallende ruzie

Hoefkens had ook een knallende ruzie met Lang wanneer die niet in actie kwam in de Champions League tegen Atlético Madrid. De Nederlander kwam net terug van een zware blessure. "Hij had abnormaal veel werk verricht om erbij te zijn tegen Atlético. Hij wilde schitteren in de Champions League, ten koste van alles, want het was zijn absolute droom.”

Toch besloot Hoefkens Lang niet in te laten vallen en dat schoot in het verkeerde keelgat bij de buitenspeler. "Toen kregen we een rode kaart en besloot ik hem niet in te laten vallen. Dat vond hij moeilijk. Dan heeft hij zijn eigen manier om dat te tonen. Niet altijd de beste manier misschien, maar het is wel wie hij is."

Buitengewoon karakter 

Hoefkens looft vervolgens wel de mentaliteit van Lang. "Noa is een straatvoetballer op het veld. Hij vindt het fantastisch iemand door de benen te spelen, uit te dagen en te treiteren. Hij is een entertainer. Weet je dat Noa op training precies zo is, tegen zijn ploegmaats? Dat komt omdat hij een pure liefhebber van het spelletje is."

Volgens Hoefkens ligt Lang altijd goed in de groep. "Zijn ploegmaats dragen hem altijd op handen. Omdat Noa zichzelf is. Altijd open naar anderen. Op het veld, in de kleedkamer of waar dan ook. Noa is spontaan, een lieverd. Dat zien spelers, waardoor ze veel meer van hem tolereren. Vergeet niet dat het ook nog een zeer voetbalintelligente speler is."

Ben jij fan van Noa Lang?

Meest recent

Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

0
0
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

255
255
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

45
45
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

42
42
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

61
61
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

82
82
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

68
68
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

106
106
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

262
262
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

573
573
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

213
213
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

427
427
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

353
353
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

204
204
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

89
89
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

89
89
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

158
158
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

175
175
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

348
348
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

357
357
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

285
285
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

507
507
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

150
150
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

717
717
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

103
103

Meer sportnieuws