‘Mourinho forceert spectaculaire Premier League-comeback’

99 stemmen
‘Mourinho forceert spectaculaire Premier League-comeback’

Zien we José Mourinho binnenkort terug in de Premier League. De Portugese oefenmeester behaalde grote successen bij Chelsea en kwam in Engeland aan zijn bijnaam: ‘The Special One’.

Nu zit Mourinho in Turkije bij Fenerbahçe, maar daar komt hij meer in het nieuws voor opmerkelijke capriolen dan goede resultaten. Volgens The Guardian zou de Portugees een comeback naar de Premier League willen forceren.

LEES OOK: 'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Succescoach

Mourinho wordt gezien als één van de meest succesvolle hoofdtrainers ooit, maar de afgelopen jaren sputterde de motor bij clubs zoals Tottenham, AS Roma en nu Fenerbahçe. De 41-jarige coach heeft nu Newcastle United op het oog om terug te keren naar zijn geliefde Premier League.

Eddie Howe ligt zwaar onder druk bij Newcastle United. De rijke eigenaars zijn ambitieus, maar dit seizoen loopt het een pak minder. Mourinho zou zelf al via zijn entourage contact hebben gezocht met de beleidsbepalers van Newcastle. Mourinho kent voorzitter Yasir al-Rumayyan namelijk goed.

Harde woorden

Mourinho sprak nog niet zo lang geleden over corruptie in Turkije en lijkt nu al Fenerbahçe te willen verlaten. Voorlopig lijkt Newcastle zijn beste kans te zijn, maar Howe is nog niet ontslagen. Op St. James’ Park willen ze zo rap mogelijk de Champions League in. Zien we 'The Special One' binnenkort terug in de Premier League?

Zou jij Mourinho graag terug in de Premier League willen zien?

Meest recent

'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

25
25
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

93
93
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

28
28
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

111
111
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

272
272
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

191
191
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

493
493
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

122
122
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

97
97
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

103
103
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

373
373
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

662
662
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

95
95
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

267
267
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

436
436
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

296
296
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

167
167
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

352
352
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

408
408
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

179
179
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

482
482
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

113
113
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

374
374
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

407
407
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

555
555

Meer sportnieuws