‘Mourinho forceert spectaculaire Premier League-comeback’

door
‘Mourinho forceert spectaculaire Premier League-comeback’

Zien we José Mourinho binnenkort terug in de Premier League. De Portugese oefenmeester behaalde grote successen bij Chelsea en kwam in Engeland aan zijn bijnaam: ‘The Special One’.

Nu zit Mourinho in Turkije bij Fenerbahçe, maar daar komt hij meer in het nieuws voor opmerkelijke capriolen dan goede resultaten. Volgens The Guardian zou de Portugees een comeback naar de Premier League willen forceren.

LEES OOK: 'België boven: test bij Fenerbahçe én Noorse interesse'

Succescoach

Mourinho wordt gezien als één van de meest succesvolle hoofdtrainers ooit, maar de afgelopen jaren sputterde de motor bij clubs zoals Tottenham, AS Roma en nu Fenerbahçe. De 41-jarige coach heeft nu Newcastle United op het oog om terug te keren naar zijn geliefde Premier League.

Eddie Howe ligt zwaar onder druk bij Newcastle United. De rijke eigenaars zijn ambitieus, maar dit seizoen loopt het een pak minder. Mourinho zou zelf al via zijn entourage contact hebben gezocht met de beleidsbepalers van Newcastle. Mourinho kent voorzitter Yasir al-Rumayyan namelijk goed.

Harde woorden

Mourinho sprak nog niet zo lang geleden over corruptie in Turkije en lijkt nu al Fenerbahçe te willen verlaten. Voorlopig lijkt Newcastle zijn beste kans te zijn, maar Howe is nog niet ontslagen. Op St. James’ Park willen ze zo rap mogelijk de Champions League in. Zien we 'The Special One' binnenkort terug in de Premier League?

Zou jij Mourinho graag terug in de Premier League willen zien?

Meest recent

Geen Westerlo, wel toptransfer naar Major League Soccer

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

0
0
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

75
75
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

45
45
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

211
211
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

61
61
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

127
127
Clement doet boekje open over zijn Engels avontuur

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

106
106
'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

288
288
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

231
231
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

130
130
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

338
338
'Transfer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

149
149
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

1077
1077
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

189
189
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

126
126
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

28
28
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

606
606
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

783
783
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

134
134
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

421
421
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

446
446
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

153
153
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

250
250
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

408
408
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

341
341

Meer sportnieuws