Misnoegde Hasi: "Hij wilde niet spelen tegen STVV"

door
Misnoegde Hasi:

Een pover KV Mechelen verloor terecht met 2-1 van een zeer goed STVV. De Kanaries zagen bij de Maneblussers wel een aantal spelers ontbreken. Trainer Besnik Hasi was na de partij zeer scherp voor een van zijn spelers.

LEES OOK: Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

Belghali wilde niet spelen

Hasi is iemand die wel vaker zijn gal spuwt over bepaalde zaken die je misschien toch maar beter intern kan houden. Hij gooide na de nederlaag Rafik Belghali onder de bus. Die vroeg om niet te spelen op Stayen.

"Belghali kwam donderdag naar mij en zei: ‘ik zie het niet zitten om te spelen. Ik heb pijn aan de knie.’ Ik stel mij daar toch vragen bij. De club investeert al bijna twee jaar in hem, zonder dat hij iets aan de club teruggeeft. Op die leeftijd... Hij en zijn makelaar hebben zelfs naar de directie van de club gebeld om te zeggen dat hij hier het liefst niet zou spelen. Dat vind ik heel low van de speler en van die makelaar. Maar wat kon ik doen? Als iemand tegen mij zegt dat hij niet wil spelen... Ik kan niemand pushen", vertelde Hasi aan Het Laatste Nieuws.

Storm en Vanheusden

Daar zat echter wel een voorgeschiedenis achter. Belghali viel vorig jaar uit op Stayen met een zware kruisbandblessure. De angst zat er dus wel in bij de speler.

Opvallend: Nikola Storm en Zinho Vanheusden werden net omwille van het kunstgras op Stayen, dat er niet bepaald geweldig bij lag gisteren, wél gespaard. Hasi zal dus toch eens een gesprek moeten voeren met Belghali.

Had Hasi dit openbaar moeten verkondigen?

Meest recent

Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

14
14
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

19
19
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

7
7
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

30
30
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

10
10
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

143
143
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

102
102
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

65
65
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

127
127
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

252
252
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

236
236
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

53
53
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

110
110
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

202
202
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

114
114
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

184
184
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

185
185
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

417
417
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

360
360
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

184
184
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

241
241
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

170
170
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

138
138
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

234
234
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

84
84

Meer sportnieuws