Misnoegde Hasi: "Hij wilde niet spelen tegen STVV"

370 stemmen
Misnoegde Hasi:

Een pover KV Mechelen verloor terecht met 2-1 van een zeer goed STVV. De Kanaries zagen bij de Maneblussers wel een aantal spelers ontbreken. Trainer Besnik Hasi was na de partij zeer scherp voor een van zijn spelers.

LEES OOK: KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

Belghali wilde niet spelen

Hasi is iemand die wel vaker zijn gal spuwt over bepaalde zaken die je misschien toch maar beter intern kan houden. Hij gooide na de nederlaag Rafik Belghali onder de bus. Die vroeg om niet te spelen op Stayen.

"Belghali kwam donderdag naar mij en zei: ‘ik zie het niet zitten om te spelen. Ik heb pijn aan de knie.’ Ik stel mij daar toch vragen bij. De club investeert al bijna twee jaar in hem, zonder dat hij iets aan de club teruggeeft. Op die leeftijd... Hij en zijn makelaar hebben zelfs naar de directie van de club gebeld om te zeggen dat hij hier het liefst niet zou spelen. Dat vind ik heel low van de speler en van die makelaar. Maar wat kon ik doen? Als iemand tegen mij zegt dat hij niet wil spelen... Ik kan niemand pushen", vertelde Hasi aan Het Laatste Nieuws.

Storm en Vanheusden

Daar zat echter wel een voorgeschiedenis achter. Belghali viel vorig jaar uit op Stayen met een zware kruisbandblessure. De angst zat er dus wel in bij de speler.

Opvallend: Nikola Storm en Zinho Vanheusden werden net omwille van het kunstgras op Stayen, dat er niet bepaald geweldig bij lag gisteren, wél gespaard. Hasi zal dus toch eens een gesprek moeten voeren met Belghali.

🚀 Yellow-Red Mechelen-fans lezen nu:

KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club
206

Had Hasi dit openbaar moeten verkondigen?

Meest recent

Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

27
27
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

195
195
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

62
62
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

14
14
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

164
164
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

63
63
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

62
62
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

42
42
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

325
325
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

189
189
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

224
224
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

116
116
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

151
151
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

381
381
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

284
284
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

243
243
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

206
206
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

294
294
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

235
235
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

95
95
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

58
58
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

558
558
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

244
244
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

409
409
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

189
189

Meer sportnieuws