Misnoegde Hasi: "Hij wilde niet spelen tegen STVV"

370 stemmen
Misnoegde Hasi:

Een pover KV Mechelen verloor terecht met 2-1 van een zeer goed STVV. De Kanaries zagen bij de Maneblussers wel een aantal spelers ontbreken. Trainer Besnik Hasi was na de partij zeer scherp voor een van zijn spelers.

LEES OOK: Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Belghali wilde niet spelen

Hasi is iemand die wel vaker zijn gal spuwt over bepaalde zaken die je misschien toch maar beter intern kan houden. Hij gooide na de nederlaag Rafik Belghali onder de bus. Die vroeg om niet te spelen op Stayen.

"Belghali kwam donderdag naar mij en zei: ‘ik zie het niet zitten om te spelen. Ik heb pijn aan de knie.’ Ik stel mij daar toch vragen bij. De club investeert al bijna twee jaar in hem, zonder dat hij iets aan de club teruggeeft. Op die leeftijd... Hij en zijn makelaar hebben zelfs naar de directie van de club gebeld om te zeggen dat hij hier het liefst niet zou spelen. Dat vind ik heel low van de speler en van die makelaar. Maar wat kon ik doen? Als iemand tegen mij zegt dat hij niet wil spelen... Ik kan niemand pushen", vertelde Hasi aan Het Laatste Nieuws.

Storm en Vanheusden

Daar zat echter wel een voorgeschiedenis achter. Belghali viel vorig jaar uit op Stayen met een zware kruisbandblessure. De angst zat er dus wel in bij de speler.

Opvallend: Nikola Storm en Zinho Vanheusden werden net omwille van het kunstgras op Stayen, dat er niet bepaald geweldig bij lag gisteren, wél gespaard. Hasi zal dus toch eens een gesprek moeten voeren met Belghali.

Had Hasi dit openbaar moeten verkondigen?

Meest recent

'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

18
18
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

240
240
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

191
191
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

38
38
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

192
192
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

45
45
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

166
166
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

269
269
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

442
442
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

142
142
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

217
217
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

170
170
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

809
809
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

201
201
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

338
338
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

197
197
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

489
489
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

348
348
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

553
553
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

486
486
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

116
116
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

225
225
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

149
149
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

100
100
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

222
222

Meer sportnieuws