Misnoegde Hasi: "Hij wilde niet spelen tegen STVV"

370 stemmen
Misnoegde Hasi:

Een pover KV Mechelen verloor terecht met 2-1 van een zeer goed STVV. De Kanaries zagen bij de Maneblussers wel een aantal spelers ontbreken. Trainer Besnik Hasi was na de partij zeer scherp voor een van zijn spelers.

LEES OOK: KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

Belghali wilde niet spelen

Hasi is iemand die wel vaker zijn gal spuwt over bepaalde zaken die je misschien toch maar beter intern kan houden. Hij gooide na de nederlaag Rafik Belghali onder de bus. Die vroeg om niet te spelen op Stayen.

"Belghali kwam donderdag naar mij en zei: ‘ik zie het niet zitten om te spelen. Ik heb pijn aan de knie.’ Ik stel mij daar toch vragen bij. De club investeert al bijna twee jaar in hem, zonder dat hij iets aan de club teruggeeft. Op die leeftijd... Hij en zijn makelaar hebben zelfs naar de directie van de club gebeld om te zeggen dat hij hier het liefst niet zou spelen. Dat vind ik heel low van de speler en van die makelaar. Maar wat kon ik doen? Als iemand tegen mij zegt dat hij niet wil spelen... Ik kan niemand pushen", vertelde Hasi aan Het Laatste Nieuws.

Storm en Vanheusden

Daar zat echter wel een voorgeschiedenis achter. Belghali viel vorig jaar uit op Stayen met een zware kruisbandblessure. De angst zat er dus wel in bij de speler.

Opvallend: Nikola Storm en Zinho Vanheusden werden net omwille van het kunstgras op Stayen, dat er niet bepaald geweldig bij lag gisteren, wél gespaard. Hasi zal dus toch eens een gesprek moeten voeren met Belghali.

🚀

Had Hasi dit openbaar moeten verkondigen?

Meest recent

'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

72
72
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor ..."

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

104
104
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

377
377
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

313
313
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

28
28
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

213
213
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

601
601
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

58
58
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

250
250
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

320
320
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

211
211
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

202
202
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

216
216
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

613
613
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

119
119
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

278
278
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

339
339
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

358
358
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

610
610
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

425
425
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

162
162
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

205
205
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

454
454
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

593
593
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

401
401

Meer sportnieuws