Sterk STVV verslaat KV Mechelen na aangenaam kijkstuk

97 stemmen
Sterk STVV verslaat KV Mechelen na aangenaam kijkstuk

Om 20u45 ontving STVV in eigen huis KV Mechelen. Dat leek op papier een leuke wedstrijd, want beiden lieten zich dit seizoen al opmerken. De Truienaars speelden een sterke pot voetbal en wonnen verdiend met 2-1, waardoor ze voorlopig plots negende staan in de Jupiler Pro League.

STVV begon ijzersterk aan de match. Een hoekschop van Brahimi werd na één minuut door Aziz in eigen doel gekopt. De Truienaars hadden nadien controle en KV Mechelen kwam moeilijk in de partij. Die 1-0 gooide het tactisch plan van Hasi ook al meteen overhoop.

LEES OOK: Oefenmatchen: OHL, Cercle onderuit, STVV speelt gelijk

Sterke eerste helft van STVV

De Maneblussers kregen wel een meevaller, want bij STVV viel de Japanse sterkhouder Taniguchi -steengoede aanwinst- uit met een blessure. Belaïd verving hem. Bij KV Mechelen hadden ze veel moeite met Bertaccini, die weer een sterke partij speelde. 

STVV had de partij goed in handen, Dumon en Ferrari dreigden nog eens. STVV was de enige gevaarlijke ploeg en de 2-0 hing in de lucht. Die volgde er niet meer voor de rust. De voorsprong voor de Kanaries was oververdiend.

Heerlijke goal Ferrari

In de tweede helft pakte KVM uit met een héérlijke aanval, maar Fujita wist net op tijd de 1-1 te vermijden. Een kantelpunt, zo bleek. Even later was het moment voor Ferrari. Weken geleden lieten we jullie nog weten dat hij heel veel indruk maakte op training en dat trekt hij nu door in de matchen. De spits slalomde zich doorheen de Mechelse defensie en trapte de 2-0 in doel. Een prachtig doelpunt.

De Limburgers waren heer en meester en KV Mechelen zag sterretjes. De 3-0 hing meer in de lucht, Bertaccini scoorde ei zo na maar hij trof het doelkader. KV Mechelen was nergens, maar plots scoorde invaller Raman na een goede voorzet. Het was het eerste schot tussen de palen van KV Mechelen en dat na 74 minuten. De bezoekers geloofden er zo weer in.

Maar STVV kwam er weer heel dicht bij. Brahimi knalde héérlijk op de paal. Die trap verdiende meer. Alweer pech voor STVV, waar Zahiroleslam ook nog een dot van een kans miste. De thuisploeg had altijd 3-1 of 4-1 voor moeten staan. Zo bleef het dus spannend op Stayen, zeker toen Van Helden (zeer goede match van de verdediger) nog redding bracht op de lijn. De match ging nu razendsnel op en af, met KVM dat stevig drukte in het slot. Het bleef echter 2-1 en dat was een meer dan verdiende overwinning voor de thuisploeg.

Scoreverloop:

  • 1-0 (01') own-goal Aziz
  • 2-0 (54') Andrés Ferrari
  • 2-1 (74') Benito Raman

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

'STVV jubelt: sterkhouder blijft alsnog'
'STVV jubelt: sterkhouder blijft alsnog'
176

Is dit STVV een outsider voor de top zes?

Meest recent

'Anderlecht troeft Standard af: Sibierski wil oude bekende'

RSC Anderlecht haalde tot dusver slechts een drietal verse krachten in huis. Daar moet in de ...

84
84
'Europese ster naar Anfield: Liverpool opent gesprekken'

Liverpool FC begint komend seizoen aan een nieuw hoofdstuk onder het bewind van Andoni Iraola. De ...

40
40
Burgess genaturaliseerd tot Belg: "Van Bommel mag me bellen"

Christian Burgess heeft een woelig tussenseizoen achter de rug. De verdediger zag zijn contract bij ...

184
184
'Kassa Anderlecht rinkelt; miljoenenaanwinst plots ver weg'

Terwijl de Europese campagne inmiddels al begonnen is, blijft RSC Anderlecht druk in de weer op de ...

218
218
‘Allegri dumpt Lukaku voor zijn droomspits van 50 miljoen’

Romelu Lukaku krijgt een bijzonder pijnlijke boodschap uit Napels. Massimiliano Allegri lijkt niet ...

403
403
Bruno speelt open kaart: vers bloed bij Anderlecht

In de tweede voorronde van de Europa League moet RSC Anderlecht donderdag Hammarby zien uit te ...

228
228
'Club Brugge tast in buidel: drie toptransfers op til'

Club Brugge sloot zijn zomerstage zaterdag af met een 2-1 nederlaag tegen Stade Rennes. Daarmee zit ...

577
577
Ryanair pakt Cristiano Ronaldo op heerlijke wijze aan

Cristiano Ronaldo blijft verbazen. De Portugese superster is inmiddels veertig jaar oud, maar de ...

123
123
Bruno maakt brokken: trio buitenspel bij Anderlecht

De komende weken moet RSC Anderlecht nog een oplossing zien te vinden voor tal van overbodige ...

709
709
'Onyedika out: Club Brugge drukt door voor vervanger'

In de oefenmatch tegen Stade Rennes verscheen hij zaterdag nog gewoon aan de aftrap, maar behoudens ...

593
593
Marc Coucke zeldzaam openhartig tegenover fans: "Sorry..."

Marc Coucke geniet zichtbaar van de zomer, maar voor de eigenaar van Anderlecht blijft het voetbal ...

377
377
Aanwinst bekoort bij Standard: "Een goede mix"

Standard deed al een aantal zeer opmerkelijke transfers. De Rouches haalden onder meer Salieu ...

127
127
'KRC Genk en Dortmund akkoord: recordsom voor Karetsas'

Borussia Dortmund en KRC Genk hebben na wekenlang onderhandelen een akkoord gevonden omtrent de ...

796
796
Zorgen bij Union SG? "Dat kostte hen de titel"

Union SG kent weer een drukke transferzomer. Niemand weet op dit moment of ze echt versterkt zijn. ...

122
122
OH Leuven stelt vijfde zomeraanwinst officieel voor

OH Leuven wil eindelijk nog eens een echt goed seizoen meemaken. De club heeft daarom nood aan de ...

46
46
Standard sloeg toe: "Kreeg telefoontje van Wilmots"

Standard zat deze mercato zeker niet stil. De Rouches wisten al een aantal spelers naar de Vurige ...

244
244
'Anderlecht strijkt deze som op voor Vazquez'

Luis Vazquez verlaat RSC Anderlecht. De Argentijnse aanvaller is op weg naar de Engelse ...

545
545
Standard rekent op 'nieuwe smaakmaker'

Standard kent een voorspoedige zomermercato. De Luikenaars hopen ook dat een aantal spelers dit jaar ...

199
199
Club Brugge maakt terugkeer oude bekende officieel bekend

Club Brugge heeft een volgende speler aangetrokken. Eentje voor Club NXT. Het gaat om niemand minder ...

172
172
Stunt in Eredivisie: Dusan Tadic is terug

Een enorme transferstunt in de Nederlandse eerste klasse. Dusan Tadic is terug in de Eredivisie. De ...

48
48
'Vincent Janssen heeft zeer mooie transfer beet'

Vincent Janssen heeft een nieuwe club gevonden. De voormalige aanvaller van Royal Antwerp FC zet ...

278
278
'PSG mengt zich in titanenstrijd voor ex-JPL-doelman'

Het duurde deze zomer lang voor de internationale transfermarkt op gang kwam, maar sinds het einde ...

101
101
'Patro Eisden passeert weer flink langs de kassa'

Patro Eisden gaat binnenkort een volgende toptransfer afronden. De club gaat Leandro Rousseau ...

96
96
'Anderlecht verlost van Vazquez: verrassende bestemming'

Anderlecht heetf nog heel veel transferhuiswerk voor de boeg deze zomer. Sportief directeur Antoine ...

404
404
'Union gaat meteen vol voor vervanger voor Scherpen'

Voor Union nadert de start van het nieuwe seizoen met rasse schreden. Vrijdag is er immers al de ...

117
117

Meer sportnieuws