Sterk STVV verslaat KV Mechelen na aangenaam kijkstuk

door
Sterk STVV verslaat KV Mechelen na aangenaam kijkstuk

Om 20u45 ontving STVV in eigen huis KV Mechelen. Dat leek op papier een leuke wedstrijd, want beiden lieten zich dit seizoen al opmerken. De Truienaars speelden een sterke pot voetbal en wonnen verdiend met 2-1, waardoor ze voorlopig plots negende staan in de Jupiler Pro League.

STVV begon ijzersterk aan de match. Een hoekschop van Brahimi werd na één minuut door Aziz in eigen doel gekopt. De Truienaars hadden nadien controle en KV Mechelen kwam moeilijk in de partij. Die 1-0 gooide het tactisch plan van Hasi ook al meteen overhoop.

LEES OOK: Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Sterke eerste helft van STVV

De Maneblussers kregen wel een meevaller, want bij STVV viel de Japanse sterkhouder Taniguchi -steengoede aanwinst- uit met een blessure. Belaïd verving hem. Bij KV Mechelen hadden ze veel moeite met Bertaccini, die weer een sterke partij speelde. 

STVV had de partij goed in handen, Dumon en Ferrari dreigden nog eens. STVV was de enige gevaarlijke ploeg en de 2-0 hing in de lucht. Die volgde er niet meer voor de rust. De voorsprong voor de Kanaries was oververdiend.

Heerlijke goal Ferrari

In de tweede helft pakte KVM uit met een héérlijke aanval, maar Fujita wist net op tijd de 1-1 te vermijden. Een kantelpunt, zo bleek. Even later was het moment voor Ferrari. Weken geleden lieten we jullie nog weten dat hij heel veel indruk maakte op training en dat trekt hij nu door in de matchen. De spits slalomde zich doorheen de Mechelse defensie en trapte de 2-0 in doel. Een prachtig doelpunt.

De Limburgers waren heer en meester en KV Mechelen zag sterretjes. De 3-0 hing meer in de lucht, Bertaccini scoorde ei zo na maar hij trof het doelkader. KV Mechelen was nergens, maar plots scoorde invaller Raman na een goede voorzet. Het was het eerste schot tussen de palen van KV Mechelen en dat na 74 minuten. De bezoekers geloofden er zo weer in.

Maar STVV kwam er weer heel dicht bij. Brahimi knalde héérlijk op de paal. Die trap verdiende meer. Alweer pech voor STVV, waar Zahiroleslam ook nog een dot van een kans miste. De thuisploeg had altijd 3-1 of 4-1 voor moeten staan. Zo bleef het dus spannend op Stayen, zeker toen Van Helden (zeer goede match van de verdediger) nog redding bracht op de lijn. De match ging nu razendsnel op en af, met KVM dat stevig drukte in het slot. Het bleef echter 2-1 en dat was een meer dan verdiende overwinning voor de thuisploeg.

Scoreverloop:

  • 1-0 (01') own-goal Aziz
  • 2-0 (54') Andrés Ferrari
  • 2-1 (74') Benito Raman

Is dit STVV een outsider voor de top zes?

Meest recent

Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

17
17
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

67
67
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

51
51
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

101
101
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

106
106
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

245
245
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

65
65
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

285
285
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

35
35
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

252
252
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

40
40
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

519
519
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

182
182
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

185
185
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

59
59
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

75
75
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

194
194
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

175
175
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

87
87
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

235
235
'Ruben Van Gucht in shock: straffe bekentenis blijft hangen'

Hij was nog maar net terug uit de zon, maar op Radio 2 hing meteen een geladen sfeer. In de studio ...

336
336
Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

In de Premier League stond er met Tottenham-Arsenal een héél interessante match op het ...

48
48
Anderlecht scoort aan lopende band: "Zo oneerlijk!"

Zulte Waregem en RSC Anderlecht begonnen om 18u30 aan hun match aan de Gaverbeek. De eerste 45 ...

260
260
Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

KRC Genk is zondagmiddag stevig van zijn roze wolk gedonderd. Na vijf opeenvolgende overwinningen, ...

246
246
Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

42
42

Meer sportnieuws