Sterk STVV verslaat KV Mechelen na aangenaam kijkstuk

97
Sterk STVV verslaat KV Mechelen na aangenaam kijkstuk

Om 20u45 ontving STVV in eigen huis KV Mechelen. Dat leek op papier een leuke wedstrijd, want beiden lieten zich dit seizoen al opmerken. De Truienaars speelden een sterke pot voetbal en wonnen verdiend met 2-1, waardoor ze voorlopig plots negende staan in de Jupiler Pro League.

STVV begon ijzersterk aan de match. Een hoekschop van Brahimi werd na één minuut door Aziz in eigen doel gekopt. De Truienaars hadden nadien controle en KV Mechelen kwam moeilijk in de partij. Die 1-0 gooide het tactisch plan van Hasi ook al meteen overhoop.

LEES OOK: Refs volgende speeldag bekend: twee knappe affiches

Sterke eerste helft van STVV

De Maneblussers kregen wel een meevaller, want bij STVV viel de Japanse sterkhouder Taniguchi -steengoede aanwinst- uit met een blessure. Belaïd verving hem. Bij KV Mechelen hadden ze veel moeite met Bertaccini, die weer een sterke partij speelde. 

STVV had de partij goed in handen, Dumon en Ferrari dreigden nog eens. STVV was de enige gevaarlijke ploeg en de 2-0 hing in de lucht. Die volgde er niet meer voor de rust. De voorsprong voor de Kanaries was oververdiend.

Heerlijke goal Ferrari

In de tweede helft pakte KVM uit met een héérlijke aanval, maar Fujita wist net op tijd de 1-1 te vermijden. Een kantelpunt, zo bleek. Even later was het moment voor Ferrari. Weken geleden lieten we jullie nog weten dat hij heel veel indruk maakte op training en dat trekt hij nu door in de matchen. De spits slalomde zich doorheen de Mechelse defensie en trapte de 2-0 in doel. Een prachtig doelpunt.

De Limburgers waren heer en meester en KV Mechelen zag sterretjes. De 3-0 hing meer in de lucht, Bertaccini scoorde ei zo na maar hij trof het doelkader. KV Mechelen was nergens, maar plots scoorde invaller Raman na een goede voorzet. Het was het eerste schot tussen de palen van KV Mechelen en dat na 74 minuten. De bezoekers geloofden er zo weer in.

Maar STVV kwam er weer heel dicht bij. Brahimi knalde héérlijk op de paal. Die trap verdiende meer. Alweer pech voor STVV, waar Zahiroleslam ook nog een dot van een kans miste. De thuisploeg had altijd 3-1 of 4-1 voor moeten staan. Zo bleef het dus spannend op Stayen, zeker toen Van Helden (zeer goede match van de verdediger) nog redding bracht op de lijn. De match ging nu razendsnel op en af, met KVM dat stevig drukte in het slot. Het bleef echter 2-1 en dat was een meer dan verdiende overwinning voor de thuisploeg.

Scoreverloop:

  • 1-0 (01') own-goal Aziz
  • 2-0 (54') Andrés Ferrari
  • 2-1 (74') Benito Raman

Is dit STVV een outsider voor de top zes?

Meest recent

Onrust over Karetsas: "Dit is echt een domper"

Het debuut van Konstantinos Karetsas in de Champions League is er één in mineur ...

7
7
TRANSFERUURTJE: 'Club greep naast twee kleppers, clubs vingen bot bij RSCA'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

124
124
Antwerp grijpt meteen in na vertrek Marc Overmars

Marc Overmars legt per direct zijn functies neer bij Royal Antwerp FC, dat liet de Nederlander weten ...

216
216
Refs volgende speeldag bekend: twee knappe affiches

Club Brugge verloor dinsdagavond in de Champions League van Aston Villa, maar een nieuwe speeldag in ...

43
43
Club Brugge nog niet op zijn best: "Aston Villa won verdiend"

Club Brugge verloor met 2-3 van Aston Villa. Blauw-Zwart speelde een zeer zwakke eerst en een betere ...

105
105
Bom bij Antwerp: Marc Overmars vertrekt per direct

Een bom is ontploft bij Royal Antwerp FC. Sportieve baas Marc Overmars is per direct weg. De ...

337
337
Afscheid van een icoon: KRC Genk eert clubheld

Bij KRC Genk nemen ze komend weekend officieel afscheid van één van de absolute ...

98
98
"Club Brugge het Bayern van België? Gaat niet gebeuren"

Club Brugge gaat vanaf 2029 wellicht in een nieuw stadion van ruim 40.000 plaatsen voetballen. ...

318
318
(Un)Happy Hour? Van Gucht verwerkt ferme VTM-shock

Ruben Van Gucht krijgt een stevige realitycheck met zijn nieuwe talkshow Happy Hour. Het programma ...

64
64
Anderlecht komt met verrassend nieuws voor de fans

RSC Anderlecht heeft belangrijk nieuws meegedeeld voor de fans. Nadat ze de afgelopen maanden de ...

281
281
'Club Brugge ving bot bij FC Barcelona en Arsenal'

Club Brugge haalde Yann Sommer gratis naar het Jan Breydelstadion. De Zwitser kreeg al veel lof, ...

293
293
Hatenboer: "Hij was de beste bij Anderlecht"

RSC Anderlecht haalde anderhalf jaar geleden Cedric Hatenboer voor de neus van PSV weg bij ...

519
519
Geurtje aan dure tegengoal Club: "Het was geen fairplay"

Het is Club Brugge niet gelukt om zijn Champions League-campagne op gang te trappen met een goed ...

421
421
Champions League-droom al in gevaar? Vanaken en co reageren

Club Brugge heeft ook dit jaar de ambitie om de League Phase van de Champions League te overleven. ...

113
113
Karl Vannieuwkerke deelt privénieuws dat iedereen raakt

Karl Vannieuwkerke lijkt een nieuwe, mooie fase in zijn leven te zijn ingegaan. De bekende ...

101
101
Pijnlijke avond Club Brugge: Alderweireld pakt zondebok aan

Club Brugge is in zijn eerste Champions League-wedstrijd meteen onderuit gegaan. Tegen Aston Villa ...

348
348
Mourinho en co lyrisch: "Courtois is beste ter wereld"

Real Madrid heeft zijn Champions League-campagne op gang getrapt met een cruciale zege. De ...

197
197
Engelse pers spaart 'zwak' Club Brugge niet na Villa-slipper

Club Brugge heeft in de Champions League niet de start genomen waar het op hoopte. In de eerste ...

531
531
Verhaeghe laat bom barsten bij Club Brugge: “Echt op”’

Bart Verhaeghe trekt hard aan de alarmbel over Jan Breydel. Club Brugge moet nog drie seizoenen ...

437
437
Leider Gent vloekt: transfervrije topdeal valt in water

De transfermarkt is in de meeste Europese voetballanden inmiddels gesloten. Maar transfervrije ...

302
302
Genadeloze 3 op 10: kranten messcherp voor 'puinhoop' bij Club

Club Brugge is met een valse noot aan zijn Champions League-campagne begonnen. Tegen Aston Villa ...

478
478
Courtois dropt bommetje: géén Nations League met Duivels

Thibaut Courtois speelde dinsdag opnieuw een puike wedstrijd in de Champions League met Real Madrid. ...

229
229
Leko verrast: "Hij is onze beste zomertransfer tot dusver"

Club Brugge droomde er de voorbije dagen van zijn campagne in de Champions League meteen te beginnen ...

356
356
'Standard met handen in haar na uitvallen sterkhouder'

Standard is tot dusver één van de aangename verrassingen in de Jupiler Pro League. De ...

225
225
Vanaken komt met uitleg voor verrassende wissel

Club Brugge is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Champions League te beginnen met ...

202
202

Meer sportnieuws