Sterk STVV verslaat KV Mechelen na aangenaam kijkstuk

97
Sterk STVV verslaat KV Mechelen na aangenaam kijkstuk

Om 20u45 ontving STVV in eigen huis KV Mechelen. Dat leek op papier een leuke wedstrijd, want beiden lieten zich dit seizoen al opmerken. De Truienaars speelden een sterke pot voetbal en wonnen verdiend met 2-1, waardoor ze voorlopig plots negende staan in de Jupiler Pro League.

STVV begon ijzersterk aan de match. Een hoekschop van Brahimi werd na één minuut door Aziz in eigen doel gekopt. De Truienaars hadden nadien controle en KV Mechelen kwam moeilijk in de partij. Die 1-0 gooide het tactisch plan van Hasi ook al meteen overhoop.

LEES OOK: De Meyer vreest ontslag bij STVV: “Gevaarlijk moment”

Sterke eerste helft van STVV

De Maneblussers kregen wel een meevaller, want bij STVV viel de Japanse sterkhouder Taniguchi -steengoede aanwinst- uit met een blessure. Belaïd verving hem. Bij KV Mechelen hadden ze veel moeite met Bertaccini, die weer een sterke partij speelde. 

STVV had de partij goed in handen, Dumon en Ferrari dreigden nog eens. STVV was de enige gevaarlijke ploeg en de 2-0 hing in de lucht. Die volgde er niet meer voor de rust. De voorsprong voor de Kanaries was oververdiend.

Heerlijke goal Ferrari

In de tweede helft pakte KVM uit met een héérlijke aanval, maar Fujita wist net op tijd de 1-1 te vermijden. Een kantelpunt, zo bleek. Even later was het moment voor Ferrari. Weken geleden lieten we jullie nog weten dat hij heel veel indruk maakte op training en dat trekt hij nu door in de matchen. De spits slalomde zich doorheen de Mechelse defensie en trapte de 2-0 in doel. Een prachtig doelpunt.

De Limburgers waren heer en meester en KV Mechelen zag sterretjes. De 3-0 hing meer in de lucht, Bertaccini scoorde ei zo na maar hij trof het doelkader. KV Mechelen was nergens, maar plots scoorde invaller Raman na een goede voorzet. Het was het eerste schot tussen de palen van KV Mechelen en dat na 74 minuten. De bezoekers geloofden er zo weer in.

Maar STVV kwam er weer heel dicht bij. Brahimi knalde héérlijk op de paal. Die trap verdiende meer. Alweer pech voor STVV, waar Zahiroleslam ook nog een dot van een kans miste. De thuisploeg had altijd 3-1 of 4-1 voor moeten staan. Zo bleef het dus spannend op Stayen, zeker toen Van Helden (zeer goede match van de verdediger) nog redding bracht op de lijn. De match ging nu razendsnel op en af, met KVM dat stevig drukte in het slot. Het bleef echter 2-1 en dat was een meer dan verdiende overwinning voor de thuisploeg.

Scoreverloop:

  • 1-0 (01') own-goal Aziz
  • 2-0 (54') Andrés Ferrari
  • 2-1 (74') Benito Raman

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

De Meyer vreest ontslag bij STVV: “Gevaarlijk moment”
De Meyer vreest ontslag bij STVV: “Gevaarlijk moment”
142

Is dit STVV een outsider voor de top zes?

Meest recent

Bruno in nesten: Vanhaezebrouck voorspelt Anderlecht-drama

Met een vlotte zege tegen Zulte Waregem tankte RSC Anderlecht vertrouwen, al kan Vitor Bruno toch ...

31
31
Leko vreest fiasco: rampscenario voor Club Brugge?

Dankzij de lange interlandbreak krijgt ook Club Brugge uitgebreid de kans om de batterijen weer op ...

103
103
'Anderlecht keert kar: comeback Lukaku van de baan'

Of hij onder Mark van Bommel nog op een vaste basisplaats hoeft te rekenen valt voorlopig af te ...

191
191
Vanhaezebrouck schrapt al titelkandidaat: “Zakt verder weg”

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen ver en een eerste kloofje is al een feit. Hein ...

218
218
De Bruyne doet boekje open over Courtois-situatie

Thibaut Courtois werd niet geselecteerd door Mark van Bommel voor Nations League-wedstrijden van ...

282
282
Nog allerlaatste knaltransfer Lionel Messi op komst?

Lionel Messi staat nog onder contract bij Inter Miami, maar de Argentijnse superster kan toch nog ...

42
42
Kylian Mbappé briest op verhit Ballon d’Or-debat

Kylian Mbappé heeft er een sterk jaar opzitten bij Real Madrid én Frankrijk. Op het WK ...

51
51
De Bruyne gooit toekomst bij Rode Duivels op tafel

De Rode Duivels zijn aan een nieuw hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlander staat ...

73
73
Sonck brandt interlandkeuze compleet af: “Echt verrast”

De Jupiler Pro League ligt nu bijna drie weken stil door een opvallend lange interlandbreak. De Rode ...

154
154
‘Unieke status’ Courtois bij Duivels ontleed: “Speciale regels”

Thibaut Courtois (ex-KRC Genk) laat de Nations League aan zich voorbijgaan. Mark van Bommel ...

77
77
Union slaat weer toe: goudhaantje van vijfde niveau

Union SG doet het elke mercato weer. Relatief onbekende spelers binnenhalen en die een kans geven ...

159
159
Nicolas Frutos slaat hard terug bij Sporting Charleroi

Sporting Charleroi is uitstekend aan het seizoen begonnen. De Carolo’s staan op een vierde ...

111
111
Interlandbreak hakt erin bij KRC Genk: grote valkuil

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen ver, maar de competitie ligt nu drie weken stil voor een ...

148
148
Bizarre beelden: pletwals rijdt op ex-Engelse international

Vanuit Thailand komen zotte beelden overgewaaid. In de hoogste klasse werd ex-Engelse international ...

19
19
TRANSFERUURTJE: ‘Club vreest vertrek, Anderlecht grijpt in’

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

472
472
Gianni Infantino gooit alles in de strijd met brief

De kritiek op Gianni Infantino was snoeihard de afgelopen weken. Na het WK kreeg de FIFA-baas enorm ...

81
81
Nicolas Frutos daagt Mario Kohnen bij Charleroi uit

Sporting Charleroi is sterk aan het seizoen begonnen. Met 18 punten uit zeven wedstrijden staan de ...

60
60
Atlético maakt Real belachelijk: Mourinho afgemaakt

De Madrileense derby tussen Real Madrid en Atlético Madrid blijft nazinderen. José ...

101
101
Israël woest na Ierse uitspraken: “Hypocriet en dom!”

De vlam zit al ferm in de pan voor de clash tussen Ierland en Israël. De Ierse bondscoach ...

129
129
KSC Lokeren pakt uit met comeback: ‘Schat aan ervaring’

KSC Lokeren heeft nog een aanwinst voorgesteld. De zomermercato zit er al een tijdje op, maar toch ...

114
114
Mark van Bommel legt lat erg hoog met straffe speech

Mark van Bommel is begonnen als bondscoach van de Rode Duivels. De Nederlander is de opvolger van ...

158
158
"Fenomenaal" - Hein gelooft ogen niet bij JPL-uitblinker

Het eerste luik van de Jupiler Pro League zit erop, inmiddels zijn al zeven speeldagen afgerond. En ...

268
268
Gemiste kans Van Bommel? "Verbazend dat hij er niet bij is"

Mark van Bommel heeft zijn eerste selectie als Belgisch bondscoach samengesteld. Daarin voorzag hij ...

256
256
Tresoldi-soap duurt voort: "De wereld is veranderd"

Club Brugge ziet deze week weer een waslijst aan internationals uitzwermen. Ook Nicolo Tresoldi zal ...

287
287
'Zidane drukt stempel: Mbappé krijgt drastische boodschap'

Mark van Bommel is begonnen aan zijn eerste interland-periode bij de Rode Duivels. En ook bij ...

179
179

Meer sportnieuws