Sterk STVV verslaat KV Mechelen na aangenaam kijkstuk

97
Sterk STVV verslaat KV Mechelen na aangenaam kijkstuk

Om 20u45 ontving STVV in eigen huis KV Mechelen. Dat leek op papier een leuke wedstrijd, want beiden lieten zich dit seizoen al opmerken. De Truienaars speelden een sterke pot voetbal en wonnen verdiend met 2-1, waardoor ze voorlopig plots negende staan in de Jupiler Pro League.

STVV begon ijzersterk aan de match. Een hoekschop van Brahimi werd na één minuut door Aziz in eigen doel gekopt. De Truienaars hadden nadien controle en KV Mechelen kwam moeilijk in de partij. Die 1-0 gooide het tactisch plan van Hasi ook al meteen overhoop.

LEES OOK: Ito tekent na vertrek bij STVV bij verrassende club

Sterke eerste helft van STVV

De Maneblussers kregen wel een meevaller, want bij STVV viel de Japanse sterkhouder Taniguchi -steengoede aanwinst- uit met een blessure. Belaïd verving hem. Bij KV Mechelen hadden ze veel moeite met Bertaccini, die weer een sterke partij speelde. 

STVV had de partij goed in handen, Dumon en Ferrari dreigden nog eens. STVV was de enige gevaarlijke ploeg en de 2-0 hing in de lucht. Die volgde er niet meer voor de rust. De voorsprong voor de Kanaries was oververdiend.

Heerlijke goal Ferrari

In de tweede helft pakte KVM uit met een héérlijke aanval, maar Fujita wist net op tijd de 1-1 te vermijden. Een kantelpunt, zo bleek. Even later was het moment voor Ferrari. Weken geleden lieten we jullie nog weten dat hij heel veel indruk maakte op training en dat trekt hij nu door in de matchen. De spits slalomde zich doorheen de Mechelse defensie en trapte de 2-0 in doel. Een prachtig doelpunt.

De Limburgers waren heer en meester en KV Mechelen zag sterretjes. De 3-0 hing meer in de lucht, Bertaccini scoorde ei zo na maar hij trof het doelkader. KV Mechelen was nergens, maar plots scoorde invaller Raman na een goede voorzet. Het was het eerste schot tussen de palen van KV Mechelen en dat na 74 minuten. De bezoekers geloofden er zo weer in.

Maar STVV kwam er weer heel dicht bij. Brahimi knalde héérlijk op de paal. Die trap verdiende meer. Alweer pech voor STVV, waar Zahiroleslam ook nog een dot van een kans miste. De thuisploeg had altijd 3-1 of 4-1 voor moeten staan. Zo bleef het dus spannend op Stayen, zeker toen Van Helden (zeer goede match van de verdediger) nog redding bracht op de lijn. De match ging nu razendsnel op en af, met KVM dat stevig drukte in het slot. Het bleef echter 2-1 en dat was een meer dan verdiende overwinning voor de thuisploeg.

Scoreverloop:

  • 1-0 (01') own-goal Aziz
  • 2-0 (54') Andrés Ferrari
  • 2-1 (74') Benito Raman

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

Ito tekent na vertrek bij STVV bij verrassende club
Ito tekent na vertrek bij STVV bij verrassende club
11

Is dit STVV een outsider voor de top zes?

Meest recent

Gooit Van Bommel nog verrassende debutant in de strijd?

De Rode Duivels zitten halfweg hun intense vierluik in deze interlandperiode in de Nations League. ...

0
0
Ito tekent na vertrek bij STVV bij verrassende club

STVV was vorig seizoen dé sensatie van de Jupiler Pro League, want het eindigde knap als ...

10
10
Albert kritisch voor Van Bommel: "Waarom deed hij dat?"

België verloor terecht met 0-1 van Frankrijk. De Fransen waren beter in het veldspel en kregen ...

53
53
Anderlecht verrast compleet met nieuwe coach Futures

RSC Anderlecht ontsloeg Jelle Coen nadat zijn start had gemist met RSCA Futures. De Brusselaars ...

112
112
‘Verhaeghe breekt taboe: recordtransfer op komst’

Bart Verhaeghe noemt het zelf het geheim achter de Brugse oorlogskas. Toch dreigt Club Brugge die ...

373
373
Hallucinant verhaal: Spookvoetballer verleidt 3 profclubs

Een ongelooflijk voetbalverhaal krijgt binnenkort een opvallend vervolg bij onze Nederlandse buren. ...

22
22
Stijnen verrast: weldra nieuwe coach bij Patro?

Stijn Stijnen levert al jaren zeer goed werk bij Patro Eisden. Hij is er eigenlijk manager naar ...

53
53
Bruno en Anderlecht krijgen er kwaliteitsinjectie bij

RSC Anderlecht is correct begonnen aan het seizoen. De Brusselaars hopen dit jaar de top twee weer ...

228
228
Charleroi pakt uit: nieuwste revelatie tekent bij

Na zeven speeldagen in de Jupiler Pro League is Charleroi zonder twijfel de voorlopige revelatie. De ...

2
2
Duitsers schotelen Tresoldi nieuwe test voor

De voorbije maanden was er al heel wat te doen om Nicolo Tresoldi. Nadat hij zich in zijn eerste ...

73
73
Premier League bevestigt City-bom: zware sancties wachten

De voorbije dagen hing al een enorme bom boven de Premier League. Zo was al uitgelekt dat Manchester ...

107
107
Zorgen om Lukaku: pijnlijk scenario dreigt

De Rode Duivels hebben maandag niet opnieuw kunnen winnen, want een late flits van Olise zorgde ...

104
104
Nog stevige kalenderwijzigingen op komst in Croky Cup?

Afgelopen weekend maakten de eerste profclubs hun intrede in de Croky Cup, met alle tweedeklassers ...

197
197
Degryse pakt uit met opvallend beeld: fans reageren massaal

Marc Degryse heeft zijn plek op en vlak naast het voetbalveld ondertussen al enkele jaren geleden ...

141
141
Piedfort worstelt in Ligue 1: "Ik ben geschrokken"

Afgelopen zomer zetten weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League de stap naar een grotere ...

33
33
Boeckx glashelder: “Dat is het droommiddenveld van Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn er dinsdagavond niet in geslaagd om ook hun tweede interland onder Mark van ...

521
521
Saelemaekers slikt nieuwe domper na niet-selectie

Het tijdperk van Mark van Bommel bij de Rode Duivels is behoorlijk goed begonnen. Na een zege in ...

33
33
Promotie Mannaert officieel: KBVB meldt verrassende details

Er is sinds het WK alweer heel wat veranderd bij de voetbalbond. Met Mark van Bommel kwam er een ...

132
132
‘Hard dilemma voor van Bommel: Lukaku niet tevreden’

Waar is Romelu Lukaku bij de Rode Duivels onder Mark van Bommel? Op het afgelopen WK was de ...

335
335
Tweestrijd Tresoldi: droomtransfer en interlandkeuze

Nicolo Tresoldi brak vorig seizoen volledig door bij Club Brugge en dit seizoen is de Duitse ...

65
65
‘Eerste City-bom al bekend: procedurefout onthuld’

Manchester City is schuldig bevonden aan 114 inbreuken tegen de Financial Fair Play-regels. Er ...

257
257
‘Lavia-zorgen bij Chelsea: Xabi Alonso vreest rampscenario’

Roméo Lavia is weer Rode Duivel en dat is niet onopgemerkt gebleven. Ook in de Britse media ...

168
168
Vandenbempt ziet drie ontdekkingen Rode Duivels

Bondscoach Mark van Bommel heeft een eerste nederlaag moeten slikken bij de Rode Duivels. Na zijn ...

361
361
‘Topclub gaat vol voor Tresoldi: Club eist monsterbedrag’

Nicolo Tresoldi werd afgelopen zomer nadrukkelijk met een knaltransfer in verband gebracht. ...

328
328
Ongeziene Lavia-statistiek: van Bommel hakt knoop door

Roméo Lavia is hét grote lichtpunt na Frankrijk. De Rode Duivels gingen dan wel ...

222
222

Meer sportnieuws