Anderlecht heeft klasbak: "Belangrijkste speler"

238
Anderlecht heeft klasbak:

RSC Anderlecht speelde weer een zwakke, zoutloze partij tegen RFS. Het gelijkspel was een logisch resultaat, wat toch wel een verontrustende vaststelling was. Gelukkig heeft Anderlecht met Mario Stroeykens een klasbak pur sang rondlopen. Hij viel bijzonder goed in.

Stroeykens is aan een zeer goed seizoen bezig, nadat hij vorig jaar helemaal doorbrak. Hij is de man die de ploeg bij de hand neemt en dat is straf in een elftal zonder Jan Vertonghen en Thorgan Hazard. We haalden een aantal weken geleden nog aan dat Anderlecht zich weinig zorgen moest maken dat Christian Eriksen niet naar Brussel kwam.

LEES OOK: Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Stroeykens maakt indruk

Met Stroeykens hebben ze immers een spelbepalende middenvelder in hun rangen. Hij is creatief en doelgericht, plus iemand die ook fysiek ijzersterk is. Stroeykens was met 4 goals en 6 assists al betrokken bij 10 goals. Hij zal die cijfers zeker nog gaan verdubbelen dit seizoen.

Journalist Dave Peeters was bij Play 6 lovend over Stroeykens. “Sroeykens is de belangrijkste speler van Anderlecht dit seizoen. Die goal was wereldklasse”, verklaarde hij.

Belangrijkste speler van Anderlecht

Ook Frank Boeckx, die hem nog zeer goed kent vanuit zijn periode bij Anderlecht, was lovend. “Stroeykens lag ook aan de basis van de drie kansen na zijn invalbeurt. Hij bracht extra kwaliteit. Hij zorgt voor snelheid en zuiverheid in het spel”, stelde hij vast.

Stroeykens zal tegen het einde van het seizoen richting 140 duels gaan voor Anderlecht en het is duidelijk dat hij klaar is voor de volgende stap. Anderlecht hoopt dat hij zich niet meer gaat tonen, waardoor ze in de zomer de kaap van 20 miljoen euro willen halen met een uitgaande transfer. Het volgende Neerpede-product dat de kassa gaat spijzen.

Is Stroeykens de belangrijkste speler van RSCA?

Meest recent

Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

1
1
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

13
13
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

3
3
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

21
21
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

16
16
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

174
174
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

166
166
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

114
114
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

138
138
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

55
55
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

48
48
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

105
105
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

72
72
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

57
57
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

114
114
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

270
270
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

63
63
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

181
181
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

124
124
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

450
450
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

158
158
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

295
295
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

115
115
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

442
442
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

171
171

Meer sportnieuws