Kompany reageert op transfergeruchten Sane en Davies

door
Kompany reageert op transfergeruchten Sane en Davies

Vincent Kompany maakt indruk als coach van Bayern München. De Belgische manager zat vandaag samen met de pers. Hij kreeg vragen over de dossiers van Alphonso Davies en Leroy Sané die de afgelopen dagen en weken werden gelinkt aan een transfer naar Real Madrid en Arsenal. Wat had Kompany daarover te zeggen?

Davies is einde contract en Bayern wil hem laten bijtekenen. Maar met Real Madrid is er een zware concurrent die ook om zijn handtekening vecht. Kompany gaat Davies zeker niet op de bank zetten.

LEES OOK: Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Alphonso Davies

"Voor mij gaat het om het sportieve aspect. Als hij speelt, heeft hij dat verdiend met zijn prestaties. Hij moet zorgen dat hij dit niveau vasthoudt. Al het andere is niet aan mij”, verklaarde Kompany. Sportief directeur Christopher Freund heeft er wel vertrouwen in dat Davies gaat bijtekenen.

"Dat vertrouwen is er, ja. Kijk hoeveel plezier Phonzy hier heeft. Onze speelstijl past goed bij hem en hij voelt zich goed in München. Hij speelt veel en heel goed. We hopen dat hij nog lang blijft", vertelde hij.

Leroy Sané

Sané is een speler die ooit te boek stond als een speler van wereldklasse, maar die laatste stap heeft hij nooit kennen zetten. Flitsen, maar geen constante prestaties. Ook bij Bayern is vooral invaller.

Kompany geloof wel in hem. “Als hij fit is, is hij fantastisch. Hij heeft ervaring en zal het ook in de toekomst laten zien”, zei de voormalige trainer van Anderlecht en Burnley nog op zijn persconferentie.

Gaat Davies bijtekenen bij Bayern?

Meest recent

Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

0
0
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

13
13
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

20
20
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

111
111
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

100
100
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

25
25
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

301
301
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

168
168
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

427
427
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

88
88
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

31
31
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

398
398
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

44
44
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

415
415
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

132
132
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

338
338
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

237
237
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

313
313
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

107
107
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

479
479
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

516
516
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

648
648
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

313
313
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

216
216
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

324
324

Meer sportnieuws