Seys doet toekomstplannen bij Club Brugge uit de doeken

door
Seys doet toekomstplannen bij Club Brugge uit de doeken

Club Brugge is een Rode Duivel rijker, want Joaquin Seys kreeg zopas een eerste uitnodiging van Domenico Tedesco in de bus. Het 19-jarig product van eigen kweek blijft zo als een komeet de lucht inschieten. Wat heeft de toekomst voor hem in petto?

Seys staat al jaren geboekstaafd als een aanstormend talent in Westkapelle, maar nu gaat het plots wél erg snel voor de polyvalente linksback. Zo zou de bondscoach niet de enige zijn bij wie zijn uitstekende prestaties niet zomaar onopgemerkt voorbij zijn gegaan.

LEES OOK: 'Kerstfiasco brengt Anderlecht-exit in stroomversnelling'

Seys nu al gegeerd

Tenslotte geraakte eerder bekend dat Seys, die momenteel op rechts een vaste basisplek beet heeft, zichzelf ook in de kijker heeft gespeeld bij diverse buitenlandse gegadigden. "Seys staat nu al op de radar van veel Europese clubs", aldus Het Laatste Nieuws recent.

Om wie het precies gaat wordt niet verduidelijkt, maar als kersvers international zal hij vast in nog veel meer scouts hun boekje belanden. Zelf lijkt Seys evenwel niet van plan om spoedig andere oorden op te zoeken. Integendeel, zo blijkt in gesprek met Het Nieuwsblad.

Mechele & Vanaken

Daar wordt hem voor de voeten geworpen dat er al behoorlijk wat geïnteresseerden hun oor te luisteren legden bij zijn management. "Het is te vroeg en eigenlijk zou ik geen nee zeggen tegen een carrière zoals Mechele of Vanaken", klinkt het toch enigszins verrassend.

"Mijn hele leven bij Club Brugge, waarom niet? Al denk ik ook wel eens aan een avontuur ergens anders. Real Madrid en Bayern München zijn de droomclubs", blijkt de nuchtere West-Vlaming in tegenstelling tot veel leeftijdsgenoten niet gehaast om stappen over te slaan.

Hoeveel is Seys volgens u vandaag waard?

Meest recent

'Kerstfiasco brengt Anderlecht-exit in stroomversnelling'

Bij RSC Anderlecht is de laatste wedstrijd van 2025 uitgedraaid op een heuse sisser. Paars-Wit viel ...

48
48
"De ploeg verraden" - wat er écht gebeurde in Standard-STVV

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

74
74
‘Man Utd shockeert Club: transferbom boven Jan Breydel’

Bij Club Brugge houdt niemand van Engelse shortlists— zeker niet als het over een vaste ...

169
169
Zware kater Anderlecht: zondebok krijgt 3.5 op 10

RSC Anderlecht heeft de winterstop moeten inzetten met een heuse kater. De Brusselaars verloren ...

172
172
Kerstcadeau voor Club Brugge? Ex-ref fileert penaltyfase

Club Brugge is één van de grote winnaars van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro ...

438
438
Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

346
346
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

321
321
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

160
160
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

71
71
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

219
219
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

407
407
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

328
328
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

146
146
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

58
58
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

124
124
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

251
251
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

337
337
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

85
85
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

629
629
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

418
418
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

495
495
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

151
151
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

82
82
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

739
739
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

718
718

Meer sportnieuws