Seys doet toekomstplannen bij Club Brugge uit de doeken

706 stemmen
Seys doet toekomstplannen bij Club Brugge uit de doeken

Club Brugge is een Rode Duivel rijker, want Joaquin Seys kreeg zopas een eerste uitnodiging van Domenico Tedesco in de bus. Het 19-jarig product van eigen kweek blijft zo als een komeet de lucht inschieten. Wat heeft de toekomst voor hem in petto?

Seys staat al jaren geboekstaafd als een aanstormend talent in Westkapelle, maar nu gaat het plots wél erg snel voor de polyvalente linksback. Zo zou de bondscoach niet de enige zijn bij wie zijn uitstekende prestaties niet zomaar onopgemerkt voorbij zijn gegaan.

LEES OOK: Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Seys nu al gegeerd

Tenslotte geraakte eerder bekend dat Seys, die momenteel op rechts een vaste basisplek beet heeft, zichzelf ook in de kijker heeft gespeeld bij diverse buitenlandse gegadigden. "Seys staat nu al op de radar van veel Europese clubs", aldus Het Laatste Nieuws recent.

Om wie het precies gaat wordt niet verduidelijkt, maar als kersvers international zal hij vast in nog veel meer scouts hun boekje belanden. Zelf lijkt Seys evenwel niet van plan om spoedig andere oorden op te zoeken. Integendeel, zo blijkt in gesprek met Het Nieuwsblad.

Mechele & Vanaken

Daar wordt hem voor de voeten geworpen dat er al behoorlijk wat geïnteresseerden hun oor te luisteren legden bij zijn management. "Het is te vroeg en eigenlijk zou ik geen nee zeggen tegen een carrière zoals Mechele of Vanaken", klinkt het toch enigszins verrassend.

"Mijn hele leven bij Club Brugge, waarom niet? Al denk ik ook wel eens aan een avontuur ergens anders. Real Madrid en Bayern München zijn de droomclubs", blijkt de nuchtere West-Vlaming in tegenstelling tot veel leeftijdsgenoten niet gehaast om stappen over te slaan.

Hoeveel is Seys volgens u vandaag waard?

Meest recent

Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

5
5
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

26
26
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

71
71
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

62
62
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

31
31
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

325
325
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

55
55
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

29
29
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

204
204
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

90
90
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

156
156
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

364
364
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

320
320
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

81
81
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

57
57
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

176
176
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

166
166
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

60
60
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

439
439
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

324
324
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

307
307
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

79
79
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

322
322
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

381
381
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

120
120

Meer sportnieuws