Seys doet toekomstplannen bij Club Brugge uit de doeken

door
Seys doet toekomstplannen bij Club Brugge uit de doeken

Club Brugge is een Rode Duivel rijker, want Joaquin Seys kreeg zopas een eerste uitnodiging van Domenico Tedesco in de bus. Het 19-jarig product van eigen kweek blijft zo als een komeet de lucht inschieten. Wat heeft de toekomst voor hem in petto?

Seys staat al jaren geboekstaafd als een aanstormend talent in Westkapelle, maar nu gaat het plots wél erg snel voor de polyvalente linksback. Zo zou de bondscoach niet de enige zijn bij wie zijn uitstekende prestaties niet zomaar onopgemerkt voorbij zijn gegaan.

LEES OOK: Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Seys nu al gegeerd

Tenslotte geraakte eerder bekend dat Seys, die momenteel op rechts een vaste basisplek beet heeft, zichzelf ook in de kijker heeft gespeeld bij diverse buitenlandse gegadigden. "Seys staat nu al op de radar van veel Europese clubs", aldus Het Laatste Nieuws recent.

Om wie het precies gaat wordt niet verduidelijkt, maar als kersvers international zal hij vast in nog veel meer scouts hun boekje belanden. Zelf lijkt Seys evenwel niet van plan om spoedig andere oorden op te zoeken. Integendeel, zo blijkt in gesprek met Het Nieuwsblad.

Mechele & Vanaken

Daar wordt hem voor de voeten geworpen dat er al behoorlijk wat geïnteresseerden hun oor te luisteren legden bij zijn management. "Het is te vroeg en eigenlijk zou ik geen nee zeggen tegen een carrière zoals Mechele of Vanaken", klinkt het toch enigszins verrassend.

"Mijn hele leven bij Club Brugge, waarom niet? Al denk ik ook wel eens aan een avontuur ergens anders. Real Madrid en Bayern München zijn de droomclubs", blijkt de nuchtere West-Vlaming in tegenstelling tot veel leeftijdsgenoten niet gehaast om stappen over te slaan.

Hoeveel is Seys volgens u vandaag waard?

Meest recent

Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

11
11
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

45
45
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

343
343
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

21
21
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

60
60
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

26
26
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

158
158
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

61
61
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

104
104
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

102
102
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

104
104
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

94
94
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

243
243
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

34
34
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

263
263
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

162
162
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

136
136
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

179
179
Hasi in luxe-positie: verrassende keuzes lonken

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

148
148
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

111
111
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

289
289
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

405
405
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

54
54
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

219
219
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

197
197

Meer sportnieuws