Vrancken over aanwinst: "Hij moet zich nog aanpassen"

157
Vrancken over aanwinst:

AA Gent won met 1-0 van Omonia Nicosia. De Buffalo’s doen het ondertussen degelijk dit seizoen. De aanwinsten konden zich uiteraard nog niet allemaal doorzetten. Trainer Wouter Vrancken sprak over één van die nieuwelingen, die er bij momenten begint door te komen.

AA Gent staat in de top zes en de resultaten in Europa zijn goed. Dat de fans om het ontslag van Wouter Vrancken riepen, was bizar. Waren ze dan vergeten dat Hein Vanhaezebrouck in zijn tweede periode géén enkele keer de Champions’ Play-Offs haalde? Dat is hét doel van AA Gent dit jaar. Ze zijn dus volop in de running met een zesde plaats.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Inpassen Tiago

AA Gent zal in januari mogelijk Archie Brown verliezen. De Britse linksachter vertegenwoordigt een serieuze marktwaarde. Gent kan dat geld gebruiken om andere aanwinsten te halen.

De Buffalo’s hebben met Tiago Araujo al een linksachter gehaald. Hij kwam voor 1,3 miljoen euro over van Estoril. Hij krijgt stelselmatig speelkansen van Wouter Vrancken. Die sprak over hem na de Europese zege.

Starten tegen Standard?

"Tiago heeft nog tijd nodig om zich helemaal aan te passen aan de Belgische competitie. De Portugese competitie is meer gericht op balbezit en controle, terwijl hier de omschakelingen belangrijk zijn. Daar moet hij nog stappen in zetten. Maar Tiago leert snel bij en heeft een goede attitude. In de tweede helft deemsterde hij ook wat weg...", zei hij nog aan Het Laatste Nieuws. 

Voorlopig is Tiago nog geen certitude, maar hij zet wel stappen. Zal hij dit weekend ook spelen tegen Standard?

Is Tiago een goede aanwinst?

Meest recent

Anderlecht voert druk op: hachje Bruno nog niet gered

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

2
2
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

4
4
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

140
140
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

244
244
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

153
153
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

210
210
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na PSV-clash

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

134
134
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

51
51
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

223
223
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

83
83
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

110
110
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

33
33
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

229
229
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

164
164
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

54
54
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

183
183
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1112
1112
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

92
92
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

52
52
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

210
210
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

105
105
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

192
192
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

201
201
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

48
48

Meer sportnieuws