Raman verrast met ronduit bizarre anekdote over Kompany

door
Raman verrast met ronduit bizarre anekdote over Kompany

Benito Raman neemt het met KV Mechelen zo dadelijk op tegen STVV. Vooraf maakte de 30-jarige aanvaller evenwel wat tijd vrij voor een passage bij MidMid. Daar deed hij een opvallende anekdote over zijn periode bij Anderlecht uit de doeken.

Raman mag zelf dan wel een spurtbom zijn, zijn reputatie snelt hem inmiddels toch vooruit. De eenmalig Rode Duivel staat reeds sinds hij doorbrak bij AA Gent bekend als een woelwater, zowel op als naast het veld. Wilde haren die hij duidelijk nog niet verloren heeft.

LEES OOK: ‘7 miljoen! Zulte Waregem blaast JPL omver’

Raman drinkt bier

Hoewel hij de jonge selectie in het Lotto Park wat ervaring moest bijbrengen liet Raman zich ook daar geregeld op een stootje betrappen. Zo registreerden de camera's eens hoe hij tijdens een schorsing in de tribune tussen de Paars-Witte fans van een pintje bier genoot.

Beelden die toen gretig werden gedeeld, al bleek het voorval geen uitzondering. Iets waar zijn toenmalige trainer Vincent Kompany blijkbaar maar al te goed van op de hoogte was. "Kompany zei me wel eens dat ik wat minder zou moeten drinken", onthult de spits.

Kompany steelt pint

"Maar ik had en heb de gewoonte om na een match een pintje te drinken. Toen Kompany me na de match op Union op de bus met een pint zag, zei hij me om dat deze keer niet te doen, want dat de jonge spelers dat niet zouden appreciëren", luidt het verder nog.

"Daarop pakte hij mijn pint af en dronk hij 'm zelf op", besluit Raman, die naar eigen zeggen niet hoeft te veranderen van zijn huidige coach Besnik Hasi. "Mijn prestaties hebben er nog nooit onder geleden, dus waarom zou ik het laten om af en toe eens iets te drinken?"

Trending:

'Medische tests gepland: Club Brugge rondt toptransfer af'
'Medische tests gepland: Club Brugge rondt toptransfer af'

Vindt u dat dit moet kunnen?

Meest recent

Na WK-blamage: Kompany trekt harde lijn bij Bayern

Vincent Kompany won vorig seizoen de Bundesliga met Bayern München, maar op het WK voor Clubs ...

22
22
‘7 miljoen! Zulte Waregem blaast JPL omver’

Zulte Waregem is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League. Essevee verkommerde de ...

26
26
'Deadline Day voor Jashari: details ultiem bod gelekt'

Blijft Ardon Jashari of niet? Die vraag bedaart nu al enkele weken de gemoederen bij Club Brugge KV. ...

300
300
'Nieuwe transfer Penders: volgende club al genoemd'

Dinsdagavond strijdt Chelsea FC tegen Fluminese voor een finaleplek op het WK voor clubs. Voor Mike ...

156
156
Zware gevolgen na EK-afgang Flames? "Nu keuzes maken"

Na amper twee speeldagen zit het Europees kampioenschap er alweer op voor de Red Flames. Door de ...

138
138
'Miljoenendeal Club Brugge: Europese toppers afgedroogd'

Club Brugge haalde in het voorbije seizoen een gigantisch bedrag op aan prijzengelden in de ...

804
804
'Barça-revelatie verlengt: grote naam moet beschikken'

FC Barcelona begint weldra aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Eind deze maand werkt de ...

119
119
Werk bij Anderlecht: steunpilaar maakt slechte beurt

De meeste eersteklassers werken deze week een zomerse stage af. Dat is ook bij RSC Anderlecht het ...

475
475
'Westerlo pakt uit: JPL-revelatie naar 't Kuipje'

Eind deze maand trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zich weer op gang. De ...

125
125
Club helemaal van de kaart door verbluffende toptransfer

Club Brugge zet alles op alles om een jonge ster uit Italië naar Westkapelle te halen. De ...

645
645
'Na Lang en KDB: Napoli biedt 50 miljoen op topspits'

SSC Napoli blijft na het behalen van de Italiaanse titel niet bij de pakken zitten. De club ...

210
210
'Cashbom bij Club Brugge: uitzondering voor toptransfer'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato al een aanzienlijke som aan transfergelden op en er ...

561
561
Janssen gooit kaarten open: zomers vertrek bij Antwerp?

De spelersgroep Antwerp FC bevindt zich momenteel in Oostenrijk waar een oefenkamp wordt ...

208
208
Opruiming Anderlecht: 10 potentiële vertrekkers staan klaar

De selectie van RSC Anderlecht vertoeft momenteel in het Nederlandse Renesse voor een zomerstage. ...

700
700
DAZN houdt been stijf: Supercup niet uitgezonden op tv?

Binnen een drietal weken gaat de bal alweer rollen in de Jupiler Pro League. Traditiegetrouw staat ...

570
570
'Renard neemt risico: enfant terrible richting Anderlecht'

Met zes zomeraanwinsten bleek RSC Anderlecht al een bezige bij op de zomermercato, maar daarmee oogt ...

802
802
'Club Brugge hakt knoop door: Jashari out, Stankovic in?'

De voorspelde leegloop neemt steeds meer concrete vormen aan, en dus maakt Club Brugge stilaan ook ...

612
612
‘Antwerp slaat opnieuw toe: Overmars sleept deal binnen’

Marc Overmars is bezig aan een zomermercato aan twee snelheden bij Antwerp, dat met Muhammadali ...

317
317
Alarm bij RSCA: ziekenboeg barst al uit zijn voegen

Vorig seizoen werd RSC Anderlecht geteisterd door blessures, een trend waar de Brusselaars uiteraard ...

482
482
‘Club Brugge vreest rampstart door onheilspellend nieuws’

Club Brugge bereidt zich in het Verenigd Koninkrijk momenteel voor op de start van het nieuwe ...

885
885
‘Ngonge-deal ontploft: Club moet miljoenen dokken’

Club Brugge haalde in de voorbije dagen weer een pak miljoenen binnen op de transfermarkt. Een ...

651
651
Standard blijft gaan: 9e aanwinst nu al binnen

Net zoals verschillende andere eersteklassers is ook Standard vertrokken op zomerstage. Maar dat ...

234
234
'Genk hakt knoop door: middenvelder kan beschikken'

De spelers en staf van KRC Genk hebben maandag hun intrek genomen in het Duitse Marienfeld. Daar ...

396
396
‘Anderlecht legt 5 miljoen neer voor volgende prooi’

De selectie van RSC Anderlecht is maandag afgereisd naar het Nederlandse Renesse voor een oefenkamp. ...

1531
1531
Geen genade: Jashari zet Rigaux zwaar te kijk

Ardon Jashari was hét prestigeproject van Dévy Rigaux, zijn eerste grote vis als ...

2080
2080

Meer sportnieuws