Raman verrast met ronduit bizarre anekdote over Kompany

door
Raman verrast met ronduit bizarre anekdote over Kompany

Benito Raman neemt het met KV Mechelen zo dadelijk op tegen STVV. Vooraf maakte de 30-jarige aanvaller evenwel wat tijd vrij voor een passage bij MidMid. Daar deed hij een opvallende anekdote over zijn periode bij Anderlecht uit de doeken.

Raman mag zelf dan wel een spurtbom zijn, zijn reputatie snelt hem inmiddels toch vooruit. De eenmalig Rode Duivel staat reeds sinds hij doorbrak bij AA Gent bekend als een woelwater, zowel op als naast het veld. Wilde haren die hij duidelijk nog niet verloren heeft.

LEES OOK: Anderlecht bereikt absoluut dieptepunt: ongezien in 89 jaar

Raman drinkt bier

Hoewel hij de jonge selectie in het Lotto Park wat ervaring moest bijbrengen liet Raman zich ook daar geregeld op een stootje betrappen. Zo registreerden de camera's eens hoe hij tijdens een schorsing in de tribune tussen de Paars-Witte fans van een pintje bier genoot.

Beelden die toen gretig werden gedeeld, al bleek het voorval geen uitzondering. Iets waar zijn toenmalige trainer Vincent Kompany blijkbaar maar al te goed van op de hoogte was. "Kompany zei me wel eens dat ik wat minder zou moeten drinken", onthult de spits.

Kompany steelt pint

"Maar ik had en heb de gewoonte om na een match een pintje te drinken. Toen Kompany me na de match op Union op de bus met een pint zag, zei hij me om dat deze keer niet te doen, want dat de jonge spelers dat niet zouden appreciëren", luidt het verder nog.

"Daarop pakte hij mijn pint af en dronk hij 'm zelf op", besluit Raman, die naar eigen zeggen niet hoeft te veranderen van zijn huidige coach Besnik Hasi. "Mijn prestaties hebben er nog nooit onder geleden, dus waarom zou ik het laten om af en toe eens iets te drinken?"

Vindt u dat dit moet kunnen?

Meest recent

'Hein maakt gehakt van Anderlecht: bestuur reageert'

Het bestuur is er stellig van overtuigd dat RSC Anderlecht versterkt uit de wintermercato kwam, maar ...

41
41
Leko kruist vingers: Club Brugge krijgt belangrijk nieuws

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

25
25
Vanhaezebrouck en Van der Elst geven RSCA gouden trainerstip

RSC Anderlecht heeft nog werk. Het is duidelijk dat deze periode een overgangsfase is voor de club. ...

130
130
'Man City tast diep in buidel voor opvolger Bernardo Silva'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

20
20
Anderlecht bereikt absoluut dieptepunt: ongezien in 89 jaar

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar klappen krijgen in de Jupiler Pro League. De gevallen ...

181
181
Groot alarm bij Rode Duivels: "Dit is een ramp!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

140
140
Vanaken eerlijk: "Of ik mee zou kunnen bij ploegen als Bayern?"

Deze week is het weer zover: de knock out-fase van de Champions League gaat van start. Club Brugge ...

356
356
'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor een belangrijk ...

78
78
Spectaculaire ommekeer Genk: "Als ik hem zie spelen ..."

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

602
602
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

1064
1064
Leko maakt statement: exit in mineur bij Club Brugge?

Club Brugge heeft op papier wellicht de breedste selectie in België. Wanneer iedereen fit is ...

335
335
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

287
287
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

293
293
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

457
457
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

476
476
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

220
220
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

371
371
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

99
99
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

225
225
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

983
983
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

227
227
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

55
55
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

48
48
Kritiek op keuze Anderlecht: "Laat hem daar!"

Bij RSC Anderlecht verloopt de zoektocht naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi bijzonder ...

359
359
'Atletico Madrid wil Club Brugge beroven van toptalent'

Atlético Madrid speelt woensdagavond op het veld van Club Brugge een belangrijk duel in de ...

322
322

Meer sportnieuws