Raman verrast met ronduit bizarre anekdote over Kompany

door
Raman verrast met ronduit bizarre anekdote over Kompany

Benito Raman neemt het met KV Mechelen zo dadelijk op tegen STVV. Vooraf maakte de 30-jarige aanvaller evenwel wat tijd vrij voor een passage bij MidMid. Daar deed hij een opvallende anekdote over zijn periode bij Anderlecht uit de doeken.

Raman mag zelf dan wel een spurtbom zijn, zijn reputatie snelt hem inmiddels toch vooruit. De eenmalig Rode Duivel staat reeds sinds hij doorbrak bij AA Gent bekend als een woelwater, zowel op als naast het veld. Wilde haren die hij duidelijk nog niet verloren heeft.

LEES OOK: 'Antwerp onverbiddelijk: zomeraanwinst nu al naar uitgang'

Raman drinkt bier

Hoewel hij de jonge selectie in het Lotto Park wat ervaring moest bijbrengen liet Raman zich ook daar geregeld op een stootje betrappen. Zo registreerden de camera's eens hoe hij tijdens een schorsing in de tribune tussen de Paars-Witte fans van een pintje bier genoot.

Beelden die toen gretig werden gedeeld, al bleek het voorval geen uitzondering. Iets waar zijn toenmalige trainer Vincent Kompany blijkbaar maar al te goed van op de hoogte was. "Kompany zei me wel eens dat ik wat minder zou moeten drinken", onthult de spits.

Kompany steelt pint

"Maar ik had en heb de gewoonte om na een match een pintje te drinken. Toen Kompany me na de match op Union op de bus met een pint zag, zei hij me om dat deze keer niet te doen, want dat de jonge spelers dat niet zouden appreciëren", luidt het verder nog.

"Daarop pakte hij mijn pint af en dronk hij 'm zelf op", besluit Raman, die naar eigen zeggen niet hoeft te veranderen van zijn huidige coach Besnik Hasi. "Mijn prestaties hebben er nog nooit onder geleden, dus waarom zou ik het laten om af en toe eens iets te drinken?"

Vindt u dat dit moet kunnen?

Meest recent

Ondanks rentree Doku: City smoddert meteen in 2026

De eerste matchen van 2026 hebben meteen enkele verrassingen opgeleverd in de Premier League. In ...

13
13
'Antwerp onverbiddelijk: zomeraanwinst nu al naar uitgang'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

74
74
Miskleun bij Duivels: 'Enorme blunder met Hans Vanaken'

Ongeacht de prestaties van de Rode Duivels, wordt het WK van komende zomer speciaal voor Hans ...

206
206
Club Brugge-titularis schittert: nationale vedette lyrisch

Verschillende spelers uit de Jupiler Pro League vertoeven momenteel op de Africa Cup en een aantal ...

205
205
'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

317
317
Onverwachte kampioen? Grootste titelfavorieten JPL bekend

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

589
589
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

564
564
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

33
33
'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

399
399
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

1076
1076
Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

628
628
Philippe Albert verbaast met top 3 voor 'Coach van het Jaar'

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

432
432
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club Brugge krijgt vorm'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

1028
1028
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

126
126
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

215
215
Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Hein Vanhaezebrouck neemt zelden een blad voor de mond. Precies om die reden mocht hij in Het ...

145
145
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

15
15
Benteke verbaast vriend & vijand met nieuwe bestemming

Net op het moment dat zowel Club Brugge, RSC Anderlecht als KRC Genk misschien wel een nieuwe spits ...

234
234
'Anderlecht casht op De Cat: record Doku aan diggelen?'

Vooraleer op zoek te kunnen gaan naar vers bloed moet RSC Anderlecht eerst de veel te brede kern ...

641
641
DAZN bijt van zich af: donkere wolken boven Pro League

De Belgische profclubs slaakten woensdag een collectieve zucht van opluchting toen de rechtbank DAZN ...

430
430
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

39
39
'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het ...

873
873
'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Rik De Mil kan gerust nog wat versterking gebruiken, maar een van de goede voornemens bij AA Gent ...

1433
1433
'Chelsea zoekt trainer: topkandidaat al gekend'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

74
74
Waanzin op Africa Cup: volledige nationale ploeg opgeschort

Op de Africa Cup vallen er altijd wel straffe verhalen te rapen. Voor het toernooi was er ...

208
208

Meer sportnieuws