Mazzu looft STVV'er: "Zou minder grijze haren hebben"

door
Mazzu looft STVV'er:

STVV speelt vanavond in eigen huis tegen KV Mechelen. De Kanaries doen het goed onder Felice Mazzu, maar ze kunnen een zege wel goed gebruiken. Trainer Felice Mazzu blikte vooruit op het treffen met de Maneblussers.

KV Mechelen is ook zeer goed bezig onder Besnik Hasi. Het zou dus wel eens een aangenaam duel kunnen worden op Stayen. Mazzu had lof voor de trainer van KV Mechelen.

LEES OOK: Vrancken zet STVV meteen weer met voetjes op de grond

Lof voor KV Mechelen

"Hasi levert goed werk met zijn groep, dat deed hij vorig seizoen al. Het neemt niet weg dat we vol voor de winst gaan. Onze situatie is nog niet dramatisch, maar we moeten nu wel punten pakken. Dat primeert. Op Standard kon je zien dat onze ploeg automatismen en strijdlust heeft, althans in de tweede helft (lachje). Het komt erop aan die zaken te koppelen aan efficiëntie”, zei de coach op zijn persbabbel.

Bij STVV is Mazzu bijzonder tevreden met Robert-Jan Vanwesemael. Een veelzijdige speler die nooit opgeeft. Een speler naar het hart van Mazzu.

Vanwesemael

"Hij is een speler zoals ik er in mijn carrière graag nog meer had gehad. Ik had veel minder grijze haren gehad als ik meer spelers zoals Robert-Jan had gehad”, lachte Mazzu bij TV Limburg.

STVV staat onderaan in de Jupiler Pro League. De Kanaries hebben sinds de komst van Mazzu een 11 op 21 geboekt. Dat zijn geen onaardige resultaten voor een club als STVV. Als ze dat gemiddelde kunnen aanhouden, dan moeten de Limburgers zich relatief vlot kunnen handhaven.

Een zege tegen KV Mechelen zou hen voorlopig naar een negende plaats loodsen. Het geeft aan hoe dicht alles bij elkaar ligt in de competitie.

Gaat STVV winnen van KVM?

Meest recent

'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

AS Roma en Napoli zijn twee ploegen die strijden voor de landstitel in de Serie A, waar ...

9
9
Moet FCV Dender bod JPL-topclub(s) vrezen?

FCV Dender is al een tijdje beter bezig. Afgelopen weekend wonnen ze van een ontstellend zwak Royal ...

29
29
'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

84
84
Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

98
98
Spanning in Brugge loopt op: bliksemontslag Leko?

In de Champions League neemt Club Brugge het dinsdagnamiddag op tegen Kairat Almaty. Voor de ...

438
438
Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

AA Gent heeft zich zondag op gepaste wijze gerevancheerd voor de bekeruitschakeling op RSC ...

65
65
'Overmars krijgt dubbele transferopdracht bij Antwerp'

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft van de Jupiler Pro League. De Great Old zag ...

154
154
'Anderlecht maakt uitzondering: miljoenentransfer nabij'

RSC Anderlecht verloor zondagnamiddag met 4-2 op het veld van KAA Gent, daarbij werd andermaal ...

364
364
‘Paniek bij Club Brugge: Verhaeghe duwt Leko in problemen’

Het rommelt bij Club Brugge. Bart Verhaeghe duikt opnieuw op in de kleedkamer, en dat zet Ivan Leko ...

410
410
Penaltywoede bij Anderlecht: oud-ref spreekt duidelijke taal

KAA Gent won zondagmiddag met 4-2 van RSC Anderlecht en nam zo revanche voor de bekeruitschakeling ...

505
505
Waanzin op Africa Cup: nieuwe beelden en pittige details

Het is uiteindelijk Senegal geworden dat zondagavond beslag wist te leggen op de eindzege in de ...

220
220
Malaise bij Club Brugge: grote schuldige aangeduid

Club Brugge is zondag al vertrokken naar Kazachstan, waar dinsdag het Champions League-duel ...

533
533
'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

378
378
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

56
56
AZ zet Maarten Martens op straat

Er is weer een Belgische trainer minder in een buitenlandse topcompetitie. Zondagavond heeft AZ ...

129
129
Senegal pakt Africa Cup na enorme farce in slotfase finale

De finale van de Africa Cup heeft zondagavond een waanzinnige ontknoping gekregen. Senegal dompelde ...

229
229
Cornelis doet Charleroi dromen: "Op weg naar Play-Off 1?"

Bij Charleroi zaten ze in december in zak en as na het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent, ...

48
48
'Club mag kruis maken over mogelijke opvolger Ordoñez'

Club Brugge lijkt in de nabije toekomst afscheid te zullen moeten nemen van Joel Ordoñez. De ...

133
133
Vrancken zet STVV meteen weer met voetjes op de grond

STVV blijft dit seizoen maar verbazen. De Kanaries gaan ook in 2026 verder op hun elan in de ...

200
200
'Atletico Madrid legt miljoenen klaar voor verrassende Belg'

Atletico Madrid lijkt nu al bijna een kruis te mogen maken over de titel, want het heeft al een ...

210
210
Kantelpunt voor AA Gent? Baro en De Mil reageren

AA Gent heeft zondag een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de top zes. Het nam immers revanche ...

195
195
Stayen ontploft: STVV wint opnieuw en wipt over Club

Stayen beleefde andermaal een prachtige avond. STVV rekende af met OH Leuven en profiteerde optimaal ...

102
102
'Lang verrast iedereen met knaltransfer naar topclub'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

187
187
Choc Wallon kleurt zwart-wit, Standard valt uit top zes

De Choc Wallon leverde vanavond voor de Zebra's nieuwe glorie op. Sporting Charleroi zette zijn ...

63
63
Hoe Anderlecht en Hasi énorm probleem hebben

RSC Anderlecht verloor met 4-2 van AA Gent. De tweede helft in de Planet Group arena was van een ...

380
380

Meer sportnieuws