Mazzu looft STVV'er: "Zou minder grijze haren hebben"

door
Mazzu looft STVV'er:

STVV speelt vanavond in eigen huis tegen KV Mechelen. De Kanaries doen het goed onder Felice Mazzu, maar ze kunnen een zege wel goed gebruiken. Trainer Felice Mazzu blikte vooruit op het treffen met de Maneblussers.

KV Mechelen is ook zeer goed bezig onder Besnik Hasi. Het zou dus wel eens een aangenaam duel kunnen worden op Stayen. Mazzu had lof voor de trainer van KV Mechelen.

LEES OOK: Furieuze Casper Nielsen maakt ploegmakker compleet af

Lof voor KV Mechelen

"Hasi levert goed werk met zijn groep, dat deed hij vorig seizoen al. Het neemt niet weg dat we vol voor de winst gaan. Onze situatie is nog niet dramatisch, maar we moeten nu wel punten pakken. Dat primeert. Op Standard kon je zien dat onze ploeg automatismen en strijdlust heeft, althans in de tweede helft (lachje). Het komt erop aan die zaken te koppelen aan efficiëntie”, zei de coach op zijn persbabbel.

Bij STVV is Mazzu bijzonder tevreden met Robert-Jan Vanwesemael. Een veelzijdige speler die nooit opgeeft. Een speler naar het hart van Mazzu.

Vanwesemael

"Hij is een speler zoals ik er in mijn carrière graag nog meer had gehad. Ik had veel minder grijze haren gehad als ik meer spelers zoals Robert-Jan had gehad”, lachte Mazzu bij TV Limburg.

STVV staat onderaan in de Jupiler Pro League. De Kanaries hebben sinds de komst van Mazzu een 11 op 21 geboekt. Dat zijn geen onaardige resultaten voor een club als STVV. Als ze dat gemiddelde kunnen aanhouden, dan moeten de Limburgers zich relatief vlot kunnen handhaven.

Een zege tegen KV Mechelen zou hen voorlopig naar een negende plaats loodsen. Het geeft aan hoe dicht alles bij elkaar ligt in de competitie.

Gaat STVV winnen van KVM?

Meest recent

Antwerp komt met gerustellende update over Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

82
82
Vandenbroeck deelt transfer mee: "Komt naar Zulte Waregem"

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

31
31
'KV Mechelen wil uitpakken met komst absolute smaakmaker'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

76
76
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

493
493
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

112
112
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

40
40
'Union SG flikt het weer: Boca Juniors klopt aan voor topdeal'

Union SG ziet dat er weer de nodige interesse is in spelers van hun team. Vanuit Zuid-Amerika duiken ...

87
87
Topper weg, toptalent in bij KV Mechelen?

Bij KV Mechelen kennen ze een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag 2025 af te sluiten met een ...

259
259
'Standard hoopt deze zes transfers af te ronden'

Standard staat in de top zes en dat is hét doel aan het einde van de reguliere competitie. De ...

181
181
Union SG haalt opgelucht adem: "Geen behoefte om te vertrekken"

Bij Union SG zagen ze de afgelopen jaren héél veel volk vertrekken. Op en naast het ...

31
31
Club Brugge bevoordeeld op Genk? Hayen klaar en duidelijk

Nicky Hayen is er bij zijn debuut als hoofdcoach bij KRC Genk niet in geslaagd om zijn ex-ploeg een ...

487
487
'Kompany bezorgt Bayern eigenhandig enorme transferslag'

Vincent Kompany heeft een uitstekende eerste seizoenshelft achter de rug als hoofdcoach bij Bayern ...

346
346
Nieuwe vrouw duikt op bij Van Gucht: ‘Dit blijft nazinderen’

Ruben Van Gucht pronkte de laatste jaren al met veel vrouwen aan zijn zijde. Privé is de ...

136
136
Anderlecht-Charleroi stilgelegd: Hasi reageert op incident

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

332
332
'Club opent wintermercato: eerste vertrekker staat klaar'

Binnen minder dan een week opent de winterse transfermarkt officieel zijn deuren. Maar zowat alle ...

655
655
Jan Boskamp luidt alarmklok: "Dat er een einde aan komt!"

Jan Boskamp heeft nooit veel gehad met franjes, omwegen of mooie woorden om de mooie woorden. Als ...

89
89
'Flick vloekt: Barça neemt drastisch transferbesluit'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

155
155
TRANSFERUURTJE: 'Club wil international, meubelstuk weg bij RSCA'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

362
362
‘Hasi smeekt en hoopt: winters wenslijstje Anderlecht’

RSC Anderlecht stond tegen Sporting Charleroi al snel 0-2 achter. Paars-Wit ging uiteindelijk ...

253
253
Furieuze Casper Nielsen maakt ploegmakker compleet af

Standard Luik ging pijnlijk onderuit tegen Sint-Truiden VV. Vooral de rode kaart van Timothé ...

173
173
'Bloedmooie Sydney Sweeney slaat topvoetballer aan de haak'

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

189
189
‘Verschaeren weg in januari: Anderlecht-vraagprijs bekend’

De wintertransferperiode komt eraan en de Belgische clubs zijn volop in de weer. Ook bij RSC ...

285
285
Hayen komt met duidelijk antwoord op Club Brugge-fans

Nicky Hayen kende grote successen bij Club Brugge, maar na een mindere periode werd hij genadeloos ...

778
778
Burgess haalt stevig uit na rode kaart: “En dan nog zeggen…”

Union SG speelde 1-1 gelijk op het veld van Cercle Brugge. In de wedstrijden trok Lothar ...

447
447
Woedende Vandenbroeck verwoest DAZN-journaliste

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen Royal Antwerp FC. Essevee kon al sinds oktober niet meer ...

511
511

Meer sportnieuws