Mazzu looft STVV'er: "Zou minder grijze haren hebben"

door
Mazzu looft STVV'er:

STVV speelt vanavond in eigen huis tegen KV Mechelen. De Kanaries doen het goed onder Felice Mazzu, maar ze kunnen een zege wel goed gebruiken. Trainer Felice Mazzu blikte vooruit op het treffen met de Maneblussers.

KV Mechelen is ook zeer goed bezig onder Besnik Hasi. Het zou dus wel eens een aangenaam duel kunnen worden op Stayen. Mazzu had lof voor de trainer van KV Mechelen.

LEES OOK: KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

Lof voor KV Mechelen

"Hasi levert goed werk met zijn groep, dat deed hij vorig seizoen al. Het neemt niet weg dat we vol voor de winst gaan. Onze situatie is nog niet dramatisch, maar we moeten nu wel punten pakken. Dat primeert. Op Standard kon je zien dat onze ploeg automatismen en strijdlust heeft, althans in de tweede helft (lachje). Het komt erop aan die zaken te koppelen aan efficiëntie”, zei de coach op zijn persbabbel.

Bij STVV is Mazzu bijzonder tevreden met Robert-Jan Vanwesemael. Een veelzijdige speler die nooit opgeeft. Een speler naar het hart van Mazzu.

Vanwesemael

"Hij is een speler zoals ik er in mijn carrière graag nog meer had gehad. Ik had veel minder grijze haren gehad als ik meer spelers zoals Robert-Jan had gehad”, lachte Mazzu bij TV Limburg.

STVV staat onderaan in de Jupiler Pro League. De Kanaries hebben sinds de komst van Mazzu een 11 op 21 geboekt. Dat zijn geen onaardige resultaten voor een club als STVV. Als ze dat gemiddelde kunnen aanhouden, dan moeten de Limburgers zich relatief vlot kunnen handhaven.

Een zege tegen KV Mechelen zou hen voorlopig naar een negende plaats loodsen. Het geeft aan hoe dicht alles bij elkaar ligt in de competitie.

Gaat STVV winnen van KVM?

Meest recent

'Bayern perplex: sensationeel vertrek Kompany wordt reëel'

Bayern München wil zondag nog FC Heidenheim over de knie leggen, vervolgens kan de Duitse ...

5
5
'Genk in shock: pikante kleedkamer-bom duikt op bij Hoefkens'

Carl Hoefkens is géén kandidaat meer bij Genk. Hij zet zelf de deur dicht en kiest ...

35
35
Ophefmakende exit bij Anderlecht? Coosemans voert druk op

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

56
56
Hoogspanning Club-Gent: Louwagie pakt één Bruggeling fors aan

In de Jupiler Pro League is het reikhalzend uitkijken naar de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen ...

118
118
Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

39
39
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

138
138
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

41
41
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

256
256
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

241
241
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

138
138
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

29
29
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

337
337
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

231
231
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

154
154
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

152
152
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

25
25
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

285
285
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

49
49
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

71
71
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

85
85
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

154
154
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

296
296
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

544
544
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

263
263
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

458
458

Meer sportnieuws