Tedesco geeft dé reden voor afwezigheid Godts

door
Tedesco geeft dé reden voor afwezigheid Godts

Vrijdagvoormiddag maakte Domenico Tedesco de selectie bekend van de Rode Duivels voor de komende interlands tegen Italië en Israël in de Nations League. Voor dat tweeluik haalde hij uiteindelijk één nieuwe naam bij de selectie: Club Brugge-revelatie Joaquin Seys. Daardoor bleven heel wat fans toch ontgoocheld achter.

Vele Belgische voetballiefhebbers hadden immers graag ook Mika Godts bij de selectie gezien. De 19-jarige flankaanvaller maakt de jongste weken grote sier bij Ajax, waar hij zich donderdag nog liet zien in de Europa League tegen Maccabi Tel Aviv. Godts zit dit seizoen in totaal al aan zes goals en vijf assists.

LEES OOK: Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

Tedesco wil Godts eerst bij U21 zien

Dat bleek echter niet genoeg voor een selectie voor de Rode Duivels. Domenico Tedesco gaf opnieuw de voorkeur aan Malick Fofana, die in oktober al zijn debuut mocht maken. Hij kwam echter wel met een verklaring waarom hij Godts passeerde.

"Ik wil hem zien spelen bij de U21", tekende Het Nieuwsblad op. "Hij is fantatisch bezig bij Ajax, maar we willen geen stappen overslaan en hebben hem nodig bij de beloften, waar hij in een vertrouwde omgeving speelt."

Godts wacht nog op debuut

Tedesco haalde Fofana immers pas bij de selectie nadat hij ook bij de Jonge Duivels al zijn kunnen getoond had, terwijl Godts daar nog zijn debuut moet maken. Hij moest in september en oktober telkens afhaken door lichte blessures.

Bovendien staan de Jonge Duivels deze maand ook voor een zeer belangrijke opdracht. Zij moeten in een dubbele barrage tegen Tsjechië immers een ticket voor het EK U21 van komende zomer zien af te dwingen.

Kan je de uitleg van Tedesco begrijpen?

Meest recent

Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Wat jarenlang verborgen bleef achter perfect gestylede familiefoto’s, spat nu genadeloos ...

15
15
Anderlecht kondigt definitieve wintertransfer aan

RSC Anderlecht is zich aan het roeren op de wintermercato. De doelmannencarrousel staat nu ook op ...

68
68
‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

De wintermercato gaat nog even door en de Belgische clubs zijn nog naarstig op zoek naar ...

46
46
‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

83
83
Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

266
266
'Schoktransfer Jashari: Gouden Schoen in weegschaal met Duivel'

Ardon Jashari won anderhalve week geleden de Gouden Schoen, maar mede door blessureleed is zijn ...

125
125
'Club Brugge verrast: derde wintervertrekker staat klaar'

Bij Club Brugge kijken de supporters reikhalzend uit naar de eerste aanwinsten van de ...

249
249
"Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

RSC Anderlecht liep zondag opnieuw averij op in de eigen competitie en verloor met 4-2 op het veld ...

341
341
Kairat Almaty - Club Brugge op televisie: kijkers opgelet

Na een winterslaap van een tweetal maanden, trekt de Champions League zich dinsdag weer op gang. ...

405
405
'Ruildeal bezorgt Noah Sadiki nieuwe sprookjestransfer'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

159
159
'De Condé in actie: bod voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk is met een flinke domper aan de tweede seizoenshelft begonnen en verloor afgelopen weekend ...

303
303
Hein confronteert Verhaeghe: "Vind dat zwak als coach"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

280
280
‘Anderlecht verstomt: absurde cashdeal voor nieuwe spits’

Anderlecht zet onverwacht een grote stap voor een nieuwe 9. Er ligt een stevige cashdeal klaar, maar ...

514
514
'Club Brugge-bestuur beslist over job Ivan Leko'

Club Brugge is met een dubbele opdoffer aan de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Ivan Leko zal ...

545
545
'Noa Lang genadeloos gedumpt: Napoli schakelt meteen door'

Amper een half jaar na zijn komst, loopt het avontuur van Noa Lang bij SSC Napoli voorlopig op zijn ...

79
79
'Tweede wintertransfer Anderlecht rond: financiële details gelekt'

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een behoorlijk kalme wintermercato en rondde nog maar ...

406
406
Club onder immense druk: Leko grijpt in met basiself

Dinsdag komt ook de Champions League uit zijn winterslaap en daarbij staat Club Brugge meteen ...

271
271
Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

313
313
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

363
363
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

337
337
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

593
593
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

710
710
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

523
523
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

295
295
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

131
131

Meer sportnieuws