Tedesco geeft dé reden voor afwezigheid Godts

door
Tedesco geeft dé reden voor afwezigheid Godts

Vrijdagvoormiddag maakte Domenico Tedesco de selectie bekend van de Rode Duivels voor de komende interlands tegen Italië en Israël in de Nations League. Voor dat tweeluik haalde hij uiteindelijk één nieuwe naam bij de selectie: Club Brugge-revelatie Joaquin Seys. Daardoor bleven heel wat fans toch ontgoocheld achter.

Vele Belgische voetballiefhebbers hadden immers graag ook Mika Godts bij de selectie gezien. De 19-jarige flankaanvaller maakt de jongste weken grote sier bij Ajax, waar hij zich donderdag nog liet zien in de Europa League tegen Maccabi Tel Aviv. Godts zit dit seizoen in totaal al aan zes goals en vijf assists.

LEES OOK: Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Tedesco wil Godts eerst bij U21 zien

Dat bleek echter niet genoeg voor een selectie voor de Rode Duivels. Domenico Tedesco gaf opnieuw de voorkeur aan Malick Fofana, die in oktober al zijn debuut mocht maken. Hij kwam echter wel met een verklaring waarom hij Godts passeerde.

"Ik wil hem zien spelen bij de U21", tekende Het Nieuwsblad op. "Hij is fantatisch bezig bij Ajax, maar we willen geen stappen overslaan en hebben hem nodig bij de beloften, waar hij in een vertrouwde omgeving speelt."

Godts wacht nog op debuut

Tedesco haalde Fofana immers pas bij de selectie nadat hij ook bij de Jonge Duivels al zijn kunnen getoond had, terwijl Godts daar nog zijn debuut moet maken. Hij moest in september en oktober telkens afhaken door lichte blessures.

Bovendien staan de Jonge Duivels deze maand ook voor een zeer belangrijke opdracht. Zij moeten in een dubbele barrage tegen Tsjechië immers een ticket voor het EK U21 van komende zomer zien af te dwingen.

Kan je de uitleg van Tedesco begrijpen?

Meest recent

Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

2
2
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

28
28
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

23
23
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

85
85
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

248
248
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

53
53
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

28
28
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

20
20
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

132
132
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

223
223
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

395
395
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

172
172
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

151
151
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

143
143
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

83
83
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

68
68
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

356
356
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

58
58
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

83
83
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

58
58
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

179
179
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

59
59
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

173
173
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

107
107
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

48
48

Meer sportnieuws