Tedesco geeft dé reden voor afwezigheid Godts

156 stemmen
Tedesco geeft dé reden voor afwezigheid Godts

Vrijdagvoormiddag maakte Domenico Tedesco de selectie bekend van de Rode Duivels voor de komende interlands tegen Italië en Israël in de Nations League. Voor dat tweeluik haalde hij uiteindelijk één nieuwe naam bij de selectie: Club Brugge-revelatie Joaquin Seys. Daardoor bleven heel wat fans toch ontgoocheld achter.

Vele Belgische voetballiefhebbers hadden immers graag ook Mika Godts bij de selectie gezien. De 19-jarige flankaanvaller maakt de jongste weken grote sier bij Ajax, waar hij zich donderdag nog liet zien in de Europa League tegen Maccabi Tel Aviv. Godts zit dit seizoen in totaal al aan zes goals en vijf assists.

LEES OOK: "Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Tedesco wil Godts eerst bij U21 zien

Dat bleek echter niet genoeg voor een selectie voor de Rode Duivels. Domenico Tedesco gaf opnieuw de voorkeur aan Malick Fofana, die in oktober al zijn debuut mocht maken. Hij kwam echter wel met een verklaring waarom hij Godts passeerde.

"Ik wil hem zien spelen bij de U21", tekende Het Nieuwsblad op. "Hij is fantatisch bezig bij Ajax, maar we willen geen stappen overslaan en hebben hem nodig bij de beloften, waar hij in een vertrouwde omgeving speelt."

Godts wacht nog op debuut

Tedesco haalde Fofana immers pas bij de selectie nadat hij ook bij de Jonge Duivels al zijn kunnen getoond had, terwijl Godts daar nog zijn debuut moet maken. Hij moest in september en oktober telkens afhaken door lichte blessures.

Bovendien staan de Jonge Duivels deze maand ook voor een zeer belangrijke opdracht. Zij moeten in een dubbele barrage tegen Tsjechië immers een ticket voor het EK U21 van komende zomer zien af te dwingen.

Kan je de uitleg van Tedesco begrijpen?

Meest recent

Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

66
66
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

76
76
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

87
87
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

506
506
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

266
266
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

132
132
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

131
131
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

71
71
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

189
189
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

177
177
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

507
507
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

599
599
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

307
307
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

561
561
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

460
460
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

642
642
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

287
287
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

90
90
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

276
276
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

319
319
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

176
176
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

412
412
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

171
171
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

265
265
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

697
697

Meer sportnieuws