Domper voor Rode Duivels: 'Ik houd mijn hart vast..."

door
Domper voor Rode Duivels: 'Ik houd mijn hart vast...

De Rode Duivels moeten in de komende twee weken proberen om zich alsnog te kwalificeren voor de kwartfinales van de Nations League of op zijn minst rechtstreekse degradatie te vermijden. Daarvoor zullen ze resultaten moeten halen tegen Italië en Israël.

Terwijl de uitwedstrijd tegen Israël net als de heenmatch in september afgewerkt zal worden in Hongarije, deze keer mét fans in Boedapest, komt eerst Italië op 14 november op bezoek in het Koning Boudewijnstadion. Maar voor die wedstrijd is er toch één grote zorg.

LEES OOK: Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Zorgen over grasmat in Koning Boudewijnstadion

De grasmat in het nationale stadion ligt er immers niet al te best bij. Union speelde er donderdagavond zijn Europa League-wedstrijd tegen AS Roma en Charles Vanhoutte was niet mals. "Ik hou mijn hart vast voor de match van de Belgen. Ze (de greenkeepers, red.) gaan veel werk hebben", verklaarde hij achteraf immers aan Het Laatste Nieuws.

Het zal dus niet evident worden voor de Duivels om op een dergelijke match goed voetbal te brengen. Iets waar ook Union niet in slaagde. Ze moesten uiteindelijk vrede nemen met een 1-1-gelijkspel tegen Roma na een weinig interessante wedstrijd.

Union ondervond ook problemen

"Die eerste helft moet saai geweest zijn voor de neutrale supporter. Ik amuseerde me zelf ook niet zo", was Vanhoutte daarover goudeerlijk. "Het was héél tactisch. Een beetje op zijn Italiaans."

"Een punt tegen AS Roma is niet slecht. Voor de match zou je daarvoor tekenen, maar als je de match zag, mogen we misschien toch een beetje ontgoocheld zijn", was zijn uiteindelijke conclusie dan ook.

Denk je dat de grasmat een probleem zal zijn voor de Rode Duivels?

Meest recent

'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

49
49
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

61
61
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

92
92
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

288
288
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

571
571
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

211
211
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

480
480
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

114
114
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

317
317
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

480
480
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

44
44
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

469
469
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

53
53
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

242
242
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

359
359
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

506
506
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

132
132
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

303
303
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

325
325
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

185
185
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

383
383
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

729
729
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

242
242
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

33
33
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

474
474

Meer sportnieuws