Domper voor Rode Duivels: 'Ik houd mijn hart vast..."

door
Domper voor Rode Duivels: 'Ik houd mijn hart vast...

De Rode Duivels moeten in de komende twee weken proberen om zich alsnog te kwalificeren voor de kwartfinales van de Nations League of op zijn minst rechtstreekse degradatie te vermijden. Daarvoor zullen ze resultaten moeten halen tegen Italië en Israël.

Terwijl de uitwedstrijd tegen Israël net als de heenmatch in september afgewerkt zal worden in Hongarije, deze keer mét fans in Boedapest, komt eerst Italië op 14 november op bezoek in het Koning Boudewijnstadion. Maar voor die wedstrijd is er toch één grote zorg.

LEES OOK: Hubert vreest: Union-spelers schieten elkaar in de voet

Zorgen over grasmat in Koning Boudewijnstadion

De grasmat in het nationale stadion ligt er immers niet al te best bij. Union speelde er donderdagavond zijn Europa League-wedstrijd tegen AS Roma en Charles Vanhoutte was niet mals. "Ik hou mijn hart vast voor de match van de Belgen. Ze (de greenkeepers, red.) gaan veel werk hebben", verklaarde hij achteraf immers aan Het Laatste Nieuws.

Het zal dus niet evident worden voor de Duivels om op een dergelijke match goed voetbal te brengen. Iets waar ook Union niet in slaagde. Ze moesten uiteindelijk vrede nemen met een 1-1-gelijkspel tegen Roma na een weinig interessante wedstrijd.

Union ondervond ook problemen

"Die eerste helft moet saai geweest zijn voor de neutrale supporter. Ik amuseerde me zelf ook niet zo", was Vanhoutte daarover goudeerlijk. "Het was héél tactisch. Een beetje op zijn Italiaans."

"Een punt tegen AS Roma is niet slecht. Voor de match zou je daarvoor tekenen, maar als je de match zag, mogen we misschien toch een beetje ontgoocheld zijn", was zijn uiteindelijke conclusie dan ook.

Denk je dat de grasmat een probleem zal zijn voor de Rode Duivels?

Meest recent

Schok op Gouden Schoen: Tzolis stuift weg, consternatie bij Club

De 72ste Gouden Schoen heeft een verrassing van formaat opgeleverd. Het was Ardon Jashari die met de ...

14
14
Mokio en Bounida aangepakt: "Word er helemaal gek van"

Ajax opende zondag zijn 2026 met een overwinning, maar helemaal van een leien dakje ging het toch ...

56
56
'Van den Bosch verrast en stuurt grootmacht wandelen'

De verwachting was de voorbije weken dat Antwerp zich deze winter zou versterken om volop te kunnen ...

176
176
Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

De Gouden Schoen kreeg zondagavond een zeer verrassende laureaat. Het was tot ieders verbazing ...

329
329
Lang en McTominay redden Napoli in kraker tegen Inter

In de Serie A stond er zondagavond nog een onvervalste kraker op het programma. Titelverdediger ...

111
111
“Wat een ontgoocheling” - Bizarre ontknoping Gouden Schoen

De ontknoping van de Gouden Schoen zorgde zondagavond voor een verrassing van formaat. Terwijl in ...

425
425
Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Thibaut Courtois is er zondagavond niet in geslaagd om met Real Madrid een eerste prijs van het ...

95
95
Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

610
610
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

231
231
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

198
198
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

413
413
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

70
70
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

255
255
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

72
72
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

89
89
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

75
75
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

73
73
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

124
124
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

485
485
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

18
18
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

284
284
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

370
370
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

846
846
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

157
157
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

676
676

Meer sportnieuws