'Real Madrid zet zinnen op vervanger Tchouaméni: 60 miljoen'

door
'Real Madrid zet zinnen op vervanger Tchouaméni: 60 miljoen'

Het draait dit seizoen voorlopig vierkant bij Real Madrid. In La Liga moeten ze al negen punten toegeven op aartsrivaal FC Barcelona en in de Champions League ogen de prestaties met een zes op twaalf ook maar matig. Vooral de laatste weken waren pijnlijk voor de Koninklijke.

Ze verloren twee thuiswedstrijden op een rij, met eerst een 0-4-pandoering in de Clasico tegen Barça en vervolgens deze week een 1-3 in de Champions League tegen AC Milan. Tussendoor was er ook nog het debacle rond de Gouden Bal, waar Real zijn kat stuurde omdat Vinicius Junior de prijs niet won. Voor die beslissing kreeg de club bakken kritiek.

LEES OOK: De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

Tchouaméni mag Real bij goed bod verlaten

Kritiek is er ook voor heel wat spelers die dit seizoen hun beste niveau niet halen. Steraankoop Kylian Mbappé kon nog niet overtuigen en komt alsmaar meer onder vuur te liggen. Ook zijn landgenoot Aurélien Tchouaméni deelt in de klappen.

Hij verzuipt de laatste weken op het middenveld en tegen Milan moest hij daardoor al bij de rust in de kleedkamer blijven. Bij Real zouden ze stilaan hun conclusies trekken over de 24-jarige, die in één van de komende mercato's bij een goed bod zou mogen beschikken.

Real wil Reijnders als vervanger

Real zal dan wel een vervanger moeten halen, maar die zouden ze al op het oog hebben. Volgens Fichajes hebben ze immers hun zinnen gezet op Tijjani Reijnders. De 26-jarige middenvelder was dinsdag één van de uitblinkers in het Bernabeu en pikte ook een doelpuntje mee.

De Nederlander is aan een sterk seizoen bezig en daarom zou Milan zijn contract zo snel mogelijk willen verlengen. Mocht er zich in tussentijd een club melden, zou die minstens 60 miljoen euro op tafel moeten leggen. Real weet dus waar het aan toe is, al is het toch maar de vraag of Reijnders wel een geschikt profiel zou zijn om Tchouaméni te vervangen. Een echter nummer zes is hij immers zeker niet.

🚀

Zou Reijnders een geschikte vervanger zijn voor Tchouaméni?

Meest recent

Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

5
5
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

3
3
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

33
33
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

18
18
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

56
56
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

18
18
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

91
91
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

42
42
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

254
254
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

39
39
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

30
30
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

31
31
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

44
44
Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Manchester City heeft nog altijd uitzicht op de Engelse treble. Het plaatste zich zaterdagavond ...

35
35
Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

614
614
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

143
143
Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

125
125
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

137
137
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

101
101
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

104
104
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

188
188
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

53
53
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

11
11
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

102
102
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

99
99

Meer sportnieuws