Tedesco twijfelt: 4 debutanten en comeback bij Rode Duivels?

375 stemmen
Tedesco twijfelt: 4 debutanten en comeback bij Rode Duivels?

Nu er voor de Rode Duivels nog maar weinig te winnen valt beschouwt Domenico Tedesco de Nations League wellicht meer dan ooit als het ideale platform om nieuwe dingen uit te proberen. Schudt hij voor de volgende interlandbreak dus weer enkele debutanten uit zijn mouw?

De kans lijkt alvast groot van wel, want eerder geraakte al bekend dat Killian Sardella deel uitmaakt van de voorselectie. De rechtsback van Anderlecht is evenwel niet de enige die in aanmerking komt om er voor het eerst bij te zijn, want hier en daar worden nog enkele namen naar voren geschoven.

LEES OOK: Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Seys, Dams of Sardella?

Joaquin Seys bijvoorbeeld, dé revelatie bij Club Brugge en wie weet een concurrent voor Sardella om de vacature rechts achterin te vullen. Al speelt Seys van nature wel aan de overkant, waar Matteo Dams met zijn prestaties bij PSV volgens Sporza dan weer eveneens solliciteert bij de bondscoach.

Vorige keer gunde Tedesco met Malick Fofana, Cyril Ngonge en Matte Smets alleszins al drie nieuwkomers hun kans. Die laatste lijkt een blijver centraal achterin, maar voor dat eerste duo zijn er tal van alternatieven voorhanden. Mika Godts bijvoorbeeld, die dit seizoen helemaal doorbreekt bij Ajax.

Jonge Duivels spelbreker

Of laat Tedesco hem samen met Arthur Vermeeren, Aster Vranckx en Samuel Mbangula bij de beloften, die zich in een cruciaal tweeluik tegen Tsjechië moeten kwalificeren voor het EK U21? Daarom moet mogelijk ook Sardella nog even geduld koesteren. Seys en Dams zijn nog geen Jonge Duivels.

Voor hen lijkt het dan ook wat vroeg om meteen al de stap naar de A-ploeg te wagen. Benieuwd in welke mate Tedesco, die in de selectie die hij vrijdag bekendmaakt wellicht ook voor Romeo Lavia opnieuw een plekje veil heeft, precies durft om te experimenteren tegen Italië en Israël. Wordt vervolgd.

Welke nieuwkomer moet er zeker bij zijn?

Meest recent

'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

3
3
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

119
119
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

387
387
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

74
74
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

124
124
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

211
211
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

28
28
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

434
434
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

159
159
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

144
144
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

51
51
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

84
84
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

63
63
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

417
417
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

238
238
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

548
548
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

175
175
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

118
118
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

139
139
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

157
157
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

206
206
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

177
177
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

149
149
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

539
539
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

641
641

Meer sportnieuws