Tedesco twijfelt: 4 debutanten en comeback bij Rode Duivels?

door
Tedesco twijfelt: 4 debutanten en comeback bij Rode Duivels?

Nu er voor de Rode Duivels nog maar weinig te winnen valt beschouwt Domenico Tedesco de Nations League wellicht meer dan ooit als het ideale platform om nieuwe dingen uit te proberen. Schudt hij voor de volgende interlandbreak dus weer enkele debutanten uit zijn mouw?

De kans lijkt alvast groot van wel, want eerder geraakte al bekend dat Killian Sardella deel uitmaakt van de voorselectie. De rechtsback van Anderlecht is evenwel niet de enige die in aanmerking komt om er voor het eerst bij te zijn, want hier en daar worden nog enkele namen naar voren geschoven.

LEES OOK: De interland-week op TV: zes WK-tickets en oefenclashes

Seys, Dams of Sardella?

Joaquin Seys bijvoorbeeld, dé revelatie bij Club Brugge en wie weet een concurrent voor Sardella om de vacature rechts achterin te vullen. Al speelt Seys van nature wel aan de overkant, waar Matteo Dams met zijn prestaties bij PSV volgens Sporza dan weer eveneens solliciteert bij de bondscoach.

Vorige keer gunde Tedesco met Malick Fofana, Cyril Ngonge en Matte Smets alleszins al drie nieuwkomers hun kans. Die laatste lijkt een blijver centraal achterin, maar voor dat eerste duo zijn er tal van alternatieven voorhanden. Mika Godts bijvoorbeeld, die dit seizoen helemaal doorbreekt bij Ajax.

Jonge Duivels spelbreker

Of laat Tedesco hem samen met Arthur Vermeeren, Aster Vranckx en Samuel Mbangula bij de beloften, die zich in een cruciaal tweeluik tegen Tsjechië moeten kwalificeren voor het EK U21? Daarom moet mogelijk ook Sardella nog even geduld koesteren. Seys en Dams zijn nog geen Jonge Duivels.

Voor hen lijkt het dan ook wat vroeg om meteen al de stap naar de A-ploeg te wagen. Benieuwd in welke mate Tedesco, die in de selectie die hij vrijdag bekendmaakt wellicht ook voor Romeo Lavia opnieuw een plekje veil heeft, precies durft om te experimenteren tegen Italië en Israël. Wordt vervolgd.

Welke nieuwkomer moet er zeker bij zijn?

Meest recent

'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

9
9
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

22
22
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

68
68
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

18
18
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

46
46
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

90
90
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

210
210
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

173
173
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

67
67
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

55
55
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

65
65
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

42
42
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

450
450
'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

291
291
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

157
157
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

404
404
Mbappé-ramp bij Real Madrid: België schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

49
49
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

454
454
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

211
211
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

190
190
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

332
332
Ervaren Rode Duivel op plaats gezet: "Pure nonchalance"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

208
208
'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Club Brugge was afgelopen zomer nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Daarvoor viel ...

527
527
Standard vloekt: zware opdoffer vlak voor Play-Offs

Komend weekend trekken ook de Europe Play-Offs zich op gang in de Jupiler Pro League. Standard staat ...

149
149
Ex-JPL-held verrast met extreme fysieke transformatie

Een transformatie die niemand zag aankomen: Jules Van Cleemput duikt plots opnieuw op, maar niet ...

50
50

Meer sportnieuws