Tedesco twijfelt: 4 debutanten en comeback bij Rode Duivels?

375 stemmen
Tedesco twijfelt: 4 debutanten en comeback bij Rode Duivels?

Nu er voor de Rode Duivels nog maar weinig te winnen valt beschouwt Domenico Tedesco de Nations League wellicht meer dan ooit als het ideale platform om nieuwe dingen uit te proberen. Schudt hij voor de volgende interlandbreak dus weer enkele debutanten uit zijn mouw?

De kans lijkt alvast groot van wel, want eerder geraakte al bekend dat Killian Sardella deel uitmaakt van de voorselectie. De rechtsback van Anderlecht is evenwel niet de enige die in aanmerking komt om er voor het eerst bij te zijn, want hier en daar worden nog enkele namen naar voren geschoven.

LEES OOK: Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Seys, Dams of Sardella?

Joaquin Seys bijvoorbeeld, dé revelatie bij Club Brugge en wie weet een concurrent voor Sardella om de vacature rechts achterin te vullen. Al speelt Seys van nature wel aan de overkant, waar Matteo Dams met zijn prestaties bij PSV volgens Sporza dan weer eveneens solliciteert bij de bondscoach.

Vorige keer gunde Tedesco met Malick Fofana, Cyril Ngonge en Matte Smets alleszins al drie nieuwkomers hun kans. Die laatste lijkt een blijver centraal achterin, maar voor dat eerste duo zijn er tal van alternatieven voorhanden. Mika Godts bijvoorbeeld, die dit seizoen helemaal doorbreekt bij Ajax.

Jonge Duivels spelbreker

Of laat Tedesco hem samen met Arthur Vermeeren, Aster Vranckx en Samuel Mbangula bij de beloften, die zich in een cruciaal tweeluik tegen Tsjechië moeten kwalificeren voor het EK U21? Daarom moet mogelijk ook Sardella nog even geduld koesteren. Seys en Dams zijn nog geen Jonge Duivels.

Voor hen lijkt het dan ook wat vroeg om meteen al de stap naar de A-ploeg te wagen. Benieuwd in welke mate Tedesco, die in de selectie die hij vrijdag bekendmaakt wellicht ook voor Romeo Lavia opnieuw een plekje veil heeft, precies durft om te experimenteren tegen Italië en Israël. Wordt vervolgd.

Welke nieuwkomer moet er zeker bij zijn?

Meest recent

Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

45
45
'Nieuwe trainer RSCA: Sibierski strikt wit konijn'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

51
51
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat maakte de ...

51
51
Anderlecht verrast: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

80
80
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

78
78
Garcia slikt bittere pil: Doku out versus Nieuw-Zeeland?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

88
88
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

284
284
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

437
437
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

255
255
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

94
94
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

33
33
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

372
372
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

47
47
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

430
430
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

643
643
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

117
117
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

102
102
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

299
299
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

126
126
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

47
47
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

93
93
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

207
207
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

39
39
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

221
221
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

50
50

Meer sportnieuws