Schok in Frankrijk: Deschamps passeert Mbappé opnieuw

door
Schok in Frankrijk: Deschamps passeert Mbappé opnieuw

De Rode Duivels hopen deze maand nog zich te kunnen plaatsen voor de kwartfinales van de Nations League, maar daarvoor zullen ze al een mirakel nodig hebben. Ze moeten zelf hun matchen tegen Italië en Israël winnen én hopen dat Italië of Frankrijk nog helemaal instort.

De twee rivalen staan op 17 november tegenover elkaar, terwijl Les Bleus het daarvoor ook nog opnemen tegen Israël. Didier Deschamps gaf donderdag zijn selectie vrij voor dat tweeluik en zorgde daarbij voor een schok. In zijn spelerslijst was immers opnieuw geen spoor van Kylian Mbappé.

Weer geen Mbappé bij Frankrijk

De aanvoerder was er ook in oktober al niet bij en dat zorgde toen voor heel wat controverse. Mbappé ontbrak toen wegens 'niet fit', maar stond in het weekend na de bekendmaking van de selectie wel gewoon in de basis bij Real Madrid. Tijdens de interlandbreak trok hij vervolgens op citytrip naar Stockholm, waar hij daarna beschuldigd zou zijn van verkrachting.

Opvallend detail is dat Mbappé deze keer niet afzegt, maar gewoon gepasseerd wordt. "Het is mijn beslissing", verzekerde Deschamps immers op zijn persconferentie. "Ik denk dat het beter is op deze manier. Ik ga geen argumenten geven voor mijn keuze."

Keuze van Deschamps, Mbappé wou komen

"Ik kan jullie wel twee dingen zeggen: Kylian wou komen en ik heb geen rekening gehouden met zijn extrasportieve problemen", verklaarde Deschamps ook nog. "Ik heb meermaals met hem gesproken en op basis daarvan deze beslissing genomen."

Het is een nieuwe domper voor Mbappé, die bij Real Madrid ook al zwaar onder vuur ligt omdat zijn prestaties dit seizoen tot dusver tegenvallen. Deschamps zorgde ook nog voor enkele andere verrassingen in zijn selectie. Hij haalde ervaren middenvelders Kanté en Rabiot terug bij de groep, terwijl doelman Lucas Chevalier zijn eerste oproepingsbrief krijgt.

Heb je begrip voor de keuze om Mbappé te passeren?

Meest recent

‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

75
75
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

73
73
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

193
193
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

19
19
Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Wat jarenlang verborgen bleef achter perfect gestylede familiefoto’s, spat nu genadeloos ...

67
67
Anderlecht kondigt definitieve wintertransfer aan

RSC Anderlecht is zich aan het roeren op de wintermercato. De doelmannencarrousel staat nu ook op ...

168
168
‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

De wintermercato gaat nog even door en de Belgische clubs zijn nog naarstig op zoek naar ...

108
108
‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

120
120
Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

453
453
'Schoktransfer Jashari: Gouden Schoen in weegschaal met Duivel'

Ardon Jashari won anderhalve week geleden de Gouden Schoen, maar mede door blessureleed is zijn ...

177
177
'Club Brugge verrast: derde wintervertrekker staat klaar'

Bij Club Brugge kijken de supporters reikhalzend uit naar de eerste aanwinsten van de ...

395
395
"Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

RSC Anderlecht liep zondag opnieuw averij op in de eigen competitie en verloor met 4-2 op het veld ...

385
385
Kairat Almaty - Club Brugge op televisie: kijkers opgelet

Na een winterslaap van een tweetal maanden, trekt de Champions League zich dinsdag weer op gang. ...

496
496
'Ruildeal bezorgt Noah Sadiki nieuwe sprookjestransfer'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

185
185
'De Condé in actie: bod voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk is met een flinke domper aan de tweede seizoenshelft begonnen en verloor afgelopen weekend ...

376
376
Hein confronteert Verhaeghe: "Vind dat zwak als coach"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

295
295
‘Anderlecht verstomt: absurde cashdeal voor nieuwe spits’

Anderlecht zet onverwacht een grote stap voor een nieuwe 9. Er ligt een stevige cashdeal klaar, maar ...

545
545
'Club Brugge-bestuur beslist over job Ivan Leko'

Club Brugge is met een dubbele opdoffer aan de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Ivan Leko zal ...

627
627
'Noa Lang genadeloos gedumpt: Napoli schakelt meteen door'

Amper een half jaar na zijn komst, loopt het avontuur van Noa Lang bij SSC Napoli voorlopig op zijn ...

89
89
'Tweede wintertransfer Anderlecht rond: financiële details gelekt'

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een behoorlijk kalme wintermercato en rondde nog maar ...

435
435
Club onder immense druk: Leko grijpt in met basiself

Dinsdag komt ook de Champions League uit zijn winterslaap en daarbij staat Club Brugge meteen ...

296
296
Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

320
320
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

384
384
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

381
381
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

607
607

Meer sportnieuws