Schok in Frankrijk: Deschamps passeert Mbappé opnieuw

door
Schok in Frankrijk: Deschamps passeert Mbappé opnieuw

De Rode Duivels hopen deze maand nog zich te kunnen plaatsen voor de kwartfinales van de Nations League, maar daarvoor zullen ze al een mirakel nodig hebben. Ze moeten zelf hun matchen tegen Italië en Israël winnen én hopen dat Italië of Frankrijk nog helemaal instort.

De twee rivalen staan op 17 november tegenover elkaar, terwijl Les Bleus het daarvoor ook nog opnemen tegen Israël. Didier Deschamps gaf donderdag zijn selectie vrij voor dat tweeluik en zorgde daarbij voor een schok. In zijn spelerslijst was immers opnieuw geen spoor van Kylian Mbappé.

LEES OOK: Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Weer geen Mbappé bij Frankrijk

De aanvoerder was er ook in oktober al niet bij en dat zorgde toen voor heel wat controverse. Mbappé ontbrak toen wegens 'niet fit', maar stond in het weekend na de bekendmaking van de selectie wel gewoon in de basis bij Real Madrid. Tijdens de interlandbreak trok hij vervolgens op citytrip naar Stockholm, waar hij daarna beschuldigd zou zijn van verkrachting.

Opvallend detail is dat Mbappé deze keer niet afzegt, maar gewoon gepasseerd wordt. "Het is mijn beslissing", verzekerde Deschamps immers op zijn persconferentie. "Ik denk dat het beter is op deze manier. Ik ga geen argumenten geven voor mijn keuze."

Keuze van Deschamps, Mbappé wou komen

"Ik kan jullie wel twee dingen zeggen: Kylian wou komen en ik heb geen rekening gehouden met zijn extrasportieve problemen", verklaarde Deschamps ook nog. "Ik heb meermaals met hem gesproken en op basis daarvan deze beslissing genomen."

Het is een nieuwe domper voor Mbappé, die bij Real Madrid ook al zwaar onder vuur ligt omdat zijn prestaties dit seizoen tot dusver tegenvallen. Deschamps zorgde ook nog voor enkele andere verrassingen in zijn selectie. Hij haalde ervaren middenvelders Kanté en Rabiot terug bij de groep, terwijl doelman Lucas Chevalier zijn eerste oproepingsbrief krijgt.

Heb je begrip voor de keuze om Mbappé te passeren?

Meest recent

Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

31
31
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

39
39
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

63
63
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

50
50
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

54
54
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

52
52
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

320
320
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

76
76
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

43
43
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

163
163
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

207
207
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

259
259
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

131
131
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

188
188
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

415
415
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

98
98
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

589
589
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

339
339
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

145
145
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

158
158
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

81
81
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

110
110
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

121
121

Meer sportnieuws