Union vreest wéér vertrek sterkhouder: "Einde seizoen"

door
Union vreest wéér vertrek sterkhouder:

Het staat nu al vast dat Union SG in 2025 weer een aantal pionnen de club zal zien verlaten. Al lijken er momenteel toch wat minder pareltjes in het Dudenpark te spelen. De Brusselaars zagen afgelopen zomer wel al interesse komen in Charles Vanhoutte. De middenvelder sprak daarover in La Dernière Heure.

Er waren blijkbaar toch wel wat geruchten over een mogelijk vertrek van Vanhoutte. "Het is altijd speciaal omdat er veel geruchten zijn. Geconfronteerd met deze situatie zijn sommige spelers minder gefocust, maar dat heb ik niet meegemaakt. Vanaf het begin zei ik tegen mezelf dat ik graag bij Union wilde blijven", zei hij aan de Waalse krant.

LEES OOK: Union SG en Bormans verklaren: "Kost ons 100 miljoen euro"

Vanhoutte lokte interesse

Hij geeft toe dat er heel wat interesse was, maar concreet werd het nooit. "Er was interesse van verschillende teams, maar het ging nooit verder. In ieder geval weet ik dat alles in orde zal moeten zijn vooraleer ik vertrek. Ik blijf liever bij Union als dat niet het geval is."

Gaat hij in 2025 wel de stap wagen? "We zullen zien aan het einde van het seizoen", verklaart hij nog.

Rode Duivels?

Vanhoutte werd door Hein Vanhaezebrouck al naar voren geschoven als een speler die hij "altijd zou oproepen". De analist roept wel vaker dingen die 'bizar' zijn. Vanhoutte is uiteraard een goede speler, maar centraal op het middenveld loopt daar meer kwaliteit rond bij de Rode Duivels.

Domenico Tedesco heeft héél veel keuze centraal op het middenveld en heel wat spelers spelen ondertussen in competities en sommigen zelfs bij absolute topclubs. Vanhoutte lijkt daarom niet meteen in beeld te komen.

Is Vanhoutte klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

'Renard heeft masterplan voor wintermercato'

Olivier Renard staat voor een zeer groot examen in januari. De sportieve baas zal moeten bewijzen ...

17
17
Union SG en Bormans verklaren: "Kost ons 100 miljoen euro"

Union SG lijkt ook dit seizoen weer een gooi te doen naar de landstitel in België. De ...

29
29
Anderlecht haalde slag niet thuis: “Ik had geen goed gevoel"

RSC Anderlecht onderging dit seizoen weer héél wat wijzigingen in het organigram. De ...

51
51
'FCV Dender droomt plots van miljoenendeal'

De Belgische clubs gaan in januari wellicht spelers moeten verkopen door de DAZN-saga. De bevroren ...

16
16
‘Genk vindt topcoach: Belgische klasbak stelt harde eisen’

KRC Genk zoekt rust na het ontslag van Thorsten Fink, maar de naam die nu de ronde doet belooft net ...

510
510
Leya Iseka (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Aaron Leya Iseka was ooit het grote spitsentalent van RSC Anderlecht, maar de grote doorbraak volgde ...

21
21
Parys euforisch: "Mijlpaal voor Belgisch voetbal"

OH Leuven heeft voetbalgeschiedenis geschreven. In een uitverkocht stadion verloor de vrouwenploeg ...

31
31
'Verschaeren neemt beslissing over RSCA-toekomst'

Yari Verschaeren staat voor cruciale weken en maanden. Wat brengt de toekomst voor de 24-jarige ...

210
210
‘Buitenkans voor JPL-topclubs? Neerpede-product op de markt’

De Belgische clubs gaan in januari op zoek naar versterking. Ze moeten daar toch vooral zoeken naar ...

92
92
Kindermans kiest deze 5 als zijn beste Neerpede-talenten

Jean Kindermans is nu aan de slag bij Royal Antwerp FC, maar hij werkte vele jaren voor RSC ...

140
140
Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

194
194
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

45
45
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

191
191
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

334
334
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

786
786
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

147
147
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

43
43
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

400
400
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

108
108
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

578
578
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

646
646
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

445
445
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

67
67
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

1120
1120
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

332
332

Meer sportnieuws