Union vreest wéér vertrek sterkhouder: "Einde seizoen"

door
Union vreest wéér vertrek sterkhouder:

Het staat nu al vast dat Union SG in 2025 weer een aantal pionnen de club zal zien verlaten. Al lijken er momenteel toch wat minder pareltjes in het Dudenpark te spelen. De Brusselaars zagen afgelopen zomer wel al interesse komen in Charles Vanhoutte. De middenvelder sprak daarover in La Dernière Heure.

Er waren blijkbaar toch wel wat geruchten over een mogelijk vertrek van Vanhoutte. "Het is altijd speciaal omdat er veel geruchten zijn. Geconfronteerd met deze situatie zijn sommige spelers minder gefocust, maar dat heb ik niet meegemaakt. Vanaf het begin zei ik tegen mezelf dat ik graag bij Union wilde blijven", zei hij aan de Waalse krant.

LEES OOK: Druk stijgt: eerste crisisje sinds héél lang borrelt bij Union

Vanhoutte lokte interesse

Hij geeft toe dat er heel wat interesse was, maar concreet werd het nooit. "Er was interesse van verschillende teams, maar het ging nooit verder. In ieder geval weet ik dat alles in orde zal moeten zijn vooraleer ik vertrek. Ik blijf liever bij Union als dat niet het geval is."

Gaat hij in 2025 wel de stap wagen? "We zullen zien aan het einde van het seizoen", verklaart hij nog.

Rode Duivels?

Vanhoutte werd door Hein Vanhaezebrouck al naar voren geschoven als een speler die hij "altijd zou oproepen". De analist roept wel vaker dingen die 'bizar' zijn. Vanhoutte is uiteraard een goede speler, maar centraal op het middenveld loopt daar meer kwaliteit rond bij de Rode Duivels.

Domenico Tedesco heeft héél veel keuze centraal op het middenveld en heel wat spelers spelen ondertussen in competities en sommigen zelfs bij absolute topclubs. Vanhoutte lijkt daarom niet meteen in beeld te komen.

Is Vanhoutte klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Broos: "Hij wordt ooit bondscoach van de Rode Duivels"

Hugo Broos gaat zijn voorlaatste uitdaging aan bij Zuid-Afrika. Hij zal deelnemen aan de Afrika Cup ...

16
16
Oosting waarschuwt voor twee spelers van Anderlecht

Royal Antwerp FC kent een geweldige periode met een 9 op 9 en bekerkwalificatie. Zondag nemen ze het ...

50
50
Hugo Broos neergesabeld door collega-BV: "Randje dom"

Hugo Broos, momenteel aan het roer bij het Zuid-Afrikaanse nationale elftal, ligt al enkele weken ...

34
34
Druk stijgt: eerste crisisje sinds héél lang borrelt bij Union

Union SG zit in een dipje. Na een 2 op 9 in de Jupiler Pro League en een nederlaag in de Champions ...

27
27
Leko met grote zorgen: Club zéér gehavend tegen Gent

Club Brugge neemt het zondag in eigen huis op tegen AA Gent. Blauw-Zwart moet winnen, dat is het aan ...

231
231
Kompany met grote zorgen: Bayern sleept zich naar einde

Bayern München pakt dit jaar de titel in de Bundesliga, dat staat nu al vast. Vincent Kompany ...

47
47
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

31
31
STVV voor cruciaal tweeluik: Vrancken zet boel op scherp

STVV is bezig aan een geweldig seizoen. De Kanaries hopen tegen KV Mechelen en Standard nog twee ...

49
49
Euvrard slaat en zalft met héél scherpe boodschap

Standard doet mee voor de top zes, maar de Rouches spelen echt niet goed. Tegen OH Leuven deed het ...

76
76
'Game over: Anderlecht zoekt oplossing in januari'

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De sportief ...

158
158
Brusselmans zwaait af met vernietigende uithaal naar BV’s

Herman Brusselmans zorgde zopas voor een héél grote verrassing door op Radio 2 te ...

84
84
Leekens: "Hij is de ideale coach voor Racing Genk"

Georges Leekens is al jaren op pensioen, maar de voormalige Belgische trainer volgt het voetbal nog ...

510
510
TRANSFERUURTJE: Drukte bij Club, RSCA maakt lijstje bekend

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

183
183
‘Anderlecht incasseert transferklap: PSV stuurt scouts’

RSC Anderlecht is altijd op zoek naar nieuwe spelers, zeker met de wintermercato voor de deur. ...

102
102
‘Club Brugge strijdt met Europese top om supertalent’

Club Brugge is al volop bezig met de wintermercato. Blauw-Zwart kijkt daarbij niet enkel naar ...

125
125
Janssen in de maag met Wils: “Verantwoordelijk voor vertrek”

Royal Antwerp FC heeft een tijdje geleden afscheid genomen van Stef Wils na rampzalige resultaten in ...

156
156
'Verweesde' Louwagie maakt Leko met de grond gelijk

Het vertrek van Ivan Leko van KAA Gent naar Club Brugge wordt nog steeds fel besproken. Deze keer ...

262
262
El Ouahdi spreekt duidelijke taal over ontslag Fink

KRC Genk heeft Thorsten Fink ontslagen na een desastreuze reeks. De Limburgers zijn nog op zoek naar ...

287
287
Fans jubelen: Coosemans roept straffe taal bij Anderlecht

RSC Anderlecht zit al acht jaar zonder prijs en de supporters snakken naar nieuw succes. Dat is ...

204
204
De Mil wil nog versterking: "Misschien voor de winterstop"

Bij AA Gent wordt Mogi Bayat weer meer en meer ingeschakeld. Het is geen geheim dat hij de deal van ...

202
202
'Coosemans gedumpt? Anderlecht gaat voor nieuwe nummer één'

Bij Colin Coosemans groeit de onrust. Hij wacht al maanden op duidelijkheid over zijn nieuwe ...

364
364
Hasi ziet grote verandering sinds trainerswissel bij Antwerp

RSC Anderlecht sleept zich naar de winterstop. De Brusselaars missen een pak spelers tegen Royal ...

143
143
Heynen ziet nu al een verandering na tijdperk van Fink

KRC Genk speelde 2-2 op het veld van Sporting Charleroi. Alweer geen zege voor de Limburgers. Bryan ...

149
149
Vertrekken of verlengen op Bosuil: Janssen doet boekje open

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

218
218
Nieuwe details op tafel: Garcia slachtoffer 'blauw-zwarte' bond?

Rudi Garcia werd donderdag op de vingers getikt door de KBVB. Na zijn kritische uitspraken over het ...

757
757

Meer sportnieuws