Union vreest wéér vertrek sterkhouder: "Einde seizoen"

65 stemmen
Union vreest wéér vertrek sterkhouder:

Het staat nu al vast dat Union SG in 2025 weer een aantal pionnen de club zal zien verlaten. Al lijken er momenteel toch wat minder pareltjes in het Dudenpark te spelen. De Brusselaars zagen afgelopen zomer wel al interesse komen in Charles Vanhoutte. De middenvelder sprak daarover in La Dernière Heure.

Er waren blijkbaar toch wel wat geruchten over een mogelijk vertrek van Vanhoutte. "Het is altijd speciaal omdat er veel geruchten zijn. Geconfronteerd met deze situatie zijn sommige spelers minder gefocust, maar dat heb ik niet meegemaakt. Vanaf het begin zei ik tegen mezelf dat ik graag bij Union wilde blijven", zei hij aan de Waalse krant.

LEES OOK: AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Vanhoutte lokte interesse

Hij geeft toe dat er heel wat interesse was, maar concreet werd het nooit. "Er was interesse van verschillende teams, maar het ging nooit verder. In ieder geval weet ik dat alles in orde zal moeten zijn vooraleer ik vertrek. Ik blijf liever bij Union als dat niet het geval is."

Gaat hij in 2025 wel de stap wagen? "We zullen zien aan het einde van het seizoen", verklaart hij nog.

Rode Duivels?

Vanhoutte werd door Hein Vanhaezebrouck al naar voren geschoven als een speler die hij "altijd zou oproepen". De analist roept wel vaker dingen die 'bizar' zijn. Vanhoutte is uiteraard een goede speler, maar centraal op het middenveld loopt daar meer kwaliteit rond bij de Rode Duivels.

Domenico Tedesco heeft héél veel keuze centraal op het middenveld en heel wat spelers spelen ondertussen in competities en sommigen zelfs bij absolute topclubs. Vanhoutte lijkt daarom niet meteen in beeld te komen.

Is Vanhoutte klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

0
0
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

16
16
Nederlanders bejubelen Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

61
61
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

234
234
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

254
254
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

222
222
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

56
56
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

88
88
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

161
161
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

41
41
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

52
52
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

462
462
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

116
116
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

158
158
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

171
171
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

885
885
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

91
91
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

237
237
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

117
117
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

78
78
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

35
35
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

358
358
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

95
95
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

68
68
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

259
259

Meer sportnieuws