Hubert tipt Tedesco: "Rode Duivels zou verdiend zijn"

door
Hubert tipt Tedesco:

RSC Anderlecht heeft een aantal zeer interessante jonge spelers in de rangen. Een aantal van hen lonken naar de Rode Duivels. Trainer David Hubert is van mening dat een van de spelers van Paars-Wit stilaan een selectie verdient voor de nationale ploeg van België.

Gisteren raakte bekend dat Killian Sardella in de voorselectie zit van de Rode Duivels voor de interlands tegen Italië en Israël. De 22-jarige verdediger is al twee jaar bijzonder sterk bezig bij de Brusselaars. Een selectie zou niet onlogisch zijn, vanwege de moeilijkheden op de rechtsachter.

LEES OOK: Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Sardella Rode Duivel?

"Killian kan zeker van waarde zijn voor de nationale ploeg. Ik zie hoe hard hij werkt op training en tot welke prestaties dat leidt in de wedstrijden. Deze preselectie is al een beloning en een echte selectie zou ook verdiend zijn", zei Hubert op zijn persbabbel. 

Sardella is een speler die door Vincent Kompany werd gelanceerd. Hij kende een moeizame start, maar het talent was er altijd wel. Sardella is een speler met branie, iemand die lef heeft aan de bal en die fysiek de afgelopen jaren grote stappen zette. Ook mentaal werd hij heel sterk.

Zeer sterk bezig

Als rechtsachter profileerde hij zich als iemand die heel zeker werd en de jeugdfoutjes gingen er met de jaren uit. Hij is niet meer weg te denken uit de eerste ploeg van Anderlecht. Het is onder Brian Riemer dat hij veel progressie maakte. Sardella lijkt meer dan ooit klaar voor een selectie voor de Rode Duivels.

Daarnaast is hij ook een speler die op de linksachter uit de voeten kan, al is dat allerminst zijn beste positie. Sardella kan ook centraal spelen, maar wegens zijn gestalte zou hij het best fungeren in een driemansdefensie waar hij dan de rechterpositie zou innemen.

Moet Tedesco Sardella oproepen?

Meest recent

Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Simon Mignolet kent dit seizoen veel pech. De doelman van Club Brugge moest ook plots verstek geven ...

1
1
Antwerp fan Huybrechts stort in op WK: 'Pure nachtmerrie'

In het befaamde Ally Pally is gisteren weer de hoogmis van het darts begonnen: het prestigieuze WK. ...

1
1
Mehdi Bayat snauwt na vertrek De Mil: eis om nieuwe regel

Er vond een heuse trainerscarrousel plaats in de Jupiler Pro League. Club Brugge stuurde Nicky Hayen ...

61
61
Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

De afgelopen jaren is de Jupiler Pro League aan een opmars bezig. Vooral de sterke prestaties van de ...

39
39
Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Youri Tielemans was de grote man bij Aston Villa in de Europa League-clash tegen het Zwitserse ...

21
21
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit na 'ongeziene bom'

De voorbije dagen kwam Ruben Van Gucht zwaar onder vuur te liggen. De sportjournalist kreeg kritiek ...

51
51
“Racist én seksist!” – Broos in vieze papieren na klacht

Hugo Broos is bondscoach van Zuid-Afrika en de Belgische oefenmeester begint bijna aan de Afrika ...

44
44
Anderlecht heeft eerste 'zomertransfer' nu al beet

Bij RSC Anderlecht hebben ze al één zorg minder, want in principe hebben ze hun eerste ...

230
230
Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

155
155
Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

155
155
'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

165
165
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

103
103
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

252
252
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

298
298
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

802
802
‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

48
48
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

324
324
'Khalaili verlaat Union, Nederlandse sensatie als vervanger‘

Union SG heeft een neus voor (onbekend) talent. De Brusselaars zijn uiteraard volop bezig met het ...

75
75
'Ontslag Hayen: Verhaeghe stevig uit de bocht'

Het ontslag van Nicky Hayen blijft nazinderen bij Club Brugge. De fans keerden zich tegen het ...

1163
1163
'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers verkopen, wat bij elke Belgische club het geval is. ...

406
406
Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

141
141
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

165
165
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

391
391
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

57
57
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

163
163

Meer sportnieuws