'Al-Hilal wil Neymar vervangen door deze grote ster'

door stemmen
'Al-Hilal wil Neymar vervangen door deze grote ster'

In Saudi-Arabië gooiden ze de voorbije jaren honderden miljoenen over de balk om grote namen naar hun competitie te lokken. Dat lukte ook, al bleken lang niet alle vedetten hun geld waard. De grootste flop is wellicht Neymar.

Al-Hilal telde in de zomer van 2023 maar liefst 90 miljoen euro neer om de Braziliaanse aanvaller weg te halen bij Paris Saint-Germain. Neymar zelf kreeg dan weer een tweejarig contract voorgeschoteld dat hem op jaarbasis rond de 100 miljoen euro zou opleveren.

Al-Hilal wil af van Neymar

Maar voor die zware investering heeft Al-Hilal tot dusver maar weinig teruggekregen. Sinds zijn transfer wordt Neymar geteisterd door blessures en ook nu ligt hij weer in de lappenmand. Daardoor kwam hij in bijna anderhalf jaar nog maar zeven keer in actie voor zijn club.

De kans lijkt alsmaar groter te worden dat Al-Hilal komende zomer een einde zal maken aan de samenwerking met de intussen 32-jarige vedette. Het beschikt in principe over een optie om het aflopende contract van Neymar nog met een jaar te verlengen, maar gezien de magere sportieve return lijkt de kans klein dat ze daarvan gebruik zullen maken. Ze zouden zelfs overwegen om zijn contract in januari al op te zeggen.

Salah moet vervanger worden

Al-Hilal zou de zoektocht naar een vervanger dan ook al ingezet hebben. Volgens Fichajes staat Mohamed Salah helemaal bovenaan het verlanglijstje. De Egyptische sterspeler is na dit seizoen einde contract bij Liverpool en de kans lijkt momenteel niet al te groot dat hij nog zal bijtekenen.

Salah wordt al geruime tijd gelinkt aan een overstap naar Saudi-Arabië en komende zomer zou het dus eindelijk zover kunnen komen. Al zullen er ongetwijfeld nog kapers op de kust zijn en zal Liverpool nog een inspanning doen om Salah alsnog te houden. Met negen goals en negen assists in zestien wedstrijden verkeert hij dit seizoen immers alweer in grootse vorm.

Zullen we ooit nog de beste Neymar zien?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

31
31
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

48
48
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

71
71
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

284
284
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

497
497
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

334
334
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

165
165
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

108
108
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

71
71
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

189
189
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

358
358
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

185
185
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

94
94
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

33
33
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

255
255
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

267
267
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

415
415
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

410
410
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

276
276
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

45
45
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

157
157
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

140
140
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

50
50
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

197
197
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

92
92

Meer sportnieuws