'Al-Hilal wil Neymar vervangen door deze grote ster'

447
'Al-Hilal wil Neymar vervangen door deze grote ster'

In Saudi-Arabië gooiden ze de voorbije jaren honderden miljoenen over de balk om grote namen naar hun competitie te lokken. Dat lukte ook, al bleken lang niet alle vedetten hun geld waard. De grootste flop is wellicht Neymar.

Al-Hilal telde in de zomer van 2023 maar liefst 90 miljoen euro neer om de Braziliaanse aanvaller weg te halen bij Paris Saint-Germain. Neymar zelf kreeg dan weer een tweejarig contract voorgeschoteld dat hem op jaarbasis rond de 100 miljoen euro zou opleveren.

Al-Hilal wil af van Neymar

Maar voor die zware investering heeft Al-Hilal tot dusver maar weinig teruggekregen. Sinds zijn transfer wordt Neymar geteisterd door blessures en ook nu ligt hij weer in de lappenmand. Daardoor kwam hij in bijna anderhalf jaar nog maar zeven keer in actie voor zijn club.

De kans lijkt alsmaar groter te worden dat Al-Hilal komende zomer een einde zal maken aan de samenwerking met de intussen 32-jarige vedette. Het beschikt in principe over een optie om het aflopende contract van Neymar nog met een jaar te verlengen, maar gezien de magere sportieve return lijkt de kans klein dat ze daarvan gebruik zullen maken. Ze zouden zelfs overwegen om zijn contract in januari al op te zeggen.

Salah moet vervanger worden

Al-Hilal zou de zoektocht naar een vervanger dan ook al ingezet hebben. Volgens Fichajes staat Mohamed Salah helemaal bovenaan het verlanglijstje. De Egyptische sterspeler is na dit seizoen einde contract bij Liverpool en de kans lijkt momenteel niet al te groot dat hij nog zal bijtekenen.

Salah wordt al geruime tijd gelinkt aan een overstap naar Saudi-Arabië en komende zomer zou het dus eindelijk zover kunnen komen. Al zullen er ongetwijfeld nog kapers op de kust zijn en zal Liverpool nog een inspanning doen om Salah alsnog te houden. Met negen goals en negen assists in zestien wedstrijden verkeert hij dit seizoen immers alweer in grootse vorm.

Zullen we ooit nog de beste Neymar zien?

Meest recent

Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

3
3
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

2
2
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

5
5
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

83
83
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

36
36
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

75
75
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

55
55
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

77
77
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

68
68
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

286
286
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

54
54
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

56
56
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

291
291
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

268
268
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

216
216
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

170
170
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

109
109
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

198
198
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

202
202
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

256
256
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

124
124
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

145
145
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

222
222
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

172
172

Meer sportnieuws