'Al-Hilal wil Neymar vervangen door deze grote ster'

door
'Al-Hilal wil Neymar vervangen door deze grote ster'

In Saudi-Arabië gooiden ze de voorbije jaren honderden miljoenen over de balk om grote namen naar hun competitie te lokken. Dat lukte ook, al bleken lang niet alle vedetten hun geld waard. De grootste flop is wellicht Neymar.

Al-Hilal telde in de zomer van 2023 maar liefst 90 miljoen euro neer om de Braziliaanse aanvaller weg te halen bij Paris Saint-Germain. Neymar zelf kreeg dan weer een tweejarig contract voorgeschoteld dat hem op jaarbasis rond de 100 miljoen euro zou opleveren.

LEES OOK: Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Al-Hilal wil af van Neymar

Maar voor die zware investering heeft Al-Hilal tot dusver maar weinig teruggekregen. Sinds zijn transfer wordt Neymar geteisterd door blessures en ook nu ligt hij weer in de lappenmand. Daardoor kwam hij in bijna anderhalf jaar nog maar zeven keer in actie voor zijn club.

De kans lijkt alsmaar groter te worden dat Al-Hilal komende zomer een einde zal maken aan de samenwerking met de intussen 32-jarige vedette. Het beschikt in principe over een optie om het aflopende contract van Neymar nog met een jaar te verlengen, maar gezien de magere sportieve return lijkt de kans klein dat ze daarvan gebruik zullen maken. Ze zouden zelfs overwegen om zijn contract in januari al op te zeggen.

Salah moet vervanger worden

Al-Hilal zou de zoektocht naar een vervanger dan ook al ingezet hebben. Volgens Fichajes staat Mohamed Salah helemaal bovenaan het verlanglijstje. De Egyptische sterspeler is na dit seizoen einde contract bij Liverpool en de kans lijkt momenteel niet al te groot dat hij nog zal bijtekenen.

Salah wordt al geruime tijd gelinkt aan een overstap naar Saudi-Arabië en komende zomer zou het dus eindelijk zover kunnen komen. Al zullen er ongetwijfeld nog kapers op de kust zijn en zal Liverpool nog een inspanning doen om Salah alsnog te houden. Met negen goals en negen assists in zestien wedstrijden verkeert hij dit seizoen immers alweer in grootse vorm.

Zullen we ooit nog de beste Neymar zien?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

13
13
FIlip Joos slaat nieuwe weg in: "Hebben het ver geschopt"

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

16
16
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

15
15
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

40
40
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

139
139
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

62
62
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

295
295
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

148
148
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

39
39
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

45
45
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

162
162
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

348
348
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

478
478
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

64
64
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

71
71
Alarm bij Anderlecht: Fink loopt meteen tegen lamp

Na de 2-0 op Standard moest Besnik Hasi vertrekken en neemt Edward Still voorlopig over. Thorsten ...

996
996
'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

259
259
'Club-bestuur vol aan de bak: víér topaanwinsten op agenda'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge KV uiteindelijk slechts één ...

820
820
'Genk casht fors op Oh: exacte transferdetails onthuld'

KRC Genk heeft op de valreep nog een grote uitgaande transfer beklonken. Zo staat Hyeon-gyu Oh op ...

224
224
'Nieuwe coach slikt meteen opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor een levensbelangrijke bekerwedstrijd tegen Antwerp FC. ...

444
444
Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

44
44
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

160
160
'Transferbom: deze club werkt aan komst Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

53
53
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

59
59
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

82
82

Meer sportnieuws