'Al-Hilal wil Neymar vervangen door deze grote ster'

door
'Al-Hilal wil Neymar vervangen door deze grote ster'

In Saudi-Arabië gooiden ze de voorbije jaren honderden miljoenen over de balk om grote namen naar hun competitie te lokken. Dat lukte ook, al bleken lang niet alle vedetten hun geld waard. De grootste flop is wellicht Neymar.

Al-Hilal telde in de zomer van 2023 maar liefst 90 miljoen euro neer om de Braziliaanse aanvaller weg te halen bij Paris Saint-Germain. Neymar zelf kreeg dan weer een tweejarig contract voorgeschoteld dat hem op jaarbasis rond de 100 miljoen euro zou opleveren.

LEES OOK: 'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Al-Hilal wil af van Neymar

Maar voor die zware investering heeft Al-Hilal tot dusver maar weinig teruggekregen. Sinds zijn transfer wordt Neymar geteisterd door blessures en ook nu ligt hij weer in de lappenmand. Daardoor kwam hij in bijna anderhalf jaar nog maar zeven keer in actie voor zijn club.

De kans lijkt alsmaar groter te worden dat Al-Hilal komende zomer een einde zal maken aan de samenwerking met de intussen 32-jarige vedette. Het beschikt in principe over een optie om het aflopende contract van Neymar nog met een jaar te verlengen, maar gezien de magere sportieve return lijkt de kans klein dat ze daarvan gebruik zullen maken. Ze zouden zelfs overwegen om zijn contract in januari al op te zeggen.

Salah moet vervanger worden

Al-Hilal zou de zoektocht naar een vervanger dan ook al ingezet hebben. Volgens Fichajes staat Mohamed Salah helemaal bovenaan het verlanglijstje. De Egyptische sterspeler is na dit seizoen einde contract bij Liverpool en de kans lijkt momenteel niet al te groot dat hij nog zal bijtekenen.

Salah wordt al geruime tijd gelinkt aan een overstap naar Saudi-Arabië en komende zomer zou het dus eindelijk zover kunnen komen. Al zullen er ongetwijfeld nog kapers op de kust zijn en zal Liverpool nog een inspanning doen om Salah alsnog te houden. Met negen goals en negen assists in zestien wedstrijden verkeert hij dit seizoen immers alweer in grootse vorm.

Zullen we ooit nog de beste Neymar zien?

Meest recent

Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

15
15
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

178
178
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

66
66
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

104
104
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

102
102
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

59
59
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

66
66
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

67
67
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

154
154
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

163
163
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

302
302
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

376
376
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

190
190
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

362
362
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

52
52
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

182
182
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

166
166
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

90
90
Deschacht haalt uit: vertrek bij Anderlecht kwam te laat

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

194
194
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

62
62
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

166
166
Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

De titelstrijd kreeg woensdagavond weer een verrassende wending. Enkele dagen nadat het nog de ...

209
209
Rode Duivels plots tegen Italië op WK? Trump-plan duikt op

Bij de FIFA liet voorzitter Gianni Infantino onlangs nog weten dat Iran zeker zal deelnemen aan het ...

265
265
Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

404
404
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

160
160

Meer sportnieuws