'Al-Hilal wil Neymar vervangen door deze grote ster'

447 stemmen
'Al-Hilal wil Neymar vervangen door deze grote ster'

In Saudi-Arabië gooiden ze de voorbije jaren honderden miljoenen over de balk om grote namen naar hun competitie te lokken. Dat lukte ook, al bleken lang niet alle vedetten hun geld waard. De grootste flop is wellicht Neymar.

Al-Hilal telde in de zomer van 2023 maar liefst 90 miljoen euro neer om de Braziliaanse aanvaller weg te halen bij Paris Saint-Germain. Neymar zelf kreeg dan weer een tweejarig contract voorgeschoteld dat hem op jaarbasis rond de 100 miljoen euro zou opleveren.

LEES OOK: 'Brazilië houdt de adem in: Neymar valt uit'

Al-Hilal wil af van Neymar

Maar voor die zware investering heeft Al-Hilal tot dusver maar weinig teruggekregen. Sinds zijn transfer wordt Neymar geteisterd door blessures en ook nu ligt hij weer in de lappenmand. Daardoor kwam hij in bijna anderhalf jaar nog maar zeven keer in actie voor zijn club.

De kans lijkt alsmaar groter te worden dat Al-Hilal komende zomer een einde zal maken aan de samenwerking met de intussen 32-jarige vedette. Het beschikt in principe over een optie om het aflopende contract van Neymar nog met een jaar te verlengen, maar gezien de magere sportieve return lijkt de kans klein dat ze daarvan gebruik zullen maken. Ze zouden zelfs overwegen om zijn contract in januari al op te zeggen.

Salah moet vervanger worden

Al-Hilal zou de zoektocht naar een vervanger dan ook al ingezet hebben. Volgens Fichajes staat Mohamed Salah helemaal bovenaan het verlanglijstje. De Egyptische sterspeler is na dit seizoen einde contract bij Liverpool en de kans lijkt momenteel niet al te groot dat hij nog zal bijtekenen.

Salah wordt al geruime tijd gelinkt aan een overstap naar Saudi-Arabië en komende zomer zou het dus eindelijk zover kunnen komen. Al zullen er ongetwijfeld nog kapers op de kust zijn en zal Liverpool nog een inspanning doen om Salah alsnog te houden. Met negen goals en negen assists in zestien wedstrijden verkeert hij dit seizoen immers alweer in grootse vorm.

Zullen we ooit nog de beste Neymar zien?

Meest recent

Dé pineut bij Anderlecht: "Kan niet eens mee in provinciale"

Voor Anderlecht heeft een moeilijk seizoen zondag een zeer pijnlijk einde gekregen. Op het veld van ...

10
10
Muzio bevestigt: "Ik denk dat hij bij Union zal blijven"

Voor Union was de voorbije anderhalve week een rollercoaster. Enkele dagen na de bekerwinst ...

8
8
Mignolet onthult: droomafscheid ging bijna in rook op

Club Brugge heeft zijn seizoen in stijl afgesloten, want de landskampioen haalde in zijn slotmatch ...

51
51
Geen Europees voor Malinwa: Vanderbiest duidt reden aan

Het Belgische voetbalseizoen zit er na zondag zo goed als op. Alleen het laatste Europese ticket ...

71
71
Knap gebaar Vanaken: "Dat was vandaag de enige motivatie"

Club Brugge mocht donderdag al de landstitel vieren, maar heeft die zondag nog eens extra in de verf ...

82
82
Taravel excuseert zich en ziet oorzaak voor pandoering

Anderlecht heeft zijn seizoen afgesloten met een stevige valse noot. Het kreeg in zijn slotwedstrijd ...

337
337
Afscheid Mignolet: 'Big Si' op prachtige wijze uitgezwaaid

Simon Mignolet is officieel geen profvoetballer meer. De 38-jarige doelman nam vanavond afscheid ...

92
92
Club eert Mignolet met demonstratie, RSCA slikt vernedering

Om 18u30 stonden er nog drie matchen op het programma op de laatste speeldag van de Champions' ...

93
93
Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

42
42
Mrabti speelt open kaart: "Een andere Belgische club?"

KV Mechelen kondigde aan dat Kerim Mrabti de club verlaat. De ervaren middenvelder is transfervrij ...

119
119
Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

275
275
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

101
101
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

50
50
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

62
62
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

190
190
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

118
118
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

60
60
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

147
147
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

392
392
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

259
259
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

529
529
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

142
142
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

143
143
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

111
111
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

444
444

Meer sportnieuws