Jashari: "Dat moet de les zijn voor Celtic"

door
Jashari:

Club Brugge heeft woensdagavond een onverwachte zege gepakt in de Champions League. Aston Villa zakte als foutloze leider af naar het Jan Breydelstadion, maar kwam wel met 1-0 verliezen na een bizarre strafschop die door Hans Vanaken omgezet werd.

Daarmee viel het dubbeltje eindelijk eens de kant op van Blauw-Zwart, nadat het eerder zichzelf vergat te belonen in de wedstrijden tegen Borussia Dortmund en AC Milan. Nu werd er dus wel een resultaat behaald, maar Ardon Jashari wou niet zeggen dat Club daarom ook per se beter gespeeld had.

LEES OOK: 'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club beter dan tegen Dortmund en Milan?

"Of dit onze beste match tot op heden was? Dat laat ik liever aan anderen over om te oordelen", aldus de Zwitserse middenvelder op de clubwebsite. "Ik vond ons tegen Dortmund en Milan ook goed spelen, al zaten de omstandigheden toen telkens tegen. Mits wat meer geluk hadden we nu reeds een aantal punten meer."

Uiteindelijk ligt Club met een zes op twaalf en een voorlopige 22ste plaats in de league phase wel op koers om zich te kwalificeren voor de play-offs. Het zal in de laatste vier wedstrijden wel nog punten moeten sprokkelen. De volgende opdracht is een trip naar Glasgow na de interlandbreak.

Les voor Celtic

"En dit moet de les voor Celtic zijn", wijst Jashari naar de efficiëntie tegen Villa. "We weten dat ze thuis heel sterk voor de dag kunnen komen, het wordt andermaal zaak om ons heel goed voor te bereiden."

Een verplaatsing naar Celtic Park is nooit makkelijk en de Schotse kampioen is bovendien één van de aangename verrassingen in het kampioenenbal tot dusver. Dinsdag wisten ze nog RB Leipzig met 3-1 te kloppen, waardoor ze nu al zeven punten tellen. Ze klopten thuis ook Slovan Bratislava en gingen gelijkspelen op Atalanta. Ze kregen echter wel een 7-1-pandoering in Dortmund.

Zal Club Brugge op Celtic punten sprokkelen?

Meest recent

Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

9
9
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

106
106
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

127
127
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

34
34
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

58
58
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

310
310
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

292
292
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

150
150
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

270
270
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

849
849
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

55
55
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

197
197
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

276
276
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

110
110
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

89
89
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

213
213
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

213
213
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

356
356
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

190
190
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

62
62
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

151
151
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

45
45
Verdwijning bij Club Brugge: "Wordt pijnlijk verhaal"

Club Brugge blijft een wisselvallig seizoen afwerken in de Jupiler Pro League. De Bruggelingen ...

235
235
Anderlecht én Garcia krijgen duidelijk De Cat-advies

Anderlecht wist zondag in de klassieker op het veld van Club Brugge een 2-2-gelijkspel uit de brand ...

240
240
Van der Elst waarschuwt Club: "Dan is Union nu al kampioen"

Club Brugge heeft vorig weekend weer wat terrein verloren in de titelstrijd. Terwijl Union vrij ...

298
298

Meer sportnieuws