Jashari: "Dat moet de les zijn voor Celtic"

385 stemmen
Jashari:

Club Brugge heeft woensdagavond een onverwachte zege gepakt in de Champions League. Aston Villa zakte als foutloze leider af naar het Jan Breydelstadion, maar kwam wel met 1-0 verliezen na een bizarre strafschop die door Hans Vanaken omgezet werd.

Daarmee viel het dubbeltje eindelijk eens de kant op van Blauw-Zwart, nadat het eerder zichzelf vergat te belonen in de wedstrijden tegen Borussia Dortmund en AC Milan. Nu werd er dus wel een resultaat behaald, maar Ardon Jashari wou niet zeggen dat Club daarom ook per se beter gespeeld had.

LEES OOK: Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club beter dan tegen Dortmund en Milan?

"Of dit onze beste match tot op heden was? Dat laat ik liever aan anderen over om te oordelen", aldus de Zwitserse middenvelder op de clubwebsite. "Ik vond ons tegen Dortmund en Milan ook goed spelen, al zaten de omstandigheden toen telkens tegen. Mits wat meer geluk hadden we nu reeds een aantal punten meer."

Uiteindelijk ligt Club met een zes op twaalf en een voorlopige 22ste plaats in de league phase wel op koers om zich te kwalificeren voor de play-offs. Het zal in de laatste vier wedstrijden wel nog punten moeten sprokkelen. De volgende opdracht is een trip naar Glasgow na de interlandbreak.

Les voor Celtic

"En dit moet de les voor Celtic zijn", wijst Jashari naar de efficiëntie tegen Villa. "We weten dat ze thuis heel sterk voor de dag kunnen komen, het wordt andermaal zaak om ons heel goed voor te bereiden."

Een verplaatsing naar Celtic Park is nooit makkelijk en de Schotse kampioen is bovendien één van de aangename verrassingen in het kampioenenbal tot dusver. Dinsdag wisten ze nog RB Leipzig met 3-1 te kloppen, waardoor ze nu al zeven punten tellen. Ze klopten thuis ook Slovan Bratislava en gingen gelijkspelen op Atalanta. Ze kregen echter wel een 7-1-pandoering in Dortmund.

Zal Club Brugge op Celtic punten sprokkelen?

Meest recent

Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

4
4
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

37
37
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

46
46
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

11
11
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

271
271
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

115
115
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

29
29
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

29
29
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

22
22
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

85
85
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

186
186
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

479
479
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

60
60
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

307
307
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

71
71
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

230
230
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

687
687
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

370
370
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

442
442
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

625
625
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

281
281
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

93
93
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

402
402
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

25
25
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

169
169

Meer sportnieuws