Jashari: "Dat moet de les zijn voor Celtic"

door
Jashari:

Club Brugge heeft woensdagavond een onverwachte zege gepakt in de Champions League. Aston Villa zakte als foutloze leider af naar het Jan Breydelstadion, maar kwam wel met 1-0 verliezen na een bizarre strafschop die door Hans Vanaken omgezet werd.

Daarmee viel het dubbeltje eindelijk eens de kant op van Blauw-Zwart, nadat het eerder zichzelf vergat te belonen in de wedstrijden tegen Borussia Dortmund en AC Milan. Nu werd er dus wel een resultaat behaald, maar Ardon Jashari wou niet zeggen dat Club daarom ook per se beter gespeeld had.

LEES OOK: Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club beter dan tegen Dortmund en Milan?

"Of dit onze beste match tot op heden was? Dat laat ik liever aan anderen over om te oordelen", aldus de Zwitserse middenvelder op de clubwebsite. "Ik vond ons tegen Dortmund en Milan ook goed spelen, al zaten de omstandigheden toen telkens tegen. Mits wat meer geluk hadden we nu reeds een aantal punten meer."

Uiteindelijk ligt Club met een zes op twaalf en een voorlopige 22ste plaats in de league phase wel op koers om zich te kwalificeren voor de play-offs. Het zal in de laatste vier wedstrijden wel nog punten moeten sprokkelen. De volgende opdracht is een trip naar Glasgow na de interlandbreak.

Les voor Celtic

"En dit moet de les voor Celtic zijn", wijst Jashari naar de efficiëntie tegen Villa. "We weten dat ze thuis heel sterk voor de dag kunnen komen, het wordt andermaal zaak om ons heel goed voor te bereiden."

Een verplaatsing naar Celtic Park is nooit makkelijk en de Schotse kampioen is bovendien één van de aangename verrassingen in het kampioenenbal tot dusver. Dinsdag wisten ze nog RB Leipzig met 3-1 te kloppen, waardoor ze nu al zeven punten tellen. Ze klopten thuis ook Slovan Bratislava en gingen gelijkspelen op Atalanta. Ze kregen echter wel een 7-1-pandoering in Dortmund.

Zal Club Brugge op Celtic punten sprokkelen?

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

37
37
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

20
20
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

22
22
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

29
29
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

88
88
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

59
59
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

16
16
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

154
154
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

188
188
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

47
47
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

113
113
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

349
349
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

58
58
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

260
260
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

211
211
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

83
83
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

76
76
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

207
207
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

104
104
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

83
83
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

132
132
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

408
408
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

41
41
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

169
169

Meer sportnieuws