Jashari: "Dat moet de les zijn voor Celtic"

385 stemmen
Jashari:

Club Brugge heeft woensdagavond een onverwachte zege gepakt in de Champions League. Aston Villa zakte als foutloze leider af naar het Jan Breydelstadion, maar kwam wel met 1-0 verliezen na een bizarre strafschop die door Hans Vanaken omgezet werd.

Daarmee viel het dubbeltje eindelijk eens de kant op van Blauw-Zwart, nadat het eerder zichzelf vergat te belonen in de wedstrijden tegen Borussia Dortmund en AC Milan. Nu werd er dus wel een resultaat behaald, maar Ardon Jashari wou niet zeggen dat Club daarom ook per se beter gespeeld had.

LEES OOK: 'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Club beter dan tegen Dortmund en Milan?

"Of dit onze beste match tot op heden was? Dat laat ik liever aan anderen over om te oordelen", aldus de Zwitserse middenvelder op de clubwebsite. "Ik vond ons tegen Dortmund en Milan ook goed spelen, al zaten de omstandigheden toen telkens tegen. Mits wat meer geluk hadden we nu reeds een aantal punten meer."

Uiteindelijk ligt Club met een zes op twaalf en een voorlopige 22ste plaats in de league phase wel op koers om zich te kwalificeren voor de play-offs. Het zal in de laatste vier wedstrijden wel nog punten moeten sprokkelen. De volgende opdracht is een trip naar Glasgow na de interlandbreak.

Les voor Celtic

"En dit moet de les voor Celtic zijn", wijst Jashari naar de efficiëntie tegen Villa. "We weten dat ze thuis heel sterk voor de dag kunnen komen, het wordt andermaal zaak om ons heel goed voor te bereiden."

Een verplaatsing naar Celtic Park is nooit makkelijk en de Schotse kampioen is bovendien één van de aangename verrassingen in het kampioenenbal tot dusver. Dinsdag wisten ze nog RB Leipzig met 3-1 te kloppen, waardoor ze nu al zeven punten tellen. Ze klopten thuis ook Slovan Bratislava en gingen gelijkspelen op Atalanta. Ze kregen echter wel een 7-1-pandoering in Dortmund.

Zal Club Brugge op Celtic punten sprokkelen?

Meest recent

Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

3
3
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

15
15
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

108
108
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

74
74
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

49
49
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

174
174
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

62
62
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

205
205
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

82
82
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

52
52
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

16
16
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

37
37
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

94
94
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

454
454
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

93
93
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

77
77
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

218
218
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

82
82
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

71
71
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

137
137
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

43
43
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

67
67
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

399
399
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

70
70

Meer sportnieuws