Engelse media zien één grote uitblinker bij Club Brugge

3495
Engelse media zien één grote uitblinker bij Club Brugge

Club Brugge - Aston Villa was geen mooie partij wegens vrij matig voetbal, maar dat is van nul waarde voor de Bruggelingen. Zij wonnen, al bij al, verdiend van een pover Aston Villa. Met een 6 op 12 doet Club volop mee voor de volgende ronde en dat is al bijzonder knap. Wat zeiden de buitenlandse media over de prestatie van Club Brugge?

LEES OOK: "Duel Monster" - Arsenal dokt zwaar voor nieuwe topaanwinst

Enorme blunder van Mings

Uiteraard ging het vooral over de enorme blunder van Aston Villa bij de enige goal van de match. The Sun schreef het volgende. "Tyron Mings raapte de bal op en maakte zo een einde aan een rapport van 100 procent van Villa in de Champions League. Aston Villa betaalde de zwaarste prijs voor zijn vreemdste tegengoal in het 150 jarig bestaan van de club. Mings zal zijn Champions League-debuut nooit vergeten vanwege de verkeerde redenen. Hij maakte een van de grote blunders ooit gezien op dit niveau."

Hetzelfde verhaal bij The Telegraph. "De meest bizarre strafschop die je ooit zal zien. Het was een ware nachtmerrie voor de verdediger. Dit debuut zal hij snel willen vergeten nadat hij de tegenstander letterlijk een handje hielp."

The Daily Mail hakte ook in op Mings. "Iedereen die zijn debuut in de Champions League maakt, herinnert zich die match en Mings zal doen om alle foute redenen. Hij maakte een fout waar een schoolkind zich voor zou schamen als hij het deed in een match tegen zijn vriendjes tijdens speeltijd. Mings en Martinez konden het niet geloven toen de scheidsrechter floot. Mings had niet door wat er aan de hand was. Club Brugge was maar wat blij met het cadeau en pakte het uit. Vanaken gokte goed dat Martinez een hoek zou kiezen en legde bal in het midden binnen. Emery had de match tot in de puntjes voorbereid, maar dat helpt niet tegen een 'once-in-a-lifetime error'', klonk het

Hans Vanaken

Sky Sports haalde een reactie van Unai Emery er bij. "Zijn fout is volkomen vreemd? Het is de grootste fout die ik in mijn carrière heb gezien." De krant haalt nadien aan dat Hans Vanaken een einde maakte aan een reeks van 14 wedstrijden zonder een zege tegen een Engelse club. "Ondanks dat Villa het balbezit had, domineerde Brugge met de kansen. De Villans van Unai Emery slaagde er slechts in om één keer op doel te schieten voor rust, vergeleken met vijf pogingen van de thuisploeg." Voor Sky Sports was Hans Vanaken dé grote uitblinker en hij kreeg een 9 op 10.

BeIN Sports focuste ook op de historische zege voor Club. "Het was de eerste overwinning van Brugge op een Engels team in Europa sinds ze Chelsea versloegen in de Europacup voor bekerwinnaars in 1995. Daarmee kwam er een einde aan een reeks van 14 wedstrijden zonder overwinning tegen Engelse teams."

Was Vanaken de beste Bruggeling?

Meest recent

Euvrard duidt uitblinker aan: "Eindelijk goede wissel"

Standard heeft zijn eerste overwinning van het nieuwe seizoen beet. De Luikenaars hielden ...

53
53
Club niet te stoppen? Uitspraak Leko doet concurrentie gruwen

Ht seizoen is amper begonnen of Club Brugge staat al aan de leiding van de Jupiler Pro League te ...

353
353
Arsenal imponeert bij PL-start, Tzolis meteen op afspraak

In de Premier League heeft Arsenal FC het nieuwe seizoen overtuigend op gang getrapt. De ...

71
71
Standard doet Sclessin branden dankzij koele invaller

Na drie speeldagen werd Sclessin eindelijk in vuur en vlam gezet. Standard had in zijn vorige twee ...

62
62
Fans Arsenal gaan los op Club Brugge bij PL-debuut Tzolis

Vrijdagavond werd de nieuwe jaargang in de Premier League op gang getrapt. Als openingswedstrijd ...

394
394
CPL: Vreven vloert Mazzu, promovendus stunt opnieuw

Enigszins verrassend, maar allesbehalve onverdiend, staan Lokeren en Virton voorlopig aan kop in de ...

75
75
Tweetal charmeert Thorup: Genk met extra wapens naar Bosuil

KRC Genk wil zaterdagavond zijn eerste punten van het seizoen op verplaatsing veroveren. Maar dat ...

256
256
Barça heeft groot Tresoldi-plan: krankzinnige transfersom

Op Joel Ordoñez na wil Club Brugge in het slot van de transferperiode geen sterkhouders meer ...

690
690
Union kondigt weer vertrekker aan; Beveren shopt in Duitsland

De derde speeldag van de Jupiler Pro League is aangebroken, maar de eersteklassers blijven uiterst ...

70
70
"Duel Monster" - Arsenal dokt zwaar voor nieuwe topaanwinst

Arsenal FC bewees met een ruime zege in de Community Shield klaar te zijn voor het nieuwe seizoen. ...

167
167
‘Anderlecht kiest nieuwe maestro: toptransfer op de 10’

Anderlecht wil deze zomer nog uitpakken met een nieuwe creatieve maestro op het middenveld. ...

1030
1030
Vlak voor Serie A-start: De Bruyne slaat Allegri met verstomming

Verschillende Europese topcompetities trekken zich dit weekend weer op gang, daarbij ook de Serie A. ...

253
253
STVV op weg naar straffe stunt: strijdplan voor Cyprus

STVV heeft zijn rentree op het Europese toneel niet gemist. De Kanaries hadden in de heenwedstrijd ...

209
209
'Transferwaanzin in Londen: doorbraak Marmoush nabij'

Vrijdagavond gaat het nieuwe seizoen in de Premier League van start. Maar de Engelse clubs zijn ...

107
107
'Cashbom bij Antwerp: waanzinnig prijskaartje bekend'

Met een zes op zes heeft Antwerp zijn start niet gemist. Om die lijn door te trekken zal Marvin ...

430
430
'Done deal: Club Brugge rondt transferhuiswerk af'

Club Brugge laat het geld deze zomer weer stevig rollen. Tot dusver gaf het al ruim 40 miljoen uit ...

769
769
Standard zorgt voor bom in Mechelen: 'Vrouwen werden betast'

Bij Standard is er niet alleen commotie ontstaan over de wedstrijd tegen KV Mechelen, ook over het ...

180
180
Witte rook in Anderlecht: zesde zomeraanwinst voorgesteld

Tot dusvers haalde RSC Anderlecht al vijf nieuwkomers in huis, maar daarmee blijkt de honger van ...

317
317
Vanhaezebrouck vs Van Gucht: Harde boodschap zindert na

Ruben Van Gucht krijgt vanuit een wel heel onverwachte hoek een duidelijke boodschap. De populaire ...

119
119
'Leegloop in Anderlecht: volledig elftal richting exit'

Nu het de League Phase van de Europa League kan ruiken, wordt het vizier bij RSC Anderlecht weer op ...

838
838
Leko spreekt klare taal over transferplannen Club Brugge

Met een zes op zes schoot Club Brugge vlot uit de startblokken, een lijn die Ivan Leko zondag tegen ...

793
793
'Soap rond Saliba escaleert: Anderlecht keert kar'

Dankzij de 0-3 zege tegen Kairat Almaty staat RSC Anderlecht met anderhalf been in de League Phase ...

660
660
‘Anderlecht-jeugdproduct gewild: terugkeer JPL lonkt’

RSC Anderlecht produceert jaarlijks veel talenten, maar een handvol breken door in de A-kern van ...

124
124
Nieuwe details oorlog Guiagon – Charleroi onthuld

Parfait Guiagon ligt in de clinch met Sporting Charleroi. Vooral een zware ruzie met Mehdi Bayat ...

126
126
'Toch nog kassa Club Brugge? Hernieuwde interesse Ordonez'

Vertrekt Joel Ordonez deze zomermercato nog? De centrale verdediger ligt in de lappenmand, maar ...

494
494

Meer sportnieuws