Engelse media zien één grote uitblinker bij Club Brugge

3495 stemmen
Engelse media zien één grote uitblinker bij Club Brugge

Club Brugge - Aston Villa was geen mooie partij wegens vrij matig voetbal, maar dat is van nul waarde voor de Bruggelingen. Zij wonnen, al bij al, verdiend van een pover Aston Villa. Met een 6 op 12 doet Club volop mee voor de volgende ronde en dat is al bijzonder knap. Wat zeiden de buitenlandse media over de prestatie van Club Brugge?

LEES OOK: Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

Enorme blunder van Mings

Uiteraard ging het vooral over de enorme blunder van Aston Villa bij de enige goal van de match. The Sun schreef het volgende. "Tyron Mings raapte de bal op en maakte zo een einde aan een rapport van 100 procent van Villa in de Champions League. Aston Villa betaalde de zwaarste prijs voor zijn vreemdste tegengoal in het 150 jarig bestaan van de club. Mings zal zijn Champions League-debuut nooit vergeten vanwege de verkeerde redenen. Hij maakte een van de grote blunders ooit gezien op dit niveau."

Hetzelfde verhaal bij The Telegraph. "De meest bizarre strafschop die je ooit zal zien. Het was een ware nachtmerrie voor de verdediger. Dit debuut zal hij snel willen vergeten nadat hij de tegenstander letterlijk een handje hielp."

The Daily Mail hakte ook in op Mings. "Iedereen die zijn debuut in de Champions League maakt, herinnert zich die match en Mings zal doen om alle foute redenen. Hij maakte een fout waar een schoolkind zich voor zou schamen als hij het deed in een match tegen zijn vriendjes tijdens speeltijd. Mings en Martinez konden het niet geloven toen de scheidsrechter floot. Mings had niet door wat er aan de hand was. Club Brugge was maar wat blij met het cadeau en pakte het uit. Vanaken gokte goed dat Martinez een hoek zou kiezen en legde bal in het midden binnen. Emery had de match tot in de puntjes voorbereid, maar dat helpt niet tegen een 'once-in-a-lifetime error'', klonk het

Hans Vanaken

Sky Sports haalde een reactie van Unai Emery er bij. "Zijn fout is volkomen vreemd? Het is de grootste fout die ik in mijn carrière heb gezien." De krant haalt nadien aan dat Hans Vanaken een einde maakte aan een reeks van 14 wedstrijden zonder een zege tegen een Engelse club. "Ondanks dat Villa het balbezit had, domineerde Brugge met de kansen. De Villans van Unai Emery slaagde er slechts in om één keer op doel te schieten voor rust, vergeleken met vijf pogingen van de thuisploeg." Voor Sky Sports was Hans Vanaken dé grote uitblinker en hij kreeg een 9 op 10.

BeIN Sports focuste ook op de historische zege voor Club. "Het was de eerste overwinning van Brugge op een Engels team in Europa sinds ze Chelsea versloegen in de Europacup voor bekerwinnaars in 1995. Daarmee kwam er een einde aan een reeks van 14 wedstrijden zonder overwinning tegen Engelse teams."

Was Vanaken de beste Bruggeling?

Meest recent

FIFA geeft Rudi Garcia plots enorme WK-opsteker

Om 13u20 maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Er wordt nog druk ...

40
40
WK-selectie Japan: 2 Kanaries, een Genkie, vedette ontbreekt

Minder dan een maand voor de start van het WK druppelen er alsmaar meer selecties binnen van ...

5
5
Nieuw akkoord DAZN: weer opsteker voor Belgische fans

Er is de voorbije maanden heel wat drama geweest rond de uitzendrechten van het Belgische voetbal. ...

82
82
‘Club Brugge steelt transfershow: 14M voor toptarget’

Club Brugge zet deze zomer stevig in op versterking en kijkt naar een flankaanvaller die vooral ...

497
497
Vandenbempt ziet kop rollen bij Anderlecht na bekerdeceptie

Bij Anderlecht was het geloof donderdag groot in een eerste prijs in negen jaar tijd, maar ...

250
250
Mbappé ontketent oorlog bij Real: “Hij zei me dat ik vierde keuze ben”

Real Madrid won donderdagavond wel met 2-0 van degradant Real Oviedo, maar daarmee is de rust in het ...

57
57
Anderlecht bidt voor De Cat: Taravel brengt update

Anderlecht is donderdag weer met lege handen achtergebleven. Voor de tweede keer op rij verloor het ...

95
95
Overmars aan zet: "Ik wil graag bij Antwerp blijven"

De Europe Play-Off winnen zal moeilijk worden, maar Antwerp hoopt het seizoen de komende weken nog ...

108
108
"Als hij uitvalt..." - Verschueren trekt keiharde conclusie

Anderlecht viert volgend seizoen een pijnlijk jubileum, want dan zal het tien jaar geleden zijn dat ...

257
257
"Union niet beter" - Taravel geeft oorzaak verloren finale

Jérémy Taravel zal voor altijd de man blijven die RSC Anderlecht naar de bekerfinale ...

173
173
Real klopt rode lantaarn: Pérez zorgt voor ongezien tafereel

Real Madrid heeft enkele dagen na de blamage in Barcelona aangeknoopt met een simpele zege. Op eigen ...

76
76
Gigantisch sprookje: "Dé reden om naar Union te komen"

Vijf jaar geleden speelde het nog in de tweede divisie, nu staat Union SG te pronken bovenaan de ...

73
73
'Zware gevolgen na bekerfiasco: nieuwe trainer Anderlecht'

RSC Anderlecht zal ook dit seizoen afsluiten met lege handen. De Brusselaars moeten na het verlies ...

626
626
Deschamps maakt WK-selectie live bekend: grote naam afwezig

Binnen minder dan een maand is het zover, dan gaat het wereldkampioenschap officieel van start. ...

133
133
Stad Brussel walgt: enorme ravage aan stadion na bekerfinale

De bekerfinale heeft voor aanzienlijke schade gezorgd aan het Koning Boudewijn-stadion. Vooral de ...

1297
1297
Grote honger Union: Club Brugge krijgt pittige waarschuwing

Union SG heeft voor het derde jaar op rij een grote prijs gepakt. De Brusselaars wonnen donderdag de ...

289
289
Transfergevecht Bayern: 'Kompany wil hém er wanhopig bij'

Bayern München werkt momenteel naar de Duitse bekerfinale van binnen anderhalve week. Achter de ...

115
115
Europese tickets: waarom STVV en co meevieren met Union

Union SG is een nieuw sportief succes rijker. De regerende landskampioen won donderdagnamiddag ...

432
432
Coucke druipt gedesillusioneerd af, Verschueren baalt luidop

De clubleiding van RSC Anderlecht keek donderdag reikhalzend uit naar de finale van de Croky Cup. ...

402
402
Gênant moment: Anderlecht-tifo viraal na pijnlijke fout

Het is uiteindelijk een bijzonder pijnlijke namiddag geworden voor RSC Anderlecht. In de verloren ...

222
222
'Anderlecht davert: eerste miljoenentransfer Sibierski'

Anderlecht heeft zijn eerste zomerklapper in het vizier, en die komt uit onverwachte hoek. De ...

348
348
Hommeles Anderlecht: Bertaccini sneert openlijk naar Taravel

Maandenlang had RSC Anderlecht uitgekeken naar de bekerfinale. Nadat het tegen Union SG wederom ...

454
454
Club grijnst: Union kondigt meteen bekerviering aan

Union SG heeft voor het derde jaar op rij een hoofdprijs gepakt en legde donderdagnamiddag beslag op ...

445
445
WK-selectie België: 'Duivel na 136 caps níét mee naar WK'

Aanstaande vrijdag is het zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het ...

434
434
3 op 10 - Kranten geven vette buis aan Anderlecht-zondebok

RSC Anderlecht zal volgend jaar exact tien jaar zonder prijs zitten. Donderdag volgde een uitgelezen ...

515
515

Meer sportnieuws