Beerschot-fans woest: "Kl**tzakken van stinkende stad"

door
Beerschot-fans woest:

De Disciplinaire Raad voor het Profvoetbal heeft Beerschot vandaag met een enorme kater opgezadeld. De club kreeg in eerste instantie al een verbod voor 3 uitwedstrijden om fans mee te nemen. Daar kwam vandaag nog een ingrijpende sanctie bovenop, tot woede en frustratie van de eigen aanhang.

LEES OOK: Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Ontspoorde derby laat sporen na

De straffen werden uitgesproken na na de ontspoorde Antwerpse derby op 29 september op de Bosuil. Toen legden de woeste Beerschot-fans de wedstrijd bewust stil, later zou de uitslag omgezet worden in 5-0 voor The Great Old.

Oorspronkelijk zouden de Mannekes het dus drie maal zonder uitsupporters moeten doen, nu blijkt dat het ook 3 thuiswedstrijden zonder vak I (waar de harde kern zit op het Kiel) moet uitzingen.

"Het loopt de spuigaten uit"

Een bestraffing die op weinig tot geen begrip kan rekenen bij de Ratten zelf. “Nu is ons nog een extra straf opgelegd waarbij we een tribune in ons eigen stadion gedurende drie wedstrijden moeten sluiten. Dat is disproportioneel. Dus ja, we tekenen bij het BAS verzet aan tegen deze beslissing”, zo klonk het bijThorsten Theys, (nog steeds) CEO van Beerschot.

Volgens Beerschot is er mogelijk wel sprake van een 'misverstand', het is nog niet geheel duidelijk of de volledige tribune moet gesloten worden, zo klinkt het in GVA.

En ook bij de supporters zelf is er quasi enkel onbegrip. Op sociale media wordt er gesproken van de "kl**tzakken uit Brussel" of journalist Koen Frans had het over 'het uit de spuigaten lopen van collectieve straffen".

Een te zware bestraffing?

Meest recent

Charleroi haalt hard uit na incidenten op Union

Bij Charleroi zullen ze nog wat langer moeten wachten op een eerste bekerfinale sinds 1993. Ze ...

16
16
Veroordeling Eddy Snelders: Gevolgen slaan in als een bom

U kon hier daarstraks al lezen dat het Hof van Beroep een uitspraak deed in de zaak rond voormalig ...

36
36
AA Gent-flop verrijst: "Alles veranderde met De Mil"

AA Gent leed vorig weekend een pijnlijke en verrassende thuisnederlaag tegen OH Leuven, maar staat ...

46
46
Stankovic geeft grote hint over zijn toekomst

Bij Club Brugge kunnen ze de komende maanden maar beter genieten van Aleksandar Stankovic, want het ...

125
125
'Nieuwe klap Anderlecht: volgende kandidaat-T1 haakt af'

Zal Anderlecht nog voor het einde van de week zijn nieuwe hoofdtrainer vinden? Dat is volgens CEO ...

302
302
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

88
88
Fraudeproces RSCA eindigt al snel met sisser

Donderdagvoormiddag ging in Brussel de rechtszaak van start rond vermeende fraude bij de overname ...

132
132
TRANSFERUURTJE: 'Trainersdomper Anderlecht, knaltransfer Real'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

173
173
Vanhaezebrouck reageert duidelijk op Anderlecht: "TD of T1?"

RSC Anderlecht maakt weer een paleisrevolutie mee. Olivier Renard en Besnik Hasi werden ontslagen ...

340
340
Olie op het vuur voor Antwerp-Anderlecht: gouden raad Goots

Royal Antwerp FC verdedigt in de terugwedstrijd van de halve finales van de Croky Cup een 0-1 ...

209
209
Juridische strijd Coucke barst los: “Van Holsbeeck oplichter”

De juridische strijd tussen Marc Coucke en ex-Anderlecht-manager Herman Van Holsbeeck is ...

196
196
'Mokerslag Anderlecht: Tomasson haakt toch nog af'

Anderlecht probeert donderdagavond om een ticket voor de bekerfinale te pakken met T4 ...

484
484
Oude bekende solliciteert bij Anderlecht: "Morgen sta ik er"

Het zijn drukke dagen voor Anderlecht. Dat is immers op zoek naar een nieuwe technisch directeur ...

356
356
Volledig onbekende Belg maakt plots furore in Portugal

Alsmaar vaker trekken Belgische talenten op zeer jonge leeftijd naar het buitenland, en niet alleen ...

91
91
'Nog één struikelblok voor Anderlecht en Tomasson'

Bij Anderlecht blijft de zoektocht naar een nieuwe trainer aan de gang. CEO Kenneth Bornauw gaf ...

192
192
'Standard weigert miljoenenbod voor toptalent'

Standard was tijdens de voorbije wintermercato weer druk in de weer en haalde vier nieuwe spelers ...

238
238
Rechtbank vernietigend: Mokerslag voor afwezige Snelders

Vandaag heeft het hof van beroep uitspraak gedaan over de straf van Eddy Snelders. De beslissing ...

144
144
Charleroi bestolen? "Als Titraoui daar geel krijgt, dan..."

Charleroi droomde van een eerste bekerfinale sinds 1993, maar is er uiteindelijk niet in geslaagd om ...

118
118
'Anderlecht heeft beet: Tomasson nieuwe coach'

RSC Anderlecht staat op het punt om een nieuwe trainer aan te trekken. De Brusselaars zouden volgens ...

488
488
Radzinski fileert Anderlecht genadeloos

Thomasz Radzinski maakte 25 jaar geleden nog gouden tijden mee met RSC Anderlecht. Titels, de ...

200
200
Gheysens ziet gigantische ommekeer bij Antwerp

Royal Antwerp FC maakte de afgelopen jaren stevig verlies. De club heeft zijn jaarrekening ...

327
327
‘Anderlecht beeft: Tomasson duwt meteen richting drama’

Anderlecht zoekt koortsachtig naar een opvolger voor Besnik Hasi, en plots duikt een opvallende naam ...

370
370
Alles of niets: zo starten Antwerp en Anderlecht

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC maken vanavond onderling uit wie van de twee Union SG zal ...

231
231
‘Anderlecht breekt alle regels: JPL-coachdeal ontploft’

Anderlecht wilde deze keer géén coach wegkapen en vooral geen afkoopsom betalen. Maar ...

212
212
Anderlecht zet mes in de kern: rollen er 8 koppen?

RSC Anderlecht gaat komende zomer weer aan de bak moeten. Maar is er ook een héél ...

451
451

Meer sportnieuws