Beerschot-fans woest: "Kl**tzakken van stinkende stad"

door
Beerschot-fans woest:

De Disciplinaire Raad voor het Profvoetbal heeft Beerschot vandaag met een enorme kater opgezadeld. De club kreeg in eerste instantie al een verbod voor 3 uitwedstrijden om fans mee te nemen. Daar kwam vandaag nog een ingrijpende sanctie bovenop, tot woede en frustratie van de eigen aanhang.

LEES OOK: 'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Ontspoorde derby laat sporen na

De straffen werden uitgesproken na na de ontspoorde Antwerpse derby op 29 september op de Bosuil. Toen legden de woeste Beerschot-fans de wedstrijd bewust stil, later zou de uitslag omgezet worden in 5-0 voor The Great Old.

Oorspronkelijk zouden de Mannekes het dus drie maal zonder uitsupporters moeten doen, nu blijkt dat het ook 3 thuiswedstrijden zonder vak I (waar de harde kern zit op het Kiel) moet uitzingen.

"Het loopt de spuigaten uit"

Een bestraffing die op weinig tot geen begrip kan rekenen bij de Ratten zelf. “Nu is ons nog een extra straf opgelegd waarbij we een tribune in ons eigen stadion gedurende drie wedstrijden moeten sluiten. Dat is disproportioneel. Dus ja, we tekenen bij het BAS verzet aan tegen deze beslissing”, zo klonk het bijThorsten Theys, (nog steeds) CEO van Beerschot.

Volgens Beerschot is er mogelijk wel sprake van een 'misverstand', het is nog niet geheel duidelijk of de volledige tribune moet gesloten worden, zo klinkt het in GVA.

En ook bij de supporters zelf is er quasi enkel onbegrip. Op sociale media wordt er gesproken van de "kl**tzakken uit Brussel" of journalist Koen Frans had het over 'het uit de spuigaten lopen van collectieve straffen".

🚀

Een te zware bestraffing?

Meest recent

Straffe statistieken: Gouden Schoen 2026 al bekend?

De play-offs zijn nog maar net begonnen, maar hier en daar wordt er nu al een pak verder ...

0
0
'Plottwist bij Anderlecht: unieke kans Verschaeren'

De hoop op de bekerfinale is nog niet opgeborgen, maar de komende weken moet RSC Anderlecht het ...

34
34
KRC Genk waagt gokje: Hayen vist 'dure miscast' op

KRC Genk kreeg de nul niet van het bord geveegd tegen OH Leuven en is daardoor leider af in de ...

52
52
Leko likt wonden: Club Brugge vreest rampscenario

Na twee speeldagen in de Champions' Play-Offs pronken Club Brugge en Union nog met een perfect ...

209
209
Anderlecht wijzigt koers: Sibierski in, Taravel out?

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen AA Gent. Een opluchting ook voor ...

228
228
'Exit Tresoldi: Club Brugge richt pijlen op spits'

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat op het veld van Union een grote stap kan zetten richting ...

197
197
'Taravel grijpt in: Coosemans out bij Anderlecht?'

Een op z'n zachtst gezegd matig RSC Anderlecht sleepte zondag een 3-1 zege tegen AA Gent uit de ...

232
232
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

80
80
UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

199
199
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

238
238
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

68
68
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

180
180
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

114
114
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

105
105
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

90
90
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

557
557
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

476
476
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

83
83
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

236
236
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

269
269
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

281
281
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

91
91
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

195
195
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

57
57
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

33
33

Meer sportnieuws