Beerschot-fans woest: "Kl**tzakken van stinkende stad"

280 stemmen
Beerschot-fans woest:

De Disciplinaire Raad voor het Profvoetbal heeft Beerschot vandaag met een enorme kater opgezadeld. De club kreeg in eerste instantie al een verbod voor 3 uitwedstrijden om fans mee te nemen. Daar kwam vandaag nog een ingrijpende sanctie bovenop, tot woede en frustratie van de eigen aanhang.

LEES OOK: Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Ontspoorde derby laat sporen na

De straffen werden uitgesproken na na de ontspoorde Antwerpse derby op 29 september op de Bosuil. Toen legden de woeste Beerschot-fans de wedstrijd bewust stil, later zou de uitslag omgezet worden in 5-0 voor The Great Old.

Oorspronkelijk zouden de Mannekes het dus drie maal zonder uitsupporters moeten doen, nu blijkt dat het ook 3 thuiswedstrijden zonder vak I (waar de harde kern zit op het Kiel) moet uitzingen.

"Het loopt de spuigaten uit"

Een bestraffing die op weinig tot geen begrip kan rekenen bij de Ratten zelf. “Nu is ons nog een extra straf opgelegd waarbij we een tribune in ons eigen stadion gedurende drie wedstrijden moeten sluiten. Dat is disproportioneel. Dus ja, we tekenen bij het BAS verzet aan tegen deze beslissing”, zo klonk het bijThorsten Theys, (nog steeds) CEO van Beerschot.

Volgens Beerschot is er mogelijk wel sprake van een 'misverstand', het is nog niet geheel duidelijk of de volledige tribune moet gesloten worden, zo klinkt het in GVA.

En ook bij de supporters zelf is er quasi enkel onbegrip. Op sociale media wordt er gesproken van de "kl**tzakken uit Brussel" of journalist Koen Frans had het over 'het uit de spuigaten lopen van collectieve straffen".

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'
371

Een te zware bestraffing?

Meest recent

Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

7
7
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

63
63
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

58
58
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

133
133
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

136
136
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

302
302
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

297
297
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

230
230
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

64
64
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

93
93
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

170
170
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

48
48
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

58
58
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

489
489
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

121
121
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

170
170
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

181
181
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

905
905
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

97
97
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

244
244
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

118
118
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

79
79
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

35
35
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

371
371
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

99
99

Meer sportnieuws