Deinze is gered: nieuwe investeerders zijn bekend

167
Deinze is gered: nieuwe investeerders zijn bekend

Enkele weken geleden leek KMSK Deinze op de rand van het faillissement te staan nadat eigenaar ACA Football Partners plots de geldkraan dichtdraaide. De club kon echter op de valreep gered worden, al bleef de identiteit van de nieuwe eigenaars tot dusver een mysterie. Nu komt daar echter verandering in.

Woensdag werd met de publicatie in het Belgisch Staatsblad ook de laatste formaliteit voor de overname afgerond en dus kan Deinze eindelijk haar nieuwe eigenaar onthullen. Het gaat om AAD Invest Group, een investeringsgroep uit Luxemburg.

LEES OOK: Dierckx doet boekje open over Club Brugge: “Een schok”

Nieuwe eigenaars Deinze zijn bekend

"Deze kans om de club te redden, die wij met beide handen hebben aangegrepen, markeert het begin van een nieuw tijdperk voor KMSK Deinze", laten zij weten. "We zijn vastberaden om nieuwe energie in de club te blazen en de nodige financiële middelen te injecteren om de toekomst van Deinze te verzekeren, zowel op het veld als daarbuiten. Ons doel is om stabiliteit te creëren en een nieuwe dynamiek op te bouwen."

De nieuwe eigenaars beslissen opvallend genoeg om de algemene leiding van de club voortaan in handen te leggen van Céline Mawet, die tot dusver communicatieverantwoordelijke was. "Haar expertise en visie sluiten naadloos aan bij de ambities van AAD Invest en haar benoeming weerspiegelt het engagement van de groep om talent te erkennen en te ondersteunen."

Weinig informatie te vinden over AAD Invest Group

AAD Invest Group lijkt een zeer nieuwe speler in de voetbalwereld te zijn, over wie weinig bekend is. Ze bouwden een scoutingdienst uit en willen nu ook een netwerk van clubs uitbouwen, waarin Deinze hun eerste verovering vormt. De groep werd opgericht door Doudou Cissé, over wie zeer weinig informatie te vinden valt.

Van sportief directeur Franck Villani staat op zijn LinkedIn-profiel dan weer enkel te lezen dat hij Directeur Frankrijk is/was bij het Nederlandse bouwbedrijf Bosch Beton. Hij wordt bijgestaan door Bob de Klerk, een ex-speler van SV Waregem die de voorbije jaren onder meer jeugdtrainer was bij Ajax en assistent van Frank de Boer bij Atlanta en Al-Jazira.

Zal dit een goede zaak blijken voor Deinze?

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

54
54
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

52
52
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

43
43
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

37
37
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

15
15
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

68
68
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

151
151
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

137
137
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

300
300
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

278
278
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

123
123
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

126
126
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

222
222
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

185
185
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

255
255
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

314
314
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

216
216
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

227
227
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

112
112
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

101
101
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

257
257
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

53
53
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

142
142
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

248
248
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

996
996

Meer sportnieuws