Deinze is gered: nieuwe investeerders zijn bekend

167 stemmen
Deinze is gered: nieuwe investeerders zijn bekend

Enkele weken geleden leek KMSK Deinze op de rand van het faillissement te staan nadat eigenaar ACA Football Partners plots de geldkraan dichtdraaide. De club kon echter op de valreep gered worden, al bleef de identiteit van de nieuwe eigenaars tot dusver een mysterie. Nu komt daar echter verandering in.

Woensdag werd met de publicatie in het Belgisch Staatsblad ook de laatste formaliteit voor de overname afgerond en dus kan Deinze eindelijk haar nieuwe eigenaar onthullen. Het gaat om AAD Invest Group, een investeringsgroep uit Luxemburg.

Nieuwe eigenaars Deinze zijn bekend

"Deze kans om de club te redden, die wij met beide handen hebben aangegrepen, markeert het begin van een nieuw tijdperk voor KMSK Deinze", laten zij weten. "We zijn vastberaden om nieuwe energie in de club te blazen en de nodige financiële middelen te injecteren om de toekomst van Deinze te verzekeren, zowel op het veld als daarbuiten. Ons doel is om stabiliteit te creëren en een nieuwe dynamiek op te bouwen."

De nieuwe eigenaars beslissen opvallend genoeg om de algemene leiding van de club voortaan in handen te leggen van Céline Mawet, die tot dusver communicatieverantwoordelijke was. "Haar expertise en visie sluiten naadloos aan bij de ambities van AAD Invest en haar benoeming weerspiegelt het engagement van de groep om talent te erkennen en te ondersteunen."

Weinig informatie te vinden over AAD Invest Group

AAD Invest Group lijkt een zeer nieuwe speler in de voetbalwereld te zijn, over wie weinig bekend is. Ze bouwden een scoutingdienst uit en willen nu ook een netwerk van clubs uitbouwen, waarin Deinze hun eerste verovering vormt. De groep werd opgericht door Doudou Cissé, over wie zeer weinig informatie te vinden valt.

Van sportief directeur Franck Villani staat op zijn LinkedIn-profiel dan weer enkel te lezen dat hij Directeur Frankrijk is/was bij het Nederlandse bouwbedrijf Bosch Beton. Hij wordt bijgestaan door Bob de Klerk, een ex-speler van SV Waregem die de voorbije jaren onder meer jeugdtrainer was bij Ajax en assistent van Frank de Boer bij Atlanta en Al-Jazira.

Zal dit een goede zaak blijken voor Deinze?

Meest recent

STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

1
1
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

14
14
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

261
261
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

44
44
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

158
158
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

170
170
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

94
94
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

279
279
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

205
205
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

373
373
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

411
411
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

94
94
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

204
204
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

127
127
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

91
91
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

202
202
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

309
309
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

440
440
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

200
200
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

618
618
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

69
69
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

409
409
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

273
273
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

413
413
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

289
289

Meer sportnieuws