Deinze is gered: nieuwe investeerders zijn bekend

door
Deinze is gered: nieuwe investeerders zijn bekend

Enkele weken geleden leek KMSK Deinze op de rand van het faillissement te staan nadat eigenaar ACA Football Partners plots de geldkraan dichtdraaide. De club kon echter op de valreep gered worden, al bleef de identiteit van de nieuwe eigenaars tot dusver een mysterie. Nu komt daar echter verandering in.

Woensdag werd met de publicatie in het Belgisch Staatsblad ook de laatste formaliteit voor de overname afgerond en dus kan Deinze eindelijk haar nieuwe eigenaar onthullen. Het gaat om AAD Invest Group, een investeringsgroep uit Luxemburg.

Nieuwe eigenaars Deinze zijn bekend

"Deze kans om de club te redden, die wij met beide handen hebben aangegrepen, markeert het begin van een nieuw tijdperk voor KMSK Deinze", laten zij weten. "We zijn vastberaden om nieuwe energie in de club te blazen en de nodige financiële middelen te injecteren om de toekomst van Deinze te verzekeren, zowel op het veld als daarbuiten. Ons doel is om stabiliteit te creëren en een nieuwe dynamiek op te bouwen."

De nieuwe eigenaars beslissen opvallend genoeg om de algemene leiding van de club voortaan in handen te leggen van Céline Mawet, die tot dusver communicatieverantwoordelijke was. "Haar expertise en visie sluiten naadloos aan bij de ambities van AAD Invest en haar benoeming weerspiegelt het engagement van de groep om talent te erkennen en te ondersteunen."

Weinig informatie te vinden over AAD Invest Group

AAD Invest Group lijkt een zeer nieuwe speler in de voetbalwereld te zijn, over wie weinig bekend is. Ze bouwden een scoutingdienst uit en willen nu ook een netwerk van clubs uitbouwen, waarin Deinze hun eerste verovering vormt. De groep werd opgericht door Doudou Cissé, over wie zeer weinig informatie te vinden valt.

Van sportief directeur Franck Villani staat op zijn LinkedIn-profiel dan weer enkel te lezen dat hij Directeur Frankrijk is/was bij het Nederlandse bouwbedrijf Bosch Beton. Hij wordt bijgestaan door Bob de Klerk, een ex-speler van SV Waregem die de voorbije jaren onder meer jeugdtrainer was bij Ajax en assistent van Frank de Boer bij Atlanta en Al-Jazira.

Zal dit een goede zaak blijken voor Deinze?

Meest recent

'Juventus gaat voor zes absolute knaltransfers'

Juventus is al jaren op de dool. De Oude Dame wil daar verandering in gaan brengen. De Italiaanse ...

0
0
Weldra transferdeal tussen AA Gent en Cercle Brugge?

Het is april en dan begint de transfermolen inzake transfers steeds meer te draaien. De Belgische ...

29
29
Arsenal met grote zorgen na nieuwe optater

Arsenal wil dit jaar na ruim 20 jaar eindelijk nog eens landskampioen worden. De Gunners hoopten ...

12
12
'Standard kan eindelijk cashen: twee hete transferdossiers'

Standard is een club die de komende jaren weer aansluiting wil vinden met de Belgische subtop. De ...

19
19
'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Ze spreken het bij RSC Anderlecht niet uit, maar uiteraard dromen ze door de huidige situatie van ...

109
109
Coosemans doet boekje open over toekomst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht zal Thorgan Hazard heel erg uitkijken naar de contractbesprekingen tussen de club ...

110
110
Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

77
77
'City pakt zwaar uit: PL-smaakmaker eerste zomeraanwinst'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

28
28
Exodus Club dreigt: vier smaakmakers tóch langer aan boord?

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Verschillende sterkhouders van Blauw-Zwart ...

270
270
Taravel zet orde op zaken na bolwassing: "Heeft me gestoord"

Jérémy Taravel maakt momenteel kennis met de keerzijde van de trainersmedaille. Na ...

143
143
"Respect van heel Europa" - Bayern-CEO gaat los over Kompany

Bayern München staat voor een belangrijke week. In de Bundesliga ligt het doelpuntenrecord ...

210
210
Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

130
130
TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

499
499
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

146
146
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

101
101
‘STVV in de fout met Vrancken: Anderlecht of buitenland?’

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. Wouter Vrancken is de ...

240
240
Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Real Madrid verloor dure punten in La Liga. Tegen het Girona van Axel Witsel werd het 1-1. Thibaut ...

59
59
Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Sebastien Pocognoli zat in bloedvorm met een 21 op 21 in de Ligue 1 en met zeges tegen onder meer ...

74
74
Nieuwe T1 Charleroi kan ogen niet geloven na Antwerp

Sporting Charleroi heeft de desastreuze reeks doorbroken tegen Royal Antwerp FC. Onder nieuwbakken ...

68
68
'Vrancken verrast: één traditieclub krijgt al 'njet''

Gaat Wouter Vrancken STVV verlaten? Die kans is aanwezig. De trainer is einde contract op Stayen en ...

205
205
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

125
125
Club Brugge neemt afscheid: "Buitenland is zeker een optie"

Bij Club Brugge doet de beloftenploeg het dit jaar niet goed in de Challenger Pro League. Club NXT ...

119
119
'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Club Brugge wil rust uitstralen rond de opvolging van Simon Mignolet, maar achter de schermen oogt ...

710
710
Epolo opvolger Rode Duivel? 'Standard vraagt pittige som'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

155
155
"Verschrikkelijke lul" - Tzolis krijgt keiharde veeg om de oren

Christos Tzolis heeft de laatste weken opnieuw zijn beste niveau gevonden bij Club Brugge. Afgelopen ...

545
545

Meer sportnieuws