Club-Aston Villa: Hayen hakt knopen in basiself door

door
Club-Aston Villa: Hayen hakt knopen in basiself door

Om 18u45 begint Club Brugge aan zijn vierde opdracht in de Champions League. Met Aston Villa komt de voorlopig foutloze leider in de league phase op bezoek in het Jan Breydelstadion. Een lastige opdracht, maar bij Club dromen ze toch stiekem van een stunt.

LEES OOK: 'Anderlecht verliest weer talent: Aston Villa slaat toe'

Seys, Nielsen en Jutgla starten bij Club

Club liet tegen Borussia Dortmund en AC Milan immers al mooie dingen zien, maar vergat zichzelf toen te belonen. Op dat elan willen ze nu verdergaan, maar deze keer willen ze wél oogsten. Nicky Hayen heeft alvast gekozen met welke elf spelers dat hij wil doen.

De trainer moest vooral op de rechtsachter en in de spits knopen doorhakken. Op die eerste positie is de weelde plots groot na de terugkeer van Sabbe en Meijer, maar Hayen kiest desondanks toch weer voor Joaquin Seys. De 19-jarige is weer fit na een blessure en wordt meteen weer in de ploeg gedropt.

Onana op de bank bij Aston Villa

Voorin moet Club het dan weer stellen zonder de geblesseerde Nilsson. Als vervanger kiest Hayen in het kampioenenbal toch weer voor Ferran Jutgla, nadat in eigen land Romeo Vermant de voorbije matchen vaak de voorkeur kreeg. Op het middenveld mag Casper Nielsen nog eens starten als vervanger van de geschorste Onyedika.

Bij Aston Villa vallen er toch ook enkele verrassingen te noteren. Zo moet Amadou Onana voor zijn eerste clubwedstrijd op Belgische bodem op de bank plaatsenemen, want op het middenveld wordt Kamara gekoppeld aan Youri Tielemans. Ook de basisplaatsen voor Mings, Diego Carlos en Maatsen zijn toch eerder verrassend. 

Wie zal winnen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

31
31
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

14
14
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

66
66
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

59
59
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

127
127
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

188
188
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

130
130
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

72
72
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

85
85
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

74
74
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

98
98
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

93
93
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

135
135
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

43
43
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

150
150
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

233
233
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

504
504
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

436
436
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

340
340
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

321
321
Schreuder onthult alles over flirt met Anderlecht

Anderlecht gaat nog zeker tot het einde van het seizoen door met Jérémy Taravel als ...

202
202
Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

172
172
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

106
106
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

319
319
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

518
518

Meer sportnieuws