Club-Aston Villa: Hayen hakt knopen in basiself door

131 stemmen
Club-Aston Villa: Hayen hakt knopen in basiself door

Om 18u45 begint Club Brugge aan zijn vierde opdracht in de Champions League. Met Aston Villa komt de voorlopig foutloze leider in de league phase op bezoek in het Jan Breydelstadion. Een lastige opdracht, maar bij Club dromen ze toch stiekem van een stunt.

LEES OOK: 'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Seys, Nielsen en Jutgla starten bij Club

Club liet tegen Borussia Dortmund en AC Milan immers al mooie dingen zien, maar vergat zichzelf toen te belonen. Op dat elan willen ze nu verdergaan, maar deze keer willen ze wél oogsten. Nicky Hayen heeft alvast gekozen met welke elf spelers dat hij wil doen.

De trainer moest vooral op de rechtsachter en in de spits knopen doorhakken. Op die eerste positie is de weelde plots groot na de terugkeer van Sabbe en Meijer, maar Hayen kiest desondanks toch weer voor Joaquin Seys. De 19-jarige is weer fit na een blessure en wordt meteen weer in de ploeg gedropt.

Onana op de bank bij Aston Villa

Voorin moet Club het dan weer stellen zonder de geblesseerde Nilsson. Als vervanger kiest Hayen in het kampioenenbal toch weer voor Ferran Jutgla, nadat in eigen land Romeo Vermant de voorbije matchen vaak de voorkeur kreeg. Op het middenveld mag Casper Nielsen nog eens starten als vervanger van de geschorste Onyedika.

Bij Aston Villa vallen er toch ook enkele verrassingen te noteren. Zo moet Amadou Onana voor zijn eerste clubwedstrijd op Belgische bodem op de bank plaatsenemen, want op het middenveld wordt Kamara gekoppeld aan Youri Tielemans. Ook de basisplaatsen voor Mings, Diego Carlos en Maatsen zijn toch eerder verrassend. 

Wie zal winnen?

Meest recent

Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

11
11
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

105
105
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

179
179
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

87
87
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

63
63
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

61
61
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

11
11
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

93
93
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

419
419
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

253
253
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

172
172
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

173
173
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

46
46
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

93
93
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

953
953
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

506
506
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

215
215
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

72
72
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

308
308
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

99
99
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

117
117
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

119
119
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

203
203
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

48
48
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

167
167

Meer sportnieuws