Club-Aston Villa: Hayen hakt knopen in basiself door

door
Club-Aston Villa: Hayen hakt knopen in basiself door

Om 18u45 begint Club Brugge aan zijn vierde opdracht in de Champions League. Met Aston Villa komt de voorlopig foutloze leider in de league phase op bezoek in het Jan Breydelstadion. Een lastige opdracht, maar bij Club dromen ze toch stiekem van een stunt.

LEES OOK: Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Seys, Nielsen en Jutgla starten bij Club

Club liet tegen Borussia Dortmund en AC Milan immers al mooie dingen zien, maar vergat zichzelf toen te belonen. Op dat elan willen ze nu verdergaan, maar deze keer willen ze wél oogsten. Nicky Hayen heeft alvast gekozen met welke elf spelers dat hij wil doen.

De trainer moest vooral op de rechtsachter en in de spits knopen doorhakken. Op die eerste positie is de weelde plots groot na de terugkeer van Sabbe en Meijer, maar Hayen kiest desondanks toch weer voor Joaquin Seys. De 19-jarige is weer fit na een blessure en wordt meteen weer in de ploeg gedropt.

Onana op de bank bij Aston Villa

Voorin moet Club het dan weer stellen zonder de geblesseerde Nilsson. Als vervanger kiest Hayen in het kampioenenbal toch weer voor Ferran Jutgla, nadat in eigen land Romeo Vermant de voorbije matchen vaak de voorkeur kreeg. Op het middenveld mag Casper Nielsen nog eens starten als vervanger van de geschorste Onyedika.

Bij Aston Villa vallen er toch ook enkele verrassingen te noteren. Zo moet Amadou Onana voor zijn eerste clubwedstrijd op Belgische bodem op de bank plaatsenemen, want op het middenveld wordt Kamara gekoppeld aan Youri Tielemans. Ook de basisplaatsen voor Mings, Diego Carlos en Maatsen zijn toch eerder verrassend. 

Wie zal winnen?

Meest recent

Pakt Club Brugge uit met verrassende doelman?

Club Brugge gaat op zoek naar een nieuwe doelman. Blauw-Zwart werd al met een aantal keepers in ...

20
20
'Anderlecht dreigt transfertarget mis te lopen'

RSC Anderlecht heeft komende zomer nood aan defensieve versterking. Er moet kracht én ...

26
26
Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

143
143
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

165
165
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

149
149
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

95
95
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

237
237
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

236
236
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

177
177
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

80
80
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

45
45
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

513
513
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

370
370
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

612
612
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

382
382
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

115
115
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

127
127
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

467
467
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

172
172
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

278
278
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

117
117
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

280
280
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

487
487
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

211
211

Meer sportnieuws