Club-Aston Villa: Hayen hakt knopen in basiself door

131 stemmen
Club-Aston Villa: Hayen hakt knopen in basiself door

Om 18u45 begint Club Brugge aan zijn vierde opdracht in de Champions League. Met Aston Villa komt de voorlopig foutloze leider in de league phase op bezoek in het Jan Breydelstadion. Een lastige opdracht, maar bij Club dromen ze toch stiekem van een stunt.

LEES OOK: Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

Seys, Nielsen en Jutgla starten bij Club

Club liet tegen Borussia Dortmund en AC Milan immers al mooie dingen zien, maar vergat zichzelf toen te belonen. Op dat elan willen ze nu verdergaan, maar deze keer willen ze wél oogsten. Nicky Hayen heeft alvast gekozen met welke elf spelers dat hij wil doen.

De trainer moest vooral op de rechtsachter en in de spits knopen doorhakken. Op die eerste positie is de weelde plots groot na de terugkeer van Sabbe en Meijer, maar Hayen kiest desondanks toch weer voor Joaquin Seys. De 19-jarige is weer fit na een blessure en wordt meteen weer in de ploeg gedropt.

Onana op de bank bij Aston Villa

Voorin moet Club het dan weer stellen zonder de geblesseerde Nilsson. Als vervanger kiest Hayen in het kampioenenbal toch weer voor Ferran Jutgla, nadat in eigen land Romeo Vermant de voorbije matchen vaak de voorkeur kreeg. Op het middenveld mag Casper Nielsen nog eens starten als vervanger van de geschorste Onyedika.

Bij Aston Villa vallen er toch ook enkele verrassingen te noteren. Zo moet Amadou Onana voor zijn eerste clubwedstrijd op Belgische bodem op de bank plaatsenemen, want op het middenveld wordt Kamara gekoppeld aan Youri Tielemans. Ook de basisplaatsen voor Mings, Diego Carlos en Maatsen zijn toch eerder verrassend. 

Wie zal winnen?

Meest recent

De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

26
26
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

135
135
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

569
569
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

99
99
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

550
550
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

175
175
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

475
475
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

161
161
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

49
49
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

155
155
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

138
138
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

643
643
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

513
513
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

200
200
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

69
69
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

36
36
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

45
45
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

170
170
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

597
597
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

223
223
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

104
104
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

194
194
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

46
46
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

760
760
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

133
133

Meer sportnieuws