Club-Aston Villa: Hayen hakt knopen in basiself door

131 stemmen
Club-Aston Villa: Hayen hakt knopen in basiself door

Om 18u45 begint Club Brugge aan zijn vierde opdracht in de Champions League. Met Aston Villa komt de voorlopig foutloze leider in de league phase op bezoek in het Jan Breydelstadion. Een lastige opdracht, maar bij Club dromen ze toch stiekem van een stunt.

LEES OOK: Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Seys, Nielsen en Jutgla starten bij Club

Club liet tegen Borussia Dortmund en AC Milan immers al mooie dingen zien, maar vergat zichzelf toen te belonen. Op dat elan willen ze nu verdergaan, maar deze keer willen ze wél oogsten. Nicky Hayen heeft alvast gekozen met welke elf spelers dat hij wil doen.

De trainer moest vooral op de rechtsachter en in de spits knopen doorhakken. Op die eerste positie is de weelde plots groot na de terugkeer van Sabbe en Meijer, maar Hayen kiest desondanks toch weer voor Joaquin Seys. De 19-jarige is weer fit na een blessure en wordt meteen weer in de ploeg gedropt.

Onana op de bank bij Aston Villa

Voorin moet Club het dan weer stellen zonder de geblesseerde Nilsson. Als vervanger kiest Hayen in het kampioenenbal toch weer voor Ferran Jutgla, nadat in eigen land Romeo Vermant de voorbije matchen vaak de voorkeur kreeg. Op het middenveld mag Casper Nielsen nog eens starten als vervanger van de geschorste Onyedika.

Bij Aston Villa vallen er toch ook enkele verrassingen te noteren. Zo moet Amadou Onana voor zijn eerste clubwedstrijd op Belgische bodem op de bank plaatsenemen, want op het middenveld wordt Kamara gekoppeld aan Youri Tielemans. Ook de basisplaatsen voor Mings, Diego Carlos en Maatsen zijn toch eerder verrassend. 

Wie zal winnen?

Meest recent

Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

5
5
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

55
55
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

212
212
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

61
61
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

50
50
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

33
33
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

220
220
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

225
225
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

584
584
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

134
134
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

18
18
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

411
411
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

127
127
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

138
138
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

644
644
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

746
746
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

329
329
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

398
398
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

100
100
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

174
174
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

241
241
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

96
96
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

177
177
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

89
89
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

187
187

Meer sportnieuws